Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZAMROŻONA W BBA


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Persephona

Persephona

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 1

Napisano 11 marzec 2017 - 11:18

Ostatnio zauważyłam dziwną prawidłowość. Dokładnie co drugi tydzień mój film w BBA po 1-2 dniach zatrzymuje się w okolicy 200+ miejsca i ani drgnie, podczas gdy zwykle porusza się w rankingu w górę i w dół nawet co kilka minut. Dla jasności: bardzo dbam o okładki i ilość wyświetleń, i zwykle zajmuję wysokie miejsca, więc zaskoczyło mnie, że tak się stało. Zrozumiałabym, gdyby po prostu nikt nie głosował, bo raz czy drugi nie spodobała się moja kompozycja, ale wtedy mój film ruszałby się choć o jedno miejsce w jakimś kierunku. Do tego ten cykl dwutygodniowy. Wszystko to wskazuje na jakiś błąd.

 

Zgłosiłam już do Wsparcia, ale piszę tutaj, żeby się dowiedzieć, czy też tak macie.


  • XXX lubi to

#2 mistrzunio20

mistrzunio20

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 5

Napisano 11 marzec 2017 - 16:13

ewidentnie błąd... już dzwonię na płokułatułe  (lol)


Użytkownik mistrzunio20 edytował ten post 11 marzec 2017 - 16:16


#3 CameronPhillips

CameronPhillips

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Locationkraniec gwiazd
  • Serwer:PL1
Reputacja: 3

Napisano 12 marzec 2017 - 12:58

Mi zdarzyła się taka sytuacja kilka razy. Np. od początku było miejsce 1223 i takie było do końca. A czy to jest błąd, no nie wiem. Tak po prostu czasem jest z BBA. Znam to uczucie, masz fajną okładkę a na koniec tygodnia np. 3 głosy bo praktycznie nikomu ta okładka się nie wyświetliła.


  • XXX lubi to

#4 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 12 marzec 2017 - 16:55

Wydaje mi się, że głosowanie na okładki filmowe odbywa się etapami. Te filmy, które uzyskują mniej głosów, zastygają na odpowiednim miejscu i do kolejnego etapu przechodzą już tylko te częściej wybierane. W niedzielę walka odbywa się już w sumie między pozycjami 1-100, wtedy też dane okładki pojawiają się w głosowaniu nawet 3 razy z rzędu. Także jeśli jest się dalej, to raczej nie ma już możliwości na wskoczenie wyżej w rankingu w końcowych dniach.


  • Lydia89, xxxelenaxxx i Menti lubią to

#5 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 12 marzec 2017 - 18:17

Być może i jest tak jak uważacie odnośnie głosowania i całego jego funkcjonowania lecz ogólny zamysł BBA to jak do tej pory wielki kanał i absurd ;) więc warto by było to jakoś ulepszyć lub zastąpić innym pomysłem bo jak do tej pory znaczne grono wisi non stop w jej topce a reszta się plącze poza nim mimo długo kręconego filmu oraz wkładu diamentów w okładkę już nie mówiąc o głosowaniu bo większość postaci jest na tyle znaczna, że niektórzy głosują specjalnie na drugą opcję ;)



#6 grr

grr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:DzikaLola69 (pl2)/ jupi (pl3)
Reputacja: 13

Napisano 12 marzec 2017 - 21:16

BBA jest jedna wielką niesprawiedliwością. Jakiś czas temu na serwerze na którym gram wygrała osoba która w ciągu tygodnia zrobiła 1 film. Zrobiłam 21 filmów i zdobyłam 765 miejsce. Więc można by zaproponować twórca gry coś zamiast zrobić zamiast BBA
  • Abulia lubi to

#7 xxxelenaxxx

xxxelenaxxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL8
  • Postać:CiotkaKlotka
  • Studio:The Suicide Squad






Reputacja: 396

Napisano 12 marzec 2017 - 21:59

BBA jest jedna wielką niesprawiedliwością. Jakiś czas temu na serwerze na którym gram wygrała osoba która w ciągu tygodnia zrobiła 1 film. Zrobiłam 21 filmów i zdobyłam 765 miejsce. Więc można by zaproponować twórca gry coś zamiast zrobić zamiast BBA

Zawsze jest opcja że komuś podpadłaś i po złości nie głosowali na Twój film ;) Znam to niestety :D


Bolą mnie oczy i uszy. Oczy - od patrzenia na fałszywych ludzi. Uszy - od słuchania głupot.


#8 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 12 marzec 2017 - 22:42

Tak, to idzie etapami. Zauważyłam, że koło czwartku, może piątku jeżeli jestem na 1000którymś tam miejscu to potem tak jakby "wypadam z gry". I aż do niedzieli moja pozycja w rankingu bba się nie zmienia. Widocznie trzeba w tym pierwszym etapie zająć jakieś odpowiednie miejsce by nadal pokazywać się w kartach głosowania. Zauważyłam to już bardzo dawno. Ale jak to konkretnie działa to nie mam pojęcia.



#9 Persephona

Persephona

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 1

Napisano 14 marzec 2017 - 22:35

To chyba jest odpowiedź na moją wątpliwość. Dowiedziałam się od Wsparcia, że system jest złożony z kilkunastu części, ale nie może być ujawniony, bo wtedy byłaby nierówność czy co tam.



#10 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 15 marzec 2017 - 22:49

Ten "system" to jedna z większych porażek BBE. Tragedia, wielka szkoda, że nic z tym nie robią. Propozycji było wiele.


  • Abulia lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych