Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytania co do walk na BBE


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 FiglarnaMartyna

FiglarnaMartyna

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • LocationGB
  • Serwer:PL3
  • Postać:FiglarnaMartyna
  • Studio:Eros
Reputacja: 46

Napisano 14 marzec 2017 - 08:52

Cześć wszystkim FM się kłania.

 

Jak w temacie mam dwa pytanka 

 

1- Obserwując pojedynki 1vs1 w  walkach studiów zdarza się że atakowana postać gracza "znika" (przegrywa) mimo iż zostało jej jeszcze troche energii. Pytanko dlaczego tak się dzieje?

 

2- Czasem podczas walk 1vs1 używając pkt. odwagi przeciwnik lub moja postać atakuje dwa razy pod rząd mimo iż (nie posiada) nie używa zdolności podwójny atak itp.  Czy to jakiś błąd a może jest jakiś niewidoczny dodatkowy parametr (szybkość ataku czy coś) odpowiedzialny za takie cuda?



#2 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 14 marzec 2017 - 14:57

1) Czasem postać przed Tobą ma np. wykończenie nitami i przeciwnik traci troszkę punktów hp. Gdy potem Ty wkraczasz do walki, te punkty przeciwnik jakby pozornie odzyskuje (doliczają się do jego wytrzymałości), ale w rzeczywistości już ich nie ma. Dlatego jeżeli np. osoba przed Tobą zabierze przeciwnikowi 3k hp przez jakieś uszlachetnienie to przy Tobie przeciwnik padnie mając jeszcze te 3k hp. Moim zdaniem to powinno być poprawione :)

2) To zdarza się też przy walkach studiów. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Moim zdaniem jest to jakiś błąd, bo w inny logiczny sposób nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.


  • Analover lubi to

#3 FiglarnaMartyna

FiglarnaMartyna

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • LocationGB
  • Serwer:PL3
  • Postać:FiglarnaMartyna
  • Studio:Eros
Reputacja: 46

Napisano 14 marzec 2017 - 19:22

1) Czasem postać przed Tobą ma np. wykończenie nitami i przeciwnik traci troszkę punktów hp. Gdy potem Ty wkraczasz do walki, te punkty przeciwnik jakby pozornie odzyskuje (doliczają się do jego wytrzymałości), ale w rzeczywistości już ich nie ma. Dlatego jeżeli np. osoba przed Tobą zabierze przeciwnikowi 3k hp przez jakieś uszlachetnienie to przy Tobie przeciwnik padnie mając jeszcze te 3k hp. Moim zdaniem to powinno być poprawione :)

2) To zdarza się też przy walkach studiów. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Moim zdaniem jest to jakiś błąd, bo w inny logiczny sposób nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.

 

Dzięki za odpowiedź Lydia89  

Co do zdolności (wykończenie nitami) to jeszcze dodam że chyba zawsze (walki studiów) postać która jej użyje nawet jak polegnie w następnym ataku to wskakująca następna przejmuje w jakiś sposób tą zdolność zadając co runde dodatowe obrażenia.

Czy taki był plan czy może osoby odpowiedzialne za mechanike walki nie wiedzą jeszcze jak wyeliminować to "zjawisko"? ;)



#4 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 15 marzec 2017 - 22:42

Ad2). Spotkałam się tylko z tym, że gracz atakuje podwójnie, choć nie jest mu pobierane uszlachetnienie (wypustki, czy woda). Pomimo faktu, że gra czasem nie pobiera uszlachetnienia i pokazuje jakby ono wciąż było dostępne to wrogi gracz ponownie go nie wykorzystuje (na całe szczęscie). Błąd zapewne ze strony gry. Często mi się to zdarza czasem nawet mi gra nie pobiera uszlachetnienia i pewnie przeciwnik widzi to swoimi oczami.

 

Nie spotkałam się z sytuacją, ze przeciwnik mnie atakuje 2 razy a uszlachetnień za to odpowiedzialnych nie ma. Walk robię bardzo dużo.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#5 FiglarnaMartyna

FiglarnaMartyna

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • LocationGB
  • Serwer:PL3
  • Postać:FiglarnaMartyna
  • Studio:Eros
Reputacja: 46

Napisano 16 marzec 2017 - 01:31

Ok dzięki za info eemm DziewczynaNR1 ;) 

 

Zwróce teraz szczególną uwage na wszystkie możliwe opcje jeśli te podwójne ataki znowu się pojawią






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych