Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zadanie swiatynne


  • Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 26 kwiecień 2017 - 23:14

Witam,

 

Ostatnio mamy w świątyni zadanie wszelakiego zbieractwa lub siedzenio-klikactwa czasowego.

 

Chciałbym aby twórcy zaproponowali coś nowego i dlatego np. czekam na zadanie świątynne gdzie nagradzane będzie np. posiadanie trofek eny przez studio.

Widzę to np. tak ze za każda trofkę posiadaną przez studio przez co najmniej 24h bedzie przyznana nagroda np. 100 pkt, dla studia które posiadało enę przez niecały dzień czyli np. rano zdobyło a wieczorem straciło daną trofkę nagroda odpowiednio mniejsza np. 50 pkt.

 

Oczywiście punktacja za każde posiadane trofeum energi, czyli jak studio posiada 3 trofki z energią i utrzyma je przez 24h to punkty x3 ( 300 pkt do swiątyni).

 

Pomysł oczywiście można modyfikować czyli np. za utraconą trofkę eny z posiadanych będą odejmowane punkty  np. 50 pkt. Same zasady punktacji również do dalszego omówienia.

 

Ciekawi mnie, które studio wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko?

Suma punktów po 7 dniach wskazuje zwycięskie studio.

Co sądzicie o takim zadaniu?

 

Ps. Trofki z odwaga nie liczą się do niczego i nie są w żadnym przypadku punktowane.

 

pzdr

C.


Użytkownik CoreyPL3 edytował ten post 26 kwiecień 2017 - 23:18

  • kayn lubi to

#2 grr

grr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:DzikaLola69 (pl2)/ jupi (pl3)
Reputacja: 13

Napisano 27 kwiecień 2017 - 05:21

Pomysł nawet nawet, ale tylko dla 5 studiów na jednym serwerze. A co reszta ma robić?
Może najpierw niech twórcy gry wprowadza dodatkowe trofki, a dopiero potem takie sprawy wymyślamy
  • CocoChanel lubi to

#3 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 27 kwiecień 2017 - 07:29

Pomysł cieniutki i nieprzemyślany. 5 trofek z eną na serwer a Ty tworzysz temat z wyzwaniem świątynnym pod trofea.

 

Reszta studiów to co ma robić? Wolne na 7 dni? 

 

Stanowcze nie dla takich pomysłów.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#4 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 27 kwiecień 2017 - 09:46

Gram w studiu, które stale utrzymuje min. 3 trofki z enką, dzięki temu w kilku wyzwaniach mamy przewagę nad studiami, które ich nie posiadają. 

 

Dla mnie osobiście obecna świątynia to prezent dla studiów skupiających niskie levele, aby i oni mogli coś ugrać. Wcześniej byli na końcu, teraz zaś mają szansę być na topie. Radzę tak podejść do tego zamiast wylewać swoje żale, że nie będzie się w TOP10 w rankingu.


  • cliff, CocoChanel i jenny16 lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#5 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 27 kwiecień 2017 - 10:41

Przecież to właśnie jest kolejny temat "z wylewem frustracji" i piejesz w nim.

 

Zgodzę się z jednym, że prawidłowy rozwój postaci jest ważniejszy niż punkty um. za świątynie, bo często się nie opłaca grać pod nią.

 

Za tydzień będzie z kolei coś innego, w którym znów studia rozwijające się będą w tyle.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#6 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 27 kwiecień 2017 - 11:21

Bitch,

Daj spokoj, gdzie widzisz żale w mojej wypowiedzi?

Trochę zabawy w nim było owszem, niektórzy zalapali ale jak ktoś nie, to po co się spinać i lać jadem?

Relaks i cisnijmy aktualna świątynie i expa 😀

Ps. To nie trofki dają Ci przewagę w świątyniach tylko aktywność graczy, ale to jest chyba oczywiste?


Pozdrawiam

C.

Użytkownik CoreyPL3 edytował ten post 27 kwiecień 2017 - 11:27

  • Abulia lubi to

#7 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:19

Pomysł Coreya jest baaaaardzo dobry (inlove)

Ale ja mam lepszy :)

Świątynię wygrywa studio, które najdłużej w czasie całego tygodnia świątynnego utrzyma

5 pozycję w rankingu !!!! (lol)

 

pozdrawiam przy okazji piąte sudia na pl1 i pl2, liczę na wasze głosy (grin)


Użytkownik Abulia edytował ten post 27 kwiecień 2017 - 15:19

  • niemat00 lubi to

#8 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:32

Abulia

Jestem za, nasz głos juz masz chociaż my nie piąte miejsce :-)

C.
  • Abulia lubi to

#9 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:44

no pewno... zanim to wprowadzą to Was tam, na piąte miejsce.. zepchniemy :D


  • niemat00 lubi to

#10 pieszy

pieszy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:ArnaBBE
  • Studio:Sex Shop
Reputacja: 72

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:45

Spróbujcie zapomnieć kto gdzie gra, jak długo, co ma, jakieś wzajemne urazy. Nie widzę nic zabawnego w pierwotnym poście, może miały być to słowa "zbieractwo-klikactwo", spróbuję serio, bez spiny.

Dowolne zadanie dotyczące trofeów praktycznie eliminuje z rywalizacji wszystkie studia spoza czołówki. I na tym właściwie można zakończyć.

Ale spróbujmy rozważyć takie pomysły.

  • Nagradzać posiadanie? Wygrają po prostu najsilniejsze studia grając identycznie jak dotychczas, to tak jakby świątyni w ogóle nie było. W jakimś tam stopniu na wynik wpłynie szczęście, bo mimo wykonania poprawnego, najlepszego możliwego ataku zbierze się drewienko.
  • Spróbujmy inaczej. Dlaczego eliminować drewienka? Właśnie na odwrót. Nie bez powodu mamy do czynienia z nazwą "Świątynia Niespełnionych Potrzeb"? Bo wymaga wyrzeczeń, wybrania misji innej niż zazwyczaj, np. czasówki czy słabej z monetą zamiast atrakcyjnej, poświęcenia diaxów w konwentach, żmudnego toczenia pojedynków, wybrania nieatrakcyjnego filmu itd. Więc gdyby walka szła o trofki to również wymagane byłoby wyrzeczenie, walka o drewienko zamiast enki.
  • Inny pomysł to nagradzanie tylko zyskania trofki. Tylko zdobycie a nie posiadanie byłoby punktowane i tu już mogłoby być ciekawie, bo żeby coś zdobyć najpierw trzeba coś najpierw coś stracić.

Tak czy inaczej w takiej walce liczyłyby się tylko topowe studia, wszystkie słabsze miałyby ZERO.


Trofki dają przewagę w świątyniach. W każdym zadaniu wymagającym energii liczy się: LICZEBNOŚĆ, AKTYWNOŚĆ, ILOŚĆ ENERGII (czyli trofki), często DIAXY (do losowania misji). Naprawdę trzeba tłumaczyć? Osoba posiadająca 340 enki MOŻE zebrać więcej monet, prześcieradeł, wykonać więcej dowolnych misji niż ta z 300.

Istnieje sposób, żeby wyeliminować wpływ trofek  i liczebności, wystarczy po prostu podzielić wynik studia przez ilość posiadanej o północy energii oraz ilość członków z początku świątyni. To nie jest idealne, bo trofkę można stracić i zyskać w ciągu dnia.

Obecne zadanie (kupowanie umiejek) nie jest "kulminacja nieprzemyslanych pomyslow". Jest pierwszym z nowych, które daje jakieś realne szanse słabszym studiom. Mają szansę ci, którzy trochę chomikowali i nagrodzona jest tu częściowo umiejętność przewidywania i cierpliwość. Mnie cieszy, że diaxami niewiele się tu zdziała oraz fakt, że uprzywilejowane są postacie z mniejszym poziomem, to właśnie największa zaleta tego zadania. Sam wielu punktów nie nabiję, mimo, że gram pod kasę a nie "cisnę expa".

Świątynia powinna być uzupełnieniem głównego rankingu, szansą dla słabszych studiów, którym właśnie dano jakiś sensowny cel.
 

Napisano dziś, 16:19

...

Świątynię wygrywa studio, które najdłużej w czasie całego tygodnia świątynnego utrzyma 5 pozycję w rankingu !!!!

...

 

Czujcie się zagrożeni. ;)


Użytkownik pieszy edytował ten post 27 kwiecień 2017 - 15:49

  • Kamiś, BartCM i CoreyPL3 lubią to

#11 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 27 kwiecień 2017 - 17:42

Dobra,

 

Kolega Pieszy chce włączenia "drewienek", to niech tak będzie i "drewienka" niech się liczą, ale punktacja musi być inna. np. połowę tego co za ene, bo wiadomo ze "drewienka" niepopularne i wręcz możliwe do otrzymania za darmoszkę :D

Przykładowa punktacja za posiadanie przez 24h drewienka otrzymuje się 50 pkt/drewienko

za stratę - 25pkt

 

Więcej studio będzie miało szanse na dobry rezultat ;)

 

C.


Użytkownik CoreyPL3 edytował ten post 27 kwiecień 2017 - 17:44


#12 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 27 kwiecień 2017 - 20:55

A ja "chamka", "prostaczka", chce punkty za każdą wypowiedź na czacie, czy poza nim, wulgarną, dwuznaczną, bluzgowatą, taką od serca :P mogę? 

 

<ooo jak to źle o mnie i moich studiach świadczy, ojeeeej :D >


  • ZyliiXon, xxxelenaxxx i Abulia lubią to

Zmieniają się gracze, nie gra.


#13 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 27 kwiecień 2017 - 23:10

Helka, to nie Twój wątek, tu rozmawiamy o świątyni :)

Wskakuj do off topa :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych