Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie przedmiotów


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 21 czerwiec 2017 - 00:01

Uważam, że sporym urozmaiceniem do gry byłoby dodanie opcji tworzenia itemów. Oczywiście taka funkcja musiałaby mieć jakieś granice, które mogłyby wyglądać w sposób opisany przeze mnie w dalszej części posta. Jednak od początku - dlaczego warto to wprowadzić? Dla wielu graczy wygląd gwiazdy jest bardzo istotny, a możliwość wyróżnienia się wśród reszty i tworzenia niespotykanych nigdzie indziej stylizacji z pewnością dodałby nowy instrument w staraniach, aby nasza gwiazda była wyjątkowa. Ponadto oznaczałoby to jednocześnie nowe sukcesy, czyli możliwość zdobywania nagród.

 

Jak miałoby to wyglądać?

Moim zdaniem rozsądnym byłoby wprowadzenie systemu podobnego do poprzedniego oraz obecnego systemu kręcenia filmu.

Na początku można by wybrać jaki przedmiot chcemy tworzyć (zwykły, rzadki, epicki). W zależności od tego, co wybraliśmy zadania jakie trzeba wykonać, aby utworzyć przedmiot różniłyby się poziomem trudności. Co do samych zadań, ich liczba byłaby do ustalenia - dla przedmiotu epickiego mogłaby wynosić np 7 zadań, które byłyby podobne do tych z dickstarter, ale aby ich nie dublować i dodać coś innego, mogłyby być to zadania typu: - wykonaj 10 misji dickstarter, albo łącząc ze świątyniami - zdobądź 300 pkt świątyni (zależne od bieżącego zadania). Ogólna idea łączenia zadań, aby nie trzeba było robić coś kosztem czegoś i na wszystko starczyło czasu i energii.

Przy wykonaniu 40% zadań moglibyśmy wybrać na co dany przedmiot miałby być zakładany (głowa, klatka piersiowa itd.) Na każde z tych miejsc (głowa, nogi itd.) przypadałyby 3 różne wykroje przedmiotów (potem można to rozszerzyć), z których jeden będzie wybierany przy okazji skończenia tworzenia itemu (ukończenia 100% zadań). Ale czas na największą nowość, która na pewno sprawiłaby wielu graczom radość - wybór koloru przedmiotu, który następowałby po osiągnięciu 70% wykonanych zadań.  Określona paleta barw (mogą to być również jakieś wzory typu: moro, tęcza, czy cokolwiek), z której można wybrać coś dla gwiazdy. Przedmiot otrzymywalibyśmy przy ukończeniu 100% wszystkich zadań, a jego statystyki powinny być na trochę większy plus (coś w stylu złotej ramki). Uważam, że byłoby czymś fajnym, gdy w nagrodę za ukończenie przedmiotu dostawalibyśmy jakiś losowy dodatek np. 10 diamentów, 5 pkt umiejętności. W przypadku nieukończenia przedmiotu w 100% nagroda pocieszenia zależna od stopnia wykonania itemu. To w przypadku, gdyby tworzenie przedmiotu byłoby określone w czasie np. tygodnia. W drugiej opcji nie byłoby tego graniczenia, a przedmiot wykonywano by do skutku, albo zrezygnowania z tworzenia.

 

Uważam, że pomysł w wyżej przedstawionych ramach jest możliwy do realizacji oraz wzniósłby coś nowego do gry. Oczywiście ma też słabsze strony i można by zrobić coś lepiej. Dlatego proszę o podzielenie się wrażeniami odnośnie mojej propozycji oraz być może dodania czegoś od siebie :)


  • Lydia89, BitchNr1 i Abulia lubią to

#2 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 21 czerwiec 2017 - 01:22

Popieram pomysł samego tworzenia itemów. Choć bardziej skłaniam się w kierunku ich ulepszania jak to jest w innych grach. Zdobywamy pewne "komponenty" w misjach, filmach, dickstarterze... I gdy zbierzemy odpowiednią ilość danego komponentu (np. 10 złotych dild) dałoby nam to jakiś plus w itemie do obrażeń. I tym samem sposobem można by zbierać inne "komponenty". po których zebraniu moglibyśmy ulepszyć jakiś nasz item (+do charyzmy, wyrafinowania, bądź jakieś nowe opcje przy pojedynkach). Fajne urozmaicenie by to było. Bo na razie na tym samym levelu te same itemy oferują nam właściwie... nic nowego. Fajnie by było, gdyby można je jakoś ulepszyć :)



#3 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 21 czerwiec 2017 - 16:49

Mi się pomysł podoba, nawet jakby zajmował czas.

 

Gra swoją drogą powinna zajmować mniejc zasu ale przez wprowadzanie takich rozwiazań jak:

 

- kolejkowanie misji, klikamy 1 misje w danej strefie, zaś kolejną w drugiej i gra sama przechodzi do robienia drugiej, po skończeniu pierwszej. I już mamy 20 min. spokoju, jeśli każda z misji zajmowała 10 eny

- równoczesne robienie konwentu/imprezy a klikanie misji na mapie

- wspomagacze studyjne/drużynowe

- zwiększenie ilosci baterii


  • Lydia89, Demonka666 i Pamelka69 lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#4 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 21 czerwiec 2017 - 21:26

Myślę, że wybór części ciała, na którą chcemy przedmiot i jego koloru raz w tygodniu nie byłby zbyt czasochłonny ;) Zadania wykonywane by były w trakcie misji, albo tak jak pisałem wykonując świątynie albo dickstarter, więc podczas "zwyczajnej" gry, zatem nie pochłaniałoby to dodatkowo zbyt wiele czasu.

 

Zgadzam się, że warto skrócić czas gry. Tutaj np. taka drobna zmiana jak zastąpienie dziennego limitu baterii tygodniowym dla wielu mogłaby okazać się bardzo pożyteczna. Bo przecież są dni, gdy energii brakuje i nie trzeba używać baterii, a również takie, gdy brakuje czasu i 4 baterie niewiele pomogą. Wtedy, gdyby na tydzień przypadało 28 baterii (tyle ile obecnie, można również to zwiększyć), ale bez podziału na dni, zużycie baterii w jeden dzień stanowiłoby realne skrócenie czasu gry, a obecnie przy 4 jest to zaledwie kilkanaście minut.


  • Cherubinek lubi to

#5 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 22 czerwiec 2017 - 15:39

przeciez oni i tak nic z tych rzeczy nigdy nie zrobia....szkoda klawiatury na pisanie tu pomyslow :P przy nastepnej aktualizacji co najwyzej dodadza istniejace juz sukcesy,zeby ich wiecej bylo i wymysla kolekcje,zeby dx znowu byly wyrzucane.....a tak a propos kolekcji,jakis badziew mialem w tamtym roku skompletowany i ciekawe czemu mi tego nie zaliczylo......tu juz chyba tysiace pomyslow byly i bylo cos wdrozone w gre? N I C


  • XXX lubi to

#6 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 22 czerwiec 2017 - 20:12

Zadania tygodniowe dla studiów (czytaj świątynie) były pomysłem, który pojawiał się na tym forum ;)

 

Nawet jeśli niewielka część tych pomysłów zostanie zrealizowana to będzie to zmiana na lepsze. Jedno jest pewne - każdy pomysł na tym forum wnosi więcej niż ciągłe marudzenie :)

 

A skoro uważacie, że zmiany w grze są potrzebne, a na forum nie osiągnie się, aby je wprowadzono, to proponuję iść krok dalej. Zamiast wylewać swoje żale tutaj, wykazać chęć inicjatywy i zadać sobie trochę trudu - zebrać poparcie i jako społeczność graczy wystosować bezpośrednio do PLAYATA pismo z pomysłami odnośnie gry. Gdy wiele osób się w to zaangażuje to nasz głos będzie bardziej słyszalny i być może nie zostanie zlekceważony. W każdym bądź razie jest to lepsze rozwiązanie niż pretensje pojawiające się na tym forum. Pozdrawiam :)


  • Lydia89, Demonka666 i Kaaa26 lubią to

#7 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 23 czerwiec 2017 - 09:27

Zadania tygodniowe dla studiów (czytaj świątynie) były pomysłem, który pojawiał się na tym forum ;)

 

Nawet jeśli niewielka część tych pomysłów zostanie zrealizowana to będzie to zmiana na lepsze. Jedno jest pewne - każdy pomysł na tym forum wnosi więcej niż ciągłe marudzenie :)

 

A skoro uważacie, że zmiany w grze są potrzebne, a na forum nie osiągnie się, aby je wprowadzono, to proponuję iść krok dalej. Zamiast wylewać swoje żale tutaj, wykazać chęć inicjatywy i zadać sobie trochę trudu - zebrać poparcie i jako społeczność graczy wystosować bezpośrednio do PLAYATA pismo z pomysłami odnośnie gry. Gdy wiele osób się w to zaangażuje to nasz głos będzie bardziej słyszalny i być może nie zostanie zlekceważony. W każdym bądź razie jest to lepsze rozwiązanie niż pretensje pojawiające się na tym forum. Pozdrawiam :)

Zgadzam się, choć z drugiej strony uważam, ze to oni powinni monitorować sytuację na serwerach. Nie wiem jak w innych krajach, lecz u nas graczy ubywa, tworzą się studia-duchy, gdzie przy dobrych lotach połowa ludzi wogle gra, o nowych graczy do studia jest ciężko.

 

Jak to moja koleżanka powiedziała tak gra potrzebuje skrócenia czasu jaki tu przeznaczamy jak człowiek powietrza. Dużo więcej osób by po prostu zostało w grze i byłoby bardziej przydatnych. Póki co mamy wprost na odwrót, gracze mówią o skróceniu gry, a dostajemy wyzwanie świątynne z konwentami w liczbie 3 na dzień...

 

Odnośnie tego co napisał Cliff, to się po części zgodzę. Nie zostało prawie nic dodane spośród pomysłów graczy. Marnie dalej widzę BBE z takim podejściem do aktualizacji gry. Najgorsze jest to, że absolutnie nic się nie zmienia, zupełnie jakby te osoby miały klapki na oczach.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#8 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 23 czerwiec 2017 - 09:56

Tak czytam o tworzeniu nowych przedmiotów a co z tymi co już są? na przykład Wanda Secret Story komplet letni jest dostępny tylko do dzisiaj i zastanawia mnie ta sytuacja. Dlaczego nie do sierpnia, dlaczego Wanda robi się sklepem last minute jak kolekcje dostępne raz na rok.

Jak już tak o przedmiotach mowa.

 

a czas gry?

Ciągnę tu drugi etat i wiem że są osoby które energii jest mało i grają na pl3 pl2. Tylko takie osoby nie musiałyby korzystać z baterii i takich osób mogę naliczyć na jednej ręce.

Pomysł Pamelki aby baterie były dostępne na cały tydzień a nie 4 na dzień jest bardzo dobry. 

Wspomagacz drużynowy, baterie, tak mało pracy a tyle by to ułatwiło.

Wzmacniajmy to co już jest a nie patrzymy jak się sypie. 


  • XXX i BitchNr1 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych