Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skrócenie czasu gry.

baterie wspomagacz drużynowy czas

  • Please log in to reply
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 23 czerwiec 2017 - 10:03

Witam Wszystkich Zainteresowanych,

mam pytanie odnośnie skrócenia czasu gry, czy coś w tym temacie się dzieje?

Jest tyle pomysł:

-wspomagacz drużynowy

-baterie na cały tydzień

-zwiększenie ilości baterii.

 

Koleżanki i koledzy poniżej pewnie coś podrzucą.

Była rozmowa, temat się powiela, rozdrabnia, ale nadal nic nie wiemy.

 


  • BitchNr1, Adalline i jenny16 lubią to

#2 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 23 czerwiec 2017 - 10:18

Nie mam pojęcia czemu panuje taka niechęć ku wprowadzeniu wyżej wymienionych propozycji.

 

Na PL1 rozpadło się kolejne studio z tzw. topu, mowa o Burdelu. Oczywiście, że to jest związane z czasem jaki tutaj spędzamy...

 

Jak dalej nic nie zostanie zrobione w tej kwestii to padną kolejne studia, a wtedy to mi będzie obojętne jak dalsze aktualizacje będę przebiegały bo i zapewne mnie nie będzie, bo nie będzie nawet z kim wojować...

 

 

Do powyższych pomysłów doliczę jeszcze:

 

- kolejkowanie misji

- wprowadzenie misji specjalnych, które wykorzystywałyby znacznie wiecej energii jednorazowo, ale i oferowały lepsze nagrody $ i EXP

 

 

 

A, zeby nie tylko pisać a działać, to i ja chętnie się dowiem, co support/moderatorzy robią w tej sprawie, aby to zostało wprowadzone?

 

A moze już coś zrobili? Tzn. przedstawili nasze prosby, żale, skargi, propozycje i uzyskali idpowiedź od osób zajmujących się wprowadzeniem aktualizacji?>

 

Jaka to odpowiedź? Chcę wiedzieć, zresztą nie tylko ja.


  • MMam i jenny16 lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#3 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 23 czerwiec 2017 - 11:36

Sporo graczy wypowiadało się tutaj, że przeszkadza im zbieractwo, ze względu na czas, jaki trzeba temu poświęcać. Może więc chociaż w tych dniach dać bonus typu: 100 zebranych prześcieradeł grupowo - jakiś tam minus do czasu gry. To tylko taki przykład, nie pamiętam ile mniej więcej można zebrać w ciągu dnia, więc bardziej tego nie rozpiszę, by nie opowiadać banialuk. :P


  • MMam lubi to

#4 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 23 czerwiec 2017 - 12:34

Sporo graczy wypowiadało się tutaj, że przeszkadza im zbieractwo, ze względu na czas, jaki trzeba temu poświęcać. Może więc chociaż w tych dniach dać bonus typu: 100 zebranych prześcieradeł grupowo - jakiś tam minus do czasu gry. To tylko taki przykład, nie pamiętam ile mniej więcej można zebrać w ciągu dnia, więc bardziej tego nie rozpiszę, by nie opowiadać banialuk. :P

Jak mieliśmy 5 trofek to potrafiłam zebrać przy 400 energii to zbierałam 80 prześcieradeł, to się wiązało z klikaniem każdej misji 2-3 minutowej i tak na przykład 3 minutowa misja za 500 doświadczenia i jedno prześcieradło to nóż się w kieszeni otwierał.

Twój pomysł mówi o świątyni która trwa 7 dni i coś się zbiera, a co kiedy świątynia jest konwentowa? albo itemy? wtedy też by się przydało skrócić czas.

Ciekawy pomysł tylko zastanawiam się co z pozostałymi świątyniami, dobrze by było wymyślić coś co by pomogło w codziennej grze, bo jakby nie było 300 energii dziennie to 5h.


  • Broniusia lubi to

#5 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 23 czerwiec 2017 - 17:09

Oczywiście, że sprawa a mianowicie pomysły trafiły w odpowiednie ręce do dyskusji ale jak już wiadomo nie tylko jest pl serwer a na innowacje potrzeba jest sporo funduszy nie mówiąc już o zespole, który miałby to skonstruować i wdrążyć w życie ^^

 

Taka szybka odpowiedź wedle powielających  się poprzednich pomysłów  i ich wdrażania ... :P

 

A odnośnie studiów jak to ktoś tam śpiewał ..

 

"... Nic nie może przecież wiecznie trwać ..."

 

 Skrócenie czasu jako pomysł popieram ;)


Użytkownik Arczi4 edytował ten post 23 czerwiec 2017 - 17:11


#6 Natalia13

Natalia13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 8

Napisano 23 czerwiec 2017 - 22:19

Jak już mówiłam kiedyś, czas jaki muszę poświęcić na wyrobienie całej energii jest zbyt długi... on skutecznie odstrasza od niej, głównie przez to porzuciłam grę i dopiero niedawno wróciłam.



#7 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 24 czerwiec 2017 - 02:02

Ja gram aktualnie na jednym serwerze. I nie przedłużając: gdyby gra była tańsza i zajmowała mniej czasu grałabym na wszystkich :) I pewnie nie tylko ja :)


  • Natalia13 i BitchNr1 lubią to

#8 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 24 czerwiec 2017 - 11:47

Mam pytanie odnośnie wspomagacza drużynowego. Na jakiej zasadzie miałby on funkcjonować? Obecnie wspomagacz misji nie skraca czasu gry, a jedynie zmniejsza zużycie energii na misje. Zastanawia mnie jakby to miało to wyglądać w kwestii technicznej. Jedyne co mi przychodzi do głowy to przyspieszenie czasu wykonywania misji. Np. bierzemy misje na 8 minut, a dzięki wspomagaczowi studyjnemu 25%, czas misji mija szybciej i misja za 8 energii kończy się w 6 minut. Takie rozwiązanie byłoby być uciążliwe w przypadku krótkich misji, bo zmuszałoby do ciągłego klikania (przykład - świątynia z energią na misje walki). Chyba, że zostałaby wprowadzono dodatkowo kolejka misji to w połączeniu stanowiłoby to pożądane skrócenie czasu w grze. Albo są inne pomysły na funkcjonowanie tego wspomagacza.



#9 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 24 czerwiec 2017 - 12:03

Mogłoby być i przy każdej świątyni, MMam. Po osiągnięciu pewnego pułapu punktów przyznawany byłby bonus. Więc zajmowane miejsce nie miałoby znaczenia, każdy mógłby skrócić sobie czas. Bonusy mogłyby być i różne, np zwiększone doświadczenie, kasa, jednak chyba najbardziej zależy każdemu na czasie. Pułapów mogłoby być kilka, co też motywowałoby do pracy.


  • jenny16 lubi to

#10 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 24 czerwiec 2017 - 12:49

Broniusia, jeżeli to odnosiłoby się do każdej świątyni to jestem jak najbardziej za :) Po prostu z takim zaangażowaniem pisałaś o prześcieradłach, że myślałam tylko o misjach na tak zwane "zbieractwo".

 

Pamelka 25% wspomagacz 2 minuty przy 8 minutowej misji to malutko, ( przy 12 minutowej misji to się robią 3 minuty - gdyby można było korzystać z tego bez limitu to może - jednak jak widzę ilość baterii to czuję w kościach wspomagacz drużynowy na na przykład 15 misji w ciągu dnia). ja myślałam o wspomagaczu drużynowym 50%.

 

i jak by to miało wyglądać? Nie wiem jak to wygląda na hz, który jest pokazywany jako przykład, ale ja to widzę tak, że drużyna jako 30 osób zjeżdża energie w ciągu dnia czy tygodnia i jak każdy z 30 osób zjedzie 300 energii to dostaje możliwość skrócenia misji o 50% od następnego dnia i tak jak walczysz w świątyni o numer 1 tak o wspomagacz też by się walczyło.

Może Wy widzicie to inaczej to chętnie posłucham, też bym chciała usłyszeć głos osób które grają na hz i wiedzą jak ten wspomagacz działa.



#11 mietek437

mietek437

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 0

Napisano 24 czerwiec 2017 - 15:18

Broniusia, jeżeli to odnosiłoby się do każdej świątyni to jestem jak najbardziej za :) Po prostu z takim zaangażowaniem pisałaś o prześcieradłach, że myślałam tylko o misjach na tak zwane "zbieractwo".

 

Pamelka 25% wspomagacz 2 minuty przy 8 minutowej misji to malutko, ( przy 12 minutowej misji to się robią 3 minuty - gdyby można było korzystać z tego bez limitu to może - jednak jak widzę ilość baterii to czuję w kościach wspomagacz drużynowy na na przykład 15 misji w ciągu dnia). ja myślałam o wspomagaczu drużynowym 50%.

 

i jak by to miało wyglądać? Nie wiem jak to wygląda na hz, który jest pokazywany jako przykład, ale ja to widzę tak, że drużyna jako 30 osób zjeżdża energie w ciągu dnia czy tygodnia i jak każdy z 30 osób zjedzie 300 energii to dostaje możliwość skrócenia misji o 50% od następnego dnia i tak jak walczysz w świątyni o numer 1 tak o wspomagacz też by się walczyło.

Może Wy widzicie to inaczej to chętnie posłucham, też bym chciała usłyszeć głos osób które grają na hz i wiedzą jak ten wspomagacz działa.

Na hz działa to tak :

za monety wszyscy czlonkowie druzyny maja skrócony  czas misji o 10% (ena bez zmian) natomiast za oponki to samo o 20 % 

do tego dochodzi 8 baterii ale trzeba mieć kupione jakiekolwiek oponki także sama ena schodzi szybciej ale upierdliwe jest klikanie treningów gdyż trzeba kilkac je co 4-5 min a bywa ze jest ich +40 i do tego dochodzi trochę zabawy z kryjówką 



#12 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 24 czerwiec 2017 - 23:40

Witam

 


i jak by to miało wyglądać? Nie wiem jak to wygląda na hz, który jest pokazywany jako przykład, ale ja to widzę tak, że drużyna jako 30 osób zjeżdża energie w ciągu dnia czy tygodnia i jak każdy z 30 osób zjedzie 300 energii to dostaje możliwość skrócenia misji o 50% od następnego dnia i tak jak walczysz w świątyni o numer 1 tak o wspomagacz też by się walczyło.

 

To słaba opcja, bo przyjmijmy np, że nawet 1 osoba z 30 nie zrobi tych całych 300 eny i wtedy wspomagacza misji dla studia nie będzie, tak?

Zaraz zacznie się multi kontowanie aby tylko wyrobić ene na każdym koncie w studio.

 

Pomysł uważam za nie trafiony.

Lepiej jeżeli będzie opcja za kasę lub dx ze studia aby wspomki były dla wszystkich w studio.

 

pozd

C.


  • Analover lubi to

#13 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 25 czerwiec 2017 - 17:57

Liczyłam na bezdiaxowość, ale pewnie masz racje.

Chętnie zapłacę diaxami obwarzankami pączkami czy co tam będzie, ale niech taka możliwość ujrzy światło dzienne.

 

a moderatorzy śpią? Czy dopiero piszą list do Playaty? :)


  • didi lubi to

#14 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 25 czerwiec 2017 - 19:13

Proszę sobie wyobrazić, że moderatorzy nie śpią.

Nie rozumiem tylko ile razy można pisać, że Wasze pomysły są zgłaszane??

Playata zdecyduje o tym kiedy i co wprowadzi.

Jeśli zdecydują się na któryś z pomysłów (osób z różnych stron świata) na pewno wcześniej pojawi się na ten temat informacja.


  • Pamelka69 i Osqar lubią to

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#15 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 25 czerwiec 2017 - 22:05

Nikt nie zarzuca takich twierdzeń, że moderatorzy nie przekazują dalej naszych uwag, bo to nie miałoby sensu.

 

Mi chodzi o sam fakt przekazania informacji. Co osoby odpowiedzialne za aktualizacji odpowiadają Wam np. na temat zmniejszenia czasu jaki tu spędzamy? Przecież musi być jakaś informacja zwrotna, poza słowem dziękuję, rozważymy to. Uważam, ze to tutaj tkwi problem, że nie ma żadnych konkretnych deklaracji/informacji z ich strony. Nie wychodzą często wobec naszych oczekiwań. Nie otrzymujemy od moderatora, który jest pośrednikiem informacji zwrotnej o nich na najistotniejsze problemy (jakimi min. jest czas gry). Najprawdopodobniej dlatego, że moderatorzy przekazujący im nasze pomysły sami nie dostają żadnych informacji. Dlaczego tak jest właśnie?


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 25 czerwiec 2017 - 22:06

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#16 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 25 czerwiec 2017 - 22:48

Drogi Moderatorze,

 

A ile razy można mówić ze zmiany są konieczne bo gra się nie nadaje do dalszego grania?

Mówimy i piszemy i wszystko jak groch o ścianę, tłumaczenie jedno, przekazujemy do Playaty i jakoś dalej ciągle nic z tym się nie dzieje.

Za to non-stop aktualizacje z głupimi setami łachów które łykają jedynie jacyś ...... aby zlitować się utrzymać te padające z braku frekwencji serwery.

No to powiem długo to nie pociągnie.

Dobre firmy gamingowe słuchają swoich chlebodawców czyli graczy i dostosowują grę pod nich a nie gracze maja się dostosować pod grę.

 

Zacznijcie słucha czego domaga się suweren i zróbcie coś z tej wiedzy bo inaczej to wszystko padnie, raczej szybciej niż później.

 

End

 

C.


  • xxxelenaxxx i BitchNr1 lubią to

#17 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 25 czerwiec 2017 - 22:52

 poza słowem dziękuję, rozważymy to

 

Widocznie tak to musi wyglądać ze strony "twórców gry"... Mniej lub bardziej oklepane regułki. 

Co ma nam przekazać nasz Polski support skoro sami żadnych konkretów nie otrzymują ??


  • Pamelka69 lubi to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#18 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 26 czerwiec 2017 - 00:21

Zapewne otrzymują odpowiedzi tego typu, dlatego żadnych konkretów tutaj nie dostaniemy. I nie ma co wylewać więcej smutków na forum, bo tutaj nic nie zdziałamy, tylko tak jak w jednym temacie już wspominałem, trzeba się jakoś jako wspólnota graczy zorganizować i wystosować pismo do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za grę (czyt. playata, a nie moderatorzy), w których będą zawarte nasze sugestie i pomysły, oraz argumentacja, dlaczego te zmiany są potrzebne. Pod taką wiadomością można by dołączyć nazwy studiów/nicki graczy, którzy poparli zmiany, a zakładając, że pomysły zyskają duże poparcie, może nasz głos nie zostanie zlekceważony. A jeśli otrzymamy odpowiedź typu "dzięki, rozważymy to" na tzw. odczepne, to trzeba by się zastanowić nad następnymi krokami.



#19 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 26 czerwiec 2017 - 11:34

Nasze pomysły są zgłaszane i to ma nas uspokoić? a informacja zwrotna Typu "Twój głos jest dla nas bardzo ważny, zaraz zajmiemy się Twoją sprawą"

 

Może przybliżę ile razy mowa  o skróceniu czasu gry pojawiła się na forum:

- 10 kwietnia 2017  http://forum.pl.bigb...diamentami/

- 27 grudnia 2016 http://forum.pl.bigb...-trwania-misji/

- 4 października 2016 http://forum.pl.bigb...ii-do-użycia/

 

średnia co 3 miesiące. co daje 3-4 aktualizacje w tym czasie.

Czy pomysły typu ubranka zmiana koloru czy nowy komplet jest na równi ze skróceniem czasu gry? Uważam iż priorytetowy jest ten temat.

Kiedy będzie coś wiadomo informacja się pojawi 2h przed planowaną aktualizacją to żadna informacja.

 

Jaką informacje zwrotną otrzymują moderatorzy od Playaty? Zajmiemy się tą sprawą czy nie czytaliśmy i musicie nas molestować dalej?

 

Nie chcę aby temat zginął śmiercią naturalną, dlatego

Proszę o wspomagacza drużynowy i/lub zwiększenie ilości baterii.


Użytkownik Kaaa26 edytował ten post 27 czerwiec 2017 - 13:24
double post






Also tagged with one or more of these keywords: baterie, wspomagacz drużynowy, czas

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych