Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZESTAWY kolorów

kolor kolory itemy ubrania

  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 02 lipiec 2017 - 21:18

Witam,

 

była już o tym mowa, zdaje się, że kilka razy czytałam propozycje.

 

Nie wierzę, że to coś da, ale spróbuję,  może metoda "kropli drążącej skałę" kiedyś zadziała...

 

"Filmy" czyli okładki robię głównie dla nagród, ale jednak patrzę na to, co powstaje i oczy mnie bolą... :(

 

Jest ramka w kolorze różowym - mam jedną część ubrania w tym kolorze.  Ale to jest całkiem inny kolor!!

 

To samo z czerwienią, natomiast innych kolorów w zasadzie nie ma... tzn. są pojedyncze itemy, ale nie da się z tego złożyć nic sensownego.

 

Aby graficy nie używali tego odcienia koloru, który akurat "wpadł w oko" powinny być zestawy kolorystyczne, nadające się do wykorzystania w "filmach".

 

Do różowej ramki powinno być pasujące tło w kontraście oraz ubranka w identycznym różu, plus trzeci kolor współgrający z ramką i kontrastujący z tłem.  Czy to jest aż takie trudne???

 

Oczywiście to tylko przykład.

Czepiłam się tego różu, bo właśnie go użyłam, a do tego to jest trudny kolor.  Odcienie różu potrafią się "gryźć" ze sobą potwornie...

Zestawy mogą być dwu, trzy, wielobarwne - ale niech będą świadomie robione tak, aby Gracz WIDZĄCY KOLORY nie przeżywał bólu oczu przy kolejnych "filmach"...

 

Wiele razy czytałam, że faceci rozróżniają o ileś tam mniej odcieni kolorów niż my, więc może niech PLAYATA zatrudni więcej kobiet??

 



#2 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 02 lipiec 2017 - 22:25

Ja jestem w ogóle za paletą kolorów do każdej części garderoby. Często widzi się tak samo poubierane gwiazdy. Byłoby fajnie , gdyby można było sobie troszkę urozmaicić kolory i przy okazji nasz oryginalny wtedy wygląd :) Chociaż kilka podstawowych kolorów- 6-7 mogłoby wystarczyć. Ja tkwię teraz w różu, a szczerze mówiąc chętnie zamieniłabym to na czerń :)



#3 Virgo

Virgo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL3
  • Postać:Virgo
  • Studio:Raj
Reputacja: 50

Napisano 05 lipiec 2017 - 07:49

Kwestia palety kolorów była już proponowana jakiś czas temu. Pomysł jest dobry. :)

 

Przy kupnie ubrania, czy jeśli go dostaniemy czy z misji, czy z sukcesu, fajnie by było móc sobie wybrać z palety (np. 7 stałych kolorów) barwę ubrań. Paleta ta powinna mieć stałe kolory, dla każdej części ciała ten sam odcień. Mam na myśli to by nie wyglądało to tak: do majtek będzie możliwy w palecie żółty ale odcień o blasku księżyca, a do bluzki żółty skąpany zachodem słońca. :D :D

A jeśli by ta propozycja pojawiła się w grze, to by nie płaciło się 99diamentów za wybór koloru, ponieważ to będzie bez sensu i tylko nieliczni będą to klikać. Tylko przykładowo dostaniemy ubranie, wybieramy kolor za darmo, coś na styl jednego darmowego prania bądź uszlachetnienia. :) Gdy ktoś chce używać tych opcji więcej niż raz dziennie, płaci 10 czy 19 diamentów i wtedy jak dla mnie jest to dobry układ. :D


  • Azurra lubi to





Also tagged with one or more of these keywords: kolor, kolory, itemy, ubrania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych