Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okładki filmów

Okładki w kręconych filmach

  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 06 lipiec 2017 - 17:50

Dzień dobry ja mam, taką jedną uwagę i pomysł który ostatnio w dyskusjach naszego studia wyszedł tak jakoś sam z siebie.

Zgodnie z nazwą tytułu chodzi o okładki filmów.

W tej chwili mamy do wyboru kilku aktorów drugoplanowych na okładkę, niektórzy pasują bardziej inni mniej, czasem wygląda to wręcz karykaturalnie.

Wiec przyszedł mi do głowy taki pomysł, skoro jesteśmy w studiach wspólnie z innymi graczami, naszymi kolegami i koleżankami to czy można byłoby tak zrobić aby na okładce swojego filmu jako drugą postać zamieszczać wizerunek kogoś z własnego studia.

W sumie jest w tym logika skoro każde studio kręci filmy sobie (nawet jest statystyka ile jakie studio nakręciła filmów) i fajnie byłoby zamiast sztucznych wąsaczy czy wielkich głów wstawić sobie na okładkę filmu obok siebie kolegę czy koleżankę ze studia.

W każdym bądź razie taki miałam pomysł, według mnie trafny o ile jest to do wykonania, byłoby bardzo fajnie i na pewno wzniosło grę na wyższy poziom.

Zostawiam do oceny i wypowiedzi na temat owego pomysłu.

Dziękuje i pozdrawiam wszystkich w BBE.  :)



#2 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 06 lipiec 2017 - 22:56

Miałoby to jeszcze większy sens, gdybyśmy mogli wybrać pozę swojej gwiazdy (taki pomysł się już pojawiał). Można by wtedy tworzyć naprawdę fajne okładki z osobami ze studia, gdyby te pozycje wśród dwóch gwiazd jakoś fajnie się "składały" :D


  • jenny16 lubi to

#3 Lizzie89

Lizzie89

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Lizzie89
  • Studio:Seksi District
Reputacja: 1

Napisano 07 lipiec 2017 - 18:20

To są naprawdę świetne pomysły, szczególnie ten z wizerunkiem naszych kolegów ze studia  (grin)


  • jenny16 lubi to

#4 Czajneken

Czajneken

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Czajneken
Reputacja: 1

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:52

Pomysł koleżanki jak najbardziej na +, jestem za.  :D


  • tomasz888888 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych