Skocz do zawartości


Zdjęcie

podwajanie energii


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Haneczkaa

Haneczkaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Haneczka
Reputacja: 135

Napisano 12 grudzień 2017 - 19:27

Napisalem do suppa, supp mnie tu skierował, więc wklejam po prostu co napisałem, bo nie chce mi się produkować drugi raz. :)

 

Witam serdecznie,
 
w ostatnim komunikacie gracze dostali informację, że dziś, tj. 12 grudnia "We wtorek otrzymasz podwójną porcje energii".
Podwojona energia dziś na moim koncie powinna dać wynik 600, tymczasem po wyjściu na zero, wyszło tylko 400. W wiadomości nie ma zwrotu "... porcje podstawowej energii" i czuję się zniesmaczony.
 
Dodatkowo pragnę zauważyć, że w BBA dla wyrównania szans, nawet jak nakręcę 30-40 filmów, to brane jest pod uwagę 21. Tymczasem przy podwajaniu energii, podwajane są również "enki". Czy to jest wyrównanie szans? Nie wydaje mi się. Szczególnie, że teraz w świątyni mamy misje umiejętnościowe i studio z "enkami" nagradzane jest podwójnie.


#2 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 13 grudzień 2017 - 15:51

Zamiast 100 podstawowej energii dostałeś 200 a dodatkowa jest bez zmian stąd 400 a nie 600 :)



#3 Tomasz

Tomasz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 175

Napisano 13 grudzień 2017 - 20:29

Zamiast 100 podstawowej energii dostałeś 200 a dodatkowa jest bez zmian stąd 400 a nie 600 :)

W wiadomości nie ma zwrotu "... porcje podstawowej energii"



#4 Pyko

Pyko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Pyko
  • Studio:Moulin Rouge 69
Reputacja: 320

Napisano 13 grudzień 2017 - 21:35

Zgadzam się z Tomaszem, podwajanie energii powinno dotyczyć całej energii - tej podstawowej oraz z doładowań.

Podczas dnia, w którym otrzymujemy podwójne punkty doświadczenia albo podwójną ilość banknotów, otrzymujemy je za wszystkie wykonane misje, a nie tylko za te wykonane z podstawowej energii.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych