Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ranking Big Bang Awards a uprzywilejowanie płci pięknej.

ranking bigbangawards awards uprzywilejowanie

  • Please log in to reply
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawqhomo

dawqhomo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 21 październik 2015 - 10:15

W rankingu Big Bang Awards dominują kobiety, do tego stopnia, że w TOP 100 znajduje się tylko jedna postać męska (dokładnie na 100 pozycji), w TOP 500 nadal jedna!

Rozumiem, że płeć piękna zobowiązuje i piersi są bardziej atrakcyjne od jąder czy twarzy męskiej - szczególnie te okładki gdzie cycki wyskakują z cyckonosza, co szczególnie widać w rankingu. 

Osobiście uważam, to za niesprawiedliwe, ponieważ jako płeć męska jesteśmy skazani na porażkę w tym rankingu! 

Rozwiązaniem sytuacji będzie podzielenie głosowania oraz rankingu na płcie - np. naprzemiennie głosujemy na okładki kobiet i kolejne głosowanie na okładki filmowe facetów. 



Rejestrując się w tej grze, nie wiedziałem, że jedna płeć z czasem będzie bardziej uprzywilejowana i gdybym wiedział, to wybrałbym postać kobiety!


Kolejny problem, to wyszukiwarka w rankingu. Wpisując "0" powinno znaleźć mój najlepszy film, a nie znajduje.

Uszczypliwym - nie jestem homoseksualny  :D Nick został stworzony "na złość" koledze. Po prostu uważam, to za niesprawiedliwe i faworyzowanie jednej płci nie powinno mieć w tej grze miejsca.


Użytkownik dawqhomo edytował ten post 21 październik 2015 - 10:25

  • didi lubi to

#2 dawqhomo

dawqhomo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 21 październik 2015 - 10:31

UPDATE: 

Aktualnie w TOP 100 znajdują się same kobiety, a w TOP 500 cały jeden facet  (lol)


  • didi lubi to

#3 dawqhomo

dawqhomo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 21 październik 2015 - 12:43

UPDATE2:

Innym rozwiązaniem niesprawiedliwości i faworyzowania jednej ze stron, jest możliwość głosowania tylko na przeciwną płeć i podzielenie rankingu ze względu na kobiety i mężczyzn.



#4 didi

didi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 21 październik 2015 - 13:18

witaj ,opcja 0 działa sprawdziłam

a co do awatarów no cóż życie i raczej nic w tym kierunku nie będzie zrobione

a za tymi kobiecymi awatarami to 60 % facetów siedzi  :D


  • Arczi4 lubi to

#5 dawqhomo

dawqhomo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 21 październik 2015 - 14:05

witaj ,opcja 0 działa sprawdziłam

Cześć,
W moim przypadku również działa, ale nie w rankingu BBE Awards. Może jest, to spowodowane tym, że nie od samego początku zmian w grze jestem aktywny. 
Może inaczej. Mnie w ogóle nie ma w rankingu, a nakręciłem kilka filmów ***.
 

 

 

a co do awatarów no cóż życie i raczej nic w tym kierunku nie będzie zrobione

a za tymi kobiecymi awatarami to 60 % facetów siedzi  :D

W takim razie chcę zmienić awatar na kobietę, bo nie zostałem poinformowany o gorszej pozycji w przypadku wybrania płci mężczyzna  ;) Tym bardziej, że te zmiany zaszły po miesiącu od rozpoczęcia mojej gry... Brak słów. 
Tak, wiem że jest mnóstwo facetów grających kobietami - w tym gorszej pozycji są postacie męskie.


Użytkownik dawqhomo edytował ten post 21 październik 2015 - 14:10


#6 didi

didi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 21 październik 2015 - 14:25

tylko filmy z ocena 3-gwiazdkowa  (stars)    startują w turnieju BBA

a zmiana awatara z mężczyzny na kobietę jest chyba nie możliwa napisz do supportu  odpowiedzą Ci bo nie chce wprowadzić w błąd :)  



#7 dawqhomo

dawqhomo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 21 październik 2015 - 14:28

tylko filmy z ocena 3-gwiazdkowa  (stars)    startują w turnieju BBA

a zmiana awatara z mężczyzny na kobietę jest chyba nie możliwa napisz do supportu  odpowiedzą Ci bo nie chce wprowadzić w błąd :)  

Od momentu wprowadzenia w zmian nakręciłem 3 filmy  (stars) i w rankingu nadal mnie nie ma :blink:



#8 didi

didi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 21 październik 2015 - 16:46

Od momentu wprowadzenia w zmian nakręciłem 3 filmy  (stars) i w rankingu nadal mnie niw 

w tej kwestii pisz do supportu oni wyjaśnia wszystko :D



#9 Armani

Armani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • LocationWszechświat
  • Serwer:PL1
Reputacja: 21

Napisano 21 październik 2015 - 17:59

Już to widzę ile będzie postaci kobiet na nowym serwerze PL2 Hahahaha :biggrin:


Użytkownik Armani edytował ten post 21 październik 2015 - 18:04

Jeśli mój post okazał sie pomocny lub się ze mną zgadzasz doceń mnie i kliknij "Lubię to" przy moim poście  ;)


#10 gusi75

gusi75

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 21 październik 2015 - 19:14

Uważam, że faworyzowanie kobiet jest aż nadto. Ranking nie kłamie w pierwszej 500 facetów można policzyć na rękach jednej ręki. (Jeśli wogóle) jeszcze są. Chyba twórcy nie przewidzieli tak drastyczne dyskryminacji.

#11 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 21 październik 2015 - 21:22

Hey ;) No i widzę, że się zaczeła wojna :D Fakt większość kobiecych avatarów przeważa w rankingu ale tak jak napisała didi tak napiszę i ja : większość z nich to faceci wybierający taką a nie inną postać a a jakiego powodu to już ich sprawa ;) A to, że ranking wygląda tak a nie inaczej to też zasługa pozostałej części panów bo wiadomo, że większa część odda głos kobitkom chyba, że ktoś ma inne zainteresowania lub kryteria oceny :D


  • didi i Neferure lubią to

#12 Armani

Armani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • LocationWszechświat
  • Serwer:PL1
Reputacja: 21

Napisano 22 październik 2015 - 04:24

ale faktycznie ocena powina byc na przemian np:

Pan VS Pan 

Pani VS Pani


Użytkownik Armani edytował ten post 22 październik 2015 - 04:24

  • MatkaBoska lubi to

Jeśli mój post okazał sie pomocny lub się ze mną zgadzasz doceń mnie i kliknij "Lubię to" przy moim poście  ;)


#13 didi

didi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 22 październik 2015 - 07:48

hej ja od wczoraj bojkotuje panie i głosuje na samców  (lol)



#14 didi

didi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 22 październik 2015 - 07:55

Od momentu wprowadzenia w zmian nakręciłem 3 filmy  (stars) i w ran w turnieju dopierokingu nadal mnie nie ma zobacz czy 

jeśli filmy  (stars) zostały nakręcone po 19.10 to wystartują w kolejnym BBA czyli 26.10.2015

sprawdź daty (think)



#15 dawqhomo

dawqhomo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 3

Napisano 22 październik 2015 - 08:21

Uważam, że faworyzowanie kobiet jest aż nadto. Ranking nie kłamie w pierwszej 500 facetów można policzyć na rękach jednej ręki. (Jeśli wogóle) jeszcze są. Chyba twórcy nie przewidzieli tak drastyczne dyskryminacji.

Aktualnie w TOP 500 znajduje się równe 0 męskich postaci a w TOP 1000 cztery (lol)

 

większość z nich to faceci wybierający taką a nie inną postać a a jakiego powodu to już ich sprawa ;)

To nie ma znaczenia! Żadna płeć postaci nie powinna być bardziej czy mniej faworyzowana :mellow: 

W tym momencie awatary samców mają funkcję i nagrody tylko na papierku, którym mogą się podetrzeć.

 

 

hej ja od wczoraj bojkotuje panie i głosuje na samców  (lol)

Ja bojkotuję od samego początku, bo po prostu to przewidziałem :unsure: 

Ale właściwie jak teraz przemyślałem, to bojkot działa na naszą niekorzyść i podbija tylko słupki dla programistów, którym nie chce się zmienić tak drastycznego błędu... Efekt odwrotny do zamierzonego :unsure:

 

jeśli filmy  (stars) zostały nakręcone po 19.10 to wystartują w kolejnym BBA czyli 26.10.2015

sprawdź daty (think)

Wszystko się zgadza :smile: Dzięki!


Użytkownik dawqhomo edytował ten post 22 październik 2015 - 08:33

  • didi lubi to

#16 Yvaine

Yvaine

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 1

Napisano 24 październik 2015 - 11:10

Następna rzecz, to że przy wyborze powinna być możliwość odświeżenia, żeby pojawiły się nowe dwie propozycje. Bo często okładki są robione na chybił trafił, całe pozasłaniane napisami i naklejkami. Co to za wybór, kiedy żaden film się nie podoba, bo nic nie widać?



#17 Buszek

Buszek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 1

Napisano 24 październik 2015 - 23:44

Głosowanie na przemian?
Hahaha...
Skoro postacie kobiet to 90% graczy to jakim sposobem ma być na przemian?
Na logikę to te 10% postacie męskich będzie w bardziej komfortowej sytuacji że względu na ich niewielką ilość...
DLaczego?
Ponieważ jeśli na być na przemian to będą częściej dawani mam do głosowania..
Jak ktoś nie kuma co mam na myśli to jego strata, a jeśli ją0 aczegoś nie zrozumiałem to sory^^





Also tagged with one or more of these keywords: ranking, bigbangawards, awards, uprzywilejowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych