Skocz do zawartości


Zdjęcie

bank diamentów


  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 AAAaaa7

AAAaaa7

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
Reputacja: 6

Napisano 29 czerwiec 2024 - 12:19

Potrzebny jest w grze bank diamentó, czyli zabezpieczenie diamentów aby nie wykorzystywać diamentó do opcji diamentowych - wiemy o co chodzi - o to by nie klikać w opcje aby przyspieszyć coś za diamenty. mam stracone znowu diamenty -  myślę, że ze 100 diamentów stracone, bo klik za szybko bo gra reaguje z sekundowym opóżnieniem i wiadomo klika się w to co się nie chciało.

 

I jest potrzebny przycisk aby wszystkie diamenty zabezpieczyć - aktualnie zdobyte od razu do banku diamentów, wtedy twórcy gry będą sprawiedliwi dla tej opcji.

 

Kto mi odda moje diamenty ?

 

Pomału nie chce mi się grać, bo zbieram diamenty a tutaj dwa razy klik i jużz ucuiłanych 436 diamentów mam 408......   


Użytkownik AAAaaa7 edytował ten post 29 czerwiec 2024 - 12:23

  • KuczoR lubi to

 

Armia Świętego Michała jutube - polecam, zauważam, przedkładam, że musisz to zobaczyć.


#2 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 179

Napisano 29 czerwiec 2024 - 17:52

Nie przejdzie. Im to na rękę, że wydasz, jeszcze nieumyślnie. Wydasz ---> kupisz więcej.

#3 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Serwer:PL3
  • Studio:Raj Na Ziemi



Reputacja: 328

Napisano 29 czerwiec 2024 - 18:13

Jak mi brakuje kasy na diaxy, to obrabiam skarbonki w kościołach.
Księdzu nie zabraknie bo i tak jest gruby, Bóg się nie obrazi, bo Boga nie ma.
Jak masz parę tysi diaxów to przypadkowe kliknięcie tak nie boli ;)
  • Nightmare lubi to

#4 AAAaaa7

AAAaaa7

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
Reputacja: 6

Napisano 30 czerwiec 2024 - 00:00

Mimo wszystko w naszej kulturze nie razi się profanować w słowie Kościoła, bo to kultura, która zapewniła ci wszystko co dobre.A na nieistnienie Pana Boga, dowodu także nie ma. Ja nie kupuję diamentów z powodów ideologicznych i nie kupię,  wystarcza mi to granie co mam. 


  • Nightmare lubi to

 

Armia Świętego Michała jutube - polecam, zauważam, przedkładam, że musisz to zobaczyć.


#5 Nightmare

Nightmare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 postów
  • Serwer:PL1



Reputacja: 179

Napisano 30 czerwiec 2024 - 07:10

Masz rację. Nie trzeba kupować diamentów w tej grze, by zajść daleko.

#6 niegrzeczna

niegrzeczna

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 15

Napisano 27 lipiec 2024 - 19:52

Potrzebny jest w grze bank diamentó, czyli zabezpieczenie diamentów aby nie wykorzystywać diamentó do opcji diamentowych - wiemy o co chodzi - o to by nie klikać w opcje aby przyspieszyć coś za diamenty. mam stracone znowu diamenty -  myślę, że ze 100 diamentów stracone, bo klik za szybko bo gra reaguje z sekundowym opóżnieniem i wiadomo klika się w to co się nie chciało.

 

I jest potrzebny przycisk aby wszystkie diamenty zabezpieczyć - aktualnie zdobyte od razu do banku diamentów, wtedy twórcy gry będą sprawiedliwi dla tej opcji.

 

Kto mi odda moje diamenty ?

 

Pomału nie chce mi się grać, bo zbieram diamenty a tutaj dwa razy klik i jużz ucuiłanych 436 diamentów mam 408......   

W sumie wystarczyłby tylko dodatkowy komunikat "czy na pewno chcesz wydać XX diamentów?" do włączenia i wyłączenia w opcjach



#7 AAAaaa7

AAAaaa7

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
Reputacja: 6

Napisano 25 sierpień 2024 - 12:54

Tak, to też wystarczy.


 

Armia Świętego Michała jutube - polecam, zauważam, przedkładam, że musisz to zobaczyć.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych