Skocz do zawartości


Zdjęcie

BRAZZERS CORPORATION

studio gracze aktywność pełnoletni diamenty miła stmosfera realne spotkania przyjacielee zabawa luz i dystans

  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 LordTho

LordTho

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Locationbrak
  • Serwer:PL5
  • Postać:brak
  • Studio:brak
Reputacja: 7

Napisano 08 grudzień 2015 - 23:13

Drogie Gwiazdy!

 

Studio "Brazzers Corporation" rozwija się cały czas. Na dzień dzisiejszy prezentujemy następujące walory:

  • Studio poziom 20
  • Wyposażenie poziom 22
  • Popularność poziom 24
  • Motywacja poziom 21

GŁÓWNE ZASADY STUDIA

Kultura wypowiedzi na czacie, szanujmy się nawzajem i nie obrażajmy innych. Żartujmy sobie, ale szyderstwo i drwina nie będzie tolerowana. To, że się nie znamy osobiście (póki co) - nie zwalnia od zachowania tzw. netykiety. To podstawowa nienaruszalna zasada.

Walki są obowiązkowe! Zgłaszamy się do wszystkich ataków i do obrony bez względu na lvl postaci!!!!

Uszlachetniajcie się! Daje to ogromny bonus! Codziennie macie jedno darmowe ulepszenie w sklepie - wykorzystajcie to dobrze.

Nasze studio musi się prężnie rozwijać!
Do tej pory udało się nam osiągnąć sporo, więc aby utrzymać ten trend musimy się bardziej postarać.

Wpłacajcie diamenty! Nawet 1 diament jest dla nas nieocenioną pomocą.

Szukamy aktywnych graczy i graczek. Musisz być osobą pełnoletnią.

W podaniu piszemy wiek, imię i przyczyny ochoty wstąpienia do nas. Ważna jest codzienna aktywność, ale jak real ważniejszy, to szef zatwierdza wnioski urlopowe.
Wnioski bez powyższych informacji będą odrzucane bez rozpatrzenia.

*************************************************************************
                        Przykładowe podanie :)
*************************************************************************
Hej ;)
Nazywam się ....... i jestem nową gwiazdką w branży. Szukam swojego pierwszego profesjonalnego Studia, które uczyni mnie jedną ze swoich wizytówek, eksponując moje walory cielesne i duchowe. Moim marzeniem jest przeniknięcie do świadomości naszych fanów przyjmując na buźkę hitowego cumshota lub wykrzykując swoje emocje podczas gorących zabaw na stercie banknotów. Wasze Studio wydaje się spełniac moje oczekiwania. Zdaję sobię sprawę z braku doświadczenia w branży, jednak czy nie warto czasem postawić na świeżynkę, która przed kamerą niczego nie udaje i każde nowe doznanie oddaje naszym fanom? ;) W zamian za przyjęcie mogę zaoferować entuzjazm, całkowitą uległość oraz oddanie Szefowi oraz Producentom Studia... ;D
Pozdrawiam
....... ;p
*************************************************************************
      Podanie tej treści rzeczywiście wpłynęło do Studia
*************************************************************************


Osoby chcące przystąpić do Studia proszone są o kontakt z LordTho, bądź z producentami Studia.
Mamy dystans do gry. Co daje ta gra....... daje znajomych, a rankingi to dodatki, nie na odwrót.

Jesteśmy sprawnie rozwijającym studiem. Dołącz do nas, a obiecujemy rozgrywkę z miłymi pełnoletnimi ludźmi, a także rozwój Twojej gwiazdy.

Jesteśmy zgraną ekipą, kręcimy filmy i tu, i tam.







Also tagged with one or more of these keywords: studio, gracze, aktywność, pełnoletni, diamenty, miła stmosfera, realne spotkania, przyjacielee, zabawa, luz i dystans

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych