Skocz do zawartości


Zdjęcie

chcesz by twoje studio- tak studio weszło do pierwszej 10ki?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 12 grudzień 2015 - 00:26

Teraz jest tak:

1. w drugiej 10ce jak ktoś za wysoko wyjdzie to niszczy studia na których to osiągnął i spadają one z  ranku studii.

2. dobrzy gracze odchodzą i przechodzą do czołówki- a stare studio popada w ruinę (2 tygodnie temu walczyliśmy równo np z WTF i przegrywaliśmy- dzisiaj są nisko w ranku i jeżeli albo zanim się podniosą minie dużo czasu). 

3. problem z pierwszą 10ką jest taki że nie mają wrogów którzy mogą ich gnębić i nie pozwolić się wybić.

4. wpadłem na pomysł jak tam wbić- sojuszem kilku studii. 5-7 lub więcej.

 

 

Jest szansa że z tych studio kilka wejdzie- a że to sojusz .... to potem wejdą tam pozostali z sojuszu

 

Więc Jeśli jesteś członkiem studia które idzie w górę w ranku, które chce wbić do pierwszej 10ki, albo producentem w takim studio to poproście szefostwo o kontakt ze mną w sprawie sojuszu- dając linka do tego tematu na forum. wiadomość o temacie "sojusz" do ana2 z serwera pussyvision na serwerze pl2. 

 

Wymagania co do studiów:

1. szef ma podnieść poziom studia do poziomu 25 za conajmniej 66% swoich diaxów (tak żeby na wjazd mogło tam być 25 graczy). I ma znaleźć tych graczy żeby było minimum 23- sojusz zacznie działać to znajdą się aktywni gracze. (jak to zrobić dobrze mogę podpowiedzieć ;) )

2. wyznaczyć dwóch rzeczników sojuszu- wg moich wskazówek (zdolność logicznego myślenia, i dojrzałych emocjonalnie- i muszą być w liczbach kumaci- informatycy, matematycy (dobre z matmy/ przedmiotów scislych), osoby z wysokim IQ)

 

 

Prawda jest taka jak wypunktowałem początku posta- w momencie pisania tego posta moje studio jest na poziomie rozwinięcia na 8 w ranku, w sławie na 15tym- bez tego sojuszu nie wejdziemy do pierwszej 10ki twoje studio też. Wejdźmy tam razem- im więcej czasu stracimy tym trudniej.

 

Kontakt przez wiadomości na serwerze pl2 do -> Ana2 . Więcej szczegółów jak zbiorą się chętne studia. 

 

 

Pokażmy pierwszej 10ce że w tej grze są też inne miejsca w ranku :) i jak to fajnie jest chcieć wbić do pierwszej 10ki :P

 

Pozdrawiam,

 Ana2

 

PS. (zapraszam również obecnych i byłych wrogów mojego studia- bo w was jest/był potencjał- zanim nam sie studia porozpadają)



#2 ana2

ana2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
Reputacja: 37

Napisano 12 grudzień 2015 - 00:42

i jezcze jedno- jak nas będzie więcej to możemy się podzielić na dwie/trzy drużyny które walczą przeciwko pierwszej 10ce a nie przeciwko sobie ;)



#3 LordTho

LordTho

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Locationbrak
  • Serwer:PL5
  • Postać:brak
  • Studio:brak
Reputacja: 7

Napisano 12 grudzień 2015 - 09:02

A po co toto?

 

Karierę się robi w rl, nie tu. Tu zabawa, nowe znajomości i takie tam. Grunt, by dzieci były zdrowe :)


  • Lucy, RoXXXana i Madzia724 lubią to

#4 Madzia724

Madzia724

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 12 grudzień 2015 - 14:35

A po co toto?

 

Karierę się robi w rl, nie tu. Tu zabawa, nowe znajomości i takie tam. Grunt, by dzieci były zdrowe :)

dokładnie, a jak komyś żal tyłek ściska to niech  popyta tych złych ludzi z top10 jaki jest przepis na sukces



#5 RoXXXana

RoXXXana

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:RoXXXana
  • Studio:Sex Story724
Reputacja: 3

Napisano 12 grudzień 2015 - 14:45

Każde studio, które jest w top 10 wywalczyło to. Bez sojuszy i układów. Mówisz, że studia z topki nie maja konkurencji, to nieprawda. Ciężko pracujemy na to, żeby być w topce. Wkładamy w to swój czas i również pieniądze na diaxy. Jak można zauważyć top 10 jest w ciągłym ruchu, pozycje konkretnych studio zmieniają się. Trofki przechodzą również płynnie. Jeśli chcesz robić sojusze z innymi proszę bardzo, ale miej na uwadze to, że jest to niesprawiedliwa gra, bo tak jak mówiłam, każdy z topki sam pracował na swoją pozycję, a Ty chcesz to zrobić używając innych. Plus przypominam o Twoim wspaniałym pomyśle- żeby do nas przejść, zostać producentem i wyrzucić wszystkich członków, gdy szef/producenci są offline. A następnie nas zaatakować i zapewnić sobie tym wygraną. Tak oto bohatersko chcesz walczyć o miejsce w rankingu. Nikt z top 10 takiego czegoś nie musiał robić, żeby się znaleźć tam gdzie jest. Zainteresowani czatem, w którym Ana2 taki pomysł miał mogą napisać do mnie, nie omieszkam się podzielić tym :)

 

Pozdrawiam


  • TwojaZelka, Next i Madzia724 lubią to

#6 Apcpc

Apcpc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • LocationPoznań
  • Serwer:PL2
  • Postać:Apcpc
  • Studio:Enclave
Reputacja: 5

Napisano 13 grudzień 2015 - 17:11

Teraz jest tak:

1. w drugiej 10ce jak ktoś za wysoko wyjdzie to niszczy studia na których to osiągnął i spadają one z  ranku studii.

2. dobrzy gracze odchodzą i przechodzą do czołówki- a stare studio popada w ruinę (2 tygodnie temu walczyliśmy równo np z WTF i przegrywaliśmy- dzisiaj są nisko w ranku i jeżeli albo zanim się podniosą minie dużo czasu). 

3. problem z pierwszą 10ką jest taki że nie mają wrogów którzy mogą ich gnębić i nie pozwolić się wybić.

4. wpadłem na pomysł jak tam wbić- sojuszem kilku studii. 5-7 lub więcej.

 

 

Jest szansa że z tych studio kilka wejdzie- a że to sojusz .... to potem wejdą tam pozostali z sojuszu

 

Więc Jeśli jesteś członkiem studia które idzie w górę w ranku, które chce wbić do pierwszej 10ki, albo producentem w takim studio to poproście szefostwo o kontakt ze mną w sprawie sojuszu- dając linka do tego tematu na forum. wiadomość o temacie "sojusz" do ana2 z serwera pussyvision na serwerze pl2. 

 

Wymagania co do studiów:

1. szef ma podnieść poziom studia do poziomu 25 za conajmniej 66% swoich diaxów (tak żeby na wjazd mogło tam być 25 graczy). I ma znaleźć tych graczy żeby było minimum 23- sojusz zacznie działać to znajdą się aktywni gracze. (jak to zrobić dobrze mogę podpowiedzieć ;) )

2. wyznaczyć dwóch rzeczników sojuszu- wg moich wskazówek (zdolność logicznego myślenia, i dojrzałych emocjonalnie- i muszą być w liczbach kumaci- informatycy, matematycy (dobre z matmy/ przedmiotów scislych), osoby z wysokim IQ)

 

 

Prawda jest taka jak wypunktowałem początku posta- w momencie pisania tego posta moje studio jest na poziomie rozwinięcia na 8 w ranku, w sławie na 15tym- bez tego sojuszu nie wejdziemy do pierwszej 10ki twoje studio też. Wejdźmy tam razem- im więcej czasu stracimy tym trudniej.

 

Kontakt przez wiadomości na serwerze pl2 do -> Ana2 . Więcej szczegółów jak zbiorą się chętne studia. 

 

 

Pokażmy pierwszej 10ce że w tej grze są też inne miejsca w ranku :) i jak to fajnie jest chcieć wbić do pierwszej 10ki :P

 

Pozdrawiam,

 Ana2

 

PS. (zapraszam również obecnych i byłych wrogów mojego studia- bo w was jest/był potencjał- zanim nam sie studia porozpadają)

 

chory tok rozumowania. To jest tylko gra. TYLKO. idź pokopać piłkę na boisku

 

A te Twoje wymagania co do studia - brak mi słów. Dojrzali emocjonalnie ludzie z wysokim IQ nie grają w tą grę by dostać się do top 10. 

 

Ponieważ traktują tą grę jako rozrywkę w czasie wolnym a nie jak uzależnienie.


Użytkownik Apcpc edytował ten post 13 grudzień 2015 - 17:14

  • RoXXXana lubi to
Spoiler

#7 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 13 grudzień 2015 - 20:59

Zamykam.


Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych