Skocz do zawartości


Zdjęcie

olgusia25


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 olgusia25

olgusia25

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 31 grudzień 2015 - 15:32

Witam, poszukuję studia. Nazywam się olgusia25, mam 94 (prawie 95 lvl), codziennie wchodzę na bigbangempire, do moich dawnych studiów wpłacałam banknoty w dużych ilościach. Jestem otwarta i bardzo proszę o propozycje do studiów  ;)

 

 

 

 



#2 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 31 grudzień 2015 - 19:14

Witam, poszukuję studia. Nazywam się olgusia25, mam 94 (prawie 95 lvl), codziennie wchodzę na bigbangempire, do moich dawnych studiów wpłacałam banknoty w dużych ilościach. Jestem otwarta i bardzo proszę o propozycje do studiów  ;)

Witaj,

 

Mam dla Ciebie propozycję - nie mogę od razu przyjąć Cię głównego studia, ale proponuję Ci wstąpienie do naszej Akademii (studio: OstreRżnięcieXXX) - pomóż nam rozwinąć Akademię, nabierz siły i podnieś statystyki do poziomu minimum 2000 + każda (suma łącznie 8000 lub więcej) a wtedy będziemy mogli porozmawiać o Twoim transferze do głównego studia - Seduction Studios :)

 

Akademia jest kuźnią talentów - tam trzeba się wykazać, wymaga to determinacji ale jeśli nie brakuje Ci ambicji, to z pewnością dasz tam czadu i będziemy mogli przesunąć Cię do głównego studia - co Ty na to :)?

 

SweetAngel1 :)



#3 Atella

Atella

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • LocationSkarżysko-Kamienna
  • Serwer:PL1
  • Postać:Atella
  • Studio:Delicioust
Reputacja: 0

Napisano 14 styczeń 2016 - 17:34

Jeśli twoja propozycja jest wciaz aktualna to z miłą chęcią zapraszam do DELICIOUST . Jestesmy aktywnym studiem. Jako szefowa dbam ciagle o to aby walki były codziennie lub co 2 dni.W razie problemow jakis sluzymy pomoca i nie brak u nas poczucia humoru. To studio predko nie upadnie poki ja tam jestem wieć nie trzeba sie martwic,ze bedzie ono z tydzien 2 lub miesiac i juz po nim.Gram od 20 wrzesnia i to studia tez dziala od tego czasu.Do niedawna bylo marnie z graczami,ale od stycznia wzielam sie za studio i mam juz aktywnych ludzi ktorzy wchodza codziennie lub prawie codziennie i razem tworzymy CALOSC. Zapraszam ;) 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych