Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualziacja 2016-02-16

Opinia

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Iwi

Iwi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Iwi
  • Studio:Wilgotne Picze
Reputacja: 48

Napisano 16 luty 2016 - 09:49

Przyznaję szczerze, że po tej aktualizacji spodziewałem się w końcu zmian w samej rozgrywce.

Jakichś lig, dodatkowych rankingów, zmian w trofeach, walkach pvp, czegoś co uatrakcyjni granie, a także da nowe możliwości niższym levelom oraz studium.

Wyszło jak zawsze, czyli jak w przypadku poprzedniej aktualizacji, stawiacie na wyciągnięcie jak największej ilości kasy elementami wizualnymi. Mam teraz możliwość kupienia sobie stroju super bohatera za jedyne 80zł. Nawet nie wiadomo jakie statystyki będą miały te przedmioty :P

 

Zacząłem wątpić w to, że coś zmienicie aby grało się ciekawiej. Wciskanie nowych przedmiotów za pieniądze, moim zdaniem nie jest dobrym ruchem. Tym mnie na pewno nie zatrzymacie na dłużej. Nie przedmiotem, za który muszę zapłacić równowartość 600 diamentów.

 

Tak więc mnie osobiście tylko demotywujecie do dalszej gry :)

Oczywiście potraktujcie to jako moje własne subiektywne odczucia na podstawie własnej gry oraz znajomych, którzy już zrezygnowali z gry.


Użytkownik Iwi edytował ten post 16 luty 2016 - 09:58

  • Lucy i Azurra lubią to

caly_1.jpg


#2 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 12

Napisano 16 luty 2016 - 10:28

Wielu moich znajomych z wysokim LV już zrezygnowało z tej gry bo nie mogli doszukać się w tym wszystkim jakiegokolwiek sensu (lol)


  • Iwi lubi to

#3 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 16 luty 2016 - 12:59

Gra jest prowadzona dokładnie tak samo, jak nieco wcześniejsza ich gra HeroZero. 

 

Problem polega na tym, że w HZ wiele rozwiązań się sprawdza, bo pasują do założeń i "treści" gry, a tutaj nie pasują....

 

 

Sklep "Z pod lady" w HZ jest już od około roku - ponieważ tam mam drużynę, gram już ponad 2,5 roku, to co jakiś czas kupuję jakąś rzecz z pod lady.  Wiem, że będę grała dalej. 

A tu... raz kupiłam diamenty za 19,99 i dlatego jeszcze gram, jak się całkiem wyczerpią, to pewnie przestanę. :P



#4 Makia

Makia

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • LocationŁódź
  • Serwer:PL9
  • Postać:Amaru
  • Studio:Dotyk Proboszcza
Reputacja: 6

Napisano 16 luty 2016 - 16:56

Wielu moich znajomych z wysokim LV już zrezygnowało z tej gry bo nie mogli doszukać się w tym wszystkim jakiegokolwiek sensu (lol)

To dobrze, mniejsza konkurencja  (y)

No ja tutaj gram przede wszystkim z fajnymi ludźmi, z którymi sobie popiszę, podyskutuje. Nie muszę mieć jakiegoś super stroju ani fury diamentów, żeby niszczyć wrogów. 


STREFA GRZECHU (PL1)

szuka aktywnych i ambitnych graczy rekrutacja od 150+
PM w grze do MOLLYMALONE, SARARED


#5 BlondIsSexy

BlondIsSexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:BlondIsSexy
  • Studio:BoomSexShoot
Reputacja: 27

Napisano 16 luty 2016 - 17:18

Drodzy gracze. Czasami wystarczy cierpliwość, której Wam niestety brak. Nie można mieć wszystkiego od razu i myślę, że lepiej będzie jak najpierw zajmą się błędami, a później innowacjami.

 

Pozdrawiam.



#6 JasnyAJP

JasnyAJP

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:JasnyAJP
Reputacja: 23

Napisano 19 luty 2016 - 11:52

Drodzy gracze. Czasami wystarczy cierpliwość, której Wam niestety brak. Nie można mieć wszystkiego od razu i myślę, że lepiej będzie jak najpierw zajmą się błędami, a później innowacjami.

 

Pozdrawiam.

No to jakby się chcieli zając błędami i tym co najbardziej wnerwia to juz dawno poprawili by czat studyjny bo to jest jakas paranoja...

Chcesz przeczytać coś wyżej, a gdy ktoś coś napisze to czat automatycznie ucieka na sam dół....  (crying2)







Also tagged with one or more of these keywords: Opinia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych