Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja 8.03.2016 - Dyskusja Ogólna


  • Please log in to reply
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 AJG

AJG

    Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • LocationKujawsko-Pomorskie
  • Serwer:PL1
Reputacja: 192

Napisano 08 marzec 2016 - 08:15

Temat służący do dyskusji o dzisiejszej Aktualizacji

Dołączona grafika


#2 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 08 marzec 2016 - 08:27

te zmiany praktycznie nic nie wnoszą. bardziej to zmiany kosmetyczne niż coś nowego i potrzebnego. jest wiele ciekawych i godnych uwagi pomysłów na forum, które przydałoby się wprowadzić.

 

 

zmniejszenie liczby kart do głosowania to akurat marny pomysł.


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 08 marzec 2016 - 08:40

  • MatkaBoska i Linsay lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#3 BELFER

BELFER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
Reputacja: 12

Napisano 08 marzec 2016 - 08:50

Zróbcie coś konkretnego a nie ciągłe pudrowanie nieboszczyka by utrzymać go przy życiu. :X


  • Marcelloo i Linsay lubią to

#4 SweetAngel1

SweetAngel1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • LocationGdańsk
  • Serwer:PL1
  • Postać:SweetAngel1
  • Studio:Seduction Studios
Reputacja: 53

Napisano 08 marzec 2016 - 08:51

Po niedawnych 'cyrkach' z poprzednią aktualizacją, na wieść o kolejnej aktualizacji przeszywa mnie dreszcz ... 


  • MatkaBoska i Azurra lubią to

#5 Iwi

Iwi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Iwi
  • Studio:Wilgotne Picze
Reputacja: 48

Napisano 08 marzec 2016 - 08:54

Niestety ale z każdą kolejną aktualizacją gra rozczarowuje brakiem świeżości. Zmiany nie wprowadzają praktycznie nic nowego do mechaniki gry, a skupiają się jedynie na grafikach i nowych opcjach do wydawania diamentów. Udowadniacie to z dosłownie każdą aktualizacją. W zasadzie to nie spodziewam się już żadnych zmian dotyczących rozgrywki PVP czy walk studiów.

Straciłem więc jakąkolwiek nadzieję na to, że będzie choć trochę lepiej.

 

Gra mogłaby mieć potencjał ale aktualizacje wnoszą duuuuużo za mało w co 3 tygodniowych odstępach czasowych. Są gry w których nowości można się spodziewać non stop aby utrzymać graczy, tutaj natomiast mam wrażenie, że nad aktualizacjami pracuje jedna osoba, a nie team. Także wcale mnie nie dziwi znudzenie grą przez graczy. Zobaczymy ile jeszcze ja pociągnę.

 

PS. Soki za brak odniesienia się bezpośrednio do dzisiejszych zmian ale są mi tak obojętne, że nie mam czego komentować. Wygląda to jakby były robione na siłę, żeby nie było, że nic nie jest przez was robione.

Kasujemy nicki postaci w głosowaniach, przywracamy nicki postaci w głosowaniach, powiększamy obrazki, zmieniamy ilość kart itp., no dramat.

 

Jeden plus - za możliwość wyboru filmu biorącego udział w głosowaniu


Użytkownik Iwi edytował ten post 08 marzec 2016 - 09:03

  • Marcelloo i Linsay lubią to

caly_1.jpg


#6 MokraCipciuszka

MokraCipciuszka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MokraCipciuszka
  • Studio:Sexualni
Reputacja: 22

Napisano 08 marzec 2016 - 09:20

dalej sa karty do glosowania w filmach, tylko ich nie dodaje

 

i nie wiem czy to zwiazane z aktualizacja czy nie - zamiast reklam filmikow, jest czarne pole i reklama maly pasek jak na youtube i nic sie nie dzieje, nie skraca misji o 50%


  • Azurra lubi to

#7 MatkaBoska

MatkaBoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MatkaBoska
  • Studio:Klasztor Rozpusty
Reputacja: 27

Napisano 08 marzec 2016 - 09:25

Możliwosc wyboru filmu do BBA bardzo ucieszyła, dopóki nie doczytałam że to marne 10% wiecej :V

Czyli praktycznie niewiele również i tu sie zmieniło.



#8 MatkaBoska

MatkaBoska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MatkaBoska
  • Studio:Klasztor Rozpusty
Reputacja: 27

Napisano 08 marzec 2016 - 09:57

Jeśli chodzi o filmy, to "aktorzy drugoplanowi" moim zdaniem wyglądają jak element tła. Tutaj przydałaby się poprawka graficzna na nas co również doprowadza do wprowadzenia lepszych pozycji bo jak na razie przy nich wyglądamy jak kłoda.Dodatkowo jak daje sie przybliżenie na piersi i nie tylko to okładki wychodzą dość zabawne.



#9 Qkret

Qkret

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 08 marzec 2016 - 09:59

Ktos wstawi ss jak to bedzie wygladalo??? Sukcesy związane z misjami pojawiają się teraz w strefie, w której może zostać znaleziona misja wymagana do ich osiągnięcia.

#10 Neferure

Neferure

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 29

Napisano 08 marzec 2016 - 10:11

To ja dla odmiany pochwalę trochę te aktualizację. Wśród takiej goryczy choć trochę będzie słodyczy. Mianowicie bardzo mi się podobają nowe okładki i pomysł z aktorami drugoplanowymi.  Tak samo jak możliwość wyboru filmu, co prawda daje tylko 10% ale zawsze coś.

 

Zgodzę się, że jest jeszcze wiele pracy w tej grze i wiele rzeczy, które trzeba i należy wprowadzić, usprawnić. Rozumiem też, że niektórzy z nas płacą za grę i mają prawo wymagać pewnych rzeczy. Jednak nie zapominajmy, że nie tylko liczy się gra jako okno w przeglądarce, ale wspólnota, którą tu tworzymy. Chciałabym, aby spośród wszystkich narzekań, był też głos pochwały czy zrozumienia dla supportu, adminów. Nam będzie się lepiej czytać forum i administracji, bo wchodzę tu już tylko z poczucia obowiązku, a nie jak wcześniej, dla przyjemności. W końcu zacznijmy robić to co jest przeznaczeniem tej gry. Bawmy się nią.



#11 AOIKO

AOIKO

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 2

Napisano 08 marzec 2016 - 10:57

Najgorszą rzeczą przy tej aktualizacji jest to, że popsuły się stare okładki. Nie ma czarnego koloru i zrobiły się tytuły na twarzy, a tego unikałam :/

Fajnie, że wprowadzacie aktualizację, ale niech to nie idzie w parze, że poprzednie się psuje....


  • xSeksiak i Linsay lubią to

#12 Anaxiel

Anaxiel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 postów
  • LocationBurning Hells
  • Serwer:PL2
  • Postać:Anaxiel
Reputacja: 22

Napisano 08 marzec 2016 - 10:59

Mnie też się podoba.. Kosmetyka czy nie.. Chcieliśmy aktorów drugoplanowych, chcieliśmy nowe tła, chcieliśmy wybór filmu... Mamy. Może nie w takiej formie jak chcieliśmy, ale nasze sugestie są brane pod uwagę. Może nie zmienia to całości rozgrywki... ale jest ciekawiej :) chociaż trochę :P


  • xSeksiak i Neferure lubią to

#13 Iwi

Iwi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Iwi
  • Studio:Wilgotne Picze
Reputacja: 48

Napisano 08 marzec 2016 - 12:04

Procent szansy na promowanie filmu zwiększa się wraz z ilością nakręconych 3 gwiazdkowych filmów.

 

Przy 3 filmach mamy już 20%.

 

Szkoda, że nie została zamieszczona informacja jak ten procent będzie się zwiększał wraz z kolejnymi filmami. Raczej nie o każde 10%, bo przy 14 filmach byśmy mieli już 100% szansy na wybrany film.

Tak czy owak, ma to sens i pod koniec tygodnia powinniśmy mieć możliwość wybrać film, który znacznie bardziej będzie promowany od pozostałych :)


Użytkownik Iwi edytował ten post 08 marzec 2016 - 12:05

caly_1.jpg


#14 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 08 marzec 2016 - 12:30

To ja dla odmiany pochwalę trochę te aktualizację. Wśród takiej goryczy choć trochę będzie słodyczy. Mianowicie bardzo mi się podobają nowe okładki i pomysł z aktorami drugoplanowymi.  Tak samo jak możliwość wyboru filmu, co prawda daje tylko 10% ale zawsze coś.

 

Zgodzę się, że jest jeszcze wiele pracy w tej grze i wiele rzeczy, które trzeba i należy wprowadzić, usprawnić. Rozumiem też, że niektórzy z nas płacą za grę i mają prawo wymagać pewnych rzeczy. Jednak nie zapominajmy, że nie tylko liczy się gra jako okno w przeglądarce, ale wspólnota, którą tu tworzymy. Chciałabym, aby spośród wszystkich narzekań, był też głos pochwały czy zrozumienia dla supportu, adminów. Nam będzie się lepiej czytać forum i administracji, bo wchodzę tu już tylko z poczucia obowiązku, a nie jak wcześniej, dla przyjemności. W końcu zacznijmy robić to co jest przeznaczeniem tej gry. Bawmy się nią.

Siostrzana gra Playaty, HeroZero - często tu obecna w reklamowych filmikach - jest chyba zabawniejsza...

Tam na Forum też dużo narzekań na błędy, ale już co do aktualizacji, to zwykle się podobają. ;)

 

Ja nie robię filmów, nie mam na to czasu, ale sama możliwość wprowadzenia aktorów drugoplanowych już mi się podoba, bo co ta za film, z jedną aktorką/ aktorem. :P


  • Linsay lubi to

#15 Linsay

Linsay

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Linsay
  • Studio:Mraśnie Wygimnastykowani
Reputacja: 4

Napisano 08 marzec 2016 - 13:15

Pragnę wyrazić moje głębokie niezadowolenie spowodowane zmianą okładek, JUŻ NAKRĘCONYCH filmów.

Nowe opcje są bardzo ładne, ale nie powinny mieć wpływu na wygląd filmów, ktore zostały nagrane jeszcze przed wprowadzeniem tych zmian, z tego też powodu pragnę prosić o możliwość przywrócenia dotychczasowych ustawień wizualnych (ale tylko na filmach, ktore zostały nagrane wcześniej)

Po przeczytaniu całości toczącej się właśnie dyskusji na forum, dochodzę do wniosku, iż nie tylko mi nie podoba się najnowsza aktualizacja, a w niej między innymi fakt że zmieniła ona efekt wizualny do okładek starych filmów.

 

Tym samym podtrzymuję moją prosbę o przywrócenie wyglądu okładek nakręconych jeszcze przed dzisiejszą aktualizacją na takie, jak wyglądały w momencie ukończenia prac nad nimi, tzn:
* przywrócenia starych kolorów napisów (biały, różowy lub czarny zamiast białego, biało-różowego lub różowo-białego),
* ustawienia postaci - jeśli ktoś miał na okładce konkretny fragment swojej gwiazdy (np samą twarz), powinien nadal mieć ten sam, a nie jakiś inny (np od pasa w górę),
* rozmieszczenia "zdjęć innych gwiazdek" będących jednym z elementów niektórych napisów pokazujących się na dole lub z boku ekranu.

Nowe filmy mogą być już kręcone w zmienionej formie, ale to nie powinno być powodem błędów - stare filmy nie powinny ulegać zmianom, bez względu na to, co przynoszą nowe aktualizacje.


  • AOIKO lubi to

#16 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 08 marzec 2016 - 14:48

To ja dla odmiany pochwalę trochę te aktualizację. Wśród takiej goryczy choć trochę będzie słodyczy. Mianowicie bardzo mi się podobają nowe okładki i pomysł z aktorami drugoplanowymi.  

 

 

Nie jest tak, że wprowadzane zmiany mi się nie podobają. Te wymienione przez Ciebie są na zdecydowany plus i umilą wszystkim grę.

 

Mam na myśli, że spora grupa graczy (szczególnie z długim stażem) oczekuje większych zmian, które wpłyną na poszczególne mechanizmy gry w zdecydowanie większym stopniu. Każda zmiana (właściwa) cieszy, czy to są nowe ciuchy, czy okładki, czy nawet ładniejsza grafika. Jednak, aby graczy zatrzymać potrzebne są INNE zmiany, a nie sama kosmetyka.

 

Można tutaj jeszcze wiele zrobić:

 

- dodać trofea dodatkowe (temat właściwy już jest)

- sprawić, aby za wygrane walki studiów gracze, bądź studnio otrzymywali ciekawe nagrody 

- dodać kolejną strefę

- sprawić, aby SŁAWA realnie coś dawała, a nie tylko ugruntowywała pozycję w rankingu

- prowadzić nowe indywidualne rywalizacje wśród graczy

- dodać dodatkowe formy rywalizacji dla studiów na zupełnie innych płaszczyznach

- dodać nowe sukcesy oraz wprowadzić godne nagrody za ich wykonanie

- nowe możliwości rozwoju studia (poza obecnym rozwojem)

 

To są pomysły, który mi przyszły TERAZ do głowy.Wielu graczy miałoby sporo interesujących koncepcji, aby rozwinąć każdy z tych powyższych podpunktów, a nawet dodaliby wiele innych. Gra ma potencjał, a gracze oczekują jej REALNEGO rozwoju.

 

Liczę, że nasze uwagi wezmą sobie do serca osoby odpowiedzialne za tą grę.


  • MatkaBoska, Anaxiel i Linsay lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#17 Lolitka

Lolitka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 6

Napisano 08 marzec 2016 - 15:00

Aktualizacja, chodz to raczej wodotryski, to cieszy. Zawsze to jakas odmiana graficzna. Plusem jest to, ze tytul wrocil na okladke. Pod czas glosowania widac caloksztalt.

 

Minusem jak dla mnie sa: 

#Zmiany na starych okladkach. Zmiana pozy ciala, przesuniecie tytulu...itp. Dobieralam zawsze tytul tak, aby nie zaslanial twarzy czy biustu. Dla wielu osob nie ma to znaczenia. Dla mnie ma. Mam tych filmów ponad 300 i teraz kazdy wyglada, jak by byl robiony na odwal. Bez ladu i skladu. Wszystko sie posypalo. (angry)

 

# Zmiejszenie liczby kart do glosowania :X


  • Linsay lubi to

#18 Linsay

Linsay

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Linsay
  • Studio:Mraśnie Wygimnastykowani
Reputacja: 4

Napisano 08 marzec 2016 - 15:04

Popieram pomysł z dodatkowymi sposobami rywalizacji indywidualnej lub grupowej, związanej ze studiami, podobnie jak podoba mi się pomysł znalezienia jakiegoś istotnego zastosowania dla sławy (grin) fajnym pomyslem byloby nowe lokacje ze specjalnymi misjami, dla "bardzo popularnych" albo cos takiego ;)

 

Co do samych filmów, to osobiście podoba mi się pomysł aktorów drugoplanowych, ale i tak mam bardzo wiele zastrzerzen do powprowadzanych w tej aktualizacji zmian, glownie, ze wplynely na wczesneijsze filmy (angry)

 

 

sorry, za to ponizej... chcialam zacytowac tekst, ale w trakcie pisania wiadomosci pojawil mi się problem z netem i cos sie popsulo i nie wiem jak przywrocic "cytowanie" w taki sposob, jak powinno :|


 

Można tutaj jeszcze wiele zrobić:

 

- dodać trofea dodatkowe (temat właściwy już jest)

- sprawić, aby za wygrane walki studiów gracze, bądź studnio otrzymywali ciekawe nagrody 

- dodać kolejną strefę

- sprawić, aby SŁAWA realnie coś dawała, a nie tylko ugruntowywała pozycję w rankingu

- prowadzić nowe indywidualne rywalizacje wśród graczy

- dodać dodatkowe formy rywalizacji dla studiów na zupełnie innych płaszczyznach

- dodać nowe sukcesy oraz wprowadzić godne nagrody za ich wykonanie

- nowe możliwości rozwoju studia (poza obecnym rozwojem)

 


Użytkownik Linsay edytował ten post 08 marzec 2016 - 15:10

  • Lolitka lubi to

#19 Daria95

Daria95

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 10

Napisano 08 marzec 2016 - 15:37

Podoba mi się aktualizacja, wreszcie jest więcej możliwości tworzenia filmu, kiedyś każdy film był prawie taki sam , a teraz jest dużo nowych opcji 


Użytkownik Daria95 edytował ten post 08 marzec 2016 - 15:37


#20 BlondIsSexy

BlondIsSexy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:BlondIsSexy
  • Studio:BoomSexShoot
Reputacja: 27

Napisano 08 marzec 2016 - 16:17

Tutaj raczej starajmy się przeprowadzać dyskusje, a nowe propozycje prosimy o składanie w działach do tego przeznaczonych ;) --> Opinie i sugestie






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych