Skocz do zawartości


Zdjęcie

COMBAT ZONE

studio combat zone rozwinięte szuka członków

  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 SashaGaaay

SashaGaaay

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:SashaGaaay
  • Studio:COMBAT ZONE
Reputacja: 1

Napisano 25 marzec 2016 - 09:45

Cześć! 

Być może widzieliście nas już w rankingu, a może jeszcze nie. Nazywamy się COMBAT ZONE, a po drobnych zmianach administracyjnych chcemy ruszyć do samego TOP10. Aktualnie jesteśmy na 32 miejscu. Potrzebujemy jednak ludzi, którzy zaangażują się razem z nami w tę walkę. 

Rozwój studia:

Studio: 30/30
Wyposażenie: 50/50
Popularność: 50/50
Motywacja: 50/50 


Oczekiwania względem członków: 

- aktywne zgłaszanie się do walk
- aktywność w grze (na podstawie nabijania poziomu)
- wpłaty diamentów, jeśli tylko masz ochotę
- wpłaty gotówki (na razie niekonieczne, lepiej żebyś rozwijał postać, póki studio jest zasilone)
- mile widziane wszelkie sugestie własne 
- kultura osobista
- level minimalny 90, jeśli jesteś aktywny (jeśli masz niższy, ale czujesz, że się do nas nadajesz, napisz)

Ilość członków: 17/30 

W podaniu podrzuć swoje imię i wiek (oczywiście, jeśli masz ochotę; służy to tylko uzupełnieniu notatek studia). Możesz też napisać parę słów o sobie. Podanie wyślij do mnie (SashaGaaay) albo do któregoś z producentów. 


Do zobaczenia w studiu! :)


  • Arczi4 lubi to

#2 SashaGaaay

SashaGaaay

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:SashaGaaay
  • Studio:COMBAT ZONE
Reputacja: 1

Napisano 17 maj 2016 - 15:29

Pilnie poszukujemy nowych ludzi. Będzie fajnie, jeśli masz powyżej 120 poziomu, ale jeśli masz mniej, a cały czas rozwijasz postać, nic nie stoi na przeszkodzie twojemu dołączeniu. :) 

Informowano mnie już mniej lub bardziej chamsko, że rozwój studia to nie zasługa naszego składu, a jednak ten, którego to było zasługą, najwyraźniej się wypiął - razem z całą resztą ekipy. Ja za to osobiście nie zrobiłam nikomu niczego złego. Szanuję fakt, że studio rozwinął ktoś inny i właśnie dlatego nie chcę pozwolić mu spaść na dno. 
W związku z tym w szczególności interesuje mnie to, co dzieje się od momentu, w którym je dostałam. I skoro tak właśnie się stało, to chciałabym prowadzić je dalej jak najlepiej i zgodnie z tym, czego chce reszta grupy. Jakkolwiek nie niosłaby ze sobą przeszłości, nazwa to tylko nazwa, a mi osobiście zależy na budowaniu czegoś fajnego i stabilnego. 
Zatem jeśli kiedyś przyszło Ci być w Combat Zone i odszedłeś w wyniku dziwnych historii, rozważ propozycję raz jeszcze. 

Na razie mamy 10 wolnych miejsc. Chcemy zebrać dużą, silną grupę. W studiu są same aktywne osoby, które zgłaszają się do walk i obron. Niestety brakuje nam ludzi, żeby wygrywać wszystkie walki. Z Tobą mamy większe szanse. :) 







Also tagged with one or more of these keywords: studio, combat, zone, rozwinięte, szuka członków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych