Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosba do moderatorow

...

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 BeDeN

BeDeN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 75

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:12

Proszę Tworcow tej gry zeby zablokowali mozliwosc skokow bo to co wyczyniaja niektorzy gracze juz jest wkurzajace....Czy Wy naprawde tego nie widzicie co sie dzieje?Gdzie tutaj jest uczciwa gra?Stoicie na strazy prawa i przestrzegania regulaminu wiec w koncu cos z tym zrobcie do jasnej ciasnej.....Jesli znowu mi odpiszecie ze sie tym nie zajmujecie  wiec przekarzcie skarge do supportu w imieniu wszystkich graczy ktorzy do Was pisali bo wiem ze skarg bylo juz sporo


  • jazomb, Demonka666 i pieszy lubią to

#2 Kamila252

Kamila252

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 1

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:21

Nie rozumiem dlaczego szef topowego studia jest tak głupi i od kilku miesięcy zwraca się z prośbą o reakcję do moderatorów w każdej możliwej sprawie... gdzie oni nie mogą niczego :D jedynie mogą sprzątać forum z powyższego spamu. 

 

A jeśli chodzi o same skoki too polecam przeczytać regulamin gry ze zrozumieniem... 

jeśli chodzi o skoki to jest to legalne no chyba że ktoś złapie kogoś za multi (bo ktoś musi to ustawiać nie? ) ale o to ciężko bo jest coś takiego jak zmienne IP. Więc w dalszym ciągu będziemy przyglądać się temu jak 5 osób rozwala topowe drużyny xDDD no i jak widać niektórzy będą mieli ból dupska 



#3 BeDeN

BeDeN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 75

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:25

Tez jestes z nimi w zmowie?Gra miala byc uczciwa a nie jest.Skoro nic nie moga robic wiec moderatorzy nam nie sa do niczego potrzebni


  • jazomb lubi to

#4 Magda666

Magda666

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Sol1
  • Studio:Raj
Reputacja: 3

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:26

A gdzie w regulaminie skoki sa zabronione???

To ze ktos sobie wymyslil jak nalezy grac nie znaczy ze wszyscy musza robic to samo. Nikt Ci nie zabrania zadnych skokow. To jest element strategii. 

Na razie sie ciesz i korzystaj ze jeszcze jakies trofki z enka Wam zostawilismy bo juz niedlugo i tego nie bedziecie miec :)


  • Kamila252 lubi to

#5 Kamila252

Kamila252

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 1

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:28

Ale tak samo się dzieje w grze Hero Zero... na pl14 skaczą na pl12 skaczą na pl15 skaczą na pl16 skaczą :D 

To i tutaj skaczą...  

Mnie te enki gówno interesują bo zobaczyłam jedyną może pół roku temu na oczy :D równie dobrze samo możesz tak robić bo to tylko taktyka gry :) 



#6 Magda666

Magda666

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Sol1
  • Studio:Raj
Reputacja: 3

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:30

I jeszcze jedno.

 

Wg ciebie jak sie studia z "topki" zmawiaja i zabieraj awwszystkie trofki z enka nie dajac zadnych szans tym co zaczeli pozniej grac to jest to uczciwe? A jak my wam je zabralismy i dajemy extra ene slabszym to juz skandal?

Ciekawe bo ja widze to dokladnie odwrotnie :)



#7 BeDeN

BeDeN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 75

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:32

Nie badz taka madra bo tyle czasu to robilas w kamie a teraz taka cwana udajesz obraczynie pokrzywdzonych?przestan....


  • jazomb lubi to

#8 BeDeN

BeDeN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
Reputacja: 75

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:34

kazdy uczciwie zasluzyl ciezka praca tym zeby byc najlepszy a wy wykorzystujecie tych ze slabymi lvl i wskakujecie im do studia zeby sami z tego korzystac a nie oni


  • jazomb lubi to

#9 Magda666

Magda666

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Sol1
  • Studio:Raj
Reputacja: 3

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:38

No wlasnie zaczelam z duzym opoznieniem do wiekszosci z topki (jak zaczynalam to wy mieliscie levele ponad 200) wiec nie bylo innej mozliwosci was dogonic niz grac wg tego co sie dogadaliscie. A ze teraz jestem silniejsza to moge wdrozyc swoja taktyke. 

A tak na marginesie to zdziwilbys sie ile wiadomosci dostalam ze wreszcie cos sie dzieje na serwerze i ze super ze cos namieszalismy bo juz bylo bardzo nudno.

No i oczywiscie ciekawa prawidlowosc: wszyscy z dawnej topki marudza i narzekaja bo im sie taktyka posypala a wwszyscy inni sie bardzo ciesza ze cos sie dzieje. Ja jestem z siebie baaardzo zadowolona a przeciez o radosc z gry tutaj chodzi co nie? :)



#10 Kamila252

Kamila252

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 1

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:39

Weź se facet ranking otwórz na top 10 ze sławą i zobacz kto jest top a kto nie :D 

moim zdaniem zrobiło się ciekawie na serwerze :D nie ma nowych aktualizacji to gracze urozmaicają życie xDDD  


  • Magda666 lubi to

#11 kolesior

kolesior

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • LocationWrocWOW
  • Serwer:PL2
  • Postać:Kolesior
  • Studio:Seven, Red Light District (PL1)
Reputacja: 3

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:59

co nie jest oficjalnie zabronione, tym samym jest nieoficjalnie ... dozwolone, hłe, hłe, hłe :P


  • Kamila252 lubi to

#12 didi

didi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 10 kwiecień 2016 - 18:06

a nich sie po zbijja o ta enke.......jak dla mnie ...co nie znaczy że cos nie tak jest....sami wiecie...... szkoda szczerbic języka



#13 Diabq

Diabq

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:ktosiek
  • Studio:W&W Pussies
Reputacja: 7

Napisano 10 kwiecień 2016 - 18:31

A to jakiś monopol na te trofea jest? Jedni mogą mieć a inni nie? ;) kto jest silniejszy ten wygrywa, a że każdy ma inną taktykę to odrębna kwestia :)


  • Magda666 lubi to

#14 ruchałeczka

ruchałeczka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ruchałeczka
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 3

Napisano 10 kwiecień 2016 - 18:50

żeby jeszcze tak kazdy wywalał  wszystkie paski energi haha



#15 *Kamil*

*Kamil*

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 80

Napisano 10 kwiecień 2016 - 21:15

Oczywiscie widzimy co się dzieję, jednak proces przygotowania i zrozumienia całości mechanizmu musi zostać zatwierdzony i przeanalizowany dokładnie przez programistów. Mamy nadzieje, że wkrótce znajdziemy stosowny zabieg który pozwoli nie tylko sprostać Waszym wymaganiom ale również nie naruszyć struktury gry, ponieważ te oto taktyki nie występują wszędzie i teoretycznie nie są zakazane.

 

Jeszcze raz prosimy o wyrozumiałość.


  • Lila, Loolunia i Demonka666 lubią to

#16 ruchałeczka

ruchałeczka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ruchałeczka
  • Studio:Kamasutra
Reputacja: 3

Napisano 10 kwiecień 2016 - 21:41

wystarczy zabieg po  opuszczeniu studia   przez 24H nie mozna dojsc do zadnego studia i  po sprawie:)



#17 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 10 kwiecień 2016 - 21:50

Albo możliwość korzystania z trofeum po określonej liczbie godzin od wstąpienia do studia ^^ większości to nie zrobi różnicy, bo wszyscy wiemy jak ciężko teraz o a) bycie w studiu, które spełnia dane potrzeby osoby b) znaleźć osobę, której potrzeby co do studia się spełnia ;)


  • Demonka666 lubi to

Zmieniają się gracze, nie gra.


#18 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 10 kwiecień 2016 - 22:03

Jeeeezu, Marcello, jesteś tak bezczelny, że aż mi imponujesz :D Co nie zmienia faktu, że iććie stont w końcu, bo nie da się żyć z Wami :P (mam nadzieję, że to zostanie odebrane z przymrużeniem oka)


  • Demonka666 lubi to

Zmieniają się gracze, nie gra.


#19 Magda666

Magda666

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Sol1
  • Studio:Raj
Reputacja: 3

Napisano 10 kwiecień 2016 - 22:38

Jeeeezu, Marcello, jesteś tak bezczelny, że aż mi imponujesz :D Co nie zmienia faktu, że iććie stont w końcu, bo nie da się żyć z Wami :P (mam nadzieję, że to zostanie odebrane z przymrużeniem oka)

No i sie admini Ciebie posluchali i komentarz usuneli.. Tylko teraz Twoj dziwnie wyglada bo odnosi sie do czegos czego nie ma :).

 

Ludzie czy wyscie sie w Korei Polnocnej wychowali?



#20 Magda666

Magda666

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Sol1
  • Studio:Raj
Reputacja: 3

Napisano 10 kwiecień 2016 - 22:41

A teraz Admini zeby wyjsc z tego z twarza to musicie 3 ostatnie komentarze tez usunac :)

 

A ze niby nie ma za co to chyba wam nie bedzie przeszkadzalo?







Also tagged with one or more of these keywords: ...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych