Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 10 maj 2016 - 23:24

Dlaczego w dziale offtopic nie można pogadać na luźne tematy, nie związane z grą? Jest to wbrew regulaminowi forum. Dlaczego są tu wprowadzone akie zasady?Przecież forum jest dla gracz. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z czymś takim.

 

Takie ograniczenie na pewno nie służy rozwojowi forum i zachęcania do korzystania z niego.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#2 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 10 maj 2016 - 23:41

Wydaje mi się, że można. Aczkolwiek aby tematy nie były zbyt otwarte (domysłowe) .

I wydaje mi się, że w dziale Offtopic jest właśnie sporo tematów, nie związanych z BBE. Wręcz jest to jako taka odskocznia od BBE.

 

No i by nie zrobić tematu - czatu. Ważne by temat coś sobą reprezentował i na tan konkretny temat trwała dyskusja.

 

Pozdro600


  • Demonka666 lubi to

#3 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 11 maj 2016 - 00:22

Założyłam temat:

 

http://forum.pl.bigb...-horroru-film/

 

Temat został zamknięty i jak czytam, aby się czegoś dowiedzieć (czego chcę poprzez założony temat), mam uczestniczyć w zabawie.

 

Także o co tu chodzi?

 

Myślałam, że offtopic to taki dział, w którym mogę napisać jakie noszę pończochy, a kto chce to będzie brał udział w dyskusji...


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 11 maj 2016 - 00:22

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#4 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 11 maj 2016 - 07:32

Pewności nie mam, aczkolwiek mogło chodzić o całokształt. Wydaje mi się, że gdyby tytuł brzmiał "Wasze ulubione horrory, co was najbardziej przeraziło." nie było by problemu. Dotyczył by bardziej ogółu. Śpię jeszcze :P

 

​Odnośnie tematu "Jakie noszę pończochy" ... powiedzmy jak każdy by założył temat o tym co nosi, jaki film mi polecicie , czy mam dziś ubrać bieliznę .... zrobiło by się tych tematów tyle, że aż nadmiar. Te tematy "gorące" uciekły by gdzieś w tzw. spamie.

 

Zakładając zaś temat "Dziewczyny jakie nosicie pończochy ?" sprawiłby, że powstał by tylko jeden temat o "pończochach" .

 

Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz ;)

 

​Pozdro600 (pomału się przebudzam)


  • Demonka666 lubi to

#5 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 11 maj 2016 - 07:47

Na forum i tak jest bardzo mały ruch, a zamykanie tematów w ten sposób tylko zniechęcana do korzystania z niego.
 
Znaczna część graczy wcale nie ma konta na forum, bądź udziela się tylko w wyjątkowych okazjach.
 
Na szczęście pozostaje mi studio, bo tu w dziale offtopic szkoda zachodu na walkę z wiatrakami.
 
Temat można zamknąć.
 
Z "pończochami" to taka aluzja.
 
 
O.o Się uczepiła wiatraków :D ja produkuję obudowy do wirników ... Tylko wyjaśniłem jaki chaos by się zrobił poprzez sam tytuł.


Użytkownik EndriuBp edytował ten post 11 maj 2016 - 07:56
wyjaśnienie

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych