Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pralka - czy są jakieś zasady?

pralka losowość poziom przedmiotu

  • Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 19 sierpień 2016 - 16:00

Witam,

nie ukrywam, że przyszłam tu dziś wylewać żale... ;)

 

Najpierw na własne roztargnienie - nie można poświęcić się tylko grze, każdy ma jakieś realne życie i obowiązki... a robienie dwóch rzeczy naraz, źle się kończy. :(

 

Udało mi się u Misty zdobyć rzadkie ulepszenie dla olimpijskiego topu - "Brokat od Flucchiego" ;) - był to top z początku Olimpiady, wiedziałam, ze potem będą lepsze, ale nie oparłam się pokusie...

 

W związku z tym ulepszeniem, nie miałam zamiaru wybierać topu jako nagrody za całość eventu.

 

A jak skończyłam, coś akurat robiłam w realu i całkiem niepotrzebnie odebrałam nagrodę. :(

Spojrzałam tylko na ogólne sumy statystyk przedmiotów i z rozpędu kliknęłam top ... :( 

Efekt - z ulepszeniem rzadkim, ale jednej statystyki, ten top daje sumę na postaci gorszą o 30 pkt. niż top z Brokatem. :(  :(   

 

A teraz temat główny.

Rozkład statystyk tego nowego topu był nie do przyjęcia dla mnie, więc kupiłam 300 diamentów - i prawie wszystko straciłam w pralce. 

Po pierwszych próbach z czystego zamiłowania do eksperymentów prałam dalej...

 

Przedmiot EPICKI - czy mi się zdaje, czy powinien mieć cztery statystyki, co najmniej trzy?

 

W HZ mam na postaci trzy przedmioty z 4 statystykami i cztery przedmioty z trzema statystykami.

Daję przykład HZ, bo to ten sam system, a tutaj nie mam wszystkich przedmiotów epickich.

 

Czy w związku z tym, PRALKA nie powinna działać tak, aby zachować tę zasadę ilości statów?

 

A tymczasem...

Większość wyników "prania" tego nieszczęsnego topu dawała tylko DWA staty.  Uważam, że to jest błąd zaprogramowania pralki, który powinien być naprawiony. 

 

PRALKA rozpoznaje poziom przedmiotu - to widać przy praniu zwykłych, jeśli miały dwa staty, najczęściej kończy się z jednym.

 

A jeśli rozpoznaje poziom, to czemu nie daje "należnej" liczby statów??

 

Oczywiście wiem, że to "pisanie na puszczy" :P - Fora Playaty są tak mało odwiedzane, że firma nie zwraca uwagi na słowa krytyki.

Tam, gdzie fora do gier mają bardzo wielu użytkowników, a znam takie, firmy bardzo się liczą z ich zdaniem...



#2 CynamooN

CynamooN

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
  • LocationKraków
  • Serwer:PL3
  • Postać:CynamooN
  • Studio:Samotny Jeździec
Reputacja: 3

Napisano 22 sierpień 2016 - 12:41

Wszystko odbywa się na zasadzie losowanie,jeśli decydujesz się korzystać z pralki powinnaś liczyć się z tym że może wypaść 100 razy gorszy przedmiot.LOSOWANIE !



#3 TylkoRuda

TylkoRuda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Rudapyśka
  • Studio:Agent Provocateur
Reputacja: 34

Napisano 23 sierpień 2016 - 10:28

to jest loteria, ja tyle razy chciałem pozbyć się siły a dodałem sobie +1000 ;) Tak z doświadczenia wiem, że czym częściej pierzesz tym bardziej zmniejsza się ilość statystyk. to znaczy że po kilku praniach możesz zrobić z tego przedmiot z 1 statystyką


Użytkownik TylkoRuda edytował ten post 23 sierpień 2016 - 10:55

2zdn1ja.jpg


#4 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 28 sierpień 2016 - 16:40

Wszystko odbywa się na zasadzie losowanie,jeśli decydujesz się korzystać z pralki powinnaś liczyć się z tym że może wypaść 100 razy gorszy przedmiot.LOSOWANIE !

Statystyki pozostają te same, co najwyżej zmieniają się wartości poszczególnych statów. Max item z pralki może mieć 4 staty. Wartości oczywiście losowe.


  • Azurra lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#5 Bernadetta

Bernadetta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 28 styczeń 2018 - 16:52

Czy pralka odwirowuje bonusy procentowe ?


Użytkownik Bernadetta edytował ten post 28 styczeń 2018 - 16:52


#6 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 28 styczeń 2018 - 19:46

Nie.   Uszlachetnienie można zmienić tylko w pracowni Misty... piorac rzecz nie zmienia sie jego uszlachetnienia


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#7 BangBang i BangBang

BangBang i BangBang

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Locationrzut beretem od Warszawy
  • Serwer:PL3
  • Postać:colarus
  • Studio:BangBang i BangBang
Reputacja: 12

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:47

(smug)

Jeśli chodzi o pralki, niewątpliwym fachowcem w dziedzinie tych urządzeń ( nie tylko piorących) jest...

" macras",..on na temat pralek wie wszystko  :X ..

Ale może to wyjaśnić tylko na PW :)

------------------------------------------------------------

 

Żarcik taki, ale jak ktoś chce to kieruję do niego 


Jeżeli nie możesz się jak ruszyć, wtedy poznasz co to jest cierpienie.......





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych