Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mały poradnik jak korzystać z Forum :)

regulamin forum poradnik bany warny

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 29 sierpień 2016 - 22:00

Poradnik jak korzystać z Forum

 

Z uwagi na fakt, że nie wszyscy wiedzą lub nie chcą wiedzieć jak poprawnie zamieszczać posty ale też dla tych, którzy chcą wiedzieć „więcej” postanowiłam stworzyć temat o tym jak korzystać z Forum w „pigułce”.

Oczywiście to tylko podpowiedzi - wybrałam tylko te zagadnienia, które się powtarzają.

 

TAK, TAK i jeszcze raz TAK !

Dziękujemy za:

* Wszystkie Wasze pomysły, sugestie i uwagi w zakresie ulepszenia gry – uwierzcie, że każde są czytane,  analizowane i zapewne jakaś ich część zostanie w przyszłości wprowadzona;

* Poradniki jak grać

* Pomoc innym Użytkownikom np. jak przejść misje

* Pisanie postów z pozytywnym nastawieniem

* Przestrzeganie zasad moralnych i wprowadzanie miłej atmosfery

 

MÓWIMY NIE, jeśli pojawią się:

** Zniesławiające, oszczercze, groźby komentarze czy też obrazy, słowa powszechnie uznane za obraźliwe np. debil, matoł  etc.

** Przekleństwa, wulgaryzmy, także m.in.: w innych językach, wykropkowane czy też pozbawione niektórych literek czy zastąpione innym znakiem,

** obsceniczne oświadczenia lub treści seksualne, niezależnie od tego, czy napisane w sposób wyraźny czy domyślny

** spam

** bojkotowanie gry/ namawianie na rezygnację z gry czy Forum

** Linki do komercyjnych stron internetowych stron trzecich np. linki z niby darmowymi diamentami, konkursami niezorganizowanymi przez Zespół BBE

** Komercyjne wykorzystanie, jakiegokolwiek rodzaju, w tym dla dystrybucji reklamy i innych ofert handlowych, jest zabronione

** informacje o sprzedaży/ odstąpieniu konta

** skargi, zażalenia, uwagi o pracy Moderatorów czy pracowników Supportu –  wszelkie uwagi na ten temat prosimy zgłaszać do Supportu

** posty typu -  „co złego zrobiłem na forum”, „nie wiem za co mnie zbanowali”, „dlaczego usunięto mój post” itp.

** cytowanie jakiejkolwiek części lub całości odpowiedzi Supportu

** tematy, które tworzą złą atmosferę na forum

** m.in.: hacki, cheaty, boty, narzędzia eksploracji danych i zautomatyzowanych wtyczek przeglądarki

** dane osobowe użytkowników czy też prawa autorskie

** religijne, polityczne lub społeczno-polityczne deklaracje opinii;

UWAGA ! wszystkie powyższe usuwamy

 

** powtarzające się tematy – będziemy je łączyć lub usuwać w zależności od tematu

Za wszystkie powyższe będą nakładane warny (bany), w zależności od stopnia przewinienia.

 

Ponadto:

- Na Forum można mieć tylko jedno konto.

- Odstępstwo od tego jest tylko i wyłącznie jeśli pojawi się taka informacja na Forum – póki co, taki wyjątek był tylko w przypadku „kalendarza adwentowego”, kiedy to trzeba było zalogować się na Forum by odebrać nagrodę.

- Problemów technicznych z grą nie rozwiążemy na Forum – zawsze wysyłajcie zgłoszenia do Supportu

- Jeśli, któryś z Waszych wpisów chcecie usunąć z Forum wystarczy to do Nas zgłosić

- Jeśli, któryś z użytkowników wg Ciebie obraża innych lub jego wypowiedzi łamią dobre zwyczaje zawsze jest opcja „zgłoś”.

 

Pamiętajcie, że Nam przede wszystkim zależy by na Forum była przyjazna atmosfera, zawsze możecie dopytać i rozwiać wątpliwości w prywatnej wiadomości.

 

I na koniec prośba ode mnie - każdy czasami ma zły dzień, ale fajnie gdy posty nie są pisane pod wpływem negatywnych emocji, wiem każdego czasami coś bardziej wkurza, ale czy Forum jest od dawania upustu emocjom? Otóż nie.

 

Demonka


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.






Also tagged with one or more of these keywords: regulamin forum, poradnik, bany, warny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych