Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reklamy "wywalające" grę

reklama błąd Flash

  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 13 wrzesień 2016 - 13:13

W Hero Zero zawsze używam reklam do skracania czasu misji i treningów, tutaj prawie nigdy.

 

W Hero Zero reklamy są krótkie i NIGDY nie zawieszają gry - tutaj prawie za każdym razem, kiedy zdecyduję się uruchomić reklamę, mam to co poniżej.

 

Zdaję sobie sprawę, że HZ jest grą starszą, ma dużo więcej Graczy i ma z tego względu lepsze reklamy - ale o jakość techniczną reklam to chyba można zadbać i tutaj??

 

Bardzo proszę nie odsyłać mnie do "Pomocy" ponieważ to nie jest sprawa mojej przeglądarki, komputera, itd. - mam otwarte dwie gry firmy Playata jednocześnie, w jednej wszystko gra a w drugiej nie...

 

BBE_error_filmiku.jpg



#2 Sleepy

Sleepy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Laryska18
  • Studio:RAJ
Reputacja: 2

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:55

zmień przeglądarkę na chrome i ad blocka wyłącz i będzie ok



#3 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 20 wrzesień 2016 - 14:07

Napisałam wyraźnie:

mam otwarte dwie gry firmy Playata, w jednej wszystko śmiga, a w drugiej jak na screenie.

 

Firefox jest najlepszą przeglądarką, a jak reklamy, tak jak w Hero Zero, są dobrze przygotowane technicznie, to żaden Adblock im nie przeszkadza.



#4 Lisa

Lisa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • LocationWlkp
  • Serwer:PL1
  • Postać:Lisa
  • Studio:Illusion
Reputacja: 2

Napisano 22 wrzesień 2016 - 12:47

U mnie z kolei koniec reklamy powoduje crashowie wtyczki Shockwave Flash.  Nie przejmowałabym się tym ale w rezultacie muszę ponownie ładować stronę a pomimo obejrzenia reklamy czas misji się nie skraca co uważam za niesprawiedliwe. Korzystam z Chrome i mam wyłączonego AdBlocka.


  • Azurra i XXX lubią to

#5 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 22 wrzesień 2016 - 13:03

Life is brutal :D

 

Tak więc najlepszym rozwiązaniem będzie nie korzystanie z reklam :P

 

Co do ich jakości to pewnie niezbyt szybko się to zmieni ale nadzieje można mieć bo wiadomo,że konkretnego terminu naprawy tego problemu nigdy nie bd, pozostaje czekać na to jak na kinder niespodziankę z opóźnionym zapłonem jak na wiele ..wiele innych rzeczy :) gra i tak już została sporo, że tak powiem uproszczona no i chyba bardziej się nie da, wiec takie drobne problemy można olać biorąc fakt , że większość  osób gra tu już bardziej towarzysko niż w formie rywalizacji :D


  • Azurra lubi to

#6 Azurra

Azurra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:Azurra
Reputacja: 54

Napisano 22 wrzesień 2016 - 14:54

@Arczi4

 

ja jednak mam jeszcze nadzieję...  ;)

 

W Hero Zero naprawdę wiele rzeczy jest już poprawionych, a ponieważ nawet aktualizacje są w obu grach robione równolegle i prawie takie same, to może przyjdzie kolej i na naprawienie wyświetlania reklam tutaj.

 

Powiedziała bym nawet, że właśnie to o czym piszesz, że najlepiej nie włączać reklam dla skrócenia, jest najlepszą formą nakłonienia programistów do pracy nad tym problemem. ;)

 

Firmy dające swoje reklamy liczą na to, że będą one oglądane...  nie wiem, ile ma z tego Playata, ale wiadomo, że to biznes, a nie dobroczynność. ;)  


Użytkownik Azurra edytował ten post 22 wrzesień 2016 - 14:55






Also tagged with one or more of these keywords: reklama, błąd, Flash

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych