Skocz do zawartości


Zdjęcie

FAQ Forum

FAQ Zasady użytkowania Forum regulamin

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 20 listopad 2016 - 18:34

(win) FAQ Forum (win)

 

Przygotowane specjalnie dla Was FAQ Forum - czyli najczęściej zadawane pytania odnośnie poruszania się po Forum. Powstało głównie z myślą o nowych Użytkownikach Forum, ale także i stali Bywalcy znajdą coś dla siebie.  (drinks)

1 - Jak zarejestrować się na Forum?

2 - Mam zarejestrowane konto i co dalej?

  • Jak zmienić awatar?
  • Edycja mojego konta - ogólne ustawienia konta
  • Co to jest sygnatura i jak ją ustawić?

3 - Chcę napisać nowy temat na Forum – jak to zrobić?

4 - W jaki sposób mogę edytować mój własny post?

5 - Chcę zaprezentować swoje Studio na Forum – jak to właściwie zrobić?

6 - Chcę zaprezentować swoją Postać na Forum – jak to właściwie zrobić?

7 - Skąd mogę wiedzieć co można a czego nie można pisać na Forum?

8 - Uważam, że Użytkownik Forum złamał regulamin co mogę z tym zrobić?

9 - Mam problem w grze co zrobić?

10 - Co to jest reputacja i jak mogę ją zmienić ?

11 - Co to jest status ostrzeżeń i kiedy jest on widoczny?

12 - Co to są bany/warny? Dlaczego ktoś mnie zablokował?

13 - Jak szukać postów, tematów, czy też innych Użytkowników Forum?

14 - Jak dodać znajomych, przyjaciół?

15 - Tagi – co to takiego i do czego to służą?

16 - Ile kont można mieć na Forum ?

17 - Czy można usunąć konto z Forum ?

18 - Czy można zmienić nick na Forum?

19 - Co to jest wiadomość prywatna i do czego ją stosować?

20 - Mam propozycję albo pytanie odnośnie gry i/lub forum w jakim dziale mogę to napisać ?

21 - Jak dodać zdjęcie/ grafikę do tematu/posta?

22 - Chcę złożyć podanie na Moderatora jak to zrobić ?

23 - Jakie są rangi na Forum i za co dane osoby są odpowiedzialne?

24 - Odznaki na forum - co to takiego i jak je zdobyć?

25 - Co to jest Support? Czym się różni Forum od Supportu?

 

 

Prośba do Was - Użytkowników Forum - jeśli czegoś Wam brakuje w FAQ prosimy o informację na prw :)

Proszę pamiętać, że FAQ będziemy rozbudowywać, odnawiać i w razie potrzeby/ zmian poprawiać.

(rainbow) Wasz Zespół Moderujący BBE (rainbow)

 

 


  • SZYBKACOBRA i ZyliiXon lubią to

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#2 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 20 listopad 2016 - 18:40

1 – Jak zarejestrować się na Forum ?

Na początku naszej "podróży" przejdźmy do zakładania konta. Kliknij przycisk "Rejestruj" w prawym, górnym rogu strony:

 

2nmbREi.png

Twoim oczom powinna ukazać się strona, na której konieczne jest uzupełnienie danych potrzebnych do logowania:

 

MK6XSYU.png

 

Nazwa wyświetlana - jest to Twój nick, którym będziesz się posługiwać na Forum (możesz zostawić sobie ten z gry, ale wybór należy do Ciebie).

Może zdarzyć się tak, że wybrana przez Ciebie nazwa jest zajęta, wtedy musisz zmienić ją na inną. Twoja nazwa nie może zawierać takich znaków tj.: [ ]|;,\$<>"

Adres e-mail – czyli Twój adres mailowy, na który chcesz by było założone Twoje konto. Ważne byś miał do niego ciągły dostęp, ponieważ jest to konieczne do ukończenia rejestracji.

Hasło - wybierz takie, by nikt nie mógł zalogować się na Twoje konto. Najlepiej by miało min. 8 znaków + znaki specjalne typu ! @.

Ponownie hasło - ponownie napisz hasło, które podałeś wyżej. Jest to niezbędne, aby uniknąć pomyłek.

 

Następnym, krokiem będzie weryfikacja – to nic innego, jak przepisanie kodu z obrazka. Jeśli nie jesteś w stanie go rozczytać, możesz zmienić zdjęcie na inne.

 

nwNWVRt.png

 

Koniecznym krokiem do pełnej rejestracji jest zapoznanie się z Regulaminem Naszego Forum. Pamiętaj, że rejestrując się zobowiązujesz się do przestrzegania go.

Zaznaczasz, że przeczytałeś i zapoznałeś się z regulaminem i klikasz "Rejestruj".

Wtedy też na Twój e-mail zostanie przesłany e-mail z linkiem do aktywacji konta i dalszymi instrukcjami.


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#3 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 20 listopad 2016 - 18:42

2 – Mam zarejestrowane konto i co dalej ? 

 

Pierwszą rzeczą, którą zazwyczaj chcemy ustawić na forum, jest organizacja naszego profilu, czyli dane osobowe, zdjęcie.

 

8knd5UW.png

 

• Jak zmienić awatar?

 

Na głównej stronie naszego profilu, czyli stronie poglądowej, którą taka widzą inni użytkownicy forum, po lewej stronie znajduje się miejsce na naszą grafikę/zdjęcie, coś, co będzie nas reprezentowało w ten czy inny sposób przy każdych postach. Awatar jest ogólnodostępny, więc każdy ma w niego wgląd.

 

18mqKLY.png

 

W lewym górnym rogu na ikonie widać opcję zmień, klikamy na nią i przenosimy się do okna edycji naszego awatara. Tutaj możemy śmiało wybrać dowolną grafikę, zdjęcie lub co innego. W opcji UŻYJ WŁASNEGO ZDJĘCIA możemy pobrać zdjęcie z naszego dysku, bądź przesłać link do tego znalezionego w sieci i również go umieścić. Grafika jednak nie powinna być większa niż 50kB. Po wybraniu już grafiki, która nam odpowiada możemy oczywiście przyciąć ją do rozmiarów później widocznych – i tu dotyczy to grafik o wymiarach prostokąta, ponieważ okno Awatara mieści się w kwadracie.

 

Zzk66QM.png

 

Można wybrać również opcję ustawienia Gravatara.

Zatwierdzamy i gotowe. :)

 

• Edycja mojego konta - ogólne ustawienia konta

 

 

 

Informacje ogólne

Tutaj ustawiamy informacje, które są bazą - od informacji widocznych dla innych użytkowników, poprzez ustawienia komunikatów przychodzących do nas z forum.

Oczywiście wszystkie informacje, jakie zostaną podane są dobrowolne, nie ma obowiązku podawania jakichkolwiek danych personalnych.

 

 

Zaczynając od początku:

- zdjęcie - (schemat, opisany wyżej)

- strefa czasowa

- komentarze

- znajomi

- informacje

Tutaj możemy podać datę urodzenia, a także napisać o sobie parę słów, które będą widoczne dla wszystkich

- metody kontaktu

- informacje o profilu

- postać

Ta opcja umożliwia połączenie nas, jako forumowiczów z naszą postacią w grze

 Wyniki ustawień można zobaczyć na głównej stronie poglądowej naszego profilu.

 

• Co to jest sygnatura i jak ją ustawić?

 

W kolejnych z opcjach widocznych po lewej stronie znajduje się sygnatura. Jest to "dopisek", który będzie widoczny pod każdym z naszych postów. Może zawierać grafikę, tekst, linki itd.

 

HklvmkF.png

 

 

 

Należy pamiętać że grafika może być tylko w formacie URL, ale o tym napiszemy jeszcze.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#4 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 20 listopad 2016 - 18:43

3 – Chcę napisać nowy temat na Forum – jak to zrobić?

 

W bardzo prosty sposób – musisz tylko pamiętać, aby wybrać odpowiedni dział dla nowego tematu. Jak już znajdziesz odpowiedni dział, klikamy na niego i powinna pojawić się lista wszystkich tematów. Nad nimi widnieje ikonka z napisem Napisz nowy temat:

 

ULWlpiS.png

 

Po wyborze tej opcji pojawia się okno, w którym należy wpisać Tytuł tematu, który zamierzasz przedstawić, oraz tagi tematu, które można ominąć bez dalszych konsekwencji w tworzeniu tematu.

 

3qnODS3.png

 

Po prawej stronie znajduje się kolumna, w której możesz np. zarządzać ankietą, a w opcjach wiadomości masz trzy punkty, które możesz zaznaczyć lecz nie jest to konieczne (wyświetlaj emotikony, dołącz sygnaturę oraz włączyć obserwację tego tematu)

 

Teraz to już tylko z górki: wpisujesz swój tekst, możesz również dodać plik i .. porada  (zawsze zrób sobie podgląd posta, czasem można znaleźć jakiś błąd), potem naciskasz: Napisz nowy temat i gotowe :)


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#5 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 20 listopad 2016 - 18:47

4 - W jaki sposób mogę edytować mój własny post?

 

W punkcie 3, pisaliśmy jak napisać post na Forum. Teraz opiszę Wam, jak go można edytować.

Edycja posta przez Ciebie, może nastąpić do 30 minut od jego napisania. Po prostu naciskając przycisk „edytuj ”.

 

ybqLe2H.png

 

Teraz swobodnie możesz edytować zamieszczoną przez Ciebie wcześniej treść, a po zakończeniu tej czynności zostanie dodany dopisek, że post był edytowany wraz z informacją o której godzinie był edytowany.

 

Zapytacie, co zrobić gdy minie okres edytowania postu przez siebie?

Nic prostszego: w takim przypadku możesz posłużyć się przyciskiem „Zgłoś”, a w treści zgłoszenia podać to co i na co chcesz zamienić (lub usunąć całkowicie swój post).

 

Jxe0uCa.png


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#6 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 20 listopad 2016 - 18:48

5 – Chcę zaprezentować swoje Studio na Forum – jak to właściwie zrobić?

 

W tym celu należy udać się do działu “Ogłoszenia: Studia”, a następnie wybrać serwer, na którym grasz.

Po wykonaniu tych czynności można stworzyć nowy temat.

 

Ogłoszenie powinno zawierać m.in:

* Nazwę studia

* Aktualny rozwój studia

* Wymagania względem kandydatów

* Zasady panujące w drużynie

* Informację, do kogo składać podania

 

Edycji tematu można dokonać w ciągu 30 minut od jego napisania, po ich upłynięciu prośbę o edycję należy zgłosić do moderatorów poprzez opcję “zgłoś”.


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#7 Lila

Lila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:...
Reputacja: 90

Napisano 20 listopad 2016 - 19:08

6 – Chcę zaprezentować swoją Postać na Forum – jak to właściwie zrobić?

 

W tym celu należy udać się do działu “Ogłoszenia: Studia”, a następnie wybrać serwer, na którym grasz.

 

Po wykonaniu tych czynności można stworzyć nowy temat.

 

Ogłoszenie powinno zawierać m.in:

  • Nazwę gracza
  • Obecne statystyki
  • Doświadczenie
  • Czas poświęcony na grę
  • Wiek/cechy charakteru i inne

 

Pamiętaj, że edycji tematu można dokonać w ciągu 30 minut od jego napisania, po ich upłynięciu prośbę o edycję należy zgłosić do moderatorów poprzez opcję “zgłoś”.



#8 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 20 listopad 2016 - 19:10

7 – Skąd mogę wiedzieć co można a czego nie można pisać na Forum?

 

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie głównie w Regulaminie Forum, ale  przygotowaliśmy także dla Was Wskazówki jak korzystać z Forum:)


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#9 Lila

Lila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:...
Reputacja: 90

Napisano 20 listopad 2016 - 19:18

8 - Uważam, że Użytkownik Forum złamał regulamin co mogę z tym zrobić? (funkcja zgłoś)

 

Jeżeli uznasz, że jakiś post lub temat narusza Regulamin, możesz ten fakt zgłosić do Moderatorów Forum - jak używając opcji "zgłoś" pod danym postem.

 

3VlHv8m.png

 

Moderatorzy otrzymają Twoje zgłoszenie, na które szybko zareagują.



#10 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 20 listopad 2016 - 19:29

9 – Mam problem w grze co zrobić?

 

Pamiętaj, że jeśli wystąpi jakiś problem w grze, najlepszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie go do Supportu. Moderatorzy na Forum, nie rozwiążą problemów technicznych.

 

Klikając na Wsparcie techniczne/ Support zostaniemy pokierowani w miejsce, gdzie można wysłać nowe zgłoszenie, bądź sprawdzić status już wcześniej zgłaszanego problemu.

Wysyłając nowe zgłoszenie należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

Każda dodatkowa informacja czyli na przykład załączony screen, może przyspieszyć rozwiązanie problemu.


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#11 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 20 listopad 2016 - 19:30

10 – Co to jest reputacja i jak mogę ją zmienić ?

 

Reputacja to nic innego jak polubienie, tzw. „like”. Pozwala na przyznanie punktów użytkownikowi Forum, aby odwdzięczyć się mu za pomoc, dobry pomysł czy też za dobrą radę.

Każdy Użytkownik może dać 5 takich polubień na 24h.

 

Jak ją zmienić? Staraj się pomagać i udzielać wsparcia na Forum. Każde poradniki czy nowe pomysły są mile widziane. :)

 

11vpk51.jpg


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#12 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 20 listopad 2016 - 19:32

11 - Co to jest status ostrzeżeń i kiedy jest on widoczny ?

Status ostrzeżeń to nic innego jak informacja o otrzymanych ostrzeżeniach lub warnach. Możemy je dostać w momencie kiedy złamiemy Regulamin Forum.

Gdzie jest to widoczne? Wchodzimy w swój Profil i tuż pod awatarem jest właśnie opcja „Status ostrzeżeń”:

 

5nkvwz.jpg

 

Zapytacie kto może Nam nam nadać ostrzeżenie? Ostrzeżenia i warny mogą, i nadają Moderatorzy Forum.

Jeśli nie mamy żadnego ostrzeżenia czy warna Nasz poziom ostrzeżeń równy jest zero.

6ophn7.jpg

Jeśli otrzymaliśmy ostrzeżenie bądź warna będziemy to widzieli w ten sposób:

2qm12y9.jpg

 

Wystarczy kliknąć na "poziom ostrzeżeń" by zobaczyć

1* datę nadania,

2* rodzaj przewinienia,

3* ilość punktów za dane przewinienie,

4* informację o tym, który Moderator nadał ostrzeżenie/ warna

5 * oraz "more Details" - w którym to zobaczycie dokładnie za co otrzymaliście ostrzeżenie.

huoz0h.jpg

 

Na temat punktacji oraz "more Details" napiszemy w kolejnym punkcie nr 12.


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#13 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 20 listopad 2016 - 19:32

12 - Co to są bany/warny? Dlaczego ktoś mnie zablokował?

 

W związku z faktem, że Forum jest miejscem gdzie chcemy sobie wzajemnie pomagać, nie można dopuszczać do nadużyć w postaci łamania Regulaminu Forum.

Jeśli Użytkownicy Forum, nie stosują się do przestrzegania zasad, będą karani przez Moderatorów, w sposób mniej lub bardziej dotkliwy. Wszystko zależy od popełnionego wykroczenia.
Takie wykroczenie, w którym Użytkownik łamie regulamin i jednocześnie otrzymuje za to czasową bądź stałą blokadę konta nazywane jest właśnie banem albo warnem.

 

Ważne informacje:

- Za tzw. "Ostrzeżenie" nie ma żadnych punktów.

- Im Użytkownik posiada więcej punktów, tym dłuższa jest blokada Jego konta.

- Punkty mogą się kumulować w danym czasie, jeśli po raz kolejny doszło do złamania regulaminu a poprzedni warn/ban nie wygasł.

- Punkty wygasają po 60 dniach od ich otrzymania.

 

Długość trwania warnów/ banów (punktacja):

* 1 punkt – 12 godzin
* 2 punkty – 24 godziny
* 3 punkty – 2 dni
* 4 punkty – 7 dni
* 5 punkty – 15 dni
* 6 punktów – 30 dni
* 7 punktów – 60 dni
* 8 punktów – ban na stałe

 

Jeśli Nasze konto zostało zablokowane, nie będziemy mogli zalogować się na stronę:

123v7d2.jpg

 

Gdy chcemy dowiedzieć się dlaczego konto zostało zablokowane - klikamy "more Details" tu mamy konkretne informację kto nadał bana, za który z Naszych postów oraz na jak długo konkretnie otrzymaliśmy ostrzeżenie (1) 5bzh37.jpg

bądź warna (2):

n3u6d.jpg

 

gdzie:

1 – to informacja, kto nadał Nam bana

2 – to odnośnik do tematu, w którym popełniliśmy wykroczenie

3 – to informacja, ile punktów dostaliśmy

4 – to informacja, do kiedy punkty są ważne

5 - to informacja, na ile dostaliśmy blokadę konta ( w tym przypadku blokada stała).


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#14 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 26 listopad 2016 - 13:29

13 - Jak szukać postów, tematów czy też innych Użytkowników Forum?

 

x2ox81.jpg

 

Posty są widoczne na głównej stronie forum. Po prawej stronie widać najnowsze tematy, natomiast, jeśli klikniemy w zakładkę – wyświetl najnowszą zawartość, będziemy mieli dostęp do postów ułożonych odpowiednio według interesujących nas wytycznych.

 

o77cw4.jpg

 

Można również poprzez okno szukania wyszukać posty wg kluczowych słów.

Jeśli zmienimy wytyczne wyszukiwania na użytkowników, możemy poprzez nick bardzo szybko znaleźć interesującą nas osobę.


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#15 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 26 listopad 2016 - 13:30

14 - Jak dodać znajomych, przyjaciół?

 

Kiedy odwiedzamy profil innego gracza, mamy możliwość wysłać mu wiadomość prywatną oraz dodać go do znajomych. W zależności od tego, kto jak ustawił swoje konto, będzie trzeba, bądź nie, poczekać na akceptację zaproszenia. Po akceptacji zaproszenia dany Forumowicz pojawi się na liście znajomych.

 

 

2uh26gy.jpg

 

Wysłanie wiadomości prywatnej umożliwia szybką komunikację z innymi Forumowiczami. Umożliwia ona przesyłanie sobie plików, wymianę informacji oraz rozmowę grupową z więcej niż jedną osobą.



#16 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 26 listopad 2016 - 13:52

15 - Tagi – co to takiego i do czego to służy?

 

Rozpoczynając nowe tematy możemy je "otagować". Co to takiego? To nic innego jak przypisanie słowa klucza do tematu.  Dzięki temu łatwiej jest później wyszukać dany temat, a tematy pokrewne – z takimi samymi tagami – są ze sobą powiązane.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#17 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 26 listopad 2016 - 14:26

16 - Ile kont można mieć na Forum ?

 

Na Forum BigBangEmpire można mieć tylko jedno konto.

Chyba, że będzie informacja na Forum, która wyraźnie wskaże że np. w czasie kalendarza adwentowego będzie można mieć więcej niż jedno konto.



#18 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 26 listopad 2016 - 14:26

17 - Czy można zmienić nick na Forum?

 

Na dzień dzisiejszy nie można zmienić Nicku.

Proszę pamiętać, że nick na Forum, a w Grze to 2 różne kwestie.

Regulaminie Gry reguluje zakres możliwości nicków Graczy.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#19 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 26 listopad 2016 - 14:27

18 - Czy można usunąć konto z Forum ?

 

Na tę chwilę nie można samodzielnie usunąć konta.
Konto może zostać usunięte przez Moderatorów Forum i Administrację jeśli Użytkownik łamie Regulamin Forum patrz bany.



#20 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 26 listopad 2016 - 14:35

19 - Co to jest wiadomość prywatna, tzw. prw i do czego ją stosować?

 

Wiadomość prywatna, jak sama nazwa wskazuje, służy do rozmów między dwoma osobami.
Nie znaczy to jednak, że możemy w tej wiadomości obrażać innych użytkowników, czy też im np. grozić.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.






Also tagged with one or more of these keywords: FAQ, Zasady, użytkowania, Forum, regulamin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych