Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światynia-konwent


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasabaloo

kasabaloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 postów
Reputacja: 36

Napisano 08 grudzień 2016 - 00:34

Proponuję odrazu tym z nadmiarem diamentów dać po 25 pkt doświadczenia i zacząć nową świątynię dowodem może być ich zakup :) Chyba że konwenty będą trwały po co najmniej 6 h bo coś z nimi ostatnio nie tak , Ciągle klapa


Użytkownik kasabaloo edytował ten post 08 grudzień 2016 - 00:54


#2 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 08 grudzień 2016 - 01:35

Skoro teraz mamy w świątyni zadanie z konwentami to podajcie godziny o których będzie konwent w danym dniu.


Użytkownik Gamer edytował ten post 08 grudzień 2016 - 01:46

  • BitchNr1 lubi to

#3 Batusxd

Batusxd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 postów
  • LocationPoznań
  • Serwer:PL1
  • Postać:Batusxd
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 19

Napisano 08 grudzień 2016 - 02:42

trzeba byc czujnym 24h/7 dni w tygodniu i zadnego problemu nie ma ;)


  • Tomasz i Migdalska lubią to

#4 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 08 grudzień 2016 - 03:05

Oczywiście, ze powinny być podane godziny wystąpienia konwentu z góry, skoro konwent teraz ma bezpośredni wpływ na wyzwanie świątynne. 


  • Gamer i Azurra lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#5 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 08 grudzień 2016 - 05:58

trzeba byc czujnym 24h/7 dni w tygodniu i zadnego problemu nie ma ;)

Jak nie masz życia osobistego to możesz siedzieć 24h/7 dni w tygodniu ale niektórzy są zajęci i nie mają czasu tyle siedzieć a chcą wspierać swoje studio.

 

Jakiś czas temu pamiętam podali godziny konwentów jak był jakiś event więc teraz też mogło by tak być że podadzą godziny.



#6 AnaL

AnaL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 4

Napisano 08 grudzień 2016 - 08:27

Ta edycja świątyni owszem- jest najbardziej podatna na wygranie diaxami. Owszem - faworyzuje silniejsze studia- nie każdy może robić występy w Beverly Humps.

Ale z drugiej strony co w tym złego że raz na 2 miesiące któreś studio kupi sobie wygraną w ranku świątyni?

 

 

Jest temat na forum z propozycjami zadań świątyni. Jakoś nie nie widać żeby były lepsze propozycje więc zadania się powtarzają od 3 tygodni. Wykażmy się wyobraźnią i zróbmy takie zadania które będą faworyzowały małe słabe i nieaktywne studia zamiast narzekać. A może pretensje niepotrzebnie kierujecie do twórcy gry zamiast do szefostwa studia że pozbierał ekipę która nie potrafi zawalczyć w świątyni?
Większość zadań świątynnych mogło wygrać aktywne studio, 20 osobowe, niezależnie od poziomu zawodników studio- jak mogliście przegapić kilka takich okazji i dać wygrać studiom wyżej w ranku? A może nie na diaxach tylko na aktywności studia polega to że w ranku w parze idzie aktywność graczy?

Więc napiszcie jeszcze raz o co macie pretensje i do kogo.


  • Demonka666 lubi to

PVlogoforum.jpgPVlogo_Fb.jpg


#7 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 08 grudzień 2016 - 09:16

Z góry ustalone godziny Konwentów dają właśnie przewagę tym, co mają nadmiary Diamentów. Tutaj też może mieć znaczenie to, jak bardzo zżytym Studiem jesteście ;] No i rzecz jasna, każdy ma swoje życie i nie poświęca na grę 24/7 ;]



#8 kasabaloo

kasabaloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 postów
Reputacja: 36

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:13

Czekamy jak w PRL-u nasi rodzice co dziś rzucą na sklep moze np .Papier toaletowy :)



#9 Batusxd

Batusxd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 postów
  • LocationPoznań
  • Serwer:PL1
  • Postać:Batusxd
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 19

Napisano 08 grudzień 2016 - 13:25

Z góry ustalone godziny Konwentów dają właśnie przewagę tym, co mają nadmiary Diamentów. Tutaj też może mieć znaczenie to, jak bardzo zżytym Studiem jesteście ;] No i rzecz jasna, każdy ma swoje życie i nie poświęca na grę 24/7 ;]

Święta racja ;) ktoś kto ma nadmiar dx wejdzie zrobi swoje w 5 min  i po konwencie dla niego ;) raczej nie ułatwi to sprawy dla osób co starają się  symbolicznie za dx albo wgl 



#10 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 08 grudzień 2016 - 14:59

Święta racja ;) ktoś kto ma nadmiar dx wejdzie zrobi swoje w 5 min  i po konwencie dla niego ;) raczej nie ułatwi to sprawy dla osób co starają się  symbolicznie za dx albo wgl 

To kup diaxy to będą równe szanse. Była promocja ostatnio więc dla czego nie kupiliście diaxów aby wydać na konwent ?

 

Jakoś stale 1 miejsce w wyzwaniu mają gracze ze studia "Burdel" i to nawet bez dodatkowej energii zdobyli 1 miejsce w wyzwaniu dotyczącym misji walk. 

Twoje teorie można pomiędzy bajki włożyć. Gadasz bzdury bo dx nie rozdają za darmo więc każdy nie trwoni ich a jeżeli nie podoba Ci się że Twoje studio stoi kiepsko w wyzwaniu to zrób coś z tym lub zmień studio.



#11 Undertowel

Undertowel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Undertowel
  • Studio:Yab Yum
Reputacja: 10

Napisano 08 grudzień 2016 - 15:33

To kup diaxy to będą równe szanse. Była promocja ostatnio więc dla czego nie kupiliście diaxów aby wydać na konwent ?

 

Jakoś stale 1 miejsce w wyzwaniu mają gracze ze studia "Burdel" i to nawet bez dodatkowej energii zdobyli 1 miejsce w wyzwaniu dotyczącym misji walk. 

Twoje teorie można pomiędzy bajki włożyć. Gadasz bzdury bo dx nie rozdają za darmo więc każdy nie trwoni ich a jeżeli nie podoba Ci się że Twoje studio stoi kiepsko w wyzwaniu to zrób coś z tym lub zmień studio.

 Nie każdy chce wydawać PRAWDZIWE pieniądze na GRĘ, której może jutro nie być :)



#12 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 08 grudzień 2016 - 15:53

 Nie każdy chce wydawać PRAWDZIWE pieniądze na GRĘ, której może jutro nie być :)

To niech nie narzeka że ktoś z tego powodu że wydaje PRAWDZIWE pieniądze na GRĘ ma przewagę w grze.

 

 

Z góry ustalone godziny Konwentów dają właśnie przewagę tym, co mają nadmiary Diamentów. 

 

Tak Ci się zdaje. Jedna czy parę osób w studio nie pociągnie całego, 30 osobowego studia na top w danym wyzwaniu jeżeli sporo graczy nie będzie brało udziału w konwencie. Najważniejsze żeby studio było zgrane to wygra i bez żadnych "wspomagaczy" typu diamenty, dodatkowa energia, trofki z odwagą więc Twoja teoria o przewadze studiów z diamentami jest OBALONA. Studio "Burdel" pokazało nie raz że mam rację i są stale nawet na 1 miejscu mimo że nie mają przewagi dodatkowej.


Użytkownik Gamer edytował ten post 08 grudzień 2016 - 15:57


#13 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 08 grudzień 2016 - 18:06

Tak Ci się zdaje. Jedna czy parę osób w studio nie pociągnie całego, 30 osobowego studia na top w danym wyzwaniu jeżeli sporo graczy nie będzie brało udziału w konwencie. Najważniejsze żeby studio było zgrane to wygra i bez żadnych "wspomagaczy" typu diamenty, dodatkowa energia, trofki z odwagą więc Twoja teoria o przewadze studiów z diamentami jest OBALONA. Studio "Burdel" pokazało nie raz że mam rację i są stale nawet na 1 miejscu mimo że nie mają przewagi dodatkowej.

 

Zaraz się dowiemy, że kupowanie diamentów tak naprawdę utrudnia grę :D Może zaprezentuje taki przykład :) Konwent jednogodzinny. Bez diamentów ze wspomką 50% na misje można na nim dać max 20 występów. Załóżmy, że całe studio jest akurat online co się nie zdarza i wszyscy dali te 20 występów. 30osób x 20 występów x 10 pkt = wychodzi 9000 pkt. Tymczasem jedna osoba z zapasem diamentów na tym samym konwencie może dać 850 występów! Taka sytuacja miała już miejsce. Jedna osoba może zdobyć ponad 8000 punktów, podczas gdy całe studio bez wspomagania diamentami może zdobyć max 9000. Więc nie pisz, że jedna czy kilka osób nie są w stanie pociągnąć całego studia na sam szczyt. Bo w tym zadaniu są w stanie to zrobić.

 

Ale oczywiście jak ktoś wydaje kasę na grę ma prawo oczekiwać, że będzie mu łatwiej. I niech tak będzie, że takim osobą często prościej osiągnąć sukces. I musimy się z tym pogodzić, ale ja nigdy nie zgodzę się z osobami, które piszą, że diamenty nie robią różnicy, bo tak nie jest. Przykład podałem wyżej. Są świątynie, w których łatwiej lub trudniej jest tą różnice wynikającą z kupna diamentów zniwelować i niektórym studiom się to udaje. Jednak w konwentach będzie to najbardziej widoczne.


  • Lydia89 i Kamycha lubią to

#14 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 08 grudzień 2016 - 18:41

Tymczasem jedna osoba z zapasem diamentów na tym samym konwencie może dać 850 występów! Taka sytuacja miała już miejsce. Jedna osoba może zdobyć ponad 8000 punktów, podczas gdy całe studio bez wspomagania diamentami może zdobyć max 9000. Więc nie pisz, że jedna czy kilka osób nie są w stanie pociągnąć całego studia na sam szczyt. Bo w tym zadaniu są w stanie to zrobić.

 

 

Jeden raz Dollfie z kamy dał 904 występy http://scr.hu/0qeaa/raikl (z tego co pamiętam nikt nawet nie był blisko na żadnym konwencie z taką ilością występów) na jednym konwencie i już uważasz że tak stale będzie. Szkoda że nie podliczyłeś kosztów takiego numeru i uważasz że każdego na to stać. 1 misja zakończona na konwencie kosztuje 15 diaxów x 904 występy to daje  13560 diaxów (wiem że część mógł normalnie zakończyć misje poprzez czas ale to i tak daje 13000 diaxów wydanych JEDNORAZOWO). Aby mieć 13560 diaxów kupionych (powodzenia w próbie zebrania takiej ilości tylko grając)  to trzeba wydać około 400 zł łącznie (pakiet 20000 diaxów).

 

Uważając że ktoś wyda 400 zł na jeden konwent aby nabić punkty świątyni jest naiwne i głupie (myślenie takie a nie osoba).

Jakoś "Burdel" bez tego stale jest na 1 miejscu w różnych wyzwaniach i o to pretensji do nich nie masz za sporą przewagę jaką mają (podpowiem - pewnie 100% AKTYWNYCH graczy wykonujących codziennie czynności pod dane wyzwanie).



#15 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 08 grudzień 2016 - 18:48

To jest gra z mikropłatnościami, więc nie oszukujmy się... diamenty ułatwiają praktycznie każdy aspekt tej gry. I o to właśnie chodzi, inaczej by ich nie było. Sama nigdy nie skończyłam konwentu na miejscu wyższym niż 3 (i to tylko w nocy), bo zwyczajnie szkoda mi pieniędzy na grę. Ale jak ktoś nie ma innych wydatków, ma kasy za dużo - zyskuje na tym. Na tym polegają mikropłatności. Co nie oznacza, że studia, w których nie siedzą sami "diamenciarze" nie mają szans. Może akurat w tygodniu konwentowym na zajęcie pierwszego miejsca nie mają co liczyć, ale można sobie odbić przy zadaniach związanych z filmami czy misjami :) Dobrze, że nagrody za pierwsze miejsca nie różnią się jakoś specjalnie, bo dla jednego czy dwóch punktów co tydzień naprawdę nie sądzę, żeby niewiadomo jakiej ilości osób opłacało się pakować niebywałą ilość diamentów na sam szpan dla pierwszego miejsca w świątyni ;)


  • Azurra i Pamelka69 lubią to

#16 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 08 grudzień 2016 - 19:02

Jeden raz Dollfie z kamy dał 904 występy http://scr.hu/0qeaa/raikl (z tego co pamiętam nikt nawet nie był blisko na żadnym konwencie z taką ilością występów) na jednym konwencie i już uważasz że tak stale będzie. Szkoda że nie podliczyłeś kosztów takiego numeru i uważasz że każdego na to stać. 1 misja zakończona na konwencie kosztuje 15 diaxów x 904 występy to daje  13560 diaxów (wiem że część mógł normalnie zakończyć misje poprzez czas ale to i tak daje 13000 diaxów wydanych JEDNORAZOWO). Aby mieć 13560 diaxów kupionych (powodzenia w próbie zebrania takiej ilości tylko grając)  to trzeba wydać około 400 zł łącznie (pakiet 20000 diaxów).

 

Uważając że ktoś wyda 400 zł na jeden konwent aby nabić punkty świątyni jest naiwne i głupie (myślenie takie a nie osoba).

Jakoś "Burdel" bez tego stale jest na 1 miejscu w różnych wyzwaniach i o to pretensji do nich nie masz za sporą przewagę jaką mają (podpowiem - pewnie 100% AKTYWNYCH graczy wykonujących codziennie czynności pod dane wyzwanie).

 

Przeczytaj ze zrozumieniem swoją wcześniejszą wypowiedź, potem jeszcze raz moja i to co sam teraz mi odpisałeś. Bo chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i dlatego błędnie ją zinterpretowałeś.

 

Piszesz, że nikt nie wyda 400 zł żeby nabić pkt świątyń, a sam potwierdzasz, że była taka sytuacja. A ja Ci przypomnę, że miała miejsce podczas ostatniej świątyni związanej z konwentami. Czyli jednak są takie osoby. I są osoby, które stać na danie 200-400 występów na konwencie, takie wyniki na konwentach nie są niczym niezwykłym, a taka świątynia tylko to spotęguje.

 

Nie wiem skąd Twe zapatrzenie na studio Burdel, przypuszczam, że jesteś ich członkiem. Studio, w którym ja jestem wielokrotnie było na podium zawodów świątynnych i kilkukrotnie je wygrało :) Więc uwierz, że w żadnym wypadku nie mam czego Burdelowi "zazdrościć".

A czy ja mam do kogokolwiek pretensje? Nic takiego z mojej strony nie miało miejsca.



#17 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 08 grudzień 2016 - 19:22

Witam

 

Zamiast dywagować nad tym, kto ma więcej pieniędzy, a tym bardziej - na co chce je wydawać ( bo przecież to na co kto wyda pieniądze to jego osobista sprawa ), jak również nad tym jaka ta świątynia jest nie fair - jeśli chodzi o tych graczy, którzy kupują diamenty, zasugerowałabym troszkę wyluzować. Jak nie wygracie tej świątyni to inną :) Jedną świątynie wygra studio superaktywne, a drugie te studio które ma więcej trofek energii, inne te które ma trofki walki itd...

Mówicie o równych szansach, ale zakładacie, że każda świątynia musi być wasza ;) Grajcie dla przyjemności a nie dla spiny ;)

 

Pozdrawiam serdecznie


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#18 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 08 grudzień 2016 - 19:40

"Grajcie dla przyjemności a nie dla spiny  ;)"

 

Właśnie... To moje motto w tej grze. Gra ma sprawiać przyjemność. Nawet jeżeli nie jest się zawsze na pierwszym miejscu... albo nigdy... Trudno. Ja się dobrze bawię i o to chodzi :)


  • Demonka666 i Kaaa26 lubią to

#19 AnaL

AnaL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 4

Napisano 08 grudzień 2016 - 20:34

nagrodą za piewrsze miejsce w świątyni jest 300 diaxów.

Za 5te- realne do zdobycia jest z 15 diaxów mniej- zamiast kończyć występ 15 diaxami można wpłacić te 15 do kasy studia. Były jakieś zmiany więc nie wiadomo ile mniej umiejek będzie za 5 miejsce- podejrzewam że z 5 różnicy to max- co daje ok 500 000- 800 000 banknotów na osobę.

To jest fajnego w konwentach w świątyni że cisnąc bez diaxów inne studia rozbraja się ich z diamentów przez co nie mają na inne rzeczy w grze. Nie oszukujmy się- każdy ma jakiś limit diaxów które kupuje ograniczony zdrowym rozsądkiem. Cisnąc inne studia w tej edycji można je skutecznie pozbawić diaxów.


PVlogoforum.jpgPVlogo_Fb.jpg


#20 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 09 grudzień 2016 - 00:44

Jedną świątynie wygra studio superaktywne, a drugie te studio które ma więcej trofek energii, inne te które ma trofki walki itd...

 

 

Prawie ciągle wygrywa te same studio nie dopuszczając inne do zaliczenia sukcesu za zdobycie 1 miejsca w świątyni. Nie ważne ile energii, trofek walk ma czy jeszcze czegoś innego.

 

Może warto zmienić ten sukces i zamiast 1 miejsca być np w top 5-10 w wyzwaniu ? Nie było by tego zadania nie było by spiny o nie.

 

Piszesz, że nikt nie wyda 400 zł żeby nabić pkt świątyń, a sam potwierdzasz, że była taka sytuacja. A ja Ci przypomnę, że miała miejsce podczas ostatniej świątyni związanej z konwentami.

 

Raz się zdarzyło a Ty myślisz że stale tak będzie.

 

 

 

 Czyli jednak są takie osoby. I są osoby, które stać na danie 200-400 występów na konwencie, takie wyniki na konwentach nie są niczym niezwykłym, a taka świątynia tylko to spotęguje.

Co innego dać 200-400 występów a co innego 900 nie uważasz ?

 

Szkoda że nie są prowadzone statystyki przez gry z rekordami graczy bo byś zobaczył jak "często" coś takiego jest. Teraz akurat jest takie wyzwanie to patrz czy znowu dana osoba (albo inna) da 900 występów na konwencie.

 

"Grajcie dla przyjemności a nie dla spiny"

 

Jedni grają tylko dla przyjemności, inny chcą też coś osiągnąć a ciężko jest gdy dane studio blokuje inne w prawie każdym wyzwaniu.


Użytkownik Gamer edytował ten post 09 grudzień 2016 - 00:44





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych