Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja gry (24.01.2017)


  • Please log in to reply
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 24 styczeń 2017 - 09:37

Spodziewałam się znacznie więcej... niestety kolejna zapchajdziura w postaci aktualizacji, która absolutnie nic nie wnosi do gry.

 

Czekaliśmy na nią znacznie dłużej niż 3 tygodnie i nie otrzymaliśmy NIC.

 

1). Dodane sloty w skrzynce - czy to trudne do realizacji? - pytanie retoryczne

2). Preferencje sukcesów można zapisywać - od samego początku to powinno być dostępne

3). Poprawa bubli...

 

Koniec aktualizacji, na którą sporo osób czekało.

 

Wstyd, po prostu wstyd dla osób, które się tym zajmują.

 

W dalszym ciągu nie zostało nic poczynione by:

 

- skrócić czas, jaki przeznaczamy na grę poprzez wprowadzenie odpowiednich wspomagaczy (są diamenty, lecz nie każdego na to stać, ba sama muszę grać za diamenty, bo nie mam czasu inaczej, gracze głównie odchodzą z gry, bo zajmuje/pochłania im za dużo czasu każdego dnia)

 

- brak nowych form rywalizacji pomiędzy studiami, przez co jest po prostu NUDNO, zwłaszcza jak ktoś gra kilka lat, bądź wiele miesięcy

 

- brak nowych trofeów, rozbudowy studia, zadań/wyzwań studyjnych/grupowych (nie licząc świątyni), czyli czegoś co umożliwi wspólne osiągnięcie celu

 

- brak realizacji ciekawych pomysłów graczy

 

 

My tu sobie na forum o pomysłach,. ankietach, a oni i tak wprowadzają coś banalnego. Nowe sukcesy, strefa, plan filmowy to PRZYDATNE RZECZY, miłe lecz uważam ze swojego doświadczenia, że więcej osób ucieszy się z większej rywalizacji w grze, ciekawych i kompletnie nowych pomysłów, czy zmniejsza czasu jaki poświęcają na grę, a nie odgrzewaniu kotletów w postaci zwiększenia, czegoś co już jest (strefy, sukcesy, przedmioty, itp).

 

Podsumowując: jestem nie tylko zawiedziona, a wręcz rozczarowana


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#2 LUBIĘNAOSTRO

LUBIĘNAOSTRO

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 2

Napisano 24 styczeń 2017 - 10:25

Zgadzam się w 100%.

 

Tyle czekania na zmianę, która zajęła programistom może 15 minut z laptopem na kolanach w czasie przerwy jakiegoś meczu.

 

Po prostu wstyd.

 

Dostaliśmy jasny sygnał, że z tej gry to już raczej nic nie będzie i czas szukać innych wyzwań.


  • xxxelenaxxx i BitchNr1 lubią to

#3 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 24 styczeń 2017 - 11:03

a byla wogole jakas aktualizacja? bo ja tam nic nie widze,czyli nadal jedno wielkie
  • xxxelenaxxx i BitchNr1 lubią to

#4 kasabaloo

kasabaloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 postów
Reputacja: 36

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:30

Zgadzam się w 100%.

 

Tyle czekania na zmianę, która zajęła programistom może 15 minut z laptopem na kolanach w czasie przerwy jakiegoś meczu.

 

Po prostu wstyd.

 

Dostaliśmy jasny sygnał, że z tej gry to już raczej nic nie będzie i czas szukać innych wyzwań.

  ...Dostaliśmy jasny sygnał, że z tej gry to już raczej nic nie będzie i czas szukać innych wyzwań.

 

To juz się dzieje popatrzcie na konwenty nonstop klapa przynajmniej na pl3 ludzi z świeczką szukać znikają jak kamfora jeden po drugim ,monotonia i jeszcze raz monotonia.


Użytkownik kasabaloo edytował ten post 24 styczeń 2017 - 13:37

  • Gamer i xxxelenaxxx lubią to

#5 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 24 styczeń 2017 - 16:15

Za to po nakręceniu 3 filmów, czas oczekiwania na nakręcenie kolejnych wynosi 24h!!! Po upłynięciu 1H znów mamy magiczne 24H czasu oczekiwania. Opierając się na opisie zmian "aktualizacji" nie ma słowa o grzebaniu w filmografii.

 

Kolejny bubel związany z aktualizacją.

 

Części graczy czas oczekiwania jest wyświetlany prawidłowo, zaś części jak powyżej (opieram się na informacjach ze studia, w którym gram).

 

Zgłoszone do supporta.


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 24 styczeń 2017 - 16:21

  • Azurra lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#6 Draya

Draya

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Draya
  • Studio:Diamonds
Reputacja: 15

Napisano 24 styczeń 2017 - 17:39

Ja już powoli nie wiem co mam myśleć... zauważyłem, że Pani od dłuższego czasu strasznie narzeka na wszystko w tej grze. Co prawda zgadzam się, że aktualizacja była niewarta tak długiego czekania, ale to za sprawą przedłużenia czekania w Hero Zero, a jak każdy dobrze wie (chyba), są to gry "siostrzane"... co znaczy, że aktualizacje raczej zawsze są w tym samym czasie.

Poza tym, spójrzmy na plany na kolejne aktualizacje, sądzę, że ludzie odpowiedzialni za grę zajmują się czymś większym, w związku z czym teraz nowości są ubogie... ale LUDZIE CIESZMY SIĘ, ŻE W OGÓLE SĄ... bo nie wiem czy wiecie, ale drugą grą "siostrzaną" wzorowaną na Hero Zero jest Operation X. Gra nie cieszyła się wielkim zainteresowaniem i z racji tego nie ma drugiego świata, a nawet pierwszy zrobił się pusty. Dlaczego to mówię? Już wyjaśniam. Otóż twórcy nie będą dbali o gry "siostrzane" równie bardzo, co o grę główną, jaką jest Hero Zero, która cieszy się NAJWIĘKSZYM ZAINTERESOWANIEM, z racji tego, że grają tam "sezonowo" bogate dzieciaki, które są w stanie matkę sprzedać za bycie w topce (taka prawda), twórcy czerpią z tego same korzyści, więc największe starania idą w ową grę. Empire jest grą dla osób dojrzałych - podkreślam DOJRZAŁYCH. Dojrzali ludzie cechują się wyrozumiałością, co znaczy, że są w stanie zrozumieć, że czasem coś musi być gorszej jakości, żeby powoli, cierpliwie doczekać się prawdziwych rarytasów w życiu... tak samo jak w grze. Jedna aktualizacja była nijaka i/lub była "zapchajdziurą", później tak samo było z drugą... i trzecią. Ale czwarta już będzie zajebista, tylko dlatego, że twórcy bardziej się na niej skupili i wymagało to czasu, by wprowadzić perspektywy i plany dotyczące jej w życie.

 

Tyle ode mnie.

 

Życzę wszystkim większego czerpania przyjemności z samej gry... i cieszenia się tym, że mamy jakieś oderwanie się od rzeczywistości jaką jest praca lub nauka.


  • Demonka666 i Abulia lubią to

„Nie dbam o to co mówią inni. Robię swoje!”


#7 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 24 styczeń 2017 - 18:13

Gra od dłuższego czasu nie spełnia moich oczekiwań. Czekam i czekam na coś i widzę, że się jednak nie doczekam.

 

Jestem osobą wymagającą, wspieram twórców tej gry, bo niemało wydaję na wirtualną walutę. Narzekać będę, ponieważ aktywnie gram i widzę dokąd zmierza takie olewanie gry.

 

Nie interesuje mnie co się dzieje w innych grach tych osób, bo tam po prostu nie gram. Gram tu i interesuje mnie rozwój tej gry.

 

Nie widzę, by zajmowali się czymś większym, czy przełomowym, raczej udoskonalają to, co już jest.

 

To coś z dzisiaj to ciężko nawet nazwać "aktualizacją". 

 

Straciłam nadzieję, ze tu cokolwiek zostanie jeszcze wdrożone, co jest godne uwagi. Idą na łatwiznę. Z takim podejściem niebawem będzie tu pusto...


  • Azurra i kasabaloo lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#8 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 24 styczeń 2017 - 18:19

Trochę nie zgadzam się z tłumaczeniem w kółko, że HZ jest zawsze na pierwszym miejscu a BBE to gra siostrzana, więc mamy zrozumieć, że będziemy traktowani jako "druga kategoria". Skoro wypuszcza się drugi produkt na rynek, powinno się zadbać o jego odpowiednie funkcjonowanie. Nie gram w HZ, więc właściwie nie obchodzą mnie aktualizacje tam, kto ile tam kasy w grę pakuje, czy jest tam więcej graczy, czy nie. Gram w BBE, płacę za grę, więc tu wymagam rzetelnej pracy odpowiednich osób. A inna "siostrzana" gra mnie nie interesuje. Tyle w temacie ciągłego porównywania HZ do BBE i zaniedbywania jednych klientów kosztem drugich.


  • xxxelenaxxx lubi to

#9 Draya

Draya

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Draya
  • Studio:Diamonds
Reputacja: 15

Napisano 24 styczeń 2017 - 18:20

Kochaniutka, pozwolę sobie coś zacytować z wiadomości o aktualizacji z dnia 24 stycznia 2017 roku:

 

Oprócz małych rozszerzeń i ulepszeń, obecnie pracujemy na zupełnie nową strefą z nowymi misjami, sukcesami, rzeczy (itemów), konwentami i planie filmowym. Pracujemy też nad możliwością łączenia się cech twarzy ze sobą w przyszłości.

 

Ja szanuję, że są ludzie, którzy widzą tylko słabe strony czegoś. Ale pora otworzyć oczka i zauważyć, że w życiu jest też coś więcej, niż tylko te słabe strony. :)


  • Demonka666 lubi to

„Nie dbam o to co mówią inni. Robię swoje!”


#10 Aniadoruchania

Aniadoruchania

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
Reputacja: 8

Napisano 24 styczeń 2017 - 22:17

Ja odpowiem krótko - żenująca aktualizacja i nie wiem po co tyle skrzynek depozytowych - żeby wydać kasę i nic więcej, wstyd



#11 invidiaa

invidiaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • LocationPruszków
  • Serwer:PL3
  • Postać:Veeerus/...
  • Studio:Harem/...
Reputacja: 81

Napisano 25 styczeń 2017 - 00:44

Aktualizacja Roku...


Целый мир
Полный мемов
Счастья и слез
Я люблю тебя 
И знаю, что это всерьёз 

#12 kasabaloo

kasabaloo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 postów
Reputacja: 36

Napisano 25 styczeń 2017 - 14:08

Ja zamiast tylu tyle skrzynek depozytowych to tym co śpią od pewnego czasu na trofkach słoiki dodał żeby je mogli pozaprawiać  :) nie ma co robić to chociaż słoiki będą sprawdzać czy nie puściły :)


Użytkownik kasabaloo edytował ten post 25 styczeń 2017 - 14:13

  • didi lubi to

#13 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 28 styczeń 2017 - 11:11

więcej wprowadzili troli niż pożytku ;)

 

odpowiedzi proszę nie usuwać bo jest zgodna z tematem i nie myśle jej wpisywać po raz 3 ;)



#14 LaChica

LaChica

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 14

Napisano 28 styczeń 2017 - 20:39

Przenosząc coś w ekwipunku pomiędzy slotami, zmienia się numeracja na błędną. Na przykład przeniesienie ze slotu 2 do 1 powoduje, że po wejściu na slot 1, numer drugiego też się zmienia na 1.



#15 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 28 styczeń 2017 - 20:44

Prosiłabym, aby wszelkie zauważone błędy kierować do supportu. Usprawni to cały proces naprawy ;)


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#16 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 05 luty 2017 - 11:33

Czy support bądź właściwi moderatorzy, którzy mają kontakt z osobami odpowiedzialnymi za aktualizacje wysyłają im nasze głosy niezadowolenia? Chodzi mi choćby o ostatnią aktualizację, która wręcz rozczarowała. Czy ktoś im pisze, że nie spełniła oczekiwań większości, była słaba i poleciała fala krytyki?

 

Przynajmniej uważam, że tam powinna być szczera opinia, aby dała im do myślenia. Czy tak jest?


  • didi lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#17 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 05 luty 2017 - 18:23

Tak, jak wcześniej już pisałam na ten temat.

Zarówno informacje na temat pomysłów jak i "głosy niezadowolenia" są przekazywane odpowiednim osobom.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#18 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 05 luty 2017 - 20:23

Wszystko pięknie ładnie Pani moderator ale apropo tych odpowiednich osób mam pytanie. Czy te osoby to support czy osobna grupa ludzi do rozwiązywania "za i przeciw"  użytkowników bo z pewnością nie są nimi programiści a to chyba nie tajemnica skoro wiadomo jest Wam, że to odpowiednie osoby ?


  • didi lubi to

#19 Lila

Lila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:...
Reputacja: 90

Napisano 05 luty 2017 - 23:39

Wszystko pięknie ładnie Pani moderator ale apropo tych odpowiednich osób mam pytanie. Czy te osoby to support czy osobna grupa ludzi do rozwiązywania "za i przeciw"  użytkowników bo z pewnością nie są nimi programiści a to chyba nie tajemnica skoro wiadomo jest Wam, że to odpowiednie osoby ?

 

Wszelkie opinie dotyczące gry (aktualizacji, nowych funkcji itp.) są przekazywane do Playaty, toteż mogę zagwarantować, że "z pewnością to programiści"  ;)


  • Demonka666 lubi to

#20 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 06 luty 2017 - 15:03

Yhym czyli wszelkie przeciwy i wytyczne odnośnie ich błędów przy większości aktualizacji będą olewane bo jak dotąd są błędy przy każdej nowej aktualizacji tak i nadal będą bo nie ma kogoś kto ich kontroluje i rozlicza za te wpadki ;) Nie mniej jednak nie twierdze, że wszystkie pomysły są niedobre i tak dalej ale pewne kwestie powinny być poruszone a ktoś poniósłby konsekwencje ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych