Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolekcje - nie wyświetlają się poprawnie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 05 marzec 2017 - 11:39

Stan kolekcji w dalszym ciągu nie jest wyświetlany poprawnie. Często pokazuje 0/28 zgromadzonych  kolekcji pomimo faktu, że dany gracz skompletował już zestawy.

 

Do wczoraj akurat mi dobrze działało, lecz dziś już ponownie jest 0/28

 

Problem dotyczy bardzo wielu osób.

 

Proszę o zgłoszenie tego dalej, bo to nie dotyczy tylko jednej osoby.

 

Irytujące to i trwa dość długo (kilka tygodni)


  • Arczi4 i jenny16 lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#2 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 05 marzec 2017 - 11:50

Zwrócenie uwagi w sam raz przed aktualizacją choć mimo poprzednich błąd nadal występuje ale cóż zaraz dowiemy się, że forum nie jest miejscem napraw błędów, wiec trzeba kierować sprawę do supportu, który jak widać nie reagował jak do tej pory ;)


  • jenny16 lubi to

#3 Lila

Lila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:...
Reputacja: 90

Napisano 05 marzec 2017 - 20:37

Zwrócenie uwagi w sam raz przed aktualizacją choć mimo poprzednich błąd nadal występuje ale cóż zaraz dowiemy się, że forum nie jest miejscem napraw błędów, wiec trzeba kierować sprawę do supportu, który jak widać nie reagował jak do tej pory ;)

 

Masz rację; forum nie jest miejscem do zgłaszania błędów z tego prostego powodu, że nie jesteśmy w stanie nic na nie tutaj zaradzić. Proszę o zgłoszenie błędu do supportu wraz ze screenem ukazującym błąd i dokładnym opisem tego, kiedy (w jakich okolicznościach) problem się pojawił/pojawia.



#4 grr

grr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:DzikaLola69 (pl2)/ jupi (pl3)
Reputacja: 13

Napisano 05 marzec 2017 - 21:57

Drodzy Administratorzy forum
Często gdy zgłasza się błąd w grze to support nie reaguje. Nie raz słyszałam o tym błędzie nie tylko na jednym serwerze, a na każdym ten błąd występuje. Support został poinformowany, ale ciągle to olewa. A osobie posiadającej konto BitchNr1 chodzi o to by zajęto się tym przed zbliżającą się aktualizacja

#5 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 05 marzec 2017 - 21:59

Moderatorzy mają kontakty z supportem (który przecież gra w BBE), a oni z kolei łatwiejszy kontakt z osobami odpowiedzialnymi za grę. 

 

Problem dotyczy wielu graczy (niemal wszystkich) i nie został rozwiązany. Zgłaszałam ten problem supportowi, poprawa była (w moim przypadku) lecz od wczoraj znów nie są wyświetlane prawidłowo. Prawie całe studio w którym gram (wszyscy?) mają błędnie wyświetlane kolekcje. Ciekawe, czy moderatorom też niepoprawnie wyświetla.

 

GRR - dokładnie, to powinno zostać naprawione globalnie przy takiej aktualizacji... Ja się wogle dziwię, że to do dzisiaj nie zostało sfixowane.


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 05 marzec 2017 - 22:04

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#6 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 05 marzec 2017 - 22:11

GRR piszesz: "Często gdy zgłasza się błąd w grze to support nie reaguje. Nie raz słyszałam o tym błędzie nie tylko na jednym serwerze, a na każdym ten błąd występuje. Support został poinformowany, ale ciągle to olewa."

Czy masz potwierdzenie na swoje słowa ? Czy kiedykolwiek zgłaszana była przez Ciebie ta sprawa bądź inna, która nie została zrealizowana albo jako piszesz "olana"? Jeśli tak zgłoś to ponowie do Supportu z dokładnym wskazaniem, które zgłoszenie nie zostało właściwie zrealizowane.

 

BitchNr1 piszesz, że "Problem dotyczy wielu graczy (niemal wszystkich) i nie został rozwiązany. Zgłaszałam ten problem supportowi, poprawa była (w moim przypadku) lecz od wczoraj znów nie są wyświetlane prawidłowo".

Czyli wniosek, że błąd jednak został naprawiony, tylko od wczoraj nie działa znowu? Pytanie - czy zostało to ponownie zgłoszone jako błąd do Supportu? Jeśli nie proszę to jak najszybciej zrobić.

 

Temat zamykam.


  • Lila lubi to

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych