Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świątynia - punkty za doświadczenie

świątynia punkty exp doświadczenie

  • Please log in to reply
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Menti

Menti

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 38

Napisano 23 marzec 2017 - 06:18

Skoro trofki i ciuchy są uczciwe, to poprzednia świątynia również. Bo jakby nie było, to też ciężka praca ;)

#22 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 23 marzec 2017 - 06:55

No tak, Harem tylko się odzywa. Dlatego nikt nie darzy was sympatią. Nie można z Wami normalnie porozmawiać "gwiazdy" :) Ja wyraziłam tylko swoje zdanie, ze stratą dla mnie jakbyście nie zauważyli. Ale skoro aż taką nienawiścią mnie darzycie, odpuszczę, bo nie zniżę się do poziomu Haremu w życiu. Pozdrawiam :)

Jeśli w taki sposób się do ludzi i rywalizacji odnosisz to raczej dorośli ludzie "normalnie" z Tobą rozmawiać nie będą, a to że Ty kogoś nie lubisz nie znaczy ze wszystkie serwery muszą ;)Co do poziomu to właśnie oczko ci poziomicy się ooopsło księżniczka po tej wypowiedzi.. Wróć do tematu albo milcz :)..  


Użytkownik Analover edytował ten post 23 marzec 2017 - 06:55

  • kiniaaaa29, kayn i Arletta23 lubią to

#23 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 23 marzec 2017 - 07:29

A wracając do tematu Lydia89, że coś tam jest nieuczciwe.. spytam.. " Za jeden punkt doświadczenia" .. doświadczenie z konwentów też się liczy ? :) :) Zamiast bzdety o niczym klikać po prostu pomyśl, ile dostaje się za np 100 występów ;) .. Podpowiem Wszystkim bo nie da się czytać Twoich wypocin..


  • Arletta23 lubi to

#24 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 23 marzec 2017 - 08:19

Ten exp to taki dodatek (niemal niezauważalny w ostatecznym rozrachunku). W pewnym sensie to taki miły dodatek na zachętę dla studiów/graczy. Nie jest powiedziane, że te same studia osiągną top, bądź nawet pierwszą piątkę. 

 

Swoją drogą nawet nie zauważyłam tego "expa", gdybyś nie napisała tematu.

 

A może taki bonusik transferowany do kolejnego wyzwania, będzie dodatkową motywacją studia X do uzyskania jak najwyższego miejsca w poprzedniej edycji świątyni?(o ile kolejne wyzwanie będzie właśnie pod EXP) 

 

Swoją drogą, czy konwenty, imprezy oraz filmy wliczają się do puli expa zgromadzonego dla tego wyzwania świątynnego? (nie testowałam)


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 23 marzec 2017 - 08:22

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#25 wariatkkaa

wariatkkaa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
Reputacja: 0

Napisano 23 marzec 2017 - 09:23

Ten exp to taki dodatek (niemal niezauważalny w ostatecznym rozrachunku). W pewnym sensie to taki miły dodatek na zachętę dla studiów/graczy. Nie jest powiedziane, że te same studia osiągną top, bądź nawet pierwszą piątkę. 

 

Swoją drogą nawet nie zauważyłam tego "expa", gdybyś nie napisała tematu.

 

A może taki bonusik transferowany do kolejnego wyzwania, będzie dodatkową motywacją studia X do uzyskania jak najwyższego miejsca w poprzedniej edycji świątyni?(o ile kolejne wyzwanie będzie właśnie pod EXP) 

 

Swoją drogą, czy konwenty, imprezy oraz filmy wliczają się do puli expa zgromadzonego dla tego wyzwania świątynnego? (nie testowałam)

 Wliczają się imprezy i filmy, więc konwenty zapewne też.



#26 sauron bbe

sauron bbe

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 0

Napisano 23 marzec 2017 - 11:46

No nie wiem Nie przekonałeś analiza porównawcza po świątyni pokaże czy miałeś rację Natomiast mam nadzieję że wyjaśnisz mi dlaczego w świątyni z punktami z konwentu zorganizowano konwent w strefie niedostępnym dla niższych leveli

#27 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 23 marzec 2017 - 12:50

az sie odezwe czytajac te Wasze durnowate wypociny....exp w duzej mierze zalezy od tego w jakim stponiu jest rozwinieta popa w studiu a nie od levela bo az mnie to drazni i wkurza,i zaden exp nie rosnie wraz ze wzrostem levela,wacki wam chyba rosna aczkolwiek i tak pewnie wiekszosc z was jest ... :) ..... przy rozwnietym studiu na maxa,czy to level 10 czy 300 ktorys bedzie mial tyle expa,rosnie jedynie exp z kart do glosowania a to wasze pyszczenie jest guzik dla mnie warte bo nikt nikomu nie zabranial ani gry od poczatku ani nikt nie kazal sobie jakichs przerw robic,jestescie po prostu cieniasy i tyle,dziekuje


  • kiniaaaa29 lubi to

#28 maro

maro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LocationRzeszow
  • Serwer:PL1
  • Studio:Burdel
Reputacja: 29

Napisano 23 marzec 2017 - 13:51

Ten bonusik na dzień dobry dzisiaj to jest nic tak naprawdę. Mnie zastanawia tylko , że jest to trzecie kolejne  nowe  zadanie, gdzie przewagę daje wspomagacz misji. W starych zadaniach było tylko chyba jedno takie zadanie z biletami na imprezie. Jeśli w studiu większość nie kupuje diaksów, to jest troszkę ciężej, mimo wszystko liczą się chęci i to jest najważniejsze:)



#29 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 23 marzec 2017 - 14:44

Ten exp to taki dodatek (niemal niezauważalny w ostatecznym rozrachunku). W pewnym sensie to taki miły dodatek na zachętę dla studiów/graczy. Nie jest powiedziane, że te same studia osiągną top, bądź nawet pierwszą piątkę. 

 

Swoją drogą nawet nie zauważyłam tego "expa", gdybyś nie napisała tematu.

 

A może taki bonusik transferowany do kolejnego wyzwania, będzie dodatkową motywacją studia X do uzyskania jak najwyższego miejsca w poprzedniej edycji świątyni?(o ile kolejne wyzwanie będzie właśnie pod EXP) 

 

Swoją drogą, czy konwenty, imprezy oraz filmy wliczają się do puli expa zgromadzonego dla tego wyzwania świątynnego? (nie testowałam)

Jednak się wliczają ;)



#30 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 23 marzec 2017 - 15:21

Boże, ludzie... Pomyliło mi się z tym zdobywaniem expa za level, dawno zaczynałam grać. Oddaję honor, pomylić może się każdy, spokojnie :)

Nadal uważam, ze każda świątynia powinna startować od zera, z równymi dla wszystkich szansami, nie bijcie za to, że mam inne zdanie :) Pozdrawiam :)

A Harem przepraszam, będę ich nie lubić po cichu ;) Za często mówię to, co myślę, mój błąd ;)


  • xxxelenaxxx lubi to

#31 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 23 marzec 2017 - 18:54

Nie tylko to jest nieuczciwe ! Uważam , iż ta świątynia faworyzuje wyższe levele gdyż nie jest tajemnicą że wraz z wysokością levelu rośnie ilość zdobywanego doświadczena za jednostkę energii . To kolejne zwykłe świństwo ze strony BBE .!

widac chlopie jakie masz pojecie o tej grze,wlasnie mniejszy level ma lepiej bo szybciej wbije level i ma reseta wszystkich misji a co za tym idzie i lepsze misje a ktos kto potrzebuje ponad 800k do wbicia levela na taki reset musi czekac kilka dni ( oczywiscie mozna za dx odnowic misje ale to jak dla mnie bez sensu)


  • EndriuBp i Menti lubią to

#32 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 23 marzec 2017 - 19:10

To akurat jest fakt. Dopiero wbiłam level, a na mapie już sama lipa. A misje odnowią się za jakieś dwa dni, do tego czasu trzeba brać, co jest. Taka świątynia to by się na event przydała, kiedy misje same się co chwilę odnawiają, można by poszaleć :)


  • grr lubi to

#33 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 25 marzec 2017 - 18:50

Lvl levelem ale mało tego powinny być odłączone troofki z eną ze studiów top na czas zadania bo magazyn i ena z konwentów, sukcesów, itp.  to bonus,  który posiadają wszyscy choć czasem trzeba się wspomóc diaxami ;) a to zwyczajna faworyzacja w większości stałego grona, więc o kant to wszystko rozbić gdyż zawsze coś u kogoś ten ból mało szlachetnej części ciała sprawi ;)

 

Pozdro ;)



#34 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 28 marzec 2017 - 11:08

Wszyscy powinni być traktowani na równi :D i poniekąd są ?

 

Już wyjaśniam wam, bo śmiać mi się z was chce :D

 

Gracz, który zaczał grę wcześniej, ma lepiej niż gracz który zaczął dziś <chodzi o zupełnie nowego gracza / nooba> . Ma jakieś doświadczenie jak grać. Może mieć enkę w sukcesach / kolekcjach / magazynie. Bo dlaczego nie ? W końcu już dłużej gra ? Wiele osób zaczyna znacznie później dochodząc do TOP'ki w krótkim czasie.

 

Studio, które stara się cały czas być w TOP'ce, zdobywa Trofki z Enką, dlaczego ma z tego rezygnować na rzecz równych szans, co Studio które powstało danego dnia ? Są Studia, które w krótkim czasie osiągają TOP'kę. Grunt to dobra ekipa .

 

Sama Świątynia z Expem ;] aktywni gracze mają przewagę, co w tym dziwnego ? Powinni oni grać o połowę mniej, z racji, że nie każdy ma full czasu na grę ? W końcu dajmy im równe szanse co ?

 

Tak samo exp z poprzedniej Świątyni .... znikome w porównaniu 7 dni. Powiedzmy mały bonys za zasługi poprzedniej Świątyni.

 

Pozdro600







Also tagged with one or more of these keywords: świątynia, punkty, exp, doświadczenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych