Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe zadania świątynne

świątynia

  • Please log in to reply
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 maro

maro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LocationRzeszow
  • Serwer:PL1
  • Studio:Burdel
Reputacja: 29

Napisano 30 marzec 2017 - 11:29

Co myślicie o nowych zadaniach świątynnych?

Obecne zadanie to praktycznie  powtórka  z przed 3 tygodni, już wolałem ten stary cykl.

Każde nowe zadanie jakby starało się wymusić  na graczu posiadanie wspomagacza misji 50% i to mnie się nie podoba  (czwarte kolejne zadanie ). Trzeba trochę się naklikać.Czy nowe zadania całkowicie zastąpią stare zadania? czy częściowo tylko, czy powiększają pulę zadań świątynnych ?   .  

 



#2 Virgo

Virgo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 postów
  • LocationPolska
  • Serwer:PL3
  • Postać:Virgo
  • Studio:Raj
Reputacja: 50

Napisano 30 marzec 2017 - 13:46

Jest parę nowych zadań, są nadal stare. Pewnie co jakiś czas będzie się wszystko powtarzało, jak to było do tej pory. Także podejrzewam, że powiększyła się pula zadań. :)

Zawsze to coś nowego i nie wieje nudą. :D

Wymusić, nie wymusić, oto jest pytanie, bo w sumie chcąc jak najwięcej punktów zdobyć dla studia klikasz te misje i robisz ich więcej mając 50%wspomagacz. :D A jeśli grasz by grać to masz 25% i już nie nabije się tyle punktów, bo misje dłuższe. :D Ile osób tyle opinii. :)Wiadomo, że wspomagacze to zarobek dla gry, by istniała, bo musisz kupić doładowanie. Ale to kwestia hmm... gustu. :D


Użytkownik Virgo edytował ten post 30 marzec 2017 - 14:01

  • Broniusia i jenny16 lubią to

#3 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 30 marzec 2017 - 17:27

Według mnie te wyzwania powinny następować po sobie cyklicznie, tak by się nie powtarzały, a wszystkie występowały, po czym od nowa. Mało tego, uważam, że na ostatni dzień świątyni wszyscy powinniśmy wiedzieć, czego będzie dotyczyła nowa świątynia (będzie chwila by się przygotować, etc). Osobiście nie lubię funkcjonować w niewiedzy.

 

Wyzwań uważam, ze już starczy, choć owe rzadkie monety mogliby zastąpić żetonami do kasyna i umożliwić nam ich zbyt w nim (przyjemne z pożytecznym).

 

Nagrody za same wyzwania też powinny być większe (mam na myśli przyznany exp oraz diamenty dla studia). Gracze się starają, a na koniec tygodnia świątynnego otrzymujemy orzeszki (marny exp, marna ilość diaxów).


  • Arczi4 i jenny16 lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#4 maro

maro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LocationRzeszow
  • Serwer:PL1
  • Studio:Burdel
Reputacja: 29

Napisano 30 marzec 2017 - 19:37

dla mnie te zadania nowe są podobne jedno do drugiego - zadanie na misje   umiejętnościowe   i zbieranie expa (czyli często misje umiejętnościowe + filmy które są w starych zadanich )

a obecne zadanie jest wepchnięte na siłę i jest niemal kopią pierwszego

jeszcze się okaże za następne zadanie to będzie zbieranie jakiś kryształków w misjach a potem kolejne umiejętnościowe gdzie będzie za misje siły 3 punkty.  Oczywiście nikt bezpośrednio nie "wymusza" na graczach kupowania wspomagaczy ale jeśli ktoś ze sobą rywalizuje to jednak często będzie musiał sięgnąć do kieszeni. Nie chodzi mi już nawet o  rywalizacje między studiami  ale  rywalizację pomiędzy graczami w studiu.  



#5 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 31 marzec 2017 - 12:14

To tylko dołożone nowe zadania do starych. No niestety, gry online rządzą się innymi prawami. Akceptując warunki gry, zgadzasz się też, że gracze będą mogli wspomagać się realnymi pieniędzmi. I nie można im tego wypominać, jest to dozwolone. Każde zadanie łatwiej wykonać, jeśli ma się diaxy. Czy to dokupujący kolejne skrzynki depozytowe, skracając misje konwentowe, odświeżając filmy na te korzystniejsze... Trwa to już pół roku i nawet nie ma co z tym walczyć. Gra musi zarabiać, a dzięki temu jest to gra free to play (tak, wiem, że dobry żarcik, ale jednak można tak grać :P). Jedyne co mi się nie podoba w tym wszystkim, to to, że jest tak duża przepaść między nagrodami, bo staje się to po prostu kupowaniem sobie umiejętności. Jak słabsze studio ma nadgonić te 20 dodatkowych punktów umiejętności, które zgarnęło inne studio za pierwsze miejsce w danym tygodniu? W ostatnim dniu świątyni można wiedzieć jakie zadanie będzie kolejne, ale dopiero na 1-2h przed końcem obecnego zadania. Choć najlepiej być przygotowanym z wszystkiego wcześniej i nie ma problemu.


  • jenny16 lubi to

#6 maro

maro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LocationRzeszow
  • Serwer:PL1
  • Studio:Burdel
Reputacja: 29

Napisano 31 marzec 2017 - 17:14

ja kupuje regularnie diaksy, rozwinąłem studio sam, wspieram ten projekt na ile mogę  i zawsze mam wspomagacz misji. Piszę tylko  o swoich obserwacjach, o pewnych faktach i odczuciach (nie jest to  lament czy gorzkie żale  )

w starych zadaniach wspomagacz liczył się tylko w jednym zadaniu na 8 bodajże,  więc każdy gracz  w studiu mógł się "wykazać" nie zależnie od tego czy wydawał pieniądze czy nie.

nowe zadania są nudne i podobne do siebie a obecne  wepchnięte na siłę, wszystkie pod wspomagacze. Nowe zadania spowodowały , że cześć osób straciła frajdę z rywalizacji pomiędzy graczami w studiu  lub zmuszona została do kupna wspomagacza.



#7 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 01 kwiecień 2017 - 10:50

Nie zarzucam tobie niczego, nie o to mi chodziło. Uważam jednak, że to zadanie bardziej oddaje pracę całego zespołu. Każdy członek musi swoje wysiedzieć w grze i faktycznie na sukces drużyny ciężko zapracować. Na pewno odpowiada mi to bardziej, niż konwenty, podczas których siedzimy z drużyną godzinę i klikamy co 3-4 minuty, a osoba z innej drużyny jest w stanie odbyć w ciągu 20 minut tyle występów, co połowa mojej drużyny. :D W końcu powinna być to walka całej ekipy, a mimo wszystko częściej jest to sukces za sprawą jednostek, za kasę. Czy to jest to wykazywanie się i frajda? U nas kto tam da radę uzbierać diamenty - kupuje wspomagacz, kto nie - lecimy bez, trudno. Ale jakoś da radę uzbierać te 99 diaxów bez realnej kasy, to plus. Kilku tysięcy diamentów na inne zadania... to już nie takie hop. :D


  • Sorem i jenny16 lubią to

#8 maro

maro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LocationRzeszow
  • Serwer:PL1
  • Studio:Burdel
Reputacja: 29

Napisano 07 kwiecień 2017 - 07:59

Konwenty to jest właśnie to zadanie gdzie można spokojnie dać wyszaleć się tym co chcą wydawać diaksy, a to wyście nie wygrali ostatniego zadania z konwentem ? :)

Ja wolę konwenty nikt u nas nie szaleje z diaksami ale ludzie się dobrze bawią (powtarzam wewnątrz studia)

 Na konwentach i w każdym innym zadaniu dobrą pozycje (top 3-4) w rankingu można sobie  wywalczyć dobrą organizacją w studiu (np. jeśli ma się namiary do ludzi) i  nie trzeba mieć diaksów jak się to niektórym wydaje. W nowych zadanich idze nam też świetnie

Przykład z frajda podałem do sytuacji gdzie ludzie rywalizują między sobą w studiu i tu jest mi szkoda trochę osób , którym ciężko jest uzbierać tych 100 diaksów tydzień w tydzień na wspomagacz misji specjalnie,diaksy tez zużywa się na broń rzucana.

Chodzi mi o graczy z mojego studia jak i  z całego serwera.

   W nowych zadaniach nie podoba mnie się , że  są podobne jedno do drugiego, mamy obecnie po raz kolejny  dobry przykład zbieranie jakiegoś jedwabiu zamiast monet. Zadania są wtórne, dobrze może ze kilka dodali ale niech je jakoś wymieszają z innymi starymi zadaniami.


Użytkownik maro edytował ten post 07 kwiecień 2017 - 08:11


#9 Broniusia

Broniusia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 postów
  • LocationBydgoszcz
  • Serwer:PL1
  • Postać:Broniusia
  • Studio:PoProstuPieprz
Reputacja: 87

Napisano 07 kwiecień 2017 - 18:29

Wygraliśmy. Co w związku z tym? :) Biorąc pod uwagę to, że jest to pierwsze zadanie świątynne, które wygraliśmy, a dla wszystkich, którzy brali w tym udział była to pierwsza wygrana w konwencie przy pomocy diamentów, to nie podejrzewam, byśmy zostali "diaxiarzami roku". Raczej to zdarzenie nas nie odmieniło i nie zamierzamy iść przez grę wojując portfelem. To, że możesz wywalczyć wysoką pozycję z dobrym zorganizowaniem i zaangażowaniem całej drużyny, wiadomo. Natomiast, jak widzisz, w tej konkurencji można całkowicie zmienić obraz pracy zespołu i kupić sobie nawet najwyższe miejsce, podczas gdy te nowe zadania odpowiadają temu, jak aktywna jest wasza drużyna. Sama wiem, jak ciężko jest uzbierać na wspomagacz, bo grałam w ten sposób przez połowę swojej gry tutaj, kiedy m.in. przelewałam wszystkie zakupione diamenty na konto studia, kiedy to się rozwijało (ogółem ponad rok). Niestety na ten czas rezygnuje się z kupowania rzutek i innych dupereli, i korzysta z tego, co wyleci. Coś za coś. Fajnie, że u was wszystko ok, życzę samych sukcesów. Sama też nie narzekam (chyba, że na niewystarczające promowanie gry i to, że przez to coraz bardziej daje się we znaki brak nowych graczy :P). Jak zwykle szkoda, że w tym, jak i w innych tematach opowiada o swoich odczuciach mała ilość graczy.


  • jck i jenny16 lubią to

#10 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 08 kwiecień 2017 - 21:03

Zadania świątynne związane ze zbieraniem (monet, prześcieradeł, czy innego barachła) są marne, wręcz beznadziejne.

 

Tracimy energię (exp i $) wykonując te misje, a nagrody za zbieranie tego nie ma żadnej (nie licząc uzyskiwanych pkt. do świątyni przez graczy). Sytuacji nie ratuje nawet wykonywani misji trudnych, czy bardzo szeroka dostępność do zbieranych przedmiotów.

 

Ciekawszym pomysłem jest zbieranie żetonów do kasyna,które byśmy mogli wykorzystać. Innym ciekawym rozwiązaniem może być wprowadzenie przelicznika np. 5x znaleziony przedmiot do świątyni to na konto gracza wpływa 1 diament. Można nawet wprowadzić jakiś sklep, w którym wymieniałoby się te przedmioty z wyzwania na losowe przedmioty epickie według przelicznika 20 przedmiotów = 1 epik.

 

Wszystko będzie lepsze niż to co jest serwowane nam obecnie.

 

Ponadto wyzwania świątynne powinny być ustalone w pewnym cyklu, bo mamy kolejny tydzień zbierania (co jest wręcz nudne), nie powinno dochodzić do takich sytuacji.

 

Uważam również, ze gracze na 7 dni przed następną świątynią powinni wiedzieć, czego będzie dotyczyła kolejna. Można się przygotować odpowiednio jako studio do takiego wyzwania.


  • Lydia89, jck i jenny16 lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#11 ElenaG

ElenaG

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • LocationŁódź
  • Serwer:PL3
  • Postać:ElenaG
  • Studio:Pozytywnie Zakręceni
Reputacja: 15

Napisano 09 kwiecień 2017 - 14:16

dla mnie te zadania nowe są podobne jedno do drugiego - zadanie na misje umiejętnościowe i zbieranie expa (czyli często misje umiejętnościowe + filmy które są w starych zadanich )
a obecne zadanie jest wepchnięte na siłę i jest niemal kopią pierwszego
jeszcze się okaże za następne zadanie to będzie zbieranie jakiś kryształków w misjach a potem kolejne umiejętnościowe gdzie będzie za misje siły 3 punkty. Oczywiście nikt bezpośrednio nie "wymusza" na graczach kupowania wspomagaczy ale jeśli ktoś ze sobą rywalizuje to jednak często będzie musiał sięgnąć do kieszeni. Nie chodzi mi już nawet o rywalizacje między studiami ale rywalizację pomiędzy graczami w studiu.



Popieram - wraz z nowymi zadaniami wkradła się nuda i wrażenie, że nie są zbytnio przemyślane. Wcześniej zadania były dopracowane i co najważniejsze miały jakiś sensowny cykl a teraz.. 4 "nowe" zadania z czego faktycznie tylko dwa są nowe bo kolejne dwa to praktycznie kopie tamtych (2x zbieranie, 2x misje).
Osobiście nie jestem zadowolona z takiego obrotu sprawy i liczę, że wprowadzą jakieś zmiany albo przynajmniej solidnie je wymieszają (stare i nowe zadania) żeby się nie powtarzały ;)

#12 maro

maro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LocationRzeszow
  • Serwer:PL1
  • Studio:Burdel
Reputacja: 29

Napisano 20 kwiecień 2017 - 15:14

i znowu misje umiejętnościowe tylko że za siłę 3 punkty  a w praktyce to samo zadanie, brawo dla twórców za kolejne "oryginalne" zadanie, które jest kopią wcześniejszych

co za tydzień? zbieranie lnianych prześcieradeł ?


Użytkownik maro edytował ten post 20 kwiecień 2017 - 15:19


#13 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 20 kwiecień 2017 - 17:11

jak dla mnie nowe zadania nie wniosły niczego nowego... wręcz przeciwnie, są tylko irytujące i zniechęcają...

jeśli już mają zostać to powinny być przeplatane ze starymi zadaniami bo ciułanie misji umiejętnościowych przez 2-3 tygodnie z rzędu to katorga...

nowe pomysły mile widziane ale takie pomysły jak te... raczej nie


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#14 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 20 kwiecień 2017 - 19:31

Wyzwania świątynne pod względem wszelkiego zbieractwa, czy misji umiejętnościowych to powinny być maksimum raz na miesiąc (co 4 tygodnie), zaś w pozostałe tygodnie coś z puli (pojedynki, filmy, EXP). Pozostałe wyzwania (konwenty, misje walki, czasówki, sprzedaż ciuchów) powinny następować kolejno cyklicznie po upływie 4-6 tygodni od ich ostatniego pojawienia się.

 

W ten sposób część zdań następowałby w miarę cyklicznie, zaś reszta to loteria. Uniknęlibyśmy również sytuacji, gdzie wyzwanie związane ze zbieraniem następuje 2-3 pod rząd.


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 20 kwiecień 2017 - 19:35

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#15 maro

maro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • LocationRzeszow
  • Serwer:PL1
  • Studio:Burdel
Reputacja: 29

Napisano 03 maj 2017 - 22:10

brawo dla geniusza ,który układał te zadania

kolejny 4 raz chyba w odstępach dwu tygodniowych mamy to samo zadanie

nie ma żadnej różnicy w tym, ze przedtem było na siłę itp.  3 punkty a teraz będzie na charyzmę 3

bo i tak zadanie sprowadza się do wykonywania misji umiejętnościowych jakie nam wylosuje  

i jest to zadanie identyczne z poprzednimi

 

 

8 nowych zadań w tym 4 takie same na umiejętność, 2 takie same ze zbieraniem, jedno na statsy i jedno na expa 

zamiast lepiej jest gorzej. Wystarczyło dodać jedno na umiejętność , jedno na kasę i jedno na zbieranie

Ludzie powoli mają dosyć tych zadań. Szybciej pozbędziecie się graczy, tych którzy grają aktywnie


Użytkownik Kaaa26 edytował ten post 04 maj 2017 - 11:59
double post

  • kayn i ElenaG lubią to

#16 Answ

Answ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Answ
  • Studio:Burdel
Reputacja: 1

Napisano 10 maj 2017 - 22:26

gra zaczyna robić się już nudna... ciągle te same zadania, w kółko nabijanie eny i pakowanie diaxów we wspomagacze... trochę większą kreatywnością powinni wykazać się twórcy czy kto to tam wymyśla te zadania.  


  • Lydia89 lubi to

#17 hejkasklejka

hejkasklejka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 13

Napisano 11 maj 2017 - 00:55

Tu Juliaroberts. Popieram zdanie Marka .. Wszystkie zadania niby inne a każde na tej samej zasadzie dzięki czemu wieje nudą i zniechęca . Pomijając już przymusowe kupienie wspomagacza misji zmusza (by zdobyć jak najbardziej efektywny wynik) do klikania krótkich misji co chwile. Stare zadania byly lepsze mialy zadania dzięki którym można było odpocząć od ciągłego klikania jak np konwenty,ciuchy . zróbcie coś z tym ! Bo gracze będą się kruszyć. Same nowości tych swiatynnych są na minus.
  • sarita, xxxelenaxxx i Arletta23 lubią to





Also tagged with one or more of these keywords: świątynia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych