Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzisiejsza "aktualizacja"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 20 czerwiec 2017 - 09:53

Ciężko jest nazwać te zmiany "aktualizacją", na którą sporo osób dalej czeka.

 

Co zostało dodane?

 

1 łach do kolekcji oraz możliwość dalszego rozwoju kariery w danej strefie, a jako nagrodę  dostajemy orzeszka w postaci nowego ciuchu (fajnego).

 

To za mało...

 

Czy ta gra dokądś zmierza?

 

Moderatorzy wysyłają nasze pomysły, prośby, czy zażalenia do osób sprawujących pieczę nad rozwojem gry.

 

Oni to kompletnie ignorują i nie robią niemal nic, by dalsza gra była ciekawsza.

 

Gdzie nowe baterie, trofea, zwiększenie rywalizacji, zmiany w filmografii i cała masa przeróżnych propozycji graczy? No, tak, nie ma i nie będzie.

 

Kolejna podoba aktualizacja już za 3 tygodnie.

 

 

Ponadto, chyba coś jest źle przetłumaczone, bo u Wandy nic nie ma nowego. Ktoś odkrył może o co tutaj chodzi?

 

 Nowy szarmancki letni set jest teraz dostępny w "Wanda Secret Store". Wszystkie elementy zestawu letniego należą do nowego wzoru kolekcji.


Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#2 Natalia13

Natalia13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 postów
Reputacja: 8

Napisano 20 czerwiec 2017 - 10:21

Ja nawet nie czekałam na tą aktualizację... bo wiedziałam że fajerwerków nie będzie.



#3 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 20 czerwiec 2017 - 11:40

Wkradł się błąd ponieważ Wanda Secret Story to co innego, a ta kolekcja to kolekcja jubileuszowa, która będzie w lipcu z okazji 2 lat bbe, tu jest link o czym mowa:   http://imgur.com/a/l2cXX

Jak już dodawali kolekcje i nowy tytuł to powinien być tęczowy, który zbieramy od 19 do 26 czerwca, tak na logikę.

 

Masz racje Ewa, to co się dzieje to nie aktualizacja to dodatki. Aktualizacja powinna robić zamieszanie oczywiście pozytywne.

Dopóki nie będzie pomysłu na skrócenie gry ani pl4, ani dalsza gra nie ma sensu.

Będę to powtarzać więcej baterii czy wspomagacz drużynowy, cokolwiek co skróci grę, a pomysłów jest wiele, wystarczy poczytać forum.

Dodanie ubranek i odblokowanie kolekcji nie rozwiąże problemu z czasem jaki ta gra pochłania.

Czy moderatorzy mogą zacząć molestować górę? 


  • Azurra, BitchNr1 i jenny16 lubią to

#4 xxxelenaxxx

xxxelenaxxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL8
  • Postać:CiotkaKlotka
  • Studio:The Suicide Squad






Reputacja: 396

Napisano 20 czerwiec 2017 - 12:09

Po dzisiejszej aktualizacji naprawdę pierwszy raz poważnie zastanawiam się nad zakończeniem gry. Porażka... 
Kolejna aktualizacja która kompletnie nic nie wnosi, sporo osób (w tym ja) wydaje dużo kasy w tej grze, a gra zamiast się rozwijać,to mam wrażenie że się cofa... Ludzi ubywa i będzie ubywać niestety jeśli nic nowego, konkretnego twórcy gry nie zrobią w kierunku jej urozmaicenia...


  • Azurra, MMam i BitchNr1 lubią to

Bolą mnie oczy i uszy. Oczy - od patrzenia na fałszywych ludzi. Uszy - od słuchania głupot.


#5 invidiaa

invidiaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • LocationPruszków
  • Serwer:PL3
  • Postać:Veeerus/...
  • Studio:Harem/...
Reputacja: 81

Napisano 20 czerwiec 2017 - 13:41

Super nowe misje, nowa kariera szczyt szczytów ostatnich aktualizacji ..

Nic innego nie ma tylko misje i kariera ...


Użytkownik Osqar edytował ten post 20 czerwiec 2017 - 14:01
obscenities

Целый мир
Полный мемов
Счастья и слез
Я люблю тебя 
И знаю, что это всерьёз 

#6 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 20 czerwiec 2017 - 13:43

Osoby odpowiedzialne za aktualizacje i tak sobie nic z tego nie zrobią. Ubędzie kolejne 50 osób? Noł problem. 100? Noł problemos. Za 3 tygodnie aktualizacja na podobnym poziomie, dodana kolekcja, może nowa droga do kariery, w międzyczasie 2 pakieciki na DX

 

Po co komuś dodawać nowe tutaj pomysły i rozwiązania jak można dodać gniota i nazwać go aktualizacją. Niedługo będą grę aktualizować dla duchów na serwerze...


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 20 czerwiec 2017 - 13:43

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#7 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 20 czerwiec 2017 - 15:51

Już z jednego serwera zrezygnowałam, na jednym siedzę sobie bez studia... Tak się zastanawiałam czy grać dalej. Jak zobaczyłam dzisiejszą aktualizację to tylko popycha mnie w jedną stronę... Szkoda, bo gra miała potencjał.



#8 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 20 czerwiec 2017 - 20:09

a byla jakas aktualizacja? :D


  • Lydia89 i xxxelenaxxx lubią to

#9 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 21 czerwiec 2017 - 05:15

Już z jednego serwera zrezygnowałam, na jednym siedzę sobie bez studia... Tak się zastanawiałam czy grać dalej. Jak zobaczyłam dzisiejszą aktualizację to tylko popycha mnie w jedną stronę... Szkoda, bo gra miała potencjał.

Lydia jak Ci się nie chce grać albo raczej nie dałaś rady grać po prostu zamknij konto albo oddaj kompa dla ubogich i ułomnych.. Takimi wpisami sama zniechęcasz innych graczy do dalszej gry..!!!!!!!!! Suma sumarum oddałaś swoje studio i następni gracze zamkną konta. Za Twoje miejsce w następnym klubie wyrzucono 200 level, który tez grać przestanie. Ile osób przestanie grać po Twoim zagraniu, obserwuj i policz potem sie żal...


  • CocoChanel lubi to

#10 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 923 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1337

Napisano 21 czerwiec 2017 - 05:39

Myślę, że już Wszyscy zainteresowani  tym tematem się wypowiedzieli, a że rozmowa zaczyna odbiegać (troszeczkę) od tematu - zamykam go.


  • Analover lubi to

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych