Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy przegląd numer #26 z Pamelka69

przegląd garażowy wywiad Pamelka69

  • Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 10 wrzesień 2017 - 23:50

Trochę więcej dystansu do całej tej gry i ludzi tutaj, to może i niepotrzebnych komentarzy byłoby mniej ;) I czasami warto odpuścić, bo takie przepychanki nigdy do niczego dobrego nie doprowadzą. Wyznacznikiem siły studia nie są komentarze na forum, a wyniki, i na tym powinno się skupiać uwagę :)

 

Nie spodziewałem się tylu pozytywnych komentarzy pod adresem wywiadu oraz mojej osoby. Dziękuję za każdy z nich :) Szkoda, że mimo to pojawiły się też negatywne emocje. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się ich uniknąć, bo są niepotrzebne. Również życzę przyjemnej gry :)


  • Lydia89 lubi to

#22 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 11 wrzesień 2017 - 00:40

Jesteś przesympatyczą osobą i przykro mi trochę, że niektóre studia nie potrafią uszanować samej idei wywiadu i bawią się w przepychanki. Wiadomo, że każdy, kto chce teraz zająć wysokie miejsce w świątyni ma pretensje do Misiów, którzy po prostu robią swoje, ale pisanie o tym pod prawie każdym tematem nic nie da. O więcej dystansu też bym prosiła, bo to gra, ma sprawiać przyjemność i odstresowac po ciężkim dniu :-) Fajnie, że są takie osoby, jak Ty. Z dystansem, zdrowo do tego wszystkiego pochodzące. Życzę, by pozostało tak jak najdłużej i tego samego życzę innym graczom- rywalizacji, ale zdrowej :-)
  • xxxelenaxxx i Pamelka69 lubią to

#23 Osqar

Osqar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 61

Napisano 11 wrzesień 2017 - 19:57

Bardzo proszę o niepisanie postów niezwiązanych z tematem, od takich spraw istnieje prywatna wiadomość, na której bez problemu można się komunikować.

Wszelkie posty niezwiązane z tematem zostały usunięte, jeżeli dalej będą się takowe pojawiać - temat zostanie zamknięty.


  • Lydia89, Pamelka69 i Cherubinek lubią to

Dołączona grafika


Dołączona grafika Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika






Also tagged with one or more of these keywords: przegląd, garażowy, wywiad, Pamelka69

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych