Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nagrody za Dickstarter


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 11 wrzesień 2017 - 19:35

Temat był już poruszany, ale w nic nie uległo zmianie, dlatego myślę, że warto znowu przedstawić parę propozycji. Trochę irytujące jest, gdy któryś dzień z rzędu trafiam zadania za banknoty, a nawet po 2,3 krotnym odnowieniu nie wygląda to lepiej. Nagrody za zadania tygodniowe również nie są zachęcające, gdy nagroda praktycznie niczym nie różni się od tej dziennej, mimo, że zadanie jest bardziej wymagające.

Dlatego uważam, że potrzebne są zmiany - oto moje pomysły:

- przy odnowieniu zadania, nagroda nowego zadania powinna być inna niż, tego którego zmieniliśmy (tzn. jeśli były banknoty, nową nagrodą nie mogą być banknoty i analogicznie do innych rzeczy, które można zdobyć). Myślę, że większość, jeśli nie wszyscy, zmieniają zadania, bo im nie pasuje rodzaj aktualnej nagrody.

- nagrody za zadania tygodniowe powinny znacznie różnić się wielkością od dniowych (obecnie są praktycznie takie same np. za zebranie jednego kolczyka z diamentem można dostać 10k doświadczenia, a za 40 innych rzeczy przez tydzień nagroda jest niewiele wyższa - jak się dobrze trafi). Dlatego uważam, że ich wysokość powinna być co najmniej 5 razy większa od codziennych zadań i byłoby to adekwatne do poziomu trudności ich wykonania.



#2 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 11 wrzesień 2017 - 19:44

Popieram.

 

Ogólnie totalny szajs, ze nawet po użyciu DX można trafić na wiele gorsze nagrody niż były. To samo jak zmieniamy za friko.

 

Nie powinno się losować słabszych nagród w przypadku zmiany czy to za free, czy za dx a same z górnej póki (większy exp, $, energia, pkt um, elitarny epicki przedmiot).


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 11 wrzesień 2017 - 19:47

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#3 Tomasz

Tomasz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 175

Napisano 11 wrzesień 2017 - 20:22

W przypadku tygodniowych zadań to w ogóle można by wyrzucić takie nic niewarte nagrody jak np. banknoty (bo nie oszukujmy się, w takich ilościach jak teraz (np. 50-100 tysięcy banknotów) jest to raczej "drobny upominek" niż nagroda dla postaci z ponad 400. poziomem), a jak nie wyrzucić to chociaż zwiększyć ich ilość.

 

No i jak już mówimy co komu nie pasuje, to mnie denerwuje to, że jak już trafię przedmiot jako nagrodę to 9 na 10 z nich to jakieś losowe ciuchy z gry, a ten jeden to coś ze specjalnej kolekcji. Mimo wprowadzenia Dickstartera już dawno temu ja nadal nie mam całej kolekcji codziennie odświeżając oferty i je wypełniając.

 

 

 

A może system "ochrony przed pechem"?  :S

Po np. trzech odświeżeniach mamy gwarantowaną nagrodę, która jest przynajmniej kilka razy większa (ilościowo) od poprzednich, tak aby nie było sytuacji "a ja odświeżam 10 razy i nic (angry) ".


  • xxxelenaxxx i BitchNr1 lubią to

#4 Neska85

Neska85

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Aneczka1
Reputacja: 15

Napisano 11 wrzesień 2017 - 20:32

Zgadzam się :D i dobrze by było, że przedmioty które są do wygrania czy za Dickstara czy np w imprezach (ale tylko te 3 główne) jednak były na + i tak samo popieram co do tygodniówek w Dicku bo jednak za 12 tysi monet nie opłaca się robić tygodniówki a jak się odświeża robi sie jeszcze gorzej ... czasem szkoda wydawać diaxy na odnawianie choć niby ryzyko 50/50. Warto nad tym pomyśleć przy kolejnej aktualizacji i poprawić te rzeczy bo już nie wspomnę o nagrodach za sukcesy, w niektórych to śmiech na sali


  • Dupcia30 i BitchNr1 lubią to

#5 Olzia

Olzia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Olzia
  • Studio:Sztywny Pal Azji
Reputacja: 84

Napisano 02 październik 2017 - 09:01

Dla mnie największa porażka, jeżeli chodzi o nagrody w tym przypadku jest +1 pkt.
Nigdy nie wiem co mam z Nim zrobić. Przecież to taka rozpusta ze szok. Zachowuje go zawsze na pamiątkę.
Ktoś tego chyba wgl nie przemyślał ... oni myślą ze dzięki jednemu pkt. wybije się w punktacji. Słabe to!!

#6 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 04 październik 2017 - 04:10

Dla mnie jednak największym bezsensem jest to, że za dzienne zadanie (które jestem w stanie wykonać w godzinę) mogę otrzymać prawie 10k expa, a za tygodniowe, na które czasem pracuje się kilka dni, uzyskuje jakieś marne 4expa. Te nagrody za wykonywanie zadań są chyba jakimś kiepskim losowaniem. Np. dzienne zadanie: wygraj 10 pojedynków, dostaje 3 staty, tygodniowe zadanie: wykonaj 40 misji walk, dostaje 70k kasy. Jak ma się stata za ponad pół miliona to co ja mam z tym zrobić??? To powinno być jakoś lepiej przemyślane.
  • BitchNr1, Pamelka69 i Abulia lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych