Skocz do zawartości


Zdjęcie

PL4, czy są nowe wieści? +możliwość zmiany języka w grze

PL4

  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 JustASmallTownGirl

JustASmallTownGirl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 23 październik 2017 - 07:02

Mam takie pytanie, czy ktoś wie cokolwiek na temat ewentualnego powstania nowego PL? Ewentualnie UK lub US. Jeżeli nie, to mam apel do twórców. Zważywszy na to, że wyszedł już DE6, a nie wychodzą żadne inne nowe serwery, moglibyście chociaż wprowadzić opcję zmiany języka, chociażby na angielski, wtedy ludzie z całego świata mogliby tam grać. To tyle, dziękuję za uwagę i pozdrawiam.



#2 Arachne

Arachne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 postów
  • LocationMikołów
  • Serwer:PL9



Reputacja: 16

Napisano 04 listopad 2017 - 12:25

tez bym pograla na pl4.



#3 XXX

XXX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 73

Napisano 16 listopad 2017 - 05:27

serwer czwarty jest mi niepotrzebny, myślę, że twórcom także..  ledwo kto ma grać na serwerze 1 i 2.   


  • jenny16 lubi to

#4 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 18 listopad 2017 - 16:55

Zgodzę się Xxx. Gram na pl3 niektórzy grają tu na wiele kont czyli chyba juz sami ze sobą grają ;). Mnóstwo ludzi przez to przestaje grać.
Sam konto zamknąłem z tego powodu na jakiś czas.
Póki władza nie zrobi z tym porządku masz racje, nie ma sensu nawet zaczynać tam grać.
  • XXX lubi to

#5 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 18 listopad 2017 - 18:59

Zgodzę się Xxx. Gram na pl3 niektórzy grają tu na wiele kont czyli chyba juz sami ze sobą grają ;). Mnóstwo ludzi przez to przestaje grać.
Sam konto zamknąłem z tego powodu na jakiś czas.
Póki władza nie zrobi z tym porządku masz racje, nie ma sensu nawet zaczynać tam grać.

Według mnie to ludzie przestają grać z powodu słabych aktualizacji które nic przełomowego nie wnoszą i braku czasu( tu kłaniają się dodatkowe baterie) :)


  • Arczi4, XXX i Virgo lubią to

#6 XXX

XXX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 73

Napisano 19 listopad 2017 - 13:52

Z tymże ja posiadam rewelacyjne pomysły na zmianę oblicza tej gry, a niektóre pomysły są nawet nie paliwożerne w pamięć.  

Zatem..  niestety producent powinien też wziążć do siebie, że za wszystko się płaci - takie zycie.   

 

Może na przykład wykonać coś więcej niż, to, że jest formularz na wysłanie pomysłu -  bo co ? ja dodam pomysł, a oni powiedzą, że jest cienki, i że każdy mógłby to wymyślic.... to dlaczego tego jeszcze nie ma ?  ? ? 

 

Albo wykorzystają ten pomysł tak, aby nie było w tej wersji co podałam... żebym nie mogła oczekiwać kasy... - niech prześlą mi propozycje umowy to ja podam kilka rewelacyjnych pomysłów.    

 

Pomijam to, że już tutaj na forum podałam kilka dobrych pomysłów... a producent liczy tylko swoją kasę, a ja dostanę kolejnego [dziesiątego] bana od demonki na przykład, bo ona lubi pokazywać, kto ma tu siłeę :)


Użytkownik XXX edytował ten post 19 listopad 2017 - 13:52


#7 AnaL

AnaL

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 4

Napisano 20 grudzień 2017 - 19:20

serwer czwarty jest mi niepotrzebny, myślę, że twórcom także..  ledwo kto ma grać na serwerze 1 i 2.   

Dokładnie- lepiej byłoby przeliczyć punkty postaciom, studio i połączyć wszystkie serwery w 1.
Osobom grającym na kilku serwerach pozwolić wybrać jedną postać i przydzielić część osiągnięć z innych serwerów.


  • Abulia lubi to

PVlogoforum.jpgPVlogo_Fb.jpg


#8 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 323

Napisano 21 grudzień 2017 - 00:06

A jak komuś mało - są inne serwery, w 10 innych państwach....od Rosji po Brazylię.
A Polacy złoci ptacy, katolicy i pijacy moglibyśę pokazać tam i sam, bumtarara! zamiast się kisić we własnym bigosie :D
Jakby chyba to jest nie do przeskoczenia...
Jedzą, piją, grzyby albo pandy zbierają i czekają aż im Napoleon Ojczyznę ofiaruje...
pozdrowienia dla maturzystów ;), to Norwid o epopeji narodowej(kochajmy się) warcholstwo i Niezgoda od Irkucka po Kutyrybę...
Skumbrie w Tomacie, pstrąg!
Nie zachwyca :(
Palę Paryż, palę blanty, palę w stodole, tuśmi nie bratem, zabiję do szóstego pokolenia bo golem i suchego przestwór oceanu... ze mną się bracie nie napijesz? Wola moja jest jak szabla, nagniesz ją za mocno pęknie. itd..
Złączeni w uścisku miłości Aż z trzaskiem pękały by kości.......


  • Vespula lubi to

#9 tadam

tadam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 31 grudzień 2017 - 22:56

Otwórzcie PL4 !!!!!!! Wielu ludzi na to czeka, a start teraz na pl3 mija się z celem. Na pewno wielu nowych graczy zacznie grać na pl4 plus mnóstwo tych, którzy późno zaczeli pl1,2 i 3. Bardzo proszę twórców o przemyślenie tej kwestii.Ja już czekam miesiące na pl4.Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.

#10 buum

buum

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 01 styczeń 2018 - 09:04

Tak tak tak!!!! Otwórzcie pl4 Koniecznie, jestem absolutnie za!!





Also tagged with one or more of these keywords: PL4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych