Skocz do zawartości


Zdjęcie

Handel


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Vespula

Vespula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 113

Napisano 18 listopad 2017 - 22:35

Myślę, że urozmaiceniem gry byłaby możliwość sprzedaży/wymiany itemów między graczami w obrębie studia. Oczywiście  proporcjonalnie do osiągniętych leveli. Czyli osoba z levelem np. 110 nie mogła by na tej drodze uzyskać itemu, który przysługuje od levelu np. 150.

Ceny i możliwości wymiany przedmiotów byłyby ustalone odgórnie dla każdej transakcji, żeby uniknąć "spekulacji".

Często zdarza sie, że ktoś z graczy nie ma np. rzutek, a inny gracz posiada ich większy zapas. Ktoś ma np. 2 pupoklepacze, z których drugiego na pewno nie będzie wykorzystywał itp.

Umożliwiłoby to większą zabawę przy kompletowaniu kolekcji. Według mojej propozycji, przedmiot z kolekcji sprzedany lub wymieniony przez jakiegoś gracza gracz ten musiałby do kolekcji zdobywać ponownie. Oczywiście zakładam blokadę sprzedaży przedmiotów z kolekcji, za którą ktoś już odebrał nagrodę.

Pomijając same potencjalne wymierne korzyści, zwiększyłoby to również możliwość współpracy wewnątrz studia.



#2 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 22 listopad 2017 - 20:35

Pomysł mi się podoba.

 

Mi się marzy, aby jakaś inna gwiazda, która znalazła 2 pary szpilek z danej kolekcji przekazała je mi (bo mi ich brakuje), a ja w zamian oddam jej np. spodnie (których jej brakuje), a mi wypadły 2 czy 3 raz.

 

W ten sposób idzie szybciej zdobyć kolekcje. Czasem trzeba czekać długie miesiące i przedmioty i tak wypaść nie chcą.

 

Taki handel umożliwi dozbrojenie części zespołu o np. rzutki (tylko wiadomo, że im musiałyby owe rzutki oferować obrażenia na ich levelu), aby nie było, że gracz z 5xx levelem daje grajkowi rzutki z  4k dmg.

 

Pomysł ciekawy, można to rozwijać i będzie FAJNIE.


  • Vespula i Abulia lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych