Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja 21.11. - komentarze


  • Please log in to reply
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 21 listopad 2017 - 10:34

Jak Wam się podobają zmiany w dzisiejszej aktualizacji? Co Wam się "podoba", a czego Waszym zdaniem brakuje?

 

Moim zdaniem ta aktualizacja "rewelacyjnie" polepszy naszą grę, jest wręcz uosobieniem próśb i pomysłów poruszonych na forum.

 

Osobiście brakuje mi:

wprowadzenia przycisku "zakończ imprezę natychmiast" za 999 diax,

oraz ustalenia godzin w ciągu dnia np. od 4 do 5 rano, w których można wykonywać imprezy. W innych godzinach rozpoczęcie imprezy byłoby niemożliwe (przepraszam, byłoby możliwe za dodatkowe diamenty:)) Takich zmian właśnie trzeba!



#2 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 21 listopad 2017 - 10:37

Poki co gra nie dziala na telefonie, to pierwsze poprawienie gry.

Moga jeszcze zrobic - jeden klik jeden diax.



#3 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 21 listopad 2017 - 11:09

Beznadziejna aktualizacja.

 

Jak coś wprowadzają co gracze chcą to zawsze za diaxy bo tacy są pazerni. Stale im mało w tej grze wydawania diamentów. Jeszcze trochę i będą za każdą czynność wymagali zapłacenia diamentów w tym zrobienia misji, przejścia w inną zakładkę czy zapłacenia za możliwość zaatakowania innego gracza nawet gdy "odwaga" będzie wystarczająca.

 

Widać nic się nie uczą od innych firm z branży jak np. od firmy xxx ostatnio za całkowicie zjebanie dobrej gry. 

 

Czego Mi brakuje ?

Odchudzenia tej tłustej krowy jaką jest bbe bo ta gra to istny kombajn. To zwykła gra 2D przeglądarkowa a zamula pc gorzej niż inne gry 3D z segmentu AAA.

 

Jeżeli twórcą zależy na dobru graczy to wyłączcie opłacanie diaxami możliwość Poliamorii i zostawcie ją za darmo.


  • Pamelka69 lubi to

#4 xxxelenaxxx

xxxelenaxxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL8
  • Postać:CiotkaKlotka
  • Studio:The Suicide Squad






Reputacja: 396

Napisano 21 listopad 2017 - 11:28

Wszędzie tylko diamenty, diamenty i jeszcze raz diamenty...

Gdy zaczynałam tą grę nie potrzeba było miliona dx żeby być "dobrym". Teraz ciągną z każdej strony. Dzięki temu coraz więcej ludzi zaczyna rezygnować z gry, coraz mniej chce się grać...

Aktualizacja z imprezami beznadziejna, przepadające bilety, rozpoczynanie imprezy diamentami, niedługo za samo zalogowanie się do gry będziemy musieli zapłacić 99 dx.. Porażka.


Bolą mnie oczy i uszy. Oczy - od patrzenia na fałszywych ludzi. Uszy - od słuchania głupot.


#5 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 21 listopad 2017 - 12:37

"Podczas zadań świątynnych, które wymagają uczestnictwa w konwentach, czas na konwenty już się nie zmieni."

 

Jak to rozumieć? Kto wie?

 

 

Uważam, że takie udogodnienia jak jednoczesne wykonywanie bieżących misji i imprez to powinny być darmowe. Inaczej szkoda DX.

 

Ponadto jednoczesne wykonywanie biężących misji jak i konwnentów również powinno wejść w życie i być DARMOWE.


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 21 listopad 2017 - 12:53

  • Pamelka69 i Tomasz lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#6 fickliebe

fickliebe

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:fickliebe
  • Studio:TheFuckers
Reputacja: 8

Napisano 21 listopad 2017 - 13:49

Chociaż wiadomo co będzie w następnej świątyni ;)


  • Vespula, Tomasz i jenny16 lubią to

#7 Pyko

Pyko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Pyko
  • Studio:Moulin Rouge 69
Reputacja: 320

Napisano 21 listopad 2017 - 14:14

 

Ponadto jednoczesne wykonywanie biężących misji jak i konwnentów również powinno wejść w życie i być DARMOWE.

 

W życie weszło, tylko nie za darmo :(



#8 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 21 listopad 2017 - 14:55

Dno i porazka,szczegolnie z biletami.....Przez tak glupie aktualizacje mam coraz wieksze obrzydzenie do tej gry a chyba zaliczam sie do dobrych graczy,nie wiem,nie znam sie ale z ciekawosci wzialem to cos.....ale to dno i wiecej nie zamierzam na to dx wydac

   Raz,ze to dziala tylko na tydzien a dwa to jest po prostu glupie bo nie jest tak jak powinno byc i nie warte to jest 100 diamentow...

 

A bilety ? Coz,czasami przy odrobinie szczescia moglismy nawet 3 imprezy zrobic na dzien i zalezalo to na losowosci co bylo fajne i jak dla mnie swiatynia z tym byla ciekawsza - po tak durnych pomyslach ta gra mnie zniecheca,klikam bo klikam bo lubie czasami czat poczytac,pozartowac ale juz sama gra mi frajdy nie sprawia tak jak kiedys......



#9 Vespula

Vespula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 113

Napisano 21 listopad 2017 - 15:23

No nie oszukujmy się, coś w planistyce Playaty kuleje :) To, że robią wszystko, żeby wyciągnąć kasę, jest jak najbardziej logiczne, ale to, że robią to tak nieprzemyślanie... Ja też już klikam tylko dla ludzi i bardziej chyba z przyzwyczajenia, bo gra przestaje być grą.



#10 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 21 listopad 2017 - 17:32

Porażka goni porażkę nie ma co się oszukiwać ^^  (angry)  Totalne dno i widać, że cisną diaksy  po całości z tonącego tytanika zamiast dać coś dla ludzi na jakiś czas  (puke)

 

 

pozdro  (smoke)


  • jenny16 lubi to

#11 Olzia

Olzia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Olzia
  • Studio:Sztywny Pal Azji
Reputacja: 84

Napisano 21 listopad 2017 - 20:06

Wiekszej wtopy chyba nie mogli wymyślić.
Nie dość ze imprezę można robić tylko jak ma się bilet (o ile się go w końcu znajdzie) to teraz jeszcze trzeba diaxami sypnąć ... na sam początek.

Generalnie czas chyba kończyć przygodę z BBE!!

Nie wspomnę o tym ze jedno zadanie w świątyni związane jest z imprezami ... czyli bez diaxow ani rusz. Ja dziękuje za takie coś.

Teraz już wgl ci co nie diaxuja nie będą mieć szans nawet na to aby być uwzględnionym w świątyni ... a jest kilka takich ekip.

🍑🍑🍑🍑🍑🍑

Użytkownik Olzia edytował ten post 21 listopad 2017 - 20:10


#12 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 21 listopad 2017 - 20:36

Jak tak dalej pójdzie to w grudniowej aktualizacji wraz z nowym rokiem jeszcze nam czynsz kwartalny za użytkowanie kont playaty wprowadzą buhahaah  :D  :X



#13 lola149

lola149

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Lola149
  • Studio:MOS
Reputacja: 27

Napisano 22 listopad 2017 - 06:58

a kto powiedzial ze bez diaxow ? impreze jedna dziennie mozesz robic bez zadnych diax bilet spokojnie trafia sie raz dziennie wiec zadne diaxy nie sa wymagane 


Użytkownik lola149 edytował ten post 22 listopad 2017 - 07:00

  • XXX, Demonka666 i Tomasz lubią to

#14 Tomasz

Tomasz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 175

Napisano 22 listopad 2017 - 08:46

Jednak może wystąpić taka sytuacja, że się nie trafi i wtedy przewagę ma ten, kto sypnie diamentami żeby wejść na imprezę bez biletu.
Szkoda, bo imprezy były jednym z fajniejszych zadań w świątyni - nie były czysto pod pay2win, wymagały zaangażowanej ekipy i szczęścia do biletów. Teraz zmieniły się na "w którym studio więcej osób sypnie diamentami, jeśli nie trafi biletu".

#15 lola149

lola149

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Lola149
  • Studio:MOS
Reputacja: 27

Napisano 22 listopad 2017 - 13:44

jest zwiekszona szansa zdobycia biletu po aktualizacji ja czasami i 3 dni nie moge trafic zadnego chociaz robie cala ene wiec tak jak napisal tutaj o to cliff 

A bilety ? Coz,czasami przy odrobinie szczescia moglismy nawet 3 imprezy zrobic na dzien i zalezalo to na losowosci

 

ciagle kazdy pisze ze ta gra jest bardzo losowa i malo sprawiedliwa wiec teraz kazdy ma takie same szanse zrobic tyle samo imprez co inni a jak cie nie stac na diaxy to juz twoja sprawa nikt nie zmusza aby je kupic nie musisz tez w to grac jezeli tak bardzo ci to przeszkadza ta aktualizacja jest jedna z najlepszych jakie wprowadzono do tej pory  przynajmniej lepsza od tej z wprowadzeniem swiatyni ktora tak wiele osob chwalilo a teraz na nia narzeka ;) 


  • XXX, Demonka666 i Tomasz lubią to

#16 Arczi4

Arczi4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LocationMniej wiesz lepiej śpisz ;)
  • Serwer:PL5
  • Postać:Arczi4






Reputacja: 448

Napisano 22 listopad 2017 - 15:51

no jeszcze jakby bilet był ważny 24h to można by było przeboleć ale niestety łapiąc kwit tuż przed zerową bd sb jedynie służył jako srajtaśma ;) 



#17 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 22 listopad 2017 - 18:46

jest zwiekszona szansa zdobycia biletu po aktualizacji ja czasami i 3 dni nie moge trafic zadnego chociaz robie cala ene wiec tak jak napisal tutaj o to cliff 

A bilety ? Coz,czasami przy odrobinie szczescia moglismy nawet 3 imprezy zrobic na dzien i zalezalo to na losowosci

 

ciagle kazdy pisze ze ta gra jest bardzo losowa i malo sprawiedliwa wiec teraz kazdy ma takie same szanse zrobic tyle samo imprez co inni a jak cie nie stac na diaxy to juz twoja sprawa nikt nie zmusza aby je kupic nie musisz tez w to grac jezeli tak bardzo ci to przeszkadza ta aktualizacja jest jedna z najlepszych jakie wprowadzono do tej pory  przynajmniej lepsza od tej z wprowadzeniem swiatyni ktora tak wiele osob chwalilo a teraz na nia narzeka ;)

 

Ludzie nie narzekają na świątynie, tylko kierunek w jakim to wszystko zmierza... Dodawanie kolejnych depozytów, które przydają się praktycznie tylko do świątyni z przedmiotami, a teraz wspomagacz, który będzie przydatny do wielu zadań i imprezy, które były jedną ze świątyń, w których diamenty miały najmniejsze znaczenie...

Ciekaw jestem ja wyglądają te większe szanse na bilet, skoro przed chwilą trafiłem swój pierwszy, z 4 kont na których gram (jeszcze serwer zagraniczny). Jeśli będą się one trafiać tylko wieczorami, to co z osobami pracującymi w nocy. Ani nie są w stanie zrobić imprezy wieczorem, ani znaleźć biletu przed południem...

 

Co do losowości, to mi ona nie przeszkadzała,a w grze nie powinno być wszystko pewne od A do Z, bo po prostu byłoby to nudne.
A w tej chwili losowość, mniej lub bardziej sprawiedliwą, zastępuje się diamentami.... "Super" wyrównanie szans :)


  • xxxelenaxxx i jenny16 lubią to

#18 lola149

lola149

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Lola149
  • Studio:MOS
Reputacja: 27

Napisano 22 listopad 2017 - 18:59

nie musisz to grac juz ci slonce tlumacze dlaczego tworca wprowadza takie aktualizacje a no dlatego ze jest na to zainetersowanie zobacz po tych wszystkich serwerach na ktorych grasz albo po swiatyni z itemkami jak ludzie wykupuja depozyty albo przedmioty po 20zl za szt wszyscy co tutaj narzekaja ze tworca nas tak doi z kasy sami to nakrecaja bo tylko czekja na nowa kolekcje albo depozyty zeby wypasc lepiej w swiatyni sami jestesmy sobie winni mi jak zacznie cos przeszkadzac to sobie po prostu zakoncze gre nie zaluje zadnej zl ktora wydalem i pewnie jeszcze nie jeden raz wydam na ta gre trzeba zaczac od siebie przestac narzekac i ograniczyc diaxy wtedy moze tworca cos zrozumie ale czy to serio trzeba kazdemu tlumaczyc?

 


jeszcze cos tak do wyrabiania biletow skoro nie dasz rady wyrobic ich teraz nie dasz rady wiec wyrobic calej eny czyli nie wyrabiales tez biletow w tej kwestii nic sie nie zmienilo nadal odpuszczasz ene na 30 min i robisz bilet nwm w czym jest problem wczesniej nie bylo mozliwosci robienia imprezy i misji w tym samym czasie i bylo ok a teraz chyba zal dupe sciska ze ktos to wszystko zrobi szybciej



#19 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 22 listopad 2017 - 19:16

Ale chyba ktoś żałuje swojej klawiatury i oszczędza przecinków ;)

 

Doskonale rozumiem, że twórcy patrzą na swoją kieszeń i to naturalne. Jednak chyba nie wszyscy muszą się zgadzać z takimi zmianami, szczególnie, gdy coś co dobrze funkcjonowało (imprezy) jest zastępowane diamentową rywalizacją.

 

Diamenty powinny ułatwiać grę, ALE NIE decydować o wszystkim. Jak tego nie rozumiesz to polecasz spojrzeć na lewy dolny róg tego screena ze strony startowej BBE :)

https://scr.hu/yvADn6

 

Co do 2 części o imprezach to widocznie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.


  • xxxelenaxxx i jenny16 lubią to

#20 lola149

lola149

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Lola149
  • Studio:MOS
Reputacja: 27

Napisano 22 listopad 2017 - 19:20

Jeśli będą się one trafiać tylko wieczorami, to co z osobami pracującymi w nocy. Ani nie są w stanie zrobić imprezy wieczorem, ani znaleźć biletu przed południem... 

 

no i powiedz mi dlaczego niby nie sa w stanie zrobic tej imprezy co im utrudnila teraz ta aktualizacja ??? 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych