Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja 21.11. - komentarze


  • Please log in to reply
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 22 listopad 2017 - 19:28

O 24 bilet przepada. Trzeba szukać na nowo. Zanim się znajdzie, wykorzystanie ewentualnego biletu może być już niemożliwe przez obowiązki. I tak w kółko...

 

Kiedyś walczyliśmy o magazyn z energią, a teraz zabrało nam się możliwość przechowywania biletu.



#22 lola149

lola149

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Lola149
  • Studio:MOS
Reputacja: 27

Napisano 22 listopad 2017 - 19:33

bilet jest wazny 24h skoro ktos nie jest w stanie zrobic go teraz to nie byl i wczesniej no chyba ze zrobil go raz w tygodniu wiec teraz tez spokojnie to ogarnie mi akurat bilety wpadaja bo jest zwiekszona sznsa zdobycia biletu a tak nawiasem mowiac to jezeli ktos nie wyrabia eny nie ma znaczenia dla niego impreza albo opuszczenie eny na rzecz biletu tez nie jest dla tej osoby problemem problem robicie z niczego jest zle a czemu zle ? bo zle wiecznie na nie to wlasnie nikt nie musi grac sa inne podobne gry 



#23 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 22 listopad 2017 - 20:29

Póki co, 2 dni od aktualizacji, a osobiście nie miałam problemu aby bilet znaleźć (na moje oko wypada on częściej). Kiedyś faktycznie szło znaleźć nawet 2-3 bilety tego samego dnia, lecz i zdarzały się 1-2 dni bez biletu, nawet jak gracz szukał (poświęcał czas i robił małe misje).

 

Oby wyskakiwał za friko dalej i oby nie było problemu.

 

 

 

Problem z wyskakującym biletem o godz np. 23 czy później mógłby zostać rozwiązany aby czas na wykorzystanie takiego biletu wynosił 24H, zaś gracz następnego dnia mógły legalnie i tak znaleźć kolejny bilet (za kolejny dzień) po wykorzystaniu biletu z dnia poprzedniego. W tym wypadku gracz nie robi imprezy jednego dnia (bo np. nie zdążył), zaś drugiego dnia robi 2 imprezy na legalu.

 

Z tej polimorfii według mnie opłaca się korzystać jedynie w przypadku świątyni z konwnetami, gdzie jesteśmy raczeni 2-3 konwentami dziennie po 1-2h każdy. Wtedy bankowo wyrobić enki nie idzie, chyba że ktoś siedzi cały dzień/noc na grze.


Użytkownik BitchNr1 edytował ten post 22 listopad 2017 - 20:30

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#24 lola149

lola149

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Lola149
  • Studio:MOS
Reputacja: 27

Napisano 22 listopad 2017 - 20:36

swiete slowa zgadzam sie w 100% ale ja chcac sobie skrocic czas gry wykupuje aby zakonczyc szybciej gre i zrobic ten bilet w czasie gdy robie ene bo po wykorzystaniu 100% eny czesto brakuje juz sily i checi aby rozkrecic jeszcze impreze 



#25 heloiza

heloiza

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 3

Napisano 26 listopad 2017 - 19:56

haha i kto to mówi::

cokolwiek nie wymyśla to my to kupujemy:(

a to my tworzymy tą grę, Firma daje nam tylko możliwość "gry" Ale z kim tu gadać jak chęć wygrania, udowodnienia innym że jest się najlepszym, napędza licznik złotówek na koncie Firmy:)

pewnie kolejne aktualizacje będą podobne:( bo mając stado baranów........ które to i tak kupi ....:(

 

 

ps. graliście kiedyś w chińczyka?????


  • xxxelenaxxx lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych