Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konwenty - świątynia

świątynia konwent

  • Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 01 grudzień 2017 - 13:58

Taka mała sugestia (bo w losową losowość losowości niektórych elementów gry trudno już wierzyć)

czerpiąc doświadczenie z poprzednich świątyń konwentowych można przypuszczać, że i obecna będzie obfitować w konwenty dwugodzinne... to chyba lekka przesada... 3 konwenty dziennie po 2h plus enka z tych konwentów, plus codzienna energia (minimum 300)... szybko można policzyć, że trzeba spędzić na grze 12-13 godzin... lubimy grać, lubimy dać z siebie w grze 100% ale ile można?

czy nie można wprowadzić ograniczeń w w/w losowości? jeśli będzie 1 konwent w ciągu doby to niech będzie sobie dłuższy ale przy trzech ... 

 

w poprzedniej świątyni ani trochę równowagi w tym wszystkim nie było, pierwsze dni to 3 konwenty po 1,5-2h a w ostatnich dniach raptem po jednym i to 0,5h... 

mam nadzieję, że nie jestem osamotniony w tym temacie :)


  • sarita, xxxelenaxxx i jenny16 lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#2 Haneczkaa

Haneczkaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Haneczka
Reputacja: 135

Napisano 01 grudzień 2017 - 18:49

Taka mała sugestia (bo w losową losowość losowości niektórych elementów gry trudno już wierzyć)

czerpiąc doświadczenie z poprzednich świątyń konwentowych można przypuszczać, że i obecna będzie obfitować w konwenty dwugodzinne... to chyba lekka przesada... 3 konwenty dziennie po 2h plus enka z tych konwentów, plus codzienna energia (minimum 300)... szybko można policzyć, że trzeba spędzić na grze 12-13 godzin... lubimy grać, lubimy dać z siebie w grze 100% ale ile można?

czy nie można wprowadzić ograniczeń w w/w losowości? jeśli będzie 1 konwent w ciągu doby to niech będzie sobie dłuższy ale przy trzech ... 

 

w poprzedniej świątyni ani trochę równowagi w tym wszystkim nie było, pierwsze dni to 3 konwenty po 1,5-2h a w ostatnich dniach raptem po jednym i to 0,5h... 

mam nadzieję, że nie jestem osamotniony w tym temacie :)

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Konwenty nie są obowiązkowe. Ludziska w studiach graja o różnych porach, bo pracują czy mają inne obowiązki. Nie masz ochoty to nie konwentuj.



#3 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 02 grudzień 2017 - 11:40

Mądrość aż kipi z Twojej wypowiedzi... przeczytaj post ze zrozumieniem i dopiero komentuj...

Chodzi mi o równowagę, jakiś balans w tych konwentach... niech sobie będą 3 konwenty dziennie ale krótsze, jak będzie 1 może być dłuższy... świątynia konwentowa jest specyficzna bo obciąża dodatkowo jeśli chodzi o czas poświęcony na grę... w przypadku zbierania czy wykonywania konkretnych zadań robisz je niejako przy okazji wykorzystywania codziennej energii... tutaj musisz ją wykorzystać dodatkowo pomiędzy konwentami a chcąc osiągnąć jakiś wynik poświęcasz dużo dodatkowego czasu na grę... 

to sugestia na przyszłe świątynie... 


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#4 Haneczkaa

Haneczkaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Haneczka
Reputacja: 135

Napisano 02 grudzień 2017 - 12:18

Mądrość aż kipi z Twojej wypowiedzi... przeczytaj post ze zrozumieniem i dopiero komentuj...

Chodzi mi o równowagę, jakiś balans w tych konwentach... niech sobie będą 3 konwenty dziennie ale krótsze, jak będzie 1 może być dłuższy... świątynia konwentowa jest specyficzna bo obciąża dodatkowo jeśli chodzi o czas poświęcony na grę... w przypadku zbierania czy wykonywania konkretnych zadań robisz je niejako przy okazji wykorzystywania codziennej energii... tutaj musisz ją wykorzystać dodatkowo pomiędzy konwentami a chcąc osiągnąć jakiś wynik poświęcasz dużo dodatkowego czasu na grę... 

to sugestia na przyszłe świątynie... 

Ale dlaczego mają być krótsze? Bo nie dajesz rady spalać enki i robić misji? Bo boisz się, że ktoś daje radę i Ci odskoczy? Gra nie kręci się wokół Ciebie.



#5 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 02 grudzień 2017 - 13:14

I vice versa...

Niczego się nie obawiam i wyrabiam swoją normę... rzuciłem propozycję ale widzę, że postanowiłaś z tego zrobić prywatną krucjatę... nie zamierzam kopać się z koniem więc na tym zakończę... może ktoś inny również wyrazi swoje zdanie i poprze Twój lub mój punkt widzenia... opinii jest tyle ilu graczy...


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#6 Haneczkaa

Haneczkaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Haneczka
Reputacja: 135

Napisano 02 grudzień 2017 - 13:37

I vice versa...

Niczego się nie obawiam i wyrabiam swoją normę... rzuciłem propozycję ale widzę, że postanowiłaś z tego zrobić prywatną krucjatę... nie zamierzam kopać się z koniem więc na tym zakończę... może ktoś inny również wyrazi swoje zdanie i poprze Twój lub mój punkt widzenia... opinii jest tyle ilu graczy...

Jaka prywatna krucjate? Przeciez nie piszę "Janusz - chrzanisz glupoty". Nie mam pojecia kim jestes :D



#7 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 02 grudzień 2017 - 13:51

Skierowałaś swoją wypowiedź bezpośrednio w moim kierunku... i masz rację, nie znasz mnie więc bez osobistych wycieczek proszę...

i żeby było jasne, mam gdzieś ranking i pozycję innych, nie dręczą mnie koszmary kiedy ktoś "mi odskoczy" jak to ujęłaś...

ten dział to "pomysły i sugestie" a nie "gorzkie żale" - nie uskarżam się na swój los i nie szukam pocieszenia - więc jeśli już komentujesz pomysł rób to konstruktywnie - wyraź swoje za lub przeciw zamiast kierować do autora jakieś domniemania


Użytkownik GibkiBongo edytował ten post 02 grudzień 2017 - 13:59

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#8 Haneczkaa

Haneczkaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Haneczka
Reputacja: 135

Napisano 02 grudzień 2017 - 14:01

Skierowałaś swoją wypowiedź bezpośrednio w moim kierunku... i masz rację, nie znasz mnie więc bez osobistych wycieczek proszę...

i żeby było jasne, mam gdzieś ranking i pozycję innych, nie dręczą mnie koszmary kiedy ktoś "mi odskoczy" jak to ujęłaś...

ten dział to "pomysły i sugestie" a nie "gorzkie żale" - nie uskarżam się na swój los i nie szukam pocieszenia - więc jeśli już komentujesz pomysł rób to konstruktywnie - wyraź swoje za lub przeciw zamiast kierować do autora jakieś domniemania

Ewidentnie masz problem ze zrozumieniem tekstu. NIE ROBIE OSOBISTYCH WYCIECZEK, o czym napisałem w poprzednim poście.

Pomysł jest głupi i bez "sęsu".



#9 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 02 grudzień 2017 - 14:15

trudno skomentować coś takiego... "głupi i bez sęsu" - użyłaś najsilniejszych argumentów z zestawu na weekend?

jak widać sama masz problem ze zrozumieniem własnych wypowiedzi - przeczytaj je jeszcze raz, jak trzeba to i trzy razy - może wtedy zauważysz, że kierujesz bezpośrednio w moją stronę jakieś wydumane teorie - o moich obawach...

tak jak napisałem wcześniej - jeśli coś krytykujesz - uzasadnij... w przeciwnym wypadku Twoja retoryka nie wnosi niczego do dyskusji


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#10 Haneczkaa

Haneczkaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Haneczka
Reputacja: 135

Napisano 02 grudzień 2017 - 14:22

Uzasadniam:

 

Skup się :)

 

- w tę grę grają osoby, które mogą konwentować albo o 6 rano, albo o 12, albo o 18 albo o 22, bo pracują, płacą rachunki i nie liczą na rodziców, mają na utrzymaniu rodziny

- uważam, że konwentów jest za mało, powinny być prawie cały dzień - co chwilę, wtedy wybieramy co bardziej nam się opłaca

- ewidentnie pokazujesz tu ból "czterech liter", bo każą Ci grać cały dzień - uwierz mi: NIE MUSISZ

 

EOT



#11 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 02 grudzień 2017 - 14:48

wystarczyło napisać to na początku i powstrzymać się od ostatniego zdania

a tak niesmak pozostał...


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#12 Hydroxyzyn

Hydroxyzyn

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Hydroxyzyn
Reputacja: 1

Napisano 06 luty 2018 - 13:06

Jak dla mnie wszystko jest w porządku ;) To jest rywalizacja, dlatego też i musi być utrudnienie, czyli nie każdy ma czas, dokonujesz wyboru, świątynia/misje, a jeśli masz czas to robisz to i to. Nie ma co nawet próbować dogadzać każdemu







Also tagged with one or more of these keywords: świątynia, konwent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych