Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tantra-pl2, info update


  • Please log in to reply
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 06 grudzień 2017 - 00:48

Witam,

 

Swego czasu gorącym tematem były smutne losy studia Tantra na pl2

 

Link do tematu: http://forum.pl.bigb...316-tantra-pl2/

 

Padło wówczas sporo uwag pod adresem osoby która skasowała studio Tantra wyrzucając graczy bez słowa wyjaśnień, niwecząc ich starania i utrudniając dalszą grę.

 

Zapewne u części graczy pozostał niesmak i frustracja za takie potraktowanie przez szefową.

Dlatego chciałbym poinformować, że chociaż temat jest zamknięty to, jednak o przyczyny takiej decyzji można w dalszym ciągu zapytać odpowiedzialna osobę.

 

W grze z racji posiadania wielu multi kont, używała wielu nicków ale najbardziej znane to Jolka Kolka, Amonet na pl2 i Infinity na pl3.

A teraz gra sobie m.in. na koncie ZYDEKCLIF.

Na innych kontach też ale to już inna bajka... ;)

 

Dla zainteresowanych tematem, polecam w wątku na forum z zamieszczonego linku zwrócić uwagę na wypowiedzi gracza BELFER.

Tak, to jest właśnie Jolka Kolka / Amonet / Infinity a teraz ZydekCliff z pl3 chociaż nie chce się do tego przyznać.

 

Myślę, że warto mieć świadomość, iż granie z taką osobą już zawsze będzie się wiązało z ryzykiem, że pewnego pięknego dnia można się obudzić i nie mieć studia w którym się grało zasypiając poprzedniego wieczora.

 

 

Pozdro all

 

:P

 

 



#2 ręka

ręka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
Reputacja: 0

Napisano 06 grudzień 2017 - 01:06

Trochę błędne info wiwus sprzedała,Słyszałeś kolego że szumi w lesie ale nie wiesz w którym.Jolka Kolka taki nick nie istniał.

No i wiele innych błędów można by stwierdzić że to pomówienie. (lol)



#3 kotek12

kotek12

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
Reputacja: 9

Napisano 06 grudzień 2017 - 02:10

Mysle,ze czas najwyzszy zebys sie zajal w koncu swoja d...,swoimi multikontami i swoim studiem.
Czlowieku ile ty masz lat,ze szczujesz caly czas ludzi na innych? Bawi cie to? Nie masz ciekawszych zajec?
Od kiedy tak toroszczysz sie o to,zeby inni nie zostali bez studia? I co Cie obchodza losy tantry?Kiedy to studio powstalo ty nawet nie slyszales o tej grze :)

#4 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 06 grudzień 2017 - 03:39

Uuuu, drobna informacja a widzę pojawiły się emocje :-)

 

Spokojnie, to informacja o faktach o których był wątek.

Ale rozumiem ze niewygodna stąd takie reakcje :)

 

Ad. Reka

Niestety nie trafiłeś z tym wskazywaniem źródeł.

Tak , nick nie istniał , xd

http://prntscr.com/hjo08i

 

Ad. Kotek

Wyluzuj, bulwersacja Ci zaszkodzi.

Tak, bawi mnie, nawet bardzo :D

 

ps. wskaż te niby moje multikonta :-)

 



#5 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 06 grudzień 2017 - 05:27

A propos szczucia i zyciem innych graczy to wielce mnie ciekawi czemu Jolu Ty zyjesz moim zyciem ? Nick ewidentnie na pl3 nawiazujacy do mojego,zeby mnie tylko obrazic,opisy itd,itp ........Gorzej jak ja zaczne zatruwac Twoje ale nie tu w grze a jestem msciwym sku.....wielem. Wspolczuje Twojemu mezowi 


  • lola149 lubi to

#6 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 06 grudzień 2017 - 06:50

A propos szczucia i zyciem innych graczy to wielce mnie ciekawi czemu Jolu Ty zyjesz moim zyciem ? Nick ewidentnie na pl3 nawiazujacy do mojego,zeby mnie tylko obrazic,opisy itd,itp ........Gorzej jak ja zaczne zatruwac Twoje ale nie tu w grze a jestem msciwym sku.....wielem. Wspolczuje Twojemu mezowi 

A moim zdaniem jak ktoś już miesza życie prywatne z grą to ma tu ostro pojechane cliff i to grubo pojechane. Powołuję się na Twoje ostatnie zdanie Cliff i coś tam o zemście. Nick jak Ci nie pasi Zydkowej daj go na support do bana. Gram z nią jakiś czas i nawet słowa nie wspomniała o Tobie..widać po wypowiedzi nie ma co wspominać. Grubo masz tam....


  • ZyliiXon i Arletta23 lubią to

#7 xxxelenaxxx

xxxelenaxxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL8
  • Postać:CiotkaKlotka
  • Studio:The Suicide Squad






Reputacja: 396

Napisano 06 grudzień 2017 - 10:45

Coreyku, czemu nie umieścisz tego jeszcze w  tajemnicach bbe na fb :D  Tak tak, wszyscy wiemy że Ty go stworzyłeś i piszesz tam takie śmieci wyssane z palca że głowa mała :D

Masz swój haremik, to się zajmij nim lepiej, a nie wpierniczasz się tam gdzie nie powinieneś ;)

Bez pozdrowień ;)

 

 

 

PS: Autor tematu sam niejednokrotnie dostał bana na pl3 za MULTIKONTA , a gada o innych:D Ale  cóż, czego innego wymagać od gracza, który gra z lolusiem kapusiem? :D


Użytkownik xxxelenaxxx edytował ten post 06 grudzień 2017 - 10:57

Bolą mnie oczy i uszy. Oczy - od patrzenia na fałszywych ludzi. Uszy - od słuchania głupot.


#8 kotek12

kotek12

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
Reputacja: 9

Napisano 06 grudzień 2017 - 10:56

Corey,malo juz kont straciles za multi? Najlepiej szukac u kogos drzazgi nie widzac u siebie belki. Jesli tak bardzo chcesz ukladac wszystkim "zycie", to moze zerknij najpierw na swoje podworko.
Poza tym zaloze sie ,ze nie masz zadnych dowodow na poparcie swoich tez,tak wiec przez takie dzialanie mozesz komus zaszkodzic. Plotki maja to do siebie,ze malo w nich prawdy,a powtarzanie niesprawdzonych informacji jest zalosne.I gdzie w takim wypadku twoja troska o innych graczy?
Nie bulwersuje sie takimi tematami, raczej mnie to bawi :) Tym bardziej nie sa one dla mnie w zaden sposob niewygodne. Ale skoro jestes taki troskliwy i sie o mnie martwisz to bardzo dziekuje :*

#9 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 06 grudzień 2017 - 11:28

A moim zdaniem jak ktoś już miesza życie prywatne z grą to ma tu ostro pojechane cliff i to grubo pojechane. Powołuję się na Twoje ostatnie zdanie Cliff i coś tam o zemście. Nick jak Ci nie pasi Zydkowej daj go na support do bana. Gram z nią jakiś czas i nawet słowa nie wspomniała o Tobie..widać po wypowiedzi nie ma co wspominać. Grubo masz tam....

Wiadomo typie,ze bedziesz bronil kogos z kim grasz.Nick mam w 4 literach i nie lece do supportu bo oni banowac to tylko mnie potrafia .  Opisy dotyczace np.mojej pracy a takowe byly jak Ty nie miales pojecia o tej grze......wiec gow...o wiesz i tyle.


  • lola149 i polko lubią to

#10 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 06 grudzień 2017 - 12:27

Oooo komuś się znowu nudzi :D Marne marne maaaarne prowo :D Graj dalej ^^


Zmieniają się gracze, nie gra.


#11 myszka

myszka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
Reputacja: 6

Napisano 06 grudzień 2017 - 12:30

Dziwne że  corey  interesuje się takimi starociami a tu właśnie na PL 3 w nie tak odległej przeszłości studio DIAMONDS zostało usunięte,

możliwe że dlatego bo część graczy wylądowała w harem a reszta na mieście. istna żenada z twojej strony panie historyku



#12 Wojtek1975

Wojtek1975

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
Reputacja: 3

Napisano 06 grudzień 2017 - 16:57

 Wiadomo ze beda tak robić aby nas osłabić i akurat moze ktoś przestanie grać , co było mnie nie interesuje , poznałem Jole tutaj i jest spoko , a niektórych bardzo boli ,ze dostają ,nie są nr 1 , po prostu nie umieją sie bawić , zachowują sie jak małe dzieci w piskownicy ,którym ktoś zabrał zabawkę , Brawo :)))


  • CocoChanel i Arletta23 lubią to

#13 Arletta23

Arletta23

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • LocationWrocław/Warszawa
  • Serwer:PL3
  • Postać:Arletta
Reputacja: 13

Napisano 06 grudzień 2017 - 18:01

 Wiadomo ze beda tak robić aby nas osłabić i akurat moze ktoś przestanie grać , co było mnie nie interesuje , poznałem Jole tutaj i jest spoko , a niektórych bardzo boli ,ze dostają ,nie są nr 1 , po prostu nie umieją sie bawić , zachowują sie jak małe dzieci w piskownicy ,którym ktoś zabrał zabawkę , Brawo :)))

Popieram twoją opinie Wojtku w 100%  ;) 
Jola jest super babka!  :P a to co było kiedyś jakoś nas bynajmniej nie interesuje..  :D


  • CocoChanel lubi to

#14 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 06 grudzień 2017 - 18:19

Dobra, mordki zdradzieckie, było śmiesznie... :D

 

Post był informacją, uzupełnieniem do zamkniętego tematu gdzie pewne sprawy zostały niedopowiedziane.

Fakty są takie, że ZydekClif, znana pod wieloma nickami skasowała studio Tantra i nie ma co udawać i zaprzeczać.

Było tak i koniec.

 

Tymczasem, dyskusja przeszła w pyskówkę personalną.

Widocznie temat niewygodny i trzeba zakrzyczeć rzeczywistość bo z faktami nie można wygrać.

 

Wypowiedzi ZydkaClifa pisane oczywiście z nowych kont na forum można pominąć bo wiadomo, że jedynie będzie opluwać jadem.

Ciekawsze są głosy obrońców Zydkowej.

 

Do poziomu dna dostosowała się oczywiście błyskotliwa jak worek kartofli xxxelenkaxxx, która swoje szokujące informacje o FB zasłyszała zapewne od samego właściciela fejsa który, miał ją odwiedzić jako kuzyn w wiadomym celu :P

Jednak nie dojechał? upss, zapewne po ujrzeniu twoich fotek pilnie coś mu wypadło.. ale doczekasz się, kiedyś, może... 

 

Rozumiem ze ujadanie w każdym temacie to rola idealnie dla Ciebie, ale czegoż innego można się po Tobie spodziewać?

No niczego :-)

 

Pograj sobie na tym darowanym koncie Zyla o którym wszyscy doskonale wiedzą tylko nikt z tym nic nie robi bo gdzie znajdą drugiego takiego jelenia na dx?

mission impossible

 

Jest jeszcze czujna jak zawsze Helka, ale w zasadzie to dzisiaj nawet Cię lubię Paula wiec nic więcej nie będzie o Tobie.

 

Ad. Myszka

Tak, gdy ktoś skasował studio Diamonds przyjęliśmy kilkoro graczy Diamonds i uważam, że to bardzo dobra decyzja.

Informacja kto skasował im studio, w swoim czasie.

Znowu będzie dym.

 

Ad Wojtek

Wyjaśnij kto niby będzie coś robił aby osłabić Wasze studio?

Piszesz tak tajemniczo jakby tu działały co najmniej jakieś siły tajemne albo wszystkie służby specjalne a to przecież tylko ja, nie kryjąc się za żadnym nowym kontem jak Jolka napisałem nowe informacje w starej sprawie.

Dla jasności dla wszystkich.

 

 

Widzę ze niejednego bardzo zabolało, że ktoś ośmielił się powiedzieć coś co jest niewygodne.

To tyle, jak sobie jeszcze pokrzyczycie to się jeszcze odezwę.

Narka

 

 

C.

 

;)

 

 

 

 

 

 


  • lola149 i Migdalska lubią to

#15 Wojtek1975

Wojtek1975

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
Reputacja: 3

Napisano 06 grudzień 2017 - 18:34

i nie mów tak nikt nie ma mordki , nie obrażaj ludzi , zreszą oid kogo tego wymagam od człowieka co zachowuje sie jak dzieciak :)) jzreszta szkoda mojego czasu na Ciebie , bo wszyscy widza kimjesteś i co prezetujesz sobą i swoim zachowaniem , Pozdrawiam Jarku :)))


  • xxxelenaxxx lubi to

#16 xxxelenaxxx

xxxelenaxxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL8
  • Postać:CiotkaKlotka
  • Studio:The Suicide Squad






Reputacja: 396

Napisano 06 grudzień 2017 - 18:37

Guzik o mnie wiesz jak widać :D  Więc nie wiem po co wypisujesz takie farmazony :D

Lepiej się zajmij kontem Almira na pl2 które dostałeś od lolusia kapusia, a nie wpierniczasz się tam gdzie Cię nie chcą :D 

A teraz kończę tą żałosną gadkę, szkoda mi klawiatury na takie ZERO :D


  • lola149, Modliszka i CoreyPL3 lubią to

Bolą mnie oczy i uszy. Oczy - od patrzenia na fałszywych ludzi. Uszy - od słuchania głupot.


#17 Haneczkaa

Haneczkaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Haneczka
Reputacja: 135

Napisano 06 grudzień 2017 - 19:14

Kobita sie ze mnie smieje, bo prasuje skarpetki. To prawda, ze ich sie nie prasuje?


  • xxxelenaxxx i Abulia lubią to

#18 peyton

peyton

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 7

Napisano 06 grudzień 2017 - 20:09

hej ;) 

bla bla bla szkoda czasu żeby to czytać niektórzy po prostu nie umieją przegrywać

pozdrawiam :P 



#19 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 06 grudzień 2017 - 21:30

Ktoś coś jeszcze o jakimś układzie kiedyś wspominał ?..ktokolwiek?  Miłego Wieczoru życzę, gramy dalej ;)


Użytkownik Analover edytował ten post 06 grudzień 2017 - 21:32

  • Arletta23 lubi to

#20 adaś

adaś

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 0 postów
Reputacja: 0

Napisano 06 grudzień 2017 - 22:37

Ktoś coś jeszcze o jakimś układzie kiedyś wspominał ?..ktokolwiek?  Miłego Wieczoru życzę, gramy dalej ;)

a warto w to jeszcze grać???? nie nudzi się Wam???? 

chyba trochę tak, skoro takie suchary wychodzą na wierzch:)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych