Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czary mary Ewy bary


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 03 styczeń 2018 - 05:28

Dnia ostaniego roku 2017 o godzinie 18 stej na pl3 Wioska Smerfów zrzucono dwa filmy których zrzucic sie nie da :)

 

Jak widać niebieskie okładki filmów wpl3 są zdublowane. Akcja ta nas kosztowała 18 złote :) 600 diaksów hahahah. Przed walką ze złymi misiami mniej wiecej 2 sekundy dwukrotnie zaplacilismy za ten zrzut filmu tracac ten film w walce oczywiscie ustawianej :D CZARY MARY

 

Drugim tematem czary mary są znikające diamenty z kont użytkowników w Wiosce Smerfów oraz statystyki, następnym włamania na konta użytkowników zmiany haseł, przesuwanie godzin zrzutów trofeów, znikające studia i gracze ostatni znikł Święty Spokój ..dużo tego :) Ja osobiscie mialem 39 błedów technicznych w okolo 30 minut :)

 

Zrzut zrzutu którego nie dało sie zrzucić posiada Qba pl, bo go wtedy zrobił :)

 

Jeśli ktoś się czuje urażony to przepraszam z góry, nie mam zamiaru więcej napedzać tej gry :) I tak wszystko osiągneliśmy Wioską w BBE .

 

Błedy techniczne są zamierzone przed support czego przykład mielismy o godzinie 18 roku 2017 ostatniego dnia. Błedem jest tylko branie debili do zespołu moderującego którzy robią takie akcje i stawiają support w złym swietle bo grają w te grę i sobie rady nie dają by cokolwiek wygrać. PO prostu Leszcze przy serwach po drugiej stronie.

 

Dziekuję wszystkim za miłą grę..Bo przestała być miła dzięki zamierzonym błędom technicznym supportu. Niech grają sami ze sobą jak grać nie umieją .. :) Pozdrawiam i uciekam do normalnego życia ;)

 

Wioskę Smerfów pozostawiłem w dobrych rękach dla osób którym ufam, tylko sekunda dzieliła mnie od zamknięcia studia tak jak miejsce miało to na pl2 kiedyś ;)


Użytkownik Analover edytował ten post 03 styczeń 2018 - 05:39


#2 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 03 styczeń 2018 - 05:49

Tu dowod na to co sie stalo.

 

https://zapodaj.net/...7ebda3.jpg.html

 

Ciezko jest odblokowac cos czego sie nie posiada. Nie chodzi mi o teorie spiskowe i ze ktos w tym rece macza, ale informuje tak dla informacji. :)



#3 BangBang i BangBang

BangBang i BangBang

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Locationrzut beretem od Warszawy
  • Serwer:PL3
  • Postać:colarus
  • Studio:BangBang i BangBang
Reputacja: 12

Napisano 03 styczeń 2018 - 08:21

(idea) ..... teoria stała się faktem,..

zaistniał precedens czasoprzestrzenny, continuum..... lub jak kto woli zakrzywianie płaszczyzny czasowej.

.....

nieźle  (balloon)


  • Virgo lubi to

Jeżeli nie możesz się jak ruszyć, wtedy poznasz co to jest cierpienie.......


#4 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 03 styczeń 2018 - 09:14

No tak nie dodałem jeszcze jednego, wczoraj zrzuciliśmy energię o godzinie 12 stej :D. Promo takie chyba noworoczne :D kto wie? Może jutro nowy wrzut wskoczy..można zrobić 3 zrzuty w ciągu 3 dni ? 

 

Pewnie że można ;)



#5 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 03 styczeń 2018 - 11:20

Ahaaaa, fajnie być rank 1!
Raj na Ziemi tam był parę tygodni, ale osiągnęliśmy to ciężką pracą i sprytem, przy kilku studiach ze znacznie lepszymi statami, było minęło, wróci.. ;)
Ale żeby tam siedzieć zrzucając ciągle zdobyte trofki?????
To ma byc ta niepokonana drużyna??
Za 18 złotych?
No nie wiem......
  • xxxelenaxxx i Vespula lubią to

#6 Vespula

Vespula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 113

Napisano 03 styczeń 2018 - 11:28

Abuś, szkoda prądu :) Przecież powszechnie wiadomo, że Pan A. jest najlepszy, a wszyscy i wszystko sprzyięga się przeciw niemu :) Na marginesie, jakiś czas temu zarzucał mi trzymanie niegrających nicków, sam "definitywnie" kończy grę, ale konta nie usunął... Prosiłabym o konsekwencję Kondziu :) :*
  • xxxelenaxxx i Olzia lubią to

#7 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 03 styczeń 2018 - 12:06

Szanowny Pan Analover chyba się lekko zapędził.

Po pierwsze błędy systemowe mogą się zdarzyć w każdej grze, ale czy to oznacza, że ktoś coś celowo robi ?

Po drugie czytając wszystkie Pana wpisy na Forum śmiem twierdzić, że jedyne zamierzone działania to teorie wymyślane przez Pana. Nie rozumiem tylko po co - liczy Pan na rozgłos? Byś może nie mi oceniać.

Proszę wziąć pod uwagę, że każda praca czy to Zespołu Moderującego na Forum czy też praca w Supporcie jest NADZOROWANA i coś takiego o czym Pan pisze nigdy nie miałoby miejsca.

Nie wiem czy zdaje sobie Pan sprawę ale tego typu pomówienia mogą być karalne?  

Jeśli ktoś uważa inaczej, zawsze można zwrócić się bezpośrednio do Playaty o wyjaśnienie jak to było możliwe. 

Przecież to na pierwszy rzut widać, że to błąd systemu. 

 

Znikające diamenty, statystyki, włamania, zmiany haseł, przesuwanie godzin "zrzutów" trofeów, znikające Studia i gracze? hmmm .. Wszystko znika tylko i wyłącznie w Pana Studio?

Proszę sobie wyobrazić, że sami Gracze kasują swoje Postaci, inni dostają z rożnych przyczyn blokadę kont, jeszcze inni kasują swoje Studia.

Jeśli ma Pan choć jeden dowód na potwierdzenie swoich słów proszę wysłać do supportu z konkretnym dowodem albo jeszcze lepiej proszę o bezpośrednie zgłoszenie do Playaty - dokładnie sprawdzą co faktycznie miało miejsce, a co jest wyssane z palca.

 

Proszę także o zaprzestanie zbędnego komentarza w tym temacie.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#8 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 03 styczeń 2018 - 12:42

Tak jak napisala przedmowczyni, gra może mieć kilka bledow.

 

Co do zrzutu enki w Wiosce, to jezeli byl mozliwy, to silnik gry nie zaliczyl tamtych zrzutow, to jeden zrzut na 7 dni i to jest wyraznie napisane. Czyli tu jest kolejny blad do naprawienia. Jezeli oczywiscie zrzut eny, byl, jest prawdziwy i autentyczny? Nie mi to sprawdzac i oceniac.

Czyli rzeczywiscie mamy problem, bo udalo sie w ciagu 1,5 sekundy przegac walke, dokonac zrzutu nieposiadanej trofki, dokonac wplaty na zrzut brakujacych diaxow, bo gra sie przywiesila i znow dokonac drugi raz tej samej trofki, ktora juz dawno powedrowala do studia ktore wygralo walke.  :)
Jak juz uda sie ogarnac to co sie stalo, to kolejny "fakt", ze w ciagu mnie niz 7 dni dokonali kolejnego zrzutu, jest kolejnym bledem do wyeliminowania w grze.

Bede wdzieczny za nie banowanie mojego konta, bo staram sie tylko wyjasnic co tu sie stalo.  :)
Pozdrawiam cieplo wszystkich zainteresowanych
Q


  • Vespula i CocoChanel lubią to

#9 Sirluca

Sirluca

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • LocationBelgium
  • Serwer:PL3
  • Postać:Poloo
  • Studio:Sezam
Reputacja: 1

Napisano 03 styczeń 2018 - 13:45

no no no ale jaja !!!! hahahaha :D usmialem sie (lol) :laugh: :laugh: :laugh:



#10 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 03 styczeń 2018 - 14:00

Tu nie ma nic smiesznego. Ja za to polecialem, bo Anal winil mnie za cale zamieszanie. Zrobilo mi sie bardzo przykro, bo tylko staralem sie zrobic to co kazal. Ja soja czesc wykonalem, szkoda, ze przegralismy obrone, bo gdybysmy wygrali, to sytuacja zapewne byla by supelnie inna i teraz nie obrywal bym od Was w ciaglych atakach. :)



#11 Vespula

Vespula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 113

Napisano 03 styczeń 2018 - 14:09

Jeśli przez Twój czyn pan A. faktycznie zrezygnuje z gry, to uroczyście i przy świadkach obiecuję Cię nie zaatakować do końca istnienia serwera :)
  • Olzia lubi to

#12 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 03 styczeń 2018 - 14:28

Dajcie spokoj, bo ja juz sie zaczynam bac wychoodzic na ulice, a jak juz ide, to szybko do auta i rura przed siebie. Tylko czekam jak rano wyjde z domu, a na wycieraczce bedzie lezal martwy kot i krwia na drzwiach bede mial wypisane "Cham z Supportu". :)

 

 

 

Wlasnie dostalem depesze z Playata GMBH, ze czytaja forum i zdecydowali na nadzwyczajnym, walnym zgromadzeniu Zarzadu Firmy, przydzielic mi prywatna ochrone, do czasu wyjasnienia sie sprawy. Wlasnie z ich siedziby wyruszyl wyczarterowanym samolotem transportowym, wskrzeszony po 77 latach, oddzial komandowsow z grupy SS. Beda chronic mnie i moja rodzine 24h na dobe. Ponoc jak mam zwierzaka, to tez bedzie pod ochrona.

 

  :D


Użytkownik Kaaa26 edytował ten post 03 styczeń 2018 - 15:06
double post

  • Vespula i CocoChanel lubią to

#13 Sirluca

Sirluca

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • LocationBelgium
  • Serwer:PL3
  • Postać:Poloo
  • Studio:Sezam
Reputacja: 1

Napisano 03 styczeń 2018 - 15:01

wy naprawde macie beke z tej calej sytuacji , nie rozumiem ja was.... :S



#14 Vespula

Vespula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 113

Napisano 03 styczeń 2018 - 15:04

Myślę, że nie z sytuacji. Bug faktycznie dość spory i dobrze, żeby został usunięty. Nie wiem,jak kogo, mnie osobiście w tej sytuacji śmieszy coś innego... lub ktoś inny ;)
  • xxxelenaxxx lubi to

#15 lola149

lola149

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Lola149
  • Studio:MOS
Reputacja: 27

Napisano 03 styczeń 2018 - 15:46

Aj a ja moge isc o zaklad wartosci 20 000 diax oto ze jeszcze zobaczymy pana anala na pl3 tak samo jak i tutaj na forum 

kazdy wie ze jest kilku krzykaczy ktorzy juz konczyli gre a nadal graja sam  pan anal zrobil to juz dwukrotnie w przeciagu 2-3 miesiecy 


  • xxxelenaxxx, Vespula i Lucyferio lubią to

#16 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 03 styczeń 2018 - 15:51

Przypominam o kilku ważnych punktach z Regulaminu Forum: 

 

"Posty i dyskusje, w których pojawiają się następujące treści (pkt. a-s), mogą zostać bez komentarza edytowane lub usuwane, a tematy zamknięte. Użytkownicy forum, którzy zamieszczają tego typu informacje, muszą liczyć się z tym, że będą upominani, bądź ich konta zostaną zablokowane:

a) Zniewagi; ataki personalne na innych użytkowników; nieprzyzwoite wyrażenia; wulgaryzmy lub ich skróty.

b) Treści nielegalne; z podtekstem rasistowskim/etnicznym; religijnym albo zniesławiające.

c) Oszustwa w grze i poza nią (np. „Exploits“, "Scam", "Phishing"; strony i pliki, które zawierają lub rozprzestrzeniają wirusy i inne szkodliwe oprogramowania).

d) Reklamy komercyjne, polityczne lub inne pochodzące od zewnętrznych oferentów, jak również świadczenia; usługi oraz dyskusje, których treści w znacznym zakresie dotyczą konkurencyjnych produktów.

e) Napiętnowanie innych graczy poprzez upublicznianie zdjęć ekranów; nazw bohaterów lub imion użytkowników w formie tekstu.

f) Podszywanie się pod pracownika firmy Playata i/albo European Games Group; używanie ich oficjalnych nazw, bądź też zamierzone korzystanie podobnej nazwy." etc.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych