Skocz do zawartości


Zdjęcie

misie

panda miś

  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 BangBang i BangBang

BangBang i BangBang

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Locationrzut beretem od Warszawy
  • Serwer:PL3
  • Postać:colarus
  • Studio:BangBang i BangBang
Reputacja: 12

Napisano 08 styczeń 2018 - 17:18

:S

Od pewnego czasu zastanawiam się nad tym skąd misie znajdują się na mapach misyjnych BBE. Za Chiny Ludowe nie wiem co misie mają wspólnego z tak szanowną grą.

Postarałem więc się oto aby tytuł tematu "misie" miał jedną spójną z grą cechę. (smug)

Misie,....można również potraktować jak " tłucmisie", lub "bićmisie", ale jak widać po układach liter, każde z tych słów nawołuje do agresji wobec bądź co bądź wymarłego gatunku.

Tym bardziej na sam widok misia... żal się jakoś człowiekowi robi, no bo jak można walnąć kogoś,

kto i tak ma już podbite oczki. :O

Generalnie na myśl mi przychodzi taki pomysł, aby zamiast misiów, misi, Pand :), wydawca gry zastosował inne zwierzątko....no na przykład liska, złego wilka co babcię chciał zjeść....lub po prostu wstawić gębę  w karykaturalnym zarysie któregoś z Naszych polityków. :X ...

Rzecz jasna mam swoje typy w tym temacie.

....Nie obraziłbym się również oto, aby zamiast misiów, misi, Pand wstawić przykładowo moją gębę.

Ale nie jest to wykonalne, gdyż moja gęba...a raczej podobizna stoi obecnie w kuchni, tuż przy cukierniczce...bo ktoś notorycznie z domowników wyżera cukier.

Tym optymistycznym akcentem korzystając z przerwy w akcji misie kończę i idę zbierać puszki. (wave) Howgh


Jeżeli nie możesz się jak ruszyć, wtedy poznasz co to jest cierpienie.......


#2 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 09 styczeń 2018 - 09:46

Niezłą masz faze.


  • xxxelenaxxx lubi to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych