Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmniejszenie poziomu trudności na imprezach

BBE Imprezy

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 03 luty 2018 - 10:28

Uważam że obecnie poziom trudności imprez jest za wysoki.

5 min czekania kiedy misja się nie powiedzie plus porażki w walkach na które nie mamy wpływu tylko coraz bardziej zniechęcają do robienia imprez.

Mimo przebrania się w prawie wszystkie ciuchy pod daną statystykę nie pomaga za bardzo.

Gra ma za bardzo wygórowane wymagania co do zaliczenia wyzwania a 3 czerwone pola są (strzałka bardzo rzadko kończy ruch od połowy do końca) sporym problemem.

 

Dlatego uważam że w imprezie powinni zmniejszyć czas oczekiwania do 2-3 minut albo sporo zmniejszyć wymagane punkty do zaliczenia misji bo obecnie to koszmar.

 

Nie podoba mi się to że gra stawia ultimatum: kupuj diaxy (niby można zbierać w grze ale dają bardzo mało i na długo takiego dopalacza ze zbieranych diaxów nie utrzymasz) aby mieć na dopalacze albo imprezy będą kończyły się porażką.


  • astoret, BitchNr1 i jenny16 lubią to

#2 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 03 luty 2018 - 15:57

Jestem przeciwnego zdania...

Bo rozumiem, że chciałbyś żeby zawsze, wszędzie i wszystko Ci się udawało i to w dodatku tanim kosztem, żadnych potknięć, żadnych porażek, same sukcesy, ułatwienia i bonusy??
A ja nie. Szybko by mi się znudziło :/

#3 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 03 luty 2018 - 17:38

Moim zdaniem imprezy są zbyt proste :D A Ty mi tu o zmniejszeniu poziomu trudności ... 

 

Wystarczy się dobrze ruszać :D te "Kocie Ruchy" ! Czaisz ?


Użytkownik EndriuBp edytował ten post 03 luty 2018 - 17:38

  • Vespula lubi to

#4 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 03 luty 2018 - 20:32

Jestem przeciwnego zdania...

Bo rozumiem, że chciałbyś żeby zawsze, wszędzie i wszystko Ci się udawało i to w dodatku tanim kosztem, żadnych potknięć, żadnych porażek, same sukcesy, ułatwienia i bonusy??
A ja nie. Szybko by mi się znudziło :/

 

Nie twierdzę że wszystko ma się udawać ale jak za dużo imprez się nie kończy bo za dużo potknięć było to zniechęca do dalszej gry. 

 

Pewnie nie masz tego problemu bo płacisz w tej grze za diamenty i kupujesz dopalacz do umiejętności więc nie masz tego problemu  (lol) .

 

 

Moim zdaniem imprezy są zbyt proste :D A Ty mi tu o zmniejszeniu poziomu trudności ... 

 

Wystarczy się dobrze ruszać :D te "Kocie Ruchy" ! Czaisz ?

 

Endriu widać że też jesteś z tych płacących więc nie masz tego problemu. 

 

Imprezy bez dopalacza do umiejętności są trudne. "To wysoko postawiona poprzeczka" ! Czaisz ?  (smug)


Użytkownik Gamer edytował ten post 03 luty 2018 - 20:33


#5 BitchNr1

BitchNr1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 postów
  • LocationWarszawa
  • Serwer:PL1
  • Postać:SexyEwa
  • Studio:Swingersi
Reputacja: 814

Napisano 03 luty 2018 - 21:03

Ja odnoszę natomiast wrażenie, że po początkowych zmianach w imprezach (czas trwania do 5 minut w przypadku porażki i brak czasowego oczekiwania w postaci sukcesów) poziom trudności imprez podskoczył. Na początku było ok, a teraz naprawdę idzie utknąć gdzieś na długo.

 

Ostatnio coraz częściej zdarza mi się używać 1-2x dx podczas najtrudniejszych misji, bo nie idzie przeskoczyć takiej misji umiejętnościowej inaczej w przypadku braku pomyślności.


  • Gamer i jenny16 lubią to

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni (devil)


#6 Vespula

Vespula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 113

Napisano 03 luty 2018 - 21:36

Gamer, a ja jak czytam Twoje wpisy, to stwierdzam, że Ty chyba jesteś z tych głównie narzekających, a ci, co nie narzekają, z definicji muszą być z "tych płacących" :D

Owszem, imprezy nie są proste, jeśli chcesz za każdym razem mieć łatwiej, starczy wybierać tylko Burning Bernie :) .

Zgadzam się z Ewą powyżej, że imprezy stały się jakby trudniejsze, ale czy to zniechęca do gry? Kwestia podejścia, mnie osobiście zachęca, bo za łatwo, to nudno :)

(oczywiście piszę to z poziomu tylko i wyłącznie "tych płacących" ;) )



#7 Gamer

Gamer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 63

Napisano 04 luty 2018 - 09:58

Vespula jak patrze na Twoje wpisy to stwierdzam że myślenie nie jest Twoją mocną stroną.

 

Skoro imprezy się nie udają któryś raz z rzędu to znaczy że coś nie tak jest.

 

Pokaż mi postać która ma Wyrafinowania około 44 tysięcy na 445 lvlu  :D . To tylko pierwsza, "najłatwiejsza" misja w zamku.

Nawet osoby na 550 lvlu nie mają 30k wyrafinowania a mają dopalacze 50% do umiejętności (think) .


Użytkownik Gamer edytował ten post 04 luty 2018 - 10:00


#8 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 04 luty 2018 - 12:06

Ja zakładam maksymalnie po 3 itemy do danej umiejętności. Dosłownie trzy :)

 

Od tygodnia nie miałem, żadnych problemów z ukończeniem Whiplash 

bez baterii, bez dx... przegrywając 2-3 misje na imprezę. Oczywiście przebieram się przed każdym atakiem.


  • Haneczkaa i Abulia lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#9 lola149

lola149

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Lola149
  • Studio:MOS
Reputacja: 27

Napisano 04 luty 2018 - 17:45

Ja zakładam maksymalnie po 3 itemy do danej umiejętności. Dosłownie trzy :)

 

Od tygodnia nie miałem, żadnych problemów z ukończeniem Whiplash 

bez baterii, bez dx... przegrywając 2-3 misje na imprezę. Oczywiście przebieram się przed każdym atakiem.

o widzisz jak ladnie ci wchodzi impreza a ja w to nie wierze ze tak jest skoro dla ciebie to zaden problem z tego co piszesz zrobic dla ciebie impreze to jest max 16 min wiec poswiec ta chwile i udowodnij nam wszystkim jak pieknie wchodzi ci impreza bez baterii i diax z max 3 przegranymi  misjami na impreze wystarczy zrobic film i zamiescic nam do niego link 


  • Gamer lubi to

#10 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 04 luty 2018 - 18:47

o widzisz jak ladnie ci wchodzi impreza a ja w to nie wierze ze tak jest skoro dla ciebie to zaden problem z tego co piszesz zrobic dla ciebie impreze to jest max 16 min wiec poswiec ta chwile i udowodnij nam wszystkim jak pieknie wchodzi ci impreza bez baterii i diax z max 3 przegranymi  misjami na impreze wystarczy zrobic film i zamiescic nam do niego link 

 

Proszę bardzo, specjalnie dla Ciebie :)

 

http://scr.hu/3te1/pjgj7

http://scr.hu/3te1/wjv6n

http://scr.hu/3te1/687be

 

Przegrałem 2 misje.


  • astoret i Haneczkaa lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#11 lola149

lola149

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Lola149
  • Studio:MOS
Reputacja: 27

Napisano 04 luty 2018 - 18:50

hahaha a na co to jest niby dowod czytaj ze zrozumieniem poprosze o film takich screenow moge miec pelno nie ma dowodu na to ze nie zrobiles imprezy za diaxy 



#12 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 04 luty 2018 - 18:54

no przecież masz pokazana ilość dx :)

 

tak, ten 1 dx wypadł mi z pojedynku xD Przepraszam...


Użytkownik ZyliiXon edytował ten post 04 luty 2018 - 19:06

  • astoret i Haneczkaa lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#13 Kaaa26

Kaaa26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 573

Napisano 04 luty 2018 - 18:55

Proponuję Wasza "dyskusje" przenieść na poziom wiadomosci prywatnych, Dalsze posty nie mające zwiazku z tematem będą usuwane.


" Nawet do bezprawia ludzie chcą sobie zapewnić prawo." Aleksander Kumor 

71907.jpg


#14 lola149

lola149

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Lola149
  • Studio:MOS
Reputacja: 27

Napisano 04 luty 2018 - 18:58

jakos ja tu widze zwiazek widac ze na zamiesczonych screenach nawet mamy rozne ilosci diamentow hymm niby to tylko 1 ale jest roznica gdzie widac ze zrobiona impreza zostala za diamenty jedynie film idowodni wszystkim ze robisz tak swietnie imprezy i nie jest zwiekszony ich poziom trudnosci 

 

co do tego 1 diaxu tak sobie mow nawet ta sama iolsc diax nie znaczy ze impreza zostala bez nich zrobiona 

juz mowie dlaczego a dlatego ze mozesz sobie doladowac diax w kazdej chwili czego nikt nie widzi robisz impreze potem roznice wplacasz do studia wiec te screeny nie sa zadnym dowodem ze ukonczyles ja przegrywajac tylko 2 razy 


Użytkownik lola149 edytował ten post 04 luty 2018 - 19:26

  • Gamer lubi to

#15 Haneczkaa

Haneczkaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Haneczka
Reputacja: 135

Napisano 04 luty 2018 - 19:13


 

Vespula jak patrze na Twoje wpisy to stwierdzam że myślenie nie jest Twoją mocną stroną.

 

Skoro imprezy się nie udają któryś raz z rzędu to znaczy że coś nie tak jest.

 

Pokaż mi postać która ma Wyrafinowania około 44 tysięcy na 445 lvlu :D . To tylko pierwsza, "najłatwiejsza" misja w zamku.
Nawet osoby na 550 lvlu nie mają 30k wyrafinowania a mają dopalacze 50% do umiejętności (think) .


Daruj sobie osobiste wycieczki. To, że ktoś się z Tobą nie zgadza, nie oznacza, że ma problemy z myśleniem. Skoro jesteś taką niedojdą, że masz problem w Wishplash, to bierz łatwe lokalizacje. Ja na 465 poziomie klepię to bez problemu, żeby nie było, że gadasz z rookie.

 

Na 466 poziomie. Mała poprawka, właśnie wskoczył.


Użytkownik Osqar edytował ten post 06 luty 2018 - 13:35
merging


#16 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 04 luty 2018 - 19:25

Że niby za diax coś robię ? No fakt wspomke umek mam z diaxów zdobytych w grze ;] 

 

Loluś <3 miszcz skreenów !  Aj miss Ju !!!!

 

Ten tego :D


  • xxxelenaxxx i Haneczkaa lubią to

#17 Haneczkaa

Haneczkaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Haneczka
Reputacja: 135

Napisano 04 luty 2018 - 19:36

jakos ja tu widze zwiazek widac ze na zamiesczonych screenach nawet mamy rozne ilosci diamentow hymm niby to tylko 1 ale jest roznica gdzie widac ze zrobiona impreza zostala za diamenty jedynie film idowodni wszystkim ze robisz tak swietnie imprezy i nie jest zwiekszony ich poziom trudnosci 

 

co do tego 1 diaxu tak sobie mow nawet ta sama iolsc diax nie znaczy ze impreza zostala bez nich zrobiona 

juz mowie dlaczego a dlatego ze mozesz sobie doladowac diax w kazdej chwili czego nikt nie widzi robisz impreze potem roznice wplacasz do studia wiec te screeny nie sa zadnym dowodem ze ukonczyles ja przegrywajac tylko 2 razy 

Bardzo proszę o używanie znaków interpunkcyjnych, jak kropka czy przecinek. Nie da się tego przeczytać ze zrozumieniem.


  • xxxelenaxxx, BitchNr1 i EndriuBp lubią to

#18 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 04 luty 2018 - 19:42

co do tego 1 diaxu tak sobie mow nawet ta sama iolsc diax nie znaczy ze impreza zostala bez nich zrobiona 

juz mowie dlaczego a dlatego ze mozesz sobie doladowac diax w kazdej chwili czego nikt nie widzi robisz impreze potem roznice wplacasz do studia wiec te screeny nie sa zadnym dowodem ze ukonczyles ja przegrywajac tylko 2 razy 

 

Tak doładowałem dx i szybciutko imprezę sobie skróciłem.. a różnicę ze screenów wpłaciłem do studia

tylko o 1 się pomyliłem :/ masz mnie !

 

niestety tego nie mogę pokazać, ponieważ akurat rozmawialiśmy o Tobie.. bana bym dostał za wulgaryzmy ;) sam rozumiesz


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#19 Haneczkaa

Haneczkaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:Haneczka
Reputacja: 135

Napisano 04 luty 2018 - 19:47

Tak doładowałem dx i szybciutko imprezę sobie skróciłem.. a różnicę ze screenów wpłaciłem do studia

tylko o 1 się pomyliłem :/ masz mnie !

 

niestety tego nie mogę pokazać, ponieważ akurat rozmawialiśmy o Tobie.. bana bym dostał za wulgaryzmy ;) sam rozumiesz

Bardzo przytomnie sie zachowales. Nie wolno mowic bezposrednio, ze kogos ...... nazwales, bo za to grozi ban. Nawet jesli to prawda.


Użytkownik Cherubinek edytował ten post 04 luty 2018 - 19:52
prawdopodobny wulgaryzm


#20 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 04 luty 2018 - 19:48

Witajcie

Ze względu na liczne odpowiedzi obiegające od sedna, temat zamykam.

Jeśli ktoś będzie chciał dodać jakąś konstruktywną wypowiedź proszę o prw.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.






Also tagged with one or more of these keywords: BBE, Imprezy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych