Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer 3 ma 31 szt. trofeum, Serwer 1 i 2 mają 30 szt.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 17 luty 2018 - 19:36

Witam,

 

Od kilku tygodni jest dziwna sytuacja w grze.

Serwer 3 ma 31 szt. trofeum (10 energii, 10 odwagi, 11 filmów)

Serwery 1 i 2 mają po 30 szt. (10 energii, 10 odwagi, 10 filmów)

 

Zestawienie trofeum na 17.02.2018 na serwerze 3:

Energia: 10 szt (Harem 2 szt., Raj 1 szt, Złe Misie 4 szt., Ilsane Lovers 3 szt.)

Odwaga : 10 szt (Harem 2 szt., Raj 1 szt., Ilsane Lovers 2 szt.,Sezam 1 szt., Raj na Ziemi 2 szt., Jack the Ripper 1 szt., Sex Burdello i Browary 1 szt.)

Film: 11 szt. (Wioska Smerfów 2 szt., Raj 3 szt., Sezam 3 szt.,Raj na Ziemi 1 szt., Moulin Rouge 2 szt.,)

 

Ktoś wie dlaczego są różnice w liczbie trofek pomiędzy serwerami?

Gracze z Serwerów 1,2 mają inne warunki niż gracze z Serwera 3, a powinny być równe dla wszystkich grających.

Sytuacja trwa kilka tygodni.

 

Czy support nie wie, że na jednym serwerze jest więcej trofek niż na pozostałych serwerach???

Może support skomentuje sytuacje?

 

 



#2 Vespula

Vespula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 113

Napisano 17 luty 2018 - 19:55

Temat był poruszany bardzo obszernie wieki temu... a konkretnie 3 stycznia :) Czytaj poniżej "Czary Mary Ewy Bary" :D
I nie wiem, czy pytanie o to, czy support o tym wie powinno się znaleźć tu, czy zostać skierowane bezpośrednio do supportu ;)

#3 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 17 luty 2018 - 20:52

Witajcie 

W tym temacie raczej Support się nie wypowie, na Forum są Moderatorzy.

Jeśli sprawa była zgłaszana do Supportu to prosimy pytać właśnie tam.

Jednakże w takim przypadku należy się liczyć z konsekwencjami posiadania 11 trofeum, zacytuję fragment warunków użytkowania gry:

*Użytkownikowi nie jest dozwolone wykorzystywanie na własną korzyść błędów oprogramowania (tzw. bugów). 

*Zabrania się manipulacyjnych ingerencji w oferowane usługi. Należy do nich w szczególności używanie oprogramowania oraz mechanizmów zakłócających oferowane usługi lub dających Użytkownikowi nieuczciwą przewagę nad współgraczami. Zabronione jest między innymi tworzenie i/lub używanie hacków, modów, cheatów, botów, narzędzi do eksploracji danych oraz zautomatyzowanych wtyczek przeglądarki.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#4 CoreyPL3

CoreyPL3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Corey3
  • Studio:Harem
Reputacja: 52

Napisano 17 luty 2018 - 20:58

Faktycznie temat jest omówiony, chociaż nazwa tematu zakamuflowała tematykę posta :-)

Lecę czytać jakie konkluzje w nim..

 

Ps. Jeśli temat był to ktoś również uznał że odpowiednim miejscem jest forum.

Zresztą nie wiemy czy nie było również jednocześnie dokonane zgłoszenie do supportu, chyba że Ty wiesz o tym bo ja nie wiem.

 

Podsumowując:

Dzięki Vespulko za proletariacką czujność i wskazanie miejsca gdzie temat był już omówiony.

Właśnie to jest najlepsze w Kąciku Technicznym, można dostać odpowiedź bez angażowania supportu,

 

:)

 

Tak czy siak, temat można połączyć lub zamknąć, obojętnie, należy jednak rozwiązać problem i poprawić co trzeba tak aby na każdym serwerze było 30 trofek.

Zwłaszcza jak piszesz temat znany od 3.01

 

;)


Użytkownik CoreyPL3 edytował ten post 17 luty 2018 - 21:03


#5 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 17 luty 2018 - 22:07

Garguś ..Czarodziej  (inlove)  (y)  z podziękowaniami dla szamanów :)


Użytkownik Analover edytował ten post 17 luty 2018 - 22:09

  • Arletta23 lubi to

#6 jck

jck

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • LocationZnad morza
  • Serwer:PL1
  • Postać:JCK
  • Studio:PoProstuPieprz, Sezam (PL3)
Reputacja: 4

Napisano 17 luty 2018 - 22:10

od zbytku głowa nie boli :D.

PL3 jest aktywniejsze, wiec prosimy o 12 trofkę.

 

Garguś czaruj dalej :D



#7 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 18 luty 2018 - 20:05

Nie Gargus czarodziej, tylko sprytne raczki QbaPL. Zrobilem co mi kazano i przyplacilem to wyrzuceniem ze studia w bardzo niemilej atmosferze i ze slabym finiszem. Zarzucono mi bycie pracownikiem supportu, oraz żem jest: xxx



#8 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 18 luty 2018 - 20:10

 

Nie Gargus czarodziej, tylko sprytne raczki QbaPL. Zrobilem co mi kazano i przyplacilem to wyrzuceniem ze studia w bardzo niemilej atmosferze i ze slabym finiszem. Zarzucono mi bycie pracownikiem supportu, oraz żem jest: xxx

 

nie Ty To zrobileś Kuba ani nie Ja :) Nikt Cie nie wyzywał przecież tak jak opiszujesz , a ten temat podobno jest zamknięty :)..czyż nie Kubuś ;)

Po czorta zrzucać już zrzuconą jak jedna zrzucona została na błędzie technicznym w telefonie jak mówiłeś i jak możliwe żeby to zrobić. Na te pytanie sobie odpowiedz, ja nie muszę..



#9 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 18 luty 2018 - 21:53

Temat został otwarty ponownie na prośbę Użytkownika Forum ale widać niepotrzebnie.

Zamykam.


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych