Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprostowanie tematu dublujących się trofek filmowych na pl3..


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 18 luty 2018 - 18:49

Witam kibiców i publiczność. Piona.  (wave) 

 

Wypowiedź tą kieruję do tych którzy mają jakikolwiek niesmak lub wątpliwości co do trofek filmowych i ich nadmiarze na pl3.

Nie chcę robić szumu tylko po prostu odpowiedzieć na parę pytań co do tego tematu, który wisi od dawna.

 

Film powstał w Wiosce na pl3, osobiście sam atak ustaliłem tego wieczoru promując nowych producentów i wysyłając polecenie ataku na pw.. z niecierpliwością i uśmiechem czekałem na rezultat na telefonie..  (y), już 1 stycznia wrzało w innym studiu w topce i o moich czarach  (grin)

 

Co do rozwiązania tej sprawy nie mogę podać decyzji supportu ponieważ nie wolno i tyle  :P ..choć jest wiele osób które wiedzą o co chodziło tego czarodziejskiego wieczoru..

 

Jedno tylko wiem nawet jeśli wynikł "jakiś błąd"  :S firma powinna od razu go naprawić a nie czekać aż z cieknącej rury poleje się strumień wody. 

 

Logicznym wyjściem byłoby usunięcie filmu jeśli był we władaniu Smerfów, inni to by nie oddali bo by było "to nie ten to tamten  (grin)  nieoddamy!!!" .Jednak to już teraz też nie jest realne ponieważ Smerfy poodchodziły  z powodu miedzy innymi tego również problemu który wtedy wynikł..

 

Pozdrawiam wszystkich filmokręciołków  (inlove)


Użytkownik Analover edytował ten post 18 luty 2018 - 18:50

  • Arletta23 i Sirluca lubią to

#2 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 18 luty 2018 - 19:00

Jak by kto pytal, to moja zasluga. Dostalem polecenie wyrzucenia trofki po ataku/obronie, aby zaatakowac szybko inne studio, ale bez trofki, zeby bylo wiecej POWER-u. Zrobilem to co mi kazano DWA RAZY w 1,5 sekundy, a przyplacilem to wyrzuceniem ze studia przez przedmowce. Gra mi sie przywiesila na telefonie, wiec oblokowalem drugi raz.

Zrobilo mi sie przykro, bo to nie byl moj blad. Gdyby przedmowca dobrze policzyl walke, ktorej nie dalo sie wygrac, to w ogole nie zabieral bym sie za zrzucanie trofki.

Wyszlo inaczej. Przyszla walka, ja zrzucilem dwa razy NIEPOSIADANA trofke, bo zabral ja zwyciezca walki, a ja potem zmieszany z blotem, nawyzywany, zostalem wyrzucony.

Moze szkoda, ze tak wyszlo, a moze i dobrze ze tak wyszlo. 

Zastanawiam sie, czy nie dokonac tego jeszcze kilka razy, bo mozna to spokojnie osiagnac po raz kolejny. :)



#3 Vespula

Vespula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 113

Napisano 18 luty 2018 - 19:07

Ale oczywiście Pan A. twierdzić będzie, że było to jego przemyślane i zaplanowane działanie :) Żal... :)

#4 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 18 luty 2018 - 19:13


 

Jak by kto pytal, to moja zasluga. Dostalem polecenie wyrzucenia trofki po ataku/obronie, aby zaatakowac szybko inne studio, ale bez trofki, zeby bylo wiecej POWER-u. Zrobilem to co mi kazano DWA RAZY w 1,5 sekundy, a przyplacilem to wyrzuceniem ze studia przez przedmowce. Gra mi sie przywiesila na telefonie, wiec oblokowalem drugi raz.
Zrobilo mi sie przykro, bo to nie byl moj blad. Gdyby przedmowca dobrze policzyl walke, ktorej nie dalo sie wygrac, to w ogole nie zabieral bym sie za zrzucanie trofki.
Wyszlo inaczej. Przyszla walka, ja zrzucilem dwa razy NIEPOSIADANA trofke, bo zabral ja zwyciezca walki, a ja potem zmieszany z blotem, nawyzywany, zostalem wyrzucony.
Moze szkoda, ze tak wyszlo, a moze i dobrze ze tak wyszlo.
Zastanawiam sie, czy nie dokonac tego jeszcze kilka razy, bo mozna to spokojnie osiagnac po raz kolejny. :)


Kuba Twój przedmówca dobrze wiedział że przegramy tę walkę ;) doskonale to wiedział ...bo znał ataki wcześniejsze i rozejście się trofek :) bo przesłano mu ataki i ustawienie studiów hahah , żeby to nie była podpucha ustawienie ataku odbyło by się na telefon jak zawsze..
Wszystko się da tylko tylko musi być czas i miejsce ..próbuj ;) Pozdrawiam

 


 

Ale oczywiście Pan A. twierdzić będzie, że było to jego przemyślane i zaplanowane działanie :) Żal... :)


Udowodnić to skreenem jak inni, Pani "świat jest niesprawiedliwy " :) .. Żal - to pokazywać to publicznie.
Po co się wogóle wypowiadać jak się pojęcia nie ma. Gra se Pani :)..

#5 Vespula

Vespula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 113

Napisano 18 luty 2018 - 19:31

Czy ja narzekam na niesprawiedliwość świata? Dotąd była to domena kogoś innego :)

#6 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 18 luty 2018 - 20:01

To po jakiego wafla zrobiono ze mnie kozla ofiarnego? czarna owce? ofiare losu? sierote? niemote? itd. itp. ???????



#7 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 18 luty 2018 - 20:15

Czy ja narzekam na niesprawiedliwość świata? Dotąd była to domena kogoś innego :)

Pani wypowiedzi są nie na temat powinny zostać zgłoszone i usunięte, nie wnosi Pani nic do tematu żeby  rozwikłać problem tylko podnosi pani ciśnienie debilnymi wypowiedziami które mogą prowadzić do zamknięcia tematu..

 

Świat jest sprawiedliwy pani niby psycholog tylko sęk że ludzie go kreują, sprawiedliwość i to oni popełniaja błędy. 



#8 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 18 luty 2018 - 20:17

To po jakiego wafla zrobiono ze mnie kozla ofiarnego? czarna owce? ofiare losu? sierote? niemote? itd. itp. ???????

Ale kto ja? :)  ja tylko zrobiłem to co zawsze ..dowodziłem.. nie pasowałeś jednej Pani więc odejsć musiałes miedzy nami Kuba :) 

Miłej gry



#9 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 18 luty 2018 - 20:19

ktora potem sama odeszla, a Ty straciles dusze towarzystwa i silnik napedowy dla studia :)

Szkoda, ze tak marnie wyszlo.



#10 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 18 luty 2018 - 20:30

Jak by kto pytal, to moja zasluga. Dostalem polecenie wyrzucenia trofki po ataku/obronie, aby zaatakowac szybko inne studio, ale bez trofki, zeby bylo wiecej POWER-u. Zrobilem to co mi kazano DWA RAZY w 1,5 sekundy, a przyplacilem to wyrzuceniem ze studia przez przedmowce. Gra mi sie przywiesila na telefonie, wiec oblokowalem drugi raz.
Zrobilo mi sie przykro, bo to nie byl moj blad. Gdyby przedmowca dobrze policzyl walke, ktorej nie dalo sie wygrac, to w ogole nie zabieral bym sie za zrzucanie trofki.
Wyszlo inaczej. Przyszla walka, ja zrzucilem dwa razy NIEPOSIADANA trofke, bo zabral ja zwyciezca walki, a ja potem zmieszany z blotem, nawyzywany, zostalem wyrzucony.
Moze szkoda, ze tak wyszlo, a moze i dobrze ze tak wyszlo.
Zastanawiam sie, czy nie dokonac tego jeszcze kilka razy, bo mozna to spokojnie osiagnac po raz kolejny. :)

...Miałeś bład techniczny na telefonie a wszystko działo sie w okolo 40 sekund :) i wszystko zrzuciłeś Ty :) nikt inny tego nie robił..wchodząc na studio po błedzie technicznym ( bo jest ich wiele) nie widziałes co zrzuciłes i wyniku walki...? bład, zawiecha, wylogowanie, zalogowanie ponowne, studio, wyszukanie zrzutu, zrzucenie, szybki jesteś fakt ;)
Akurat w te 25 sekund ja też miałem bład techniczny hahaha. Mogłem tylko popaczać na ten cyrk popijając szampana...

Kuba jeśli znasz decyzje supportu na ten temat to podaj po prostu bo chyba o to chodzi ludziom oburzonym z tego powodu. Ja jej nie znam więc nie mogę się wypowiedzieć. Sprawa dotyczyła również Ciebie przecież..Graczom o to chodzi co z tym będzie zrobione no jak powstał czarodziejski film..to był błąd przecież (grin)

Użytkownik Kaaa26 edytował ten post 19 luty 2018 - 00:14


#11 Loolunia

Loolunia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 postów
  • LocationLubin
  • Serwer:PL3
  • Postać:Nyks, Loolunia, Hell'enka
  • Studio:Sezam, Kamasutra, Prezes Klubu Disco
Reputacja: 185

Napisano 18 luty 2018 - 20:47

Booosz, ten co szumu nie robi, ostatni sprawiedliwy BBE, ten co wszelkim wielkim rządzi, ten co mówi, że wszyscy to oszukują, jedyna jednostka chwały :3 pochylam się osobiście.... <domyśl się.>


Zmieniają się gracze, nie gra.


#12 fikupiku

fikupiku

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 15

Napisano 19 luty 2018 - 22:36

alez tak, Anal , tylo Anal, on wszystko zainicjowal ,on najwazniejszy

czlowieku , uwazaj  aby Twe , ego ,kiedys Cie nie wyprzediło:)


  • xxxelenaxxx lubi to

#13 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 20 luty 2018 - 07:25

Standart... 

 

Obornikiem ze wszystkich stron obrzucać  (y)  

..Jakby mało jeszcze było to z nowego konta doprawić, aby temat zakryć sianem co już dwa miesiące wisi.

 

Żadnych konkretów, same obelgi, żadnych chęci poprawy błędu... tylko "lajkiernia Sezamu"

 

Ciekawe ciemu ?  (grin)  (grin)  (grin) 


Użytkownik Analover edytował ten post 20 luty 2018 - 07:26

  • Arletta23 lubi to

#14 Sirluca

Sirluca

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • LocationBelgium
  • Serwer:PL3
  • Postać:Poloo
  • Studio:Sezam
Reputacja: 1

Napisano 20 luty 2018 - 08:05

eeeh jak milo sie czyta takie wiadomosci :) odrazu chce sie pracowac :D

 

Pozdrawiam pana Anala (wave)


  • Analover lubi to

#15 Vespula

Vespula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL3
Reputacja: 113

Napisano 20 luty 2018 - 15:32

Standart... 

 

Obornikiem ze wszystkich stron obrzucać  (y)  

..Jakby mało jeszcze było to z nowego konta doprawić, aby temat zakryć sianem co już dwa miesiące wisi.

 

Żadnych konkretów, same obelgi, żadnych chęci poprawy błędu... tylko "lajkiernia Sezamu"

 

Ciekawe ciemu ?  (grin)  (grin)  (grin)

 

 

 

Hmmm... jakoś nie widziałam tu obelg... może poza określeniem "debilne wypowiedzi". Ale być może źle interpretuję określenie "obelga". Nie wiem też, jakich chęci poprawy problemu można oczekiwać po forum i jakich konkretów? :) Raczej jest to w rękach Supportu, a ten kącik służy czemuś innemu. Tak tylko sobie przemyśliwuję ;)

 

PS.

W języku polskim nie ma takiego słowa, jak "standart" :D (jest natomiast słowo "standard", ale to tylko taka dygresja ;) )


Użytkownik Vespula edytował ten post 20 luty 2018 - 15:40


#16 Analover

Analover

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:AnalOver
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 135

Napisano 20 luty 2018 - 15:53

Same wypowiedzi nie te temat, żenujące i stawiające tylko mnie w złym świetle  (grin) ..

 

Rozmawiać powinniśmy o konsekwencjach, powstaniu trofi filmowej, a nie uczyć sie rzucać obornikiem

"kto dalej "..

 

 

Proszę jak ktoś upośledzony " podstawiony" albo niedoinformowany po prostu niech się w ogóle nie wypowiada w tym temacie (smug) bo wszystkie Wasze wypowiedzi celują we mnie jako osobę a nie pomagają w rozwiaząniu problemu, dlatego też są "debilne" zerowe i niepotrzebne.

 

Wylewacie tu brudy które sami poskładaliście do kupy o Mnie.. a to nie jest temat tej rozmowy  :D

 

Np.. Pan Kuba zamiast podać decyzje supportu do tej sprawy mówi jaki on pokrzywdzony, przecież jemu zwrócono za zrzuty to niech się cieszy  (grin)  (grin)  (grin)

Wszystkie wypowiedzi po rozpoczęciu tematu są nędzną prowokacja, niczym więcej..

Proszę o konkrety...

 

 



#17 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 21 luty 2018 - 14:16

Dalsze dyskusje w tym temacie są bezcelowe.

Sprawa 11 trofeum jest znana i zapewne wkrótce też zostanie rozwiązana.  (devil) 

Np.. Pan Kuba zamiast podać decyzje supportu do tej sprawy mówi jaki on pokrzywdzony, przecież jemu zwrócono za zrzuty to niech się cieszy  (grin)  

 

Przypominam, że na Forum nie można publikować spraw z supportu. 

Ponadto jeśli "jemu zwrócono za zrzuty" to co za problem np. zaprosić Gracza do Studia na chwilę by wpłacił te diamenty? O ile tak faktycznie się stało.

 

Temat zamykam ze względu:

* na odbieganie od sedna

* kolejny raz powtarzanie tej samej sprawy

* kącik techniczny ma służyć do wzajemnej pomocy, a nie wzajemnego oskarżania się.


  • ZyliiXon lubi to

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych