Skocz do zawartości


Zdjęcie

Następna Świątynia


  • Please log in to reply
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 Luxury

Luxury

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Luxury
  • Studio:xBigBangStudiox
Reputacja: 16

Napisano 05 lipiec 2018 - 21:59

A może wszyscy przejdźmy na kraftowanie w majnkrafcie :D bez konwentów i wydawania zielonych :)

_______________________________________________________________________________________

Wgl przez te konwenty ludzie nie będą mieli czasu na Sexowanie się :D jak tu walczyć o 500+ (żart) :)


Użytkownik ZyliiXon edytował ten post 05 lipiec 2018 - 22:51
Double-post


#22 niemat00

niemat00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:gepard
Reputacja: 105

Napisano 05 lipiec 2018 - 22:07

Ja sobie odpuszczam świątynię bo to sensu żadnego nie ma. Ciągle to samo. Już lepiej zrobić tabelkę ze wszystkimi zadaniami i jechać od góry na dół. Przynajmniej każde zadanie nie byłoby pomijane a inne by się w koło nie powtarzały. Bo XXX konwenty co chwilę jest delikatnie mówiąc denne.


Użytkownik ZyliiXon edytował ten post 05 lipiec 2018 - 22:32
wulgaryzmy


#23 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 05 lipiec 2018 - 22:24

Powstała ankieta odnośnie następnej Świątyni .

 

https://forum.pl.big...tami-ankieta/

 

Zapraszam do głosowania oraz dzięki za szybkie poparcie tematu :D


  • Rafcio i feetish lubią to

#24 Chocolatka

Chocolatka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 36

Napisano 06 lipiec 2018 - 06:04

Ktoś chciał w końcu wygrać świątynię i wydał ileś tysięcy diaxow. Ktoś inny na tym zarobił, to dlaczego ma nie zarobić jeszcze raz. Kasa musi się zgadzać, a frajerzy niech płacą

To już chyba były dziesiątki tysięcy. :D


  • Jilianna i feetish lubią to

#25 Pyko

Pyko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Pyko
  • Studio:Moulin Rouge 69
Reputacja: 320

Napisano 06 lipiec 2018 - 06:36

ponad 650 występów na 1,5h konwencie to 9000dx, a takich występów było kilka. Sporo tego musiało pójść  :O



#26 Rafcio

Rafcio

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Aneczka1
  • Studio:MR69
Reputacja: 171

Napisano 06 lipiec 2018 - 08:46

ja jestem za imprezkami :D mam dość konwentów na najbliższe pół roku,a nie wydam ani 1 diaxa, zerow wstawania w nocy i wtedy zobacza jak to jest z zerowym zyskiem z konwentów, choć pewnie znajdą się "gwiazdy" diaxujące by studio było znowu 1. Droga wolna, skoro tylko diaxami umie się wygrac ranking w światyni zamiast zgrania w zespole ....



#27 Pyko

Pyko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Pyko
  • Studio:Moulin Rouge 69
Reputacja: 320

Napisano 06 lipiec 2018 - 09:05

Zostawmy temat, każdy gra jak chce i dopóki nie łamie zasad to jest ok. Każdy (albo prawie każdy) kupi diaxy, jeden więcej, drugi mniej. Indywidualna sprawa.

Jeśli decyzja nie zostanie zmieniona i od czwartku znowu będziemy klikać konwenty to ja nie przeznaczę na nie żadnego diamentu i zachęcam wszystkich aby zrobili tak samo. 


  • Licanthropius i Jilianna lubią to

#28 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 323

Napisano 06 lipiec 2018 - 12:56

nie rozumiem powyższego posta [już go nie widać, został chyba usunięty, namawiał do bojkotu gry i obrzucał błotem Playatę] całkiem nic a nic

wielokrotnie już zwracano tu słusznie uwagę iż jest to gra typu PAY TO WIN (płać aby wygrać)

takie jest po prostu założenie i absolutnie nie rozumiem narzekania na wydawanie diaxów.

można mieć fajną zabawę unikając płacenia, ale jak chcesz coś więcej to płać i płacz.

jest tyle innych bezpłatnych rozrywek, że wspomnę tylko grę w szachy albo dłubanie w nosie :D

wybór należy do Ciebie ;)


Użytkownik Abulia edytował ten post 06 lipiec 2018 - 13:26


#29 Pyko

Pyko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Pyko
  • Studio:Moulin Rouge 69
Reputacja: 320

Napisano 06 lipiec 2018 - 13:03

Również nie poprę pomysłu.

Czy nielogowanie się zaszkodzi Playacie? Nie sądzę,

Nie wiem jak w innych studiach ale u nas znaczna część loguje się aby fajnie spędzić czas, popisać na czacie, pośmiać się i powygłupiać. Sama gra też jest przyjemna więc wszystko się ładnie układa.

Osobiście nie wydam na przyszłą świątynię żadnego diaxa, co nie znaczy że nie wydam go na grę. Przecież to oczywiste, że Playata musi zarobić na grze więc jeśli nie będziemy kupować diaxów to serwer zostanie zamknięty. Każdy niech sam zdecyduje na co te diaxy przeznaczy i czy kupowanie ich specjalnie na świątynię konwentów jest dobrym pomysłem.



#30 Chocolatka

Chocolatka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 36

Napisano 06 lipiec 2018 - 17:59

Również nie poprę pomysłu.

Czy nielogowanie się zaszkodzi Playacie? Nie sądzę,

Nie wiem jak w innych studiach ale u nas znaczna część loguje się aby fajnie spędzić czas, popisać na czacie, pośmiać się i powygłupiać. Sama gra też jest przyjemna więc wszystko się ładnie układa.

Osobiście nie wydam na przyszłą świątynię żadnego diaxa, co nie znaczy że nie wydam go na grę. Przecież to oczywiste, że Playata musi zarobić na grze więc jeśli nie będziemy kupować diaxów to serwer zostanie zamknięty. Każdy niech sam zdecyduje na co te diaxy przeznaczy i czy kupowanie ich specjalnie na świątynię konwentów jest dobrym pomysłem.

Muszę przyznać rację. :P To wyłącznie indywidualna decyzja, czy ktoś chce wydać swoje własne, zarobione pieniądze na grę. :P Tak jak ja, przed chwilą miałem kaprys kupić sobie strój od Wandy i go kupiłem... :D


  • Demonka666 i Michał lubią to

#31 EndriuBp

EndriuBp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • LocationGdańsk / Bremen
  • Serwer:PL2
  • Postać:Endriubp
  • Studio:Prezes Klubu Disco PL2/PL3 oraz DE5
Reputacja: 251

Napisano 06 lipiec 2018 - 22:12

Również zakładając temat nie miałem na myśli bojkotowania bądź strajkowania :D Chodziło o zwrócenie uwagi, że chyba coś powinno ulec zmianie :P 

 

Widzę posłuch jest, ankieta mówi sama za Siebie ;] 


  • feetish lubi to

#32 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 323

Napisano 06 lipiec 2018 - 23:51



Widzę posłuch jest, ankieta mówi sama za Siebie ;]


Co mówi??????????
O BRAKU ZAINTERESOWANIA??????
Trzydzieści parę głosów na teraz :/
Na trzy serwery i dziesiątki aktywnych studiów :(
  • Pyko i feetish lubią to

#33 QbaQba

QbaQba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:QbaPL
  • Studio:RAJ
Reputacja: 102

Napisano 07 lipiec 2018 - 06:56

Jak tyle sianka wplynelo w zeszlej swiatyni, to moze teraz niech konwenty maja po 12 godzin? Zaczyna sie o 6 i konczy o 18? Ilosc fanow potrzebna do udanego? MILIARD :) MR i Jonders beda klikac jak szaleni :)



#34 feetish

feetish

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL9
  • Postać:Allen
  • Studio:Dotyk Proboszcza
Reputacja: 325

Napisano 07 lipiec 2018 - 08:24

Z tą różnicą że MR klikają jak szaleni robiąc każdy konwent podczas trwania świątyni. I stąd taki wynik. My raczej stawiamy na zgranie zespołu. Co widać było patrząc na frekwencje u nas nawet podczas nocnych konwentów :)

#35 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 08 lipiec 2018 - 10:33

Szczerze dla mnie to bez różnicy jaka będzie kolejna świątynia wszystkie i tak są do siebie bardzo podobne.  :)

Praktycznie w każdej jednej można wspomóc się diamentami w mniejszym lub większym stopniu i dzięki nim na różne sposoby wynik studia windować.

Natomiast wiadomo, że w świątyni z konwentami ilość zbieranych punktów jest najbardziej zależna od wydawanych przez graczy pieniędzy.

 

Prawdę mówiąc na serwerze PL1, kiedy nie ma świątyni związanej z występami w konwentach to wszystkie konwenty kończą się niepowodzeniem, szansa na to że zakończą się sukcesem istnieje tylko w momencie takowej świątyni.

Choćby przez to jestem nawet za tym, aby każda jedna świątynia była związana z konwentami  (grin) kto chce wydawać kasę w grze, na świątynie niech ma taką możliwość non stop, cztery tygodnie w miesiącu, dwanaście miesięcy w roku bo czemu by nie?

Nie miałabym nic przeciwko.  (y)

 

Pozdrawiam  ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych