Skocz do zawartości


Zdjęcie

PRECZ!


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 323

Napisano 24 lipiec 2018 - 07:22

PRECZ Z PRZERYWANIEM FILMÓW EROTYCZNYCH NIEZAPOWIEDZIANYMI AKTUALIZACJAMI!!

CZY WY WIECIE JAK ŹLE STOSUNKI PRZERYWANE DZIAŁAJĄ NA MOJĄ PSYCHIKĘ?
No ktoś za to zapłaci... gorzkimi łzami
Wrrrrrrrrrr!!
  • Rafcio lubi to

#2 Rafcio

Rafcio

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Aneczka1
  • Studio:MR69
Reputacja: 171

Napisano 24 lipiec 2018 - 07:43

moim zdaniem nawet o małej aktualizacji powinna być informacja



#3 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 25 lipiec 2018 - 00:07

Cóż za bulwers XD



#4 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 25 lipiec 2018 - 15:23

Faktycznie małej bo cała aktualizacja trwała ok. 20 minut.

Informacja natomiast według mnie była stosownie wcześniej zamieszczona, poza tym można się ich spodziewać bo są zawsze we wtorki równo co 3 tygodnie i nawet jeśli moderatorzy na forum nie zamieścili jeszcze info kiedy będzie kolejna to matematyka nie gryzie.  :)

Mogę wam sama napisać, że następna będzie 7 sierpnia, więc poważnie nie jest to zaskoczeniem.  (smug)

Bardziej można się przyczepić tego, że był w tym czasie konwent, a odbywała się świątynia na ilość występów w konwentach i trochę bez sensu było to zgranie w czasie.

Na tym jednak też nikt nie ucierpiał bo każde jedno studio tak samo zostało pozbawione 20 minut z owego konwentu.  ;)

Jeżeli chodzi o kręcenie filmu to kompletnie nie rozumiem, kręcąc film mamy 30 energii do dyspozycji i kolejne tyle samo po upływie 30 minut, więc 20 minutowa przerwa na aktualizacje w żaden sposób nie mogła zakłócić kręcenia filmu.

Natomiast oburzania się dla samego oburzenia, czy nawet dla żartu przypomina to rozpoczęcie sezonu na czarownice.

Tyle w temacie z mojej strony.

 

Pozdrawiam  :)


  • Demonka666 lubi to

#5 Pyko

Pyko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Pyko
  • Studio:Moulin Rouge 69
Reputacja: 320

Napisano 25 lipiec 2018 - 17:22

Ale to nie o tej aktualizacji jest temat. Aktualizacja, o której piszesz była zapowiedziana. Ta z tego tygodnia nie była.

#6 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 25 lipiec 2018 - 18:02

W takim razie przepraszam, nie wiedziałam o co chodzi.

Najwidoczniej nie miałam pecha i nie nadziałam się na przerwę techniczną.  ;)

W sumie to zostałam wprowadzona w błąd przez autorkę posta bo każda aktualizacja jest zapowiedziana odbywa się regularnie itd. nie ma też czegoś takiego jak wielka aktualizacja czy mała aktualizacja jak ktoś wspominał, chyba że gdzieś je zamieścili w gwiazdozbiorze obok niedźwiedzic.  (lol)  

Skoro mowa tutaj o przerwie technicznej, a to nie jest to samo co aktualizacja (mająca na celu wprowadzanie nowości do gry) i jeżeli taka przerwa miała miejsce to na pewno ze względu na to, że coś uległo uszkodzeniu.

Wynikła usterka którą trzeba było naprawić w samej grze lub w serwerach.

Wszystko kiedyś ma prawo się zepsuć.

Wobec tego tym bardziej nie rozumiem o co halo no bo chyba trudno zapowiedzieć coś czego nikt się nie spodziewał.  :P

Skoro też była to krótka przerwa spowodowana usterką to wątpię aby ktoś na tym na prawdę ucierpiał i zamiast się "czepiać" to raczej trzeba dziękować osobom odpowiedzialnym, że tak szybko namierzyły problem i go rozwiązały.  (y)


  • Demonka666 lubi to

#7 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 323

Napisano 25 lipiec 2018 - 21:59

Była aktualizacja niezapowiedziana, prawie godzinna, poniosłam, JUPI, straty moralne inikt mi tego nie.. odda.
Skaza na psychice niezmazywalna :(

Użytkownik Abulia edytował ten post 25 lipiec 2018 - 22:00


#8 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 26 lipiec 2018 - 13:22

Ktoś może uznać teraz, że się czepiam.  :|

Jak sama napisałaś "aktualizacja" niezapowiedziana trwała prawie godzinę.

Określenie wyłączenie serwerów, przerwa techniczna czy usterka byłaby bardziej na miejscu.

Ponieważ jak niby wytłumaczyć fakt, że aktualizacja zapowiedziana (która nota bene wprowadzała nowe elementy do gry) trwała 20 minut czyli znacznie krócej niż przerwa godzinna o której napisałaś, a która nic w grze nie zmieniła.

Coś się posypało i tyle, z tego powodu była przerwa, potrzeba wyłączenia serwerów albo coś nie jestem specjalistką.  :S

Nikt nie był w stanie tego przewidzieć i nikt za to winy nie ponosi, jak i nikt nie mógł tego tym bardziej zapowiedzieć.

Po prostu było wielkie BOOOOOM  (bomb) hihi trochę dramaturgii.

Stąd namierzenie jakiejkolwiek usterki i jej usunięcie trwało dłużej niż przerwy na aktualizacje, które są z góry planowane.

Mimo wszystko uwinęli się w godzinę, a nie np. wyłączyli serwer na cały dzień co się im chwali.

Mają do tego jak najbardziej prawo, a my jako użytkownicy zgadzamy się na ich warunki, na "straty" w takich sytuacjach również.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia  ;)



#9 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 26 lipiec 2018 - 18:17

Cytując Warunki użytkowania gry:

 

Playata GmbH nie udziela żadnych gwarancji w przypadku przerw lub zakłóceń potrzebnych do przeprowadzenia prac konserwacyjnych.

 

Playata GmbH shall provide no guarantee in the event of interruptions or disturbances needed to carry out maintenance work.

 

 

Dodam jeszcze, że przy okazji aktualizacji  Hero Zero mogą być naprawiane drobne błędy na Big Bang Empire.

Jak i na odwrót... 


  • Demonka666, Cherubinek i Michał lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#10 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 26 lipiec 2018 - 18:48

Skrótowo i do rzeczy ;)

To właśnie miałam na myśli (między innymi) aczkolwiek nie posługiwałam się cytowaniem warunków, na które każdy gracz/użytkownik przystał bo wychodzę z naiwnego przeświadczenia, że jak ktoś podpisuje umowę to się z nią zapoznaje i wyraża zgodę. :)

Tak czy inaczej temat jest chyba zamknięty bo nic więcej nie da się w nim dodać.


  • Demonka666 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych