Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z wysyłaniem linków na czat Firefox


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 11 sierpień 2018 - 23:17

Piszę o tym dopiero teraz, ale tak naprawdę irytuje mnie to od 8 miesięcy. Nie mogę wysyłać linków na czacie i w prywatnych wiadomościach w przeglądarce Mozilla Firefox. Mogę link wkleić, ale nie mogę go wysłać, bo wszystko się blokuje i jestem zmuszona odświeżyć grę. Na Chromie wszystko działa, ale nie trawię tej przeglądarki. Stąd moje pytanie. Czy ktoś ma podobny problem? Nie widziałam, żeby ktoś się skarżył w tym temacie, więc pewnie nie jest to sprawa do supportu. Ale może ktoś jest bardziej obeznany i wie w czym tkwi problem? Bo próbowałam już czyszczenia całego badziewia z przeglądarki, wyłączenia uBlocka, przeinstalowania Firefoxa. Wiem, ze problem wydaje się trywialny, ale w swobodnej dyskusji na czacie czasem naprawdę denerwuje.



#2 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 12 sierpień 2018 - 12:42

Nie pomogę za bardzo bo z Firefox'a nie korzystam, choć kiedyś była to moja ulubiona przeglądarka i korzystałam tylko z niej.

Miałam z Firefox niejedne "przygody", problemy (choć nie w BBE bo w BBE na niej nie grałam) równie irytujące.

Niestety w mojej opinii Firefox jest słabą przeglądarką i często nas niemiło zaskakuje, także z powodu wielu błędów.

Osobiście ja korzystam z chrome i nie żałuje tej zmiany, jestem bardzo zadowolona z działania tej przeglądarki, jak sama wspomniałaś z nią nie ma problemów.

To, że nie trawisz tej przeglądarki to mocno przesadzone (to tylko przeglądarka) choć zrozumiałe skoro przyzwyczaiłaś się do Firefoxa.

Też kiedyś byłam przeciwna zmianom, ale do wszystkiego bardzo szybko można się przyzwyczaić (teraz pewnie mogłabym napisać, że nie trawię Firefoxa, a na pewno nie zmieniłabym na niego swojej przeglądarki).

Mogę jedynie napisać, że powinnaś zmienić przeglądarkę i prędko przywykniesz do każdej nowej mimo początkowej niechęci do Chrome też.

Tym bardziej, że jak wspomniałaś męczysz się z tym już od 8 miesięcy, irytujesz niepotrzebnie i zupełnie bezsensu tylko z powodu osobistej niechęci i preferencji, które przecież mogą ulec zmianie jeśli tylko dasz temu szanse.

W końcu przeglądarka ma za zadanie jedynie dobrze służyć, a jak widać i jak sama się o tym przekonałam Firefox nie służy najlepiej swoim użytkownikom.

 

Pozdrawiam :)


  • ZyliiXon i Kaaa26 lubią to

#3 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 12 sierpień 2018 - 17:00

Próbowałam się na Chroma przerzucić. Dwa miesiące z niego korzystałam, ale jednak nie zdołałam się przestawić, szybko wróciłam do poprzedniej. Pytam tylko czy ktoś miał podobny problem lub wie jaka może być przyczyna. Przeglądarki nie zmienię, to nie wchodzi w grę :) Nie słyszałam, żeby inni gracze mieli z tym problem, wiec pewnie coś się u mnie namieszało. A może ktoś się akurat na tym zna :)



#4 ZyliiXon

ZyliiXon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 postów
  • Serwer:PL2






Reputacja: 376

Napisano 12 sierpień 2018 - 17:22

Czyszczenie pamięci podręcznej, ciasteczek, reinstalacja przeglądarki... nic nie pomaga ?? 


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#5 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:57

Problem może pojawił się po aktualizacji przeglądarki i dodaniu jakiś nowych funkcji, rozszerzeń.  :S

Myślę, że warto byłoby "pogrzebać" w samych ustawieniach Firefox'a i może to banalnie brzmi, ale po prostu zrestartować, przywrócić ustawienia do domyślnych.

To jednocześnie chyba powinno wyłączyć wszelkie rozszerzenia (nie jestem pewna czy reinstalacja daje taki sam efekt, przyznaje się jestem laikiem  (grin) ).

p.s.

Opisuje jak jest w Chrome bo nie pamiętam Firefox'a, ale podejrzewam że jest podobnie.


  • ZyliiXon lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych