Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dyskusje na temat nowego międzynarodowego serwera!! :)

INT1 dyskusje

  • Please log in to reply
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 14 wrzesień 2018 - 13:36

Witajcie

 

(sun) Tutaj możecie zamieszczać sugestie, opinie i Wasze pytania odnośnie nowego międzynarodowego serwera. 

Szukasz Studia albo Gracza na INT? Zapraszamy!

 

Wasza Załoga BBE


  • ZyliiXon, xxxelenaxxx i Cherubinek lubią to

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#2 xxxelenaxxx

xxxelenaxxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • LocationDE
  • Serwer:PL8
  • Postać:CiotkaKlotka
  • Studio:The Suicide Squad






Reputacja: 396

Napisano 14 wrzesień 2018 - 17:09

Serwer jak serwer, oby coś się wreszcie działo. Popykam troszkę, żeby poznać trochę ludzi ;)
Jak dla mnie mógłby powstać Speed server, tak jak to miało miejsce w hz. Bo ciągnąć znowu kolejną postać  do usranej śmierci - nuuuda ;)


  • ZyliiXon, astoret i Demonka666 lubią to

Bolą mnie oczy i uszy. Oczy - od patrzenia na fałszywych ludzi. Uszy - od słuchania głupot.


#3 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 15 wrzesień 2018 - 00:38

Dziękujemy za opinie :) 

 

PS. Odnośnie "speed server" (jaki był na HZ) proszę wziąć pod uwagę, że speed serwer trwa tylko 1 miesiąc, a potem jest zamykany - czy wg Was na BBE to się sprawdzi?


  • Cherubinek lubi to

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#4 Roco

Roco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL3
  • Studio:EXCLUZIVEJONDERPRODUCTION
Reputacja: 6

Napisano 15 wrzesień 2018 - 11:44

Zobaczymy ile osób będzie grało na tym serwerze jak wiadomo ludzi aktywnie grających nie jest przesadnie duża. Ale może coś się zmieni  i ludzie przybędą...

 

Będzie coś poz tym dla graczy?

 

Pozdrawiam.



#5 Mati457

Mati457

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • LocationGdzieś w Polsce
  • Serwer:PL9
  • Postać:Mateusz69
  • Studio:Desire






Reputacja: 56

Napisano 15 wrzesień 2018 - 12:56

W sumie mało kto teraz gra w BBE, a szczególności na Polskich serwerach, praktycznie pl1 i pl2 są już "wymarłe", bo gra tam tylko elita, czyli niecałe ~100 graczy, a reszta osób poza top100 to są już porzucone konta albo multikonta, tak mi się wydaje. PL3 też powoli się do tego "wymarcia" się zbliża. Aż odechciewa się grać. Sam już nie gram na PL1 od 2 miesięcy, bo wieje tam nudą, konwenty w zdecydowanej większości nie dochodzą do skutku no i mało kto tam już gra, tak jak wyzej wspomniałem. ;) Według mnie to dobry pomysł z otwarciem międzynarodowego serwera, może BBE jeszcze coś ruszy, jeśli nie to kiepsko widzę przyszłość tej gry. Osobiście zawitam na tym międzynarodowym serwie, może nawet i na dłużej tam pogram, ale czas pokaże. Póki co, to czekam do wtorku na to otwarcie "międzynarodówki", zobaczymy ile osób tam zagra. 


  • xxxelenaxxx i Pamelka69 lubią to

#6 Roco

Roco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL3
  • Studio:EXCLUZIVEJONDERPRODUCTION
Reputacja: 6

Napisano 15 wrzesień 2018 - 13:38

Dużo osób pewnie zacznie oczywiście jak na nasze realia:) ale ile zostanie zobaczymy.

 

Wiadomo czy oprócz tego serwera coś jeszcze będzie wprowadzone do gry?

 

Przdałby się taki ogólny chat serwerowy własnie do poznania nowych ludzi:D

 

 

Pozdrawiam. 



#7 astoret

astoret

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:astoret
  • Studio:Raj
Reputacja: 42

Napisano 15 wrzesień 2018 - 16:47

Myślę, że pomysł z otwarciem speed serwera jest bardzo dobry.

Zawsze to jakaś odmiana ;) ... na pewno większa niż kolejny zwykły serwer.

Na serwerze międzynarodowym może i pogram,ale raczej nie wróżę sobie zbyt długiej kariery ;)

#8 Yoyoya

Yoyoya

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Chérie
Reputacja: 2

Napisano 15 wrzesień 2018 - 17:24

Też jestem za otwarciem speed serwera :) wiadomo im szybciej wbija się lvl i rozbudowuje się postać to tym się lepiej gra. Po chwili staje się to wszystko monotonne a na speed serwerze będzie coś się działo ;)


  • Demonka666 i xxxelenaxxx lubią to

#9 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 15 wrzesień 2018 - 19:11

Cenne uwagi dajecie, to cieszy :) 

 

Czekamy na kolejne uwagi i propozycje :) 


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#10 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 15 wrzesień 2018 - 19:14

Mati457 troszeczkę się zagalopowałeś, a liczby podawane przez ciebie nijak mają się do rzeczywistości.  :)

Nie wiem dlaczego odniosłeś takie wrażenie grając na PL1, a może po prostu masz skłonności do przesady.

To że mało jest aktywnych osób to każdy na pewno odczuwa, jednak np. w moim studiu wszyscy są aktywni (czyli 30 osób) i wcale nie jesteśmy najlepszym studiem na serwerze bo uczciwie rzecz ujmując dużo nam do tego brakuje.

Nie jesteśmy też bez dwóch zdań jedynym, w którym wszyscy albo większość graczy jest aktywna.  :P

Podejrzewam, że wszystkie studia z pierwszej dziesiątki mają samych aktywnych członków, a tylko to już daje 300 osób, poza tym wiele studiów w rankingu poza top 10 też nie cierpi na brak aktywności, myślę że liczba bardziej bliska prawdy to 500-600 aktywnych na serwerze graczy.

Jakby jednak policzyć wszystkich (nieraz ze studiów raptem kilku osobowych) to na pewno okazałoby się, że jest ich jeszcze więcej i niekoniecznie są to jak ująłeś same "elity" czy multikonta.

Braki oczywiście są odzczuwalne, zwłaszcza brakuje nowych graczy i wie o tym każdy kto próbował znaleźć chętną osobę do studia na miejsce kogoś kto z gry zrezygnował.

Natomiast moim zdaniem fałszywe wrażenie sprawia też ogromna ilość samych studiów, których na PL1 jest teraz ok. 240.

Bez wątpienia nawet 100 byłoby trudno skompletować bo potrzeba by z 3000 osób.

Aktywnych, nie chcąc zakłamywać (tak mi się wydaje) jak wspomniałam jest może 500-600, ale też na pewno nie wyssane z palca sto, bo prawie tylu czynnych graczy to mają 3 pierwsze studia na serwerze.  ;)

Nie wiem jak jest na PL2 i PL3 bo tam nie gram i nigdy nie grałam, więc nie będę się wypowiadała.

Jednak nie o to w temacie chodziło, więc przepraszam za ten referacik.  (yawn)

Wracając do wątku głównego, mnie taki serwer nie interesuje i grać na serwerze międzynarodowym nie zamierzam.

W sumie to tyle w temacie.  :D

Mogę to jeszcze skomentować tak, że w mojej opinii na takim serwerze oczywiście diamenty będą sypały się strumieniami i myślę, że sąsiedzi z innych krajów nie będą szczędzili wydawania "grosza", aby na nim zaistnieć.

Co spowoduje raczej mały udział Polaków w grze na takim serwerze i jak tylko ostygną zapały to tak czy siak ciężko będzie spotkać na nim rodaka.

Co jest raczej oczywiste skoro problemy z graczami są na serwerach polskich i to raptem trzech, to nie oczekuję, aby na międzynarodowym było inaczej w kwestii polaków.


  • Demonka666, tomasz888888 i jenny16 lubią to

#11 jenny16

jenny16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • LocationŚLĄSK
  • Serwer:PL1
  • Postać:jenny16
  • Studio:Exclusive






Reputacja: 149

Napisano 15 wrzesień 2018 - 19:45

Pomysłów na grę padło sporo więc najpierw powinni nad tym popracować zanim stworzą kolejny serwer. Gram na jednym i mi w zupełności wystarczy. Tworzenie kolejnej postaci na innym serwerze według mnie jest bez sensu- już od jakiegoś czasu wieje nudą :(

A sytuacja i tak się pewnie powtórzy i gracze będą rezygnować z gry z powodu monotonii. :)



#12 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 15 wrzesień 2018 - 20:27

Mati457 troszeczkę się zagalopowałeś, a liczby podawane przez ciebie nijak mają się do rzeczywistości.  :)

Nie wiem dlaczego odniosłeś takie wrażenie grając na PL1, a może po prostu masz skłonności do przesady.

To że mało jest aktywnych osób to każdy na pewno odczuwa, jednak np. w moim studiu wszyscy są aktywni (czyli 30 osób) i wcale nie jesteśmy najlepszym studiem na serwerze bo uczciwie rzecz ujmując dużo nam do tego brakuje.

Nie jesteśmy też bez dwóch zdań jedynym, w którym wszyscy albo większość graczy jest aktywna.  :P

Podejrzewam, że wszystkie studia z pierwszej dziesiątki mają samych aktywnych członków, a tylko to już daje 300 osób, poza tym wiele studiów w rankingu poza top 10 też nie cierpi na brak aktywności, myślę że liczba bardziej bliska prawdy to 500-600 aktywnych na serwerze graczy.

Jakby jednak policzyć wszystkich (nieraz ze studiów raptem kilku osobowych) to na pewno okazałoby się, że jest ich jeszcze więcej i niekoniecznie są to jak ująłeś same "elity" czy multikonta.

Braki oczywiście są odzczuwalne, zwłaszcza brakuje nowych graczy i wie o tym każdy kto próbował znaleźć chętną osobę do studia na miejsce kogoś kto z gry zrezygnował.

Natomiast moim zdaniem fałszywe wrażenie sprawia też ogromna ilość samych studiów, których na PL1 jest teraz ok. 240.

Bez wątpienia nawet 100 byłoby trudno skompletować bo potrzeba by z 3000 osób.

Aktywnych, nie chcąc zakłamywać (tak mi się wydaje) jak wspomniałam jest może 500-600, ale też na pewno nie wyssane z palca sto, bo prawie tylu czynnych graczy to mają 3 pierwsze studia na serwerze.  ;)

Nie wiem jak jest na PL2 i PL3 bo tam nie gram i nigdy nie grałam, więc nie będę się wypowiadała.

Jednak nie o to w temacie chodziło, więc przepraszam za ten referacik.  (yawn)

Wracając do wątku głównego, mnie taki serwer nie interesuje i grać na serwerze międzynarodowym nie zamierzam.

W sumie to tyle w temacie.  :D

Mogę to jeszcze skomentować tak, że w mojej opinii na takim serwerze oczywiście diamenty będą sypały się strumieniami i myślę, że sąsiedzi z innych krajów nie będą szczędzili wydawania "grosza", aby na nim zaistnieć.

Co spowoduje raczej mały udział Polaków w grze na takim serwerze i jak tylko ostygną zapały to tak czy siak ciężko będzie spotkać na nim rodaka.

Co jest raczej oczywiste skoro problemy z graczami są na serwerach polskich i to raptem trzech, to nie oczekuję, aby na międzynarodowym było inaczej w kwestii polaków.

Wystarczy poprzeglądać daty kręcenia filmów w studiach top10 na pl1 i pl2, żeby widzieć ilu graczy z tych studiów jest nieaktywnych. Dodając do tego to, że tylko studio top1 w światyniach z pl1 załapałoby się do TOP10 świątyni na pl3, widać jak bardzo brakuje tam aktywnych graczy. Na pl2 sytuacja wygląda podobnie, jeśli nie gorzej. 

 

Co do speed serwera to nie rozumiem, czemu miałby on służyc. Wywaleniu jak największej ilości diamentów po to, aby cieszyć się tytułem najlepszego gracza? A studia też by się rozwinęly w ten miesiąc do 100%, a potem wszystko przepada? Nie widzę w tym żadnego sensu w przypadku BBE. 

 

Nowy serwer na pewno będzie się cieszył dużym zainteresowaniem i mimo wszystko myślę, że nasza ekipa będzie odgrywać tam ważne role i będzie wysoko :) 

 

Moim zdaniem w BBE obecnie najbardziej przydałaby się nowa forma rywalizacji - pomiędzy graczami, albo studiami, tak, aby była alternatywa dla świątyni, w której brakuje już takiego zaangażowania i rywalizacji co kiedyś, a raczej klikamy misje z przyzwyczajenia, bo zadania od miesięcy są te same w kółko. Nowa forma rywalizacji mogłaby sprawić, że gracze na nowo poczuliby chęć rywalizacji, a studia musiałyby wybrać, czy postawić na świątynie, czy nowy ranking :)



#13 cliff

cliff

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:cliff
Reputacja: 153

Napisano 16 wrzesień 2018 - 08:42

Dla mnie nuda bo trzeba zaczynac od zera,znowu rozbudowa studia etc.....,Fajne byloby zrobienie takiego serwera z mozliwoscia teleportacji tam takiej postaci jakiej mamy na pl. ,np.ktos gra na 3 serwerach,wybiera sobie postac z serwera pl ,ktorego chce i fajna bylaby opcja miedzynarodowej walk studiow ,np.z 3 serwerow wybierane sa koksy do takiej walki,albo sie godza albo nie,to samo u chinoli ,meksykancow czy czeczencow...... wogole to czasami sam sie zastanawiam po co jeszcze w to gram,konwenty w tej grze to najwieksza glupota,nie bije bo szkoda mi na to czasu,siedziec godzine i klikac co 2 minuty.....

 

 Ps.pozdrawiam srodkowym palcem te osoby,ktore dojda do 200 levela na tym nowym serwie i napisza,ze koncza bo wszystko osiagneli  (a pewnie taka beda) majac z 10% ukonczonej gry,jedno zdanie do takich osob: Jestescie blaznami,czopkami i fredzlami


  • tomasz888888, Haneczkaa i niemat00 lubią to

#14 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 16 wrzesień 2018 - 09:52

Kto idzie na międzynarodowy serwer?



#15 niemat00

niemat00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:gepard
Reputacja: 105

Napisano 16 wrzesień 2018 - 16:16

Dla mnie nuda bo trzeba zaczynac od zera,znowu rozbudowa studia etc.....,Fajne byloby zrobienie takiego serwera z mozliwoscia teleportacji tam takiej postaci jakiej mamy na pl. ,np.ktos gra na 3 serwerach,wybiera sobie postac z serwera pl ,ktorego chce i fajna bylaby opcja miedzynarodowej walk studiow ,np.z 3 serwerow wybierane sa koksy do takiej walki,albo sie godza albo nie,to samo u chinoli ,meksykancow czy czeczencow...... wogole to czasami sam sie zastanawiam po co jeszcze w to gram,konwenty w tej grze to najwieksza glupota,nie bije bo szkoda mi na to czasu,siedziec godzine i klikac co 2 minuty.....
 
 Ps.pozdrawiam srodkowym palcem te osoby,ktore dojda do 200 levela na tym nowym serwie i napisza,ze koncza bo wszystko osiagneli  (a pewnie taka beda) majac z 10% ukonczonej gry,jedno zdanie do takich osob: Jestescie blaznami,czopkami i fredzlami

Cały Mariusz :D
A co do międzynarodowego serwera tooze być tak jak zostało wyżej napisane. Narody z pokaźniejszym portfelem szybciej się wybiją i mogą zniechęcić tym innych. Zajrzeć na serwer zajrzę ale nic nie wróżę.
Co do speed serwera beznadziejny pomysł. Wywalić dx by po miesiącu wszystko zniknęło? Ehhh

#16 Neska85

Neska85

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Aneczka1
Reputacja: 15

Napisano 17 wrzesień 2018 - 07:53

a godzina startu to?



#17 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 17 wrzesień 2018 - 08:09

pewnie po aktualizacji czyli ok 9:00



#18 Roco

Roco

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL3
  • Studio:EXCLUZIVEJONDERPRODUCTION
Reputacja: 6

Napisano 17 wrzesień 2018 - 15:47

Może administracja poda godzinę startu serwera miedzynarodowego...



#19 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 323

Napisano 17 wrzesień 2018 - 19:36

A jaki tam czas będzie, w sensie która godzina względem Grinicz?

#20 MMam

MMam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:MMam
  • Studio:All Inclusive
Reputacja: 136

Napisano 17 wrzesień 2018 - 19:43

dobre pytanie

i faktycznie będzie trwał miesiąc?







Also tagged with one or more of these keywords: INT1, dyskusje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych