Skocz do zawartości


Zdjęcie

wczorajszy konwent


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 niunia221

niunia221

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 8

Napisano 19 wrzesień 2018 - 12:12

aż się dziwię że nikt tego tematu nie poruszył chyba że tylko ja nic nie dostałem na pl3 pewności nie mam ale na pl2 na stówkę konwent wszedł a mi wyskoczyła klapa co to jakieś limity wystepów teraz są czy co?



#2 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 19 wrzesień 2018 - 12:51

Support odpisał, dopuki nie będzie nowego konwentu nwm czy coś naprawili, na pl3 konwent się udał, a mi się pokazało, że dałam zero występów, choć klikłam kilka razy:( tak mi napisali:::

xxx


Użytkownik GibkiBongo edytował ten post 19 wrzesień 2018 - 15:44
Publication of support tickets


#3 Zero

Zero

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • LocationNicość
  • Serwer:PL3
  • Studio:.
Reputacja: 103

Napisano 19 wrzesień 2018 - 14:58

Support odpisał, dopuki nie będzie nowego konwentu nwm czy coś naprawili, na pl3 konwent się udał, a mi się pokazało, że dałam zero występów, choć klikłam kilka razy:(

To powiadomienie o klapie i zero występów to dość stary błąd. Temat był chyba poruszony na forum, ale pewności nie mam. Swoją drogą dziwne, że po około roku problem nadal nie został rozwiązany.

Wracając do tematu, to część naszego studia dostała ten błędny komunikat, a mi nie wyskoczyło nic. Po jakiejś godzinie dostałem właściwy komunikat i nagrodę.
  • Pyko lubi to
Nie mów pacierzy, w skutek ich nie wierzę
Silniejsza rozpacz, niż twoje pacierze
Zbawienia nie wart jestem - i nie żądam
Nie raju, ale spoczynku wyglądam

#4 niunia221

niunia221

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
Reputacja: 8

Napisano 19 wrzesień 2018 - 17:48

mi wyskoczyła klapa od strzała i po godzinie nie dostałem nic 20 minut wyjęte z życia na tych nierobów z supportu aktualizują grę i tylko coraz gorzej 


  • Pyko lubi to

#5 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 19 wrzesień 2018 - 17:55

mi wyskoczyła klapa od strzała i po godzinie nie dostałem nic 20 minut wyjęte z życia na tych nierobów z supportu aktualizują grę i tylko coraz gorzej 

mylisz odrobinę pracę wsparcia i programistów

to właśnie poprzez support możesz zgłosić błąd lub problem, którym później w razie potrzeby zajmą się programiści... to oni są odpowiedzialni za aktualizacje więc skoro już psioczysz to psiocz pod właściwy adres ;)


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych