Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Wampirem #1

wywiad wampir Demonka garażowy

  • Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 913 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1333

Napisano 01 listopad 2018 - 18:20

Witajcie w pierwszym (mam nadzieję, że nie ostatnim) “Wywiadzie z wampirem”.
Czy będą kolejne wywiady i przeglądy garażowe – zależy już tylko od Was. 
Od dziś zrobimy wywiad lub przegląd tylko z osobami, które same będą chciały go udzielić – wszystko w Waszych rękach!
 
Dziś wywiad z Naczelną Wampirzycą i Demonem w jednym z Demonką.
Życzę miłego czytania ;)
 
*Na początek będę zadawać Ci pytania na „spontanie”, co ważne masz czas na odpowiedź na każde z poniższych pytań max. 5 sekund.
-całe 5 sekund? o.O, ok
 
*Czy dobrze czujesz się w swojej „skórze”?
- hahah pewnie, jak wąż, czasami ją zrzucam - po wakacjach, ale generalnie bardzo dobrze się w niej czuję XD
 
*Czy gdybyś mogła cofnąć czas i być kimś innym zrobiła byś to?
-nie, dobrze mi z tym jaka jestem xd 
 
*Twój ulubiony wokalista/wokalistka? 
-bez dwóch zdań Dave Gahan, a z Polski ostatnio zaskakują mnie np. Miuosh, Smolik 
 
*Twój ulubiony zespół? 
-DM oczywiście 
 
*Twój ulubiony utwór?
-ostatnio molestuję Mery Spolsky-Sexy doll
 
*Twój ulubiony film?
-lubię filmy typu Test i Szybcy i Wściekli
 
*Twój ulubiony serial? 
-nie oglądam zazwyczaj a jak już to coś w stylu CSI:Cyber 
 
*Góry, czy morze? 
-MORZE! 
 
*Ulubiona strona internetowa? 
- moja własna hahahah i oczywiście Forum BBE
*Twoja???
-moja 
 
*Ulubiony owoc i warzywo?
-Ananas i pomidor  (love)
 
*Ulubione zwierzęta?
-prosiaki morskie i psy
 
*Ulubiona potrawa?
-zupa pomidorowa 
 
*W jakiej śpisz pozycji?
-różnie, zmieniam pozycje podczas snu hahaha
 
*Malujesz się ?
-nie nazywałabym tego malowaniem - raczej używaniem tuszu i cienia 
 
*Wolisz pisać czarnym czy niebieskim długopisem?
-niebieskim 
 
*Jaki masz kolor włosów?
-rudo - blond 
 
*Co cię wkurza w młodszych ?
-to, że mało kto z młodych potrafi pojechać np. nad jezioro pod namiot i odciąć się od świata bez internetu 
 
*A w starszych?
-to samo, plus to, że zbyt dużo marudzą hahaha
*wtf??? ja marudzę ???
-Każdy czasami marudzi xd 
 
Teraz wydłużamy czas na odpowiedź na każde z poniższych pytań masz minutkę xd
 
*Ile godzin dziennie spędzasz przed komputerem?
-za duuużo, a serio, tyle ile trzeba by zrobić to co trzeba w jednej i drugiej pracy xd
 
*Jak myślisz masz wrogów?
-tak, oczywiście, że mam, szczególnie te osoby, które dostały bana xd mnie nie znoszą ;) oraz te osoby, które mnie naprawdę nie znają, a oceniają po pozorach (jeśli chodzi o Forum) 
- a w życiu, kilka osób by się znalazło szczególnie dłużników
 
*Czy zmieniłabyś coś w swoim życiu?
-tak, za dzieciaka uwielbiałam tańczyć, czasami chciałabym wrócić do tego czasu i więcej tańczyć xd
 
*Czy miejsce gdzie mieszkasz to Twój ostateczny cel?
-na tą chwilę tak, choć ostatnio miałam propozycję pracy w innym miejscu na ziemi.
Jedno wiem na pewno, że zawsze z sentymentem będę wracać do Gdyni
 
*Co najbardziej w Twoim miejscu zamieszkania Ci się podoba?
-to, że w jednej chwili jadąc czy idąc w moje ulubione miejsca mogę być w najbardziej urokliwym miejscu na ziemi - wystarczy pojechać na plaże w Orłowie, pójść na bulwar, do lasu czy wyjść i porozmawiać z nieznanymi Ci ludźmi…
*ja też kocham morze...i plażę ….i piasek....a mam tak daleko....
 
*A jak w Twoim życiu – brakuje Ci czegoś?
-hmmm.. czasami tak ale po co się martwić, że czegoś Ci brakuje lepiej cieszyć się z tego co się ma xd
 
*Czy jest jakiś temat, o którym Twoim zdaniem nigdy nie należy żartować?
-kurczę to może być problem, bo ja generalnie żartuję w każdym temacie, jednak moim zdaniem nie powinno się nigdy żartować z krzywdy innych osób ani zwierząt
*to fakt
 
*Opowiedz o zawstydzającej chwili z Twojego życia.
-nic mi nie przychodzi do głowy.. ciężko mnie zawstydzić xd
niech pomyślę..
o wiem! ostatnio zaskoczyły mnie w moim domu 2 muchy, które się bzykały w mojej świeżo wyrzeźbionej dyni!
*i to Cię zawstydziło?
-no tak, co te muchy robiły w dyni?!
*Hahahahaha muchy w dyni robiły Tobie na złość xd
…...dobra lecimy dalej.......
 
*Co dla Ciebie ma większą wartość rzeczy materialne, czy rodzina? Dlaczego?
-oczywiście, że Rodzina, mam cudowną Rodzinę (choć nie zawsze tak było) - docieraliśmy się jakiś czas ale najważniejsze, że się udało
*a to dobrze
 
*Jakie było Twoje marzenie w dzieciństwie ?
-zostać kierowcą rajdowym
*co Ty gadasz??? Nie wspominałaś o tym.....Spełniło się?
-hhehe nie pytałaś :P 
-niestety nie spełniło się, ale kocham tą adrenalinę we krwi, na torze
*Chyba nie tylko na torze xd
-hahha cii 
 
*Jakie są Twoje wymarzone wakacje?
-moje wymarzone wakacje, są zawsze wtedy kiedy jadę w moje ulubione miejsca na ziemi - unikam internetu jak ognia, odpoczywam opalając się, pijąc rudą i pływając w basenie czy w morzu
 
*Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
-kiedyś myślałam, że tak - teraz uważam, że same motyle w brzuchu to za mało
 
*A wybaczyłabyś zdradę?
-to zależy, od kilku czynników
*Jakich?
-na przykład takich czy tą osobę faktycznie się kocha, i co spowodowało zdradę
*ale konkretnie TAK czy NIE?
Nie odpowiem na to wprost, bo różne są sytuacje w życiu, wiem że byłabym skłonna raz wybaczyć
 
*Jak reagują ludzie na Twój widok?
-hahah dobre pytanie hahahaha - jeszcze niedawno całkiem spięci byli na mój widok
*ciekawe czemu :P
-cóż taki zawód ;) 
 
*Co robiłabyś gdybyś miała cały miesiąc na siebie?
- gdybym miała taką możliwość to jadę do Turcji i wypoczywam xd
 
*Jak wygląda Twój zwykły dzień?
-mój każdy dzień jest inny, nie potrafię go przewidzieć
zazwyczaj to dużoooo pracy xd
 
*Co najbardziej lubisz robić?
-jest kilka rzeczy, które lubię robić ale najbardziej poznawać i rozmawiać z ludźmi jak już mam więcej czasu dla siebie
 
*Uprawiasz jakiś sport?
-Tak !!! uwielbiam wkurzać ludzi xd hahahah
a tak serio to trenuję amatorsko boks
 
*Jaka cecha u ludzi podoba Ci się najbardziej a jaka najmniej?
-najbardziej - szczerość nawet do bólu, najmniej dwulicowość
 
*Opisz siebie w 5 słowach?
-lubiąca konkrety, pewna siebie, obserwująca, szczera i mająca dobrą pamieć xd
*hahaha to fakt xd
 
*Czy masz czas na spotkania z rodziną?
-jasne
 
*W jakim filmie byś zagrała?
-w jakimś erotyku z odrobiną thrillera xd
 
*Czy lubisz swoją pracę zawodową?
-tak, teraz po moich rewolucjach wręcz kocham xd
 
*A czy chciałabyś coś zmienić w pracy zawodowej?
-obecnie, nic xd
 
*Opowiedz mi o osiągnięciach, z których jesteś dumna
-osiągnięcia, to moje życie, które mam dzięki mojej pracy
 
*Z jakimi ludźmi najlepiej Ci się pracuje i dlaczego?
-jeśli chodzi o ludzi, to najlepiej mi się pracuje z ludźmi podobnymi do mnie - tacy, którzy lubią konkretne działania w atmosferze zaufania, ale jestem pewna, że dogadam się z każdym człowiekiem... najwyżej dłużej to potrwa xd
 
*Jakie jest Twoje marzenie dotyczące pracy?
-Marzenie, może takie bym coraz mniej musiała się angażować w niektóre sytuacje w pracy
 
*Czy jesteś szczęśliwa?
-tak, i lubię tym zarażać innych
 
*Czy żałowałaś kiedyś, że podjęłaś się pracy Moderatora na Forum?
-tak, żałowałam, czytając niektóre posty na Forum, które były jednym wielkim kłamstwem ale wtedy powiedziałam sobie - jak nie ja to kto
 
*A teraz kiedy jesteś Administratorem?
-Nie, ale od tego czasu sporo się nauczyłam. Szczerze kiedyś myślałam, że to bycie Moderatorem nie będzie trudne - bo przecież mam kontakt z ludźmi w na co dzień. 
Pomyliłam się wtedy, zapytasz dlaczego? Bo do dziś niektórzy ludzie myślą, że to tylko internet i że są anonimowi - uważają, że wszystko im wolno i nie ma żadnych reguł. 
Ale na szczęście tak to nie działa.
 
*Czy jest coś, czego nie lubisz w swojej pracy na Forum?
-nie, raczej nie ma czegoś takiego
 
*Gdybyś mogła mi zadać tylko jedno pytanie jak ono, by brzmiało?
-Tobie? hmm
*Czy łatwo jest robić przeglądy garażowe? odpowiedź uzasadnij
-hahaha jeżeli tylko jest ktoś chętny …to sama przyjemność, poznawanie innych mam we krwi ( z mlekiem “Matki” wyssałam) hahahaha
 
*Czy na wszystkie pytania odpowiedziałaś szczerze?
-jak zawsze !!!
 
 
….i to już koniec! Dziękujemy za udzielenie odpowiedzi na nurtujące nas pytania Demonko!!! A Was zapraszam serdecznie do …. Wywiadu z Wampirem, godziny szczerości, czy jak to tam nazwiemy
 
                                                                                                      Pozdrawiam
                                                                                                Wasz Cherubinek!!!!
                                                                                                                 (angel) 

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#2 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 01 listopad 2018 - 20:43

Ciekawa koncepcja... i fajnie dowiedzieć się czegoś o osobie, którą się troszeczkę poznało... :)

kto następny?


  • Demonka666 i Cherubinek lubią to

V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png


#3 Diablica

Diablica

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 15

Napisano 01 listopad 2018 - 23:13

Ja! Ja!  :D Po raz drugi mogę?  (grin) Zawsze mam cosik do powiedzenia  (girl)  (lol)



#4 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 01 listopad 2018 - 23:14

Ja! Ja!  :D Po raz drugi mogę?  (grin) Zawsze mam cosik do powiedzenia  (girl)  (lol)

osobiście zadbam o ten wywiad  (grin) 


  • Diablica i Cherubinek lubią to

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#5 Sewcio97

Sewcio97

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sewcio97
Reputacja: 256

Napisano 01 listopad 2018 - 23:21

Co tu się odwaliło :O



#6 Diablica

Diablica

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 15

Napisano 01 listopad 2018 - 23:29

Bartuś ja nie wiem, ale czytaj  :D  :P


  • Sewcio97 lubi to

#7 Lydia89

Lydia89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 postów
  • LocationWrocław
  • Serwer:PL4
  • Postać:Lidzia
  • Studio:Poczta Polska
Reputacja: 358

Napisano 02 listopad 2018 - 21:20

Przyjemnie się czytało, nareszcie coś nowego. Możemy bliżej poznać danego gracza :) Szacun za to, że Demonka mimo plucia jadem na forum przez innych graczy (w tym mnie, przyznaję się bez bicia) nadal jest bardzo pozytywną osobą i nie zrezygnowała z funkcji Administratorki forum. Wytrwałość zawsze się ceni. Osobiście mam nadzieję, ze kolejny wywiad będzie podobny bez powielania pytań ;)

No i Diablica, z Tobą wywiad był tak dawno, że chętnie przeczytam kolejny ;)


  • Diablica, Demonka666, xxxelenaxxx i 1 inna osoba lubią to

#8 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 03 listopad 2018 - 23:51

Chcąc być obiektywną to delikatna poprawa w stronę tego o czym pisałam w temacie z ankietą nad losem garażowego przeglądu.

Fajna nazwa przywodzi na myśl stare czasy i świetnego Wojciecha Jagielskiego tylko niewiele więcej poza samą nazwą ma to wspólnego z jego wywiadami.

Niestety jednak zmiany są wręcz kosmetyczne i obawiam się, że również ten "Wywiad z Wampirem" podzieli losy przeglądu.

Lydia89 w takiej formie prowadzenia tych wywiadów myślę, że bardzo szybko usłyszymy te same pytania bo nie może być inaczej.

Rozmowa na spontanie to chyba nie do końca to samo co zadawanie pytań na spontanie.

Całość dalej jednak przypomina tysiąc pytań do w koncepcji pytanie-odpowiedź, pytanie-odpowiedź, pytanie-odpowiedź itd.

Trochę ciekawsze niż ostatnie przeglądy, ale chyba tylko dlatego że są no właśnie nowe pytania, które też się szybko wyczerpią (tak trochę bez polotu).

O ile ciekawiej zaczęło się w dwóch może momentach, kiedy osoba przeprowadzająca wywiad nie strzela pytaniami za pytaniem jak z karabinu maszynowego i ucina po każdej odpowiedzi kolejnym przygotowanym pytaniem, a dodaje własny komentarz do odpowiedzi osoby "przesłuchiwanej". :)

Co mogłoby przerodzić się w coś co bardziej przypominałoby swobodną rozmowę, gdyby się rozwinęło a w rezultacie może nawet w rozmowę.

O ile ciekawiej mogłoby być, gdyby raptem jedno pytanie i odpowiedź doprowadziło do komentarza z jednej ze stron, następnie z drugiej ze stron i rozmowa rzeczywiście się rozwinęła nie będąc (z takim rozmachem) zastrzelona kolejnym pytaniem bez związku z poprzednim.

Kolejne pytania po prostu wynikałyby z toku rozmowy, same się nasuwały i padałyby z obu stron, nie tylko osoby przeprowadzającej wywiad.

Plus za nową serię pytań, minus za koncepcje, która praktycznie się nie zmienia.


Użytkownik grt edytował ten post 03 listopad 2018 - 23:59


#9 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 04 listopad 2018 - 00:17

Chcąc być obiektywną to delikatna poprawa w stronę tego o czym pisałam w temacie z ankietą nad losem garażowego przeglądu.

Fajna nazwa przywodzi na myśl stare czasy i świetnego Wojciecha Jagielskiego tylko niewiele więcej poza samą nazwą ma to wspólnego z jego wywiadami.

Niestety jednak zmiany są wręcz kosmetyczne i obawiam się, że również ten "Wywiad z Wampirem" podzieli losy przeglądu.

Lydia89 w takiej formie prowadzenia tych wywiadów myślę, że bardzo szybko usłyszymy te same pytania bo nie może być inaczej.

Rozmowa na spontanie to chyba nie do końca to samo co zadawanie pytań na spontanie.

Całość dalej jednak przypomina tysiąc pytań do w koncepcji pytanie-odpowiedź, pytanie-odpowiedź, pytanie-odpowiedź itd.

Trochę ciekawsze niż ostatnie przeglądy, ale chyba tylko dlatego że są no właśnie nowe pytania, które też się szybko wyczerpią (tak trochę bez polotu).

O ile ciekawiej zaczęło się w dwóch może momentach, kiedy osoba przeprowadzająca wywiad nie strzela pytaniami za pytaniem jak z karabinu maszynowego i ucina po każdej odpowiedzi kolejnym przygotowanym pytaniem, a dodaje własny komentarz do odpowiedzi osoby "przesłuchiwanej". :)

Co mogłoby przerodzić się w coś co bardziej przypominałoby swobodną rozmowę, gdyby się rozwinęło a w rezultacie może nawet w rozmowę.

O ile ciekawiej mogłoby być, gdyby raptem jedno pytanie i odpowiedź doprowadziło do komentarza z jednej ze stron, następnie z drugiej ze stron i rozmowa rzeczywiście się rozwinęła nie będąc (z takim rozmachem) zastrzelona kolejnym pytaniem bez związku z poprzednim.

Kolejne pytania po prostu wynikałyby z toku rozmowy, same się nasuwały i padałyby z obu stron, nie tylko osoby przeprowadzającej wywiad.

Plus za nową serię pytań, minus za koncepcje, która praktycznie się nie zmienia.

 

Cóż chyba nie do końca rozumiem sedna (czy tam sedno) wypowiedzi ale proszę o przykład i przeprowadzenie takiego wywiadu przez Ciebie GRT z innym graczem - jak sądzę będzie to dla nas wzór do naśladowania :)

Dziękujemy!


V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#10 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 04 listopad 2018 - 01:16

Hihi zaraz pewnie i tak będę hejtowana. :D

Nie jestem chętna do przeprowadzania wywiadów, ani ich udzielania no i sądzę, że do tego się nie nadaje (nie każdy to potrafi).

W myśl reguły nie biorę się za coś czego nie potrafię. ;)

Przykładów jest wiele w internecie w telewizji i czasopismach i na prawdę są potrzebne moje nieudolne próby kiedy na wyciągnięcie ręki można podejrzeć profesjonalistów? ;)

Jak komuś się nie za bardzo chce szukać wystarczy sobie w necie puścić Wojewódzkiego, albo wspomnianego własnie Wojciecha Jagielskiego choćby z "Wieczoru z wampirem" (tak się ten cykl nazywał a nie wywiad z wampirem czyli tytuł nie taki sam a podobny) lub poprzedniej serii nazwanej po prostu "Wieczór z Jagielskim".

Oczywiście mieli łatwiej bo wcześniej wyciągali ciekawostki z życiorysu gwiazd.

Tu nikt celebrytą nie jest no i trudno przygotować się do wywiadu osoby anonimowej. Nikt jednak nie mówił, że to jest łatwe, trzeba posiadać również umiejętność wyciągania od ludzi ciekawostek.

Kwintesencja wywiadu według mnie. Każdy ma jakąś historie do opowiedzenia i to jest najciekawsze.

Można porozmawiać, pożartować, podyskutować w wywiadzie. Tu chyba każdy chce za dobrze, próbując na siłę ubrać wszystko w piękny garniturek, który źle leży.

Sprawiając tym samym wrażenie, nie spontaniczności a wręcz przeciwnie sztuczności.

Komentarze są lepsze od takiej formy wywiadu, w komentarzach bardziej widać jacy jesteśmy na prawdę.

Pytania typu jaki jest twój ulubiony, gdyby, jakby są to pytania uniwersalne, które można zadać każdemu (w żaden ściślejszy sposób nie związane z osobą, z którą wywiad jest przeprowadzany).

Minusem tego typu pytań jest to, że ich limit jest niewielki i szybko się wyczerpuje, stąd przypuszczenia, że takie same pytania będą się często powtarzały.

Każdy ma jakiś ulubiony film, książkę, serial, zwierze, warzywo, zupę, muzykę itd. są to pytania zamknięte i prawdę mówiąc czy to jest ciekawe? Czy mnie intrygują takie suche fakty o osobie, której nie znam panie czy panu Kowalskim?

Choć nawet je można rozwinąć. Jaki jest twój ulubiony zespół? Ok, dlaczego akurat taki, skąd miłość do tego gatunku muzyki, kiedy pierwszy raz go usłyszałaś, a może wiąże się z tym jakaś ciekawa historia, może kiedy utwory tej grupy towarzyszyły ci w życiu, może w jakiś ważnych dla ciebie momentach albo czy zawsze akurat ten lubiłaś, a może coś się zmieniło (trzeba pobawić się trochę w detektywa).

Na jeden temat można przeprowadzić cały wywiad a kolejne pytania rodzą się w toku no i to jest intrygujące.

Co natomiast jest robione źle to grad pytań nie mających ze sobą związku zmierzający ku nie wiem czemu (chyba tylko ku oczekiwanemu już końcowi). Nie nawiązuje się żadna rozmowa, nawet wiele jest odpowiedzi w formie równoważników zdania no jak w przedszkolu, jakbyśmy nie potrafili budować rozwiniętych wypowiedzi i formułować myśli, i po prostu je tutaj przelewać.

Osoba przeprowadzająca wywiad powinna ciągnąć za język, aż się prosi o rozwijanie tych wszystkich wątków, pytań, tego gradu ile tu padło starczyłoby na wywiady dla setki osób.

Każdy przecież wywiad może traktować o czymś innym.

Jak to wygląda tu to chyba widać gołym okiem i co jest robione nie tak

Salwa pytań jak pod ostrzałem (nie cytuje a jedynie przedstawiam zarys):

 

- Jaki jest twój ulubiony film?

- Shrek

(zero rozwinięcia i rozmowy czysta ankieta tylko zastrzelenie kolejnym ciosem bez żadnego związku z poprzednim)

- Jakie jest twoje ulubione danie?

- Frytki

(jak wyżej)

- Jaki jest twój ulubiony kolor

- rudobiałoczarny

(bez komentarza no nie wygląda to dobrze, wręcz kiepsko)

- Las czy łąka?

- Łąka!

(i dalej co by było gdyby)

- Co by było gdybyś nie miała ręki?

- Nie pykałabym na klawiaturze i nie drapałabym się po d...

 

itd.

Czy wyobrażacie sobie taki wywiad w tv czy w czasopiśmie czy w internecie, czy to wygląda dobrze czy to jest interesujące i czy to się na prawdę podoba i super czyta? Tylko odpowiedzcie sobie tak szczerze bez prawienia sobie fałszywych komplementów.

Mam nadzieję, że teraz rozumiesz sedno Demonka ;)


Użytkownik grt edytował ten post 04 listopad 2018 - 01:17


#11 Demonka666

Demonka666

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • LocationTrójmiasto
  • Serwer:PL1






Reputacja: 1018

Napisano 04 listopad 2018 - 01:56

Czy Pani GRT na pewno czytała Przegląd garażowy i/ oraz ostatni wywiad?
Proponuję poczytać pierwsze rozmowy z Gwiazdami a ostatnie Przeglądy Garażowe oraz sens do czego dążymy.

Jak sądzę różnica jest znacząca - moim zdaniem oczywiście.
Ponadto odkąd zmieniliśmy rozmowy/ wywiady z Graczami - zawsze proponowaliśmy coś innego, tak by każdy wywiad był inny! Czy Nam się to udało? 
Teraz chcemy zmienić jeszcze inaczej, czy warto?

Pytania czysto retoryczne. 

Zawsze każdy będzie miał inne odpowiedzi, a my nadal będziemy robić swoje xd


  • xxxelenaxxx, Cherubinek i Abulia lubią to

V9uyVzH.png

KwGDanf.png bYhcTB8.png


wBYODLg.png

xl9BdoC.png

 


UWAGA !! Na Forum nie rozwiązujemy spraw technicznych* związanych z grą, prosimy by wszelkie błędy zgłaszać do Supportu
* To takie, o których można na Forum napisać ale na Forum nie da się ich naprawić.


#12 Sun

Sun

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Sun
  • Studio:Kamasutra






Reputacja: 7

Napisano 04 listopad 2018 - 02:08

Wywiad jest fajny, wesoły i z przymrużeniem oka, nie każdy oczekuje tutaj filogenezy i głębszych wynurzeń ... Mnie się podoba ;)

Świetna robota Kobietki (heart)


  • Demonka666, xxxelenaxxx i Cherubinek lubią to





Also tagged with one or more of these keywords: wywiad, wampir, Demonka, garażowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych