Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konwenty


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 01 grudzień 2018 - 13:51

Pozdrowienia z PL3, gdzie ludzie za 1,5h klikania konwentow w nocy i 2h teraz nic nie dostali, bo konwenty się nie udały. 

 

Może czas najwyższy przestawić algorytmy odpowiedzialne za ustalanie pułapu konwentów, na takie, które będą możliwe do spełnienia. 


  • Jilianna i BlueLagoon lubią to

#2 BlueLagoon

BlueLagoon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • LocationOlsztyn
  • Serwer:PL3
  • Postać:BlueLagoon
  • Studio:WIOSKA SMERFÓW
Reputacja: 1

Napisano 01 grudzień 2018 - 14:21

Popieram apel w stu procentach.

Jeszcze jedna kwestia konwentów po Świątyni!

Pułapy są takie, że nie mają szans się udać!!!

Powinno bardziej się dostosowywać parametry do możliwości serwera.


  • Jilianna lubi to

#3 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 01 grudzień 2018 - 19:00

Hmm, czyżby PL3 już całkiem zdechło?

Dziwne :S  skoro nawet na PL1 o którym non stop słyszy się jedynie, że to najbardziej martwy i opustoszały serwer konwenty (nawet te nocne) udają się kiedy jest na ich wykonywanie świątynia.  (grin)


  • GibkiBongo i jenny16 lubią to

#4 Pamelka69

Pamelka69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Pamelka69
  • Studio:Strefa Grzechu
Reputacja: 163

Napisano 01 grudzień 2018 - 21:56

Hmm, czyżby PL3 już całkiem zdechło?

Dziwne :S  skoro nawet na PL1 o którym non stop słyszy się jedynie, że to najbardziej martwy i opustoszały serwer konwenty (nawet te nocne) udają się kiedy jest na ich wykonywanie świątynia.  (grin)

Osoby z punktami powyżej 1000 w światyni:

pl1 - 60 

pl3 - 130

 

Osoby z ponad 500 pkt w światyni: 

pl1 - 120 

pl3 - 300

 

Wniosków chyba nie muszę pisać o tym, który serwer jest wymarły. 

 

Pułap sukcesu konwentów zależy od liczby aktywnych graczy w chwili jego rozpoczęcia. Na pl3 na 2h konwentu było to aż 13 mln, a mało kto ma czas klikać 2 godziny bez przerwy... 


  • feetish lubi to

#5 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 03 grudzień 2018 - 23:28

To serwer PL3 sam sobie winny, za dużo osób w chwili rozpoczęcia konwentu a za mało osób go faktycznie wykonywało w całości, taki wniosek.

Zatem pisz o zmianie długości czasu trwania konwentów, a nie o zmianie algorytmu odpowiedzialnego za pułap.

 

W sumie to nie interesuje mnie ani trochę, który serwer jest jak aktywny a jak nie, tylko to że tu gdzie gram konwenty wychodzą i to mnie cieszy bo niby czemu miałoby smucić. ;)

 

Prowadzisz dokładne statystyki po każdym jednym konwencie wszystkich serwerów czy tylko PL1 i PL3? Tak czy siak powinszować.

 

Natomiast sam temat był wielokrotnie już poruszany i playata czy jakikolwiek właściciel jakiejkolwiek gry ma z tego kasę.

Proste gracze sami pokazali, że można. Te pułapy i czasy trwania konwentów nie wzięły się znikąd.

Przynoszą zyski, gracze wydają na diaxy firma ma kasę. Dlaczego więc mieliby to zmieniać i odbierać sobie jakąś część zarobków z własnej woli w imię czego?

Jedyne co najprędzej zmienią to wprowadzą jakieś nowe, albo bardziej ciekawe nagrody za konwenty, żeby jeszcze swoje zyski zwiększyć (a konwenty cieszyły się większą popularnością wśród graczy nie tylko podczas świątyni), nawet jeżeli tylko przez krótki czas.


  • GibkiBongo, Kaaa26 i jenny16 lubią to

#6 BroCat

BroCat

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 1

Napisano 04 grudzień 2018 - 11:54

To serwer PL3 sam sobie winny, za dużo osób w chwili rozpoczęcia konwentu a za mało osób go faktycznie wykonywało w całości, taki wniosek.
Zatem pisz o zmianie długości czasu trwania konwentów, a nie o zmianie algorytmu odpowiedzialnego za pułap.
 
W sumie to nie interesuje mnie ani trochę, który serwer jest jak aktywny a jak nie, tylko to że tu gdzie gram konwenty wychodzą i to mnie cieszy bo niby czemu miałoby smucić. ;)
 
Prowadzisz dokładne statystyki po każdym jednym konwencie wszystkich serwerów czy tylko PL1 i PL3? Tak czy siak powinszować.
 
Natomiast sam temat był wielokrotnie już poruszany i playata czy jakikolwiek właściciel jakiejkolwiek gry ma z tego kasę.
Proste gracze sami pokazali, że można. Te pułapy i czasy trwania konwentów nie wzięły się znikąd.
Przynoszą zyski, gracze wydają na diaxy firma ma kasę. Dlaczego więc mieliby to zmieniać i odbierać sobie jakąś część zarobków z własnej woli w imię czego?
Jedyne co najprędzej zmienią to wprowadzą jakieś nowe, albo bardziej ciekawe nagrody za konwenty, żeby jeszcze swoje zyski zwiększyć (a konwenty cieszyły się większą popularnością wśród graczy nie tylko podczas świątyni), nawet jeżeli tylko przez krótki czas.

GRT  w Twoich wypowiedziach da się zauważyć nie odpowiednie zdania np " pl3 zdechło" " pl3 jest sam sobie winny". ..Serwer jest winny to ciekawe :) ? hmmm. 
Popularny zjadacz chleba ma gdzieś jakieś algorytmy i pułapy chce tylko się bawić po to w to gra. Nawet pojęcia nie ma że jest na ustawienie konwentów algorytm, bo np pracuje w masarni  (grin) bo lubi masować. 
Serwera nie mam zamiaru tu winić i nikogo za małą freakfencję  (angel) ..Jako zjadacz "bułków" widzę tylko  że szlak trafia typowych "masażystów" jak trzepną 160 występów i widzą klapę a zwycięski występ dla niego to czarna magia (smug) , czyli przysłowiowe "pocałujta w xxxx wójta" . 
 
 
Jeśli BBE to ma być zabawa kochani moi (bo takie mamy wszyscy założenie) ..
 
-  "zjadacz bułków" wydaje diaksy i ma klapę  :angry: nic nie zyskał stracił diaksy, nie pobawił się do tego ma czytać o algorytmach i pułapach..  :excl:  XXX
-   musi klepać ile wlezie chociaż konwent jest zakończony XXX  :excl: ?  "Przecież w HZ po zabiciu łotra jest fenito!"
-   ma podane jak na talerzu godziny, znikł element zaskoczenia gracza i samej zabawy ..
-   nagrody expa za konwent słabizna że szok..robi się 5 występów i papa idę na miasto robić misje..
 
TU masz Pan winę nie wykonywalności konwentów i braku freakfencji (smug)
Może warto wrócić do momentu gdy zyski były dość zacne wyciągnąć wnioski co jest nie tak, że ludzie konwenty oleli bo jak na razie to czytają o algorytmach co im to w sumie wisi.. 
 
Wystarczy postawić się w roli zwykłego gracza, nie snuć opowiadań co by było jakby było choć się tyle spierdzieliło..


Użytkownik GibkiBongo edytował ten post 04 grudzień 2018 - 12:02
curses

  • Pamelka69 lubi to

#7 BroCat

BroCat

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 1

Napisano 04 grudzień 2018 - 21:30

Jeszcze nie skończyłem bo pół roku mnie nie było ;)



#8 grt

grt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 postów
  • LocationLublin
  • Serwer:PL1
  • Postać:grt
  • Studio:SEKSI DISTRICT
Reputacja: 87

Napisano 05 grudzień 2018 - 00:52

Brocat wyskoczyłeś jak filip z konopi.

Co niby nieodpowiedniego jest w zapytaniu "Czyżby PL3 już całkiem zdechło?" (bo to w sumie było zapytanie, a nie zdanie oznajmujące, jeszcze trzeba znaki interpunkcyjne kojarzyć).

W dodatku z nutką ironii - tylko dla domyślnych. :) Jakbyś mi wytłumaczył "co" jest nieodpowiednie, zamiast wyrywać pojedyncze słowa z kontekstu to może mogłabym się z Tobą zgodzić.

Moje zdanie, że serwer PL3 jest sam sobie winny było równie ironiczne i nawiązywało do wypowiedzi przedmówcy (również nie wiem co jest z tą moją wypowiedzią nie tak, ale pewnie mi wytłumaczysz).

Przepraszam, że nie dodałam legendy, ma culpa.  (grin)

Już śpieszę w tłumaczeniu serwer sam sobie winny, w znaczeniu ludzie którzy na nim grają.

To chyba proste jest świątynia na konwenty ok? Na każdym serwerze są osoby które czekają na niego (bo godzina jest podana i wszystkim ogólnie znana) żeby wbić te kilka pkt na świątynie (nieważne czy w nocy czy w południe).

No i z tego o czym czytałam doszło do sytuacji takiej, a przynajmniej tak opisanej, że w momencie rozpoczęcia konwentu było mnóstwo osób na PL3 online.

Algorytm czy co tam, taki a nie inny obliczył przez to pewien pułap po czym gracze uznali że 2 godz. w środku nocy to przesada i nie robią konwentu dalej albo na tym w południe nie mieli aż dwóch godzin czasu z powodu innych obowiązków i odeszli od komputerów.

Po czym pretensje pozostałych którzy grali, że konwent nie wypalił.

No to przepraszam, ale kto jest winny? Ja jestem może temu winna (tej konkretnej sytuacji na PL3), a może playata, albo jakieś inne nadprzyrodzone moce?

No według mnie to same sobie zawiniły osoby grające na tym serwerze, czyli skrótowo ujmując dany serwer.

Poza tym potraktowałam to z dystansem, również z odrobiną sarkazmu bo póki co jak widać niewiele osób w tym temacie "narzeka" z powodu takich a nie innych konwentów.

Jak też sama pisałam temat był już milion razy wałkowany, nikomu tez nie stała się żadna krzywda.

Skarbonka twórców dla niepoznaki nazywana grą jaką niewątpliwie jest BBE też ma się świetnie i wszyscy są zadowoleni.

No prawie wszyscy, jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Więc Brocat ameryki to ty nie odkryłeś.

Dla tych, którzy jeszcze nie zauważyli BBE to maszynka do robienia pieniędzy a nie gra lol :D każdy jeden ranking, każde jedno wyzwanie jest kupowane, a nie wygrywane.

Tak na prawdę mnie w tej grze bawią jedynie jeszcze tylko nowe stroje, których też ostatnio jak na lekarstwo, zwłaszcza takich których nie trzeba kupić, albo nie trzeba zdobyć za osiągnięcia (też kupione) bo przeważnie dodają tylko odmienne wersje kolorystyczne ostatnimi czasy z rzeczy których kupować nie trzeba.

Więc nie rób wykładów o pospolitych czy niepospolitych zjadaczach bułek, chlebów i innego pożywienia i nie baw się w adwokata diabła bo ci to nie wychodzi. :)


  • GibkiBongo, ZyliiXon i jenny16 lubią to

#9 BroCat

BroCat

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
Reputacja: 1

Napisano 07 grudzień 2018 - 00:20

Brocat wyskoczyłeś jak filip z konopi.

Co niby nieodpowiedniego jest w zapytaniu "Czyżby PL3 już całkiem zdechło?" (bo to w sumie było zapytanie, a nie zdanie oznajmujące, jeszcze trzeba znaki interpunkcyjne kojarzyć).

W dodatku z nutką ironii - tylko dla domyślnych. :) Jakbyś mi wytłumaczył "co" jest nieodpowiednie, zamiast wyrywać pojedyncze słowa z kontekstu to może mogłabym się z Tobą zgodzić.

Moje zdanie, że serwer PL3 jest sam sobie winny było równie ironiczne i nawiązywało do wypowiedzi przedmówcy (również nie wiem co jest z tą moją wypowiedzią nie tak, ale pewnie mi wytłumaczysz).

Przepraszam, że nie dodałam legendy, ma culpa.  (grin)

Już śpieszę w tłumaczeniu serwer sam sobie winny, w znaczeniu ludzie którzy na nim grają.

To chyba proste jest świątynia na konwenty ok? Na każdym serwerze są osoby które czekają na niego (bo godzina jest podana i wszystkim ogólnie znana) żeby wbić te kilka pkt na świątynie (nieważne czy w nocy czy w południe).

No i z tego o czym czytałam doszło do sytuacji takiej, a przynajmniej tak opisanej, że w momencie rozpoczęcia konwentu było mnóstwo osób na PL3 online.

Algorytm czy co tam, taki a nie inny obliczył przez to pewien pułap po czym gracze uznali że 2 godz. w środku nocy to przesada i nie robią konwentu dalej albo na tym w południe nie mieli aż dwóch godzin czasu z powodu innych obowiązków i odeszli od komputerów.

Po czym pretensje pozostałych którzy grali, że konwent nie wypalił.

No to przepraszam, ale kto jest winny? Ja jestem może temu winna (tej konkretnej sytuacji na PL3), a może playata, albo jakieś inne nadprzyrodzone moce?

No według mnie to same sobie zawiniły osoby grające na tym serwerze, czyli skrótowo ujmując dany serwer.

Poza tym potraktowałam to z dystansem, również z odrobiną sarkazmu bo póki co jak widać niewiele osób w tym temacie "narzeka" z powodu takich a nie innych konwentów.

Jak też sama pisałam temat był już milion razy wałkowany, nikomu tez nie stała się żadna krzywda.

Skarbonka twórców dla niepoznaki nazywana grą jaką niewątpliwie jest BBE też ma się świetnie i wszyscy są zadowoleni.

No prawie wszyscy, jedna jaskółka wiosny nie czyni.

Więc Brocat ameryki to ty nie odkryłeś.

Dla tych, którzy jeszcze nie zauważyli BBE to maszynka do robienia pieniędzy a nie gra lol :D każdy jeden ranking, każde jedno wyzwanie jest kupowane, a nie wygrywane.

Tak na prawdę mnie w tej grze bawią jedynie jeszcze tylko nowe stroje, których też ostatnio jak na lekarstwo, zwłaszcza takich których nie trzeba kupić, albo nie trzeba zdobyć za osiągnięcia (też kupione) bo przeważnie dodają tylko odmienne wersje kolorystyczne ostatnimi czasy z rzeczy których kupować nie trzeba.

Więc nie rób wykładów o pospolitych czy niepospolitych zjadaczach bułek, chlebów i innego pożywienia i nie baw się w adwokata diabła bo ci to nie wychodzi. :)

"Dla tych, którzy jeszcze nie zauważyli BBE to maszynka do robienia pieniędzy a nie gra lol  :D każdy jeden ranking, każde jedno wyzwanie jest kupowane, a nie wygrywane." - jakże mógłbym nie skomentować. Proszę Proszę..

 

BBE jest grą, bo raczej nie odmianą szympansa   ;)

Każda gra online jest stworzona do zarabiania hajsu,  ale nikomu się nie karze tego hajsu płacić i nie mówi ile ma płacić, jeśli chcesz posiadać bardzo silne konto, skracać czas gry - fakt można. Jeśli grasz dla przyjemności nie musisz płacić nic.

 

Fakt Ameryki nie odkryłem. Swojego hajsu np. wbitą w tę grę nie żałuję, bo u Pani to inaczej chyba jest  (smug)

Pani jeszcze napisze gdzie kupić te "wyzwania" u "mocy nadprzyrodzonych" to ja z chęcią czasem skorzystam.

 

               "Wyrywając pojedyncze słowa" z z Pani następnej epopei stwierdzam, iż się Pani strasznie spina :Di ma złe podejscie do tej gry. Polecam  wędkarstwo - uczy cierpliwości, relaksuje. Kupi sobie Pani tylko dobrą i drogą wędkę, żeby potem nie było że jakiś słaby producent bo nic nie bierze ;). Pozdrawiam.. życzę miłej zabawy w łowieniu rybek 


Użytkownik BroCat edytował ten post 07 grudzień 2018 - 00:22


#10 GibkiBongo

GibkiBongo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:GibkiBongo
  • Studio:Swingersi






Reputacja: 607

Napisano 07 grudzień 2018 - 05:53

Pragnę przywołać towarzystwo do porządku... z dyskusji na temat "konwentów" zrobiła się kulturalna, ale jednak, pyskówka...

Proponuję ostudzić emocje i wygasić słowotok bo zaczniecie się w ferworze walki opluwać wzajemnie.

Miło poczytać wypowiedzi sklecone poprawną polszczyzną i pełnymi zdaniami ale co za dużo to...  ;)


V9uyVzH.png



KwGDanf.png bYhcTB8.png



wBYODLg.png



xl9BdoC.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych