Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świątynia


  • Please log in to reply
58 odpowiedzi w tym temacie

#1 xValerka

xValerka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • LocationBiałystok
  • Serwer:PL9
  • Postać:Raquia
  • Studio:WiRuS
Reputacja: 40

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:10

Witajcie Gwiazdy,

 

To prawdziwy wstyd, ale biedna szamanka potrzebuje czegoś do noszenia! I tylko to, co najlepsze, jest wystarczające dla dzisiejszej wyrafinowanej ćmy. Czy twoje studio nie może przekazać trochę jedwabnej tkaniny?

 

Punktacja świątynna

• 1 punkt za zebrane Jedwabne Prześcieradło

 

Harmonogram

• Początek: 04.06.2020 00:00:00

• Koniec: 10.06.2020 23:59:59

 

No świetnie, to czemu są konwenty? 

....

Nie mam pytań.



#2 VLink

VLink

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:VLink
  • Studio:ExclusiveJonderProduction
Reputacja: 25

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:12

właśnie pisałem posta na ten temat, podpinam się pod pytanie i mam nadzieję, że mody nam dadzą odpowiedź :)



#3 Vesper

Vesper

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • LocationWłocławek
  • Serwer:PL8
  • Postać:Vesper
  • Studio:Dzikie Kluseczki
Reputacja: 18

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:23

Syf kiła i mogiła . Totalne nieogary.. Burdel na kółkach. Brak słów

#4 Silvia

Silvia

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Silvia
  • Studio:Horny Rabbits
Reputacja: 1

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:25

To ładne te prześcieradła... :O

#5 niemat00

niemat00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:gepard
Reputacja: 105

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:30

jak zwykle potrafią tylko spi....ć



#6 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 928 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1339

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:36

Tiaaa i co mam napisać.....tak, świątynia została zmieniona ze zbierania jedwabnych prześcieradeł na konwenty....... i tyle w tym temacie mam do powiedzenia, niestety.... PRZEPRASZAMY  :(


  • Michał i LucjanPrezes lubią to

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#7 niemat00

niemat00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:gepard
Reputacja: 105

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:39

Tiaaa i co mam napisać.....tak, świątynia została zmieniona ze zbierania jedwabnych prześcieradeł na konwenty....... i tyle w tym temacie mam do powiedzenia, niestety.... PRZEPRASZAMY  :(

akurat nie ma w tym Twojej ani nikogo z modów z forum wina ale góra robi sobie z nas ....

to jest oburzające..........................


  • Cherubinek i LucjanPrezes lubią to

#8 xValerka

xValerka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • LocationBiałystok
  • Serwer:PL9
  • Postać:Raquia
  • Studio:WiRuS
Reputacja: 40

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:39

Tiaaa i co mam napisać.....tak, świątynia została zmieniona ze zbierania jedwabnych prześcieradeł na konwenty....... i tyle w tym temacie mam do powiedzenia, niestety.... PRZEPRASZAMY  :(

I jak to teraz ma działać?

Po konwentach będą prześcieradła, sprzedawanie przedmiotów czy w ogóle coś innego?

Masakra.

@Edit

Może w ogóle zrezygnujcie z pisania tych postów dot. świątyni, skoro góra i tak robi, co chce.


Użytkownik xValerka edytował ten post 03 czerwiec 2020 - 23:42


#9 Vesper

Vesper

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • LocationWłocławek
  • Serwer:PL8
  • Postać:Vesper
  • Studio:Dzikie Kluseczki
Reputacja: 18

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:42

Niekompetentni niedoinformowani ludzie mający to co tu się dzieje w pupie. Umarłe forum ale chociaż o świątyni informujcie poprawnie a jak się zmienia to łaskawie napiszcie o tym

#10 LucjanPrezes

LucjanPrezes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:AllDayFresh
  • Studio:Only Fans






Reputacja: 135

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:43

No cóż, z opóźnieniem, ale jest! Prezent na dzień dziecka :D Ukochane konwenty, nie ma co robić burdy na forum, bo playata(celowo z małej litery) ma wyłożoną laske na temat, a jedyne co to zrobi się syf, polecą bloki i wyładujecie frustracje na ekipie forum, która tylko jest łącznikiem, i to na szarym końcu łańcucha. Jedyne co pozostaje, to westchnąć, a osobom które po takiej akcji, dalej pchają kase w diaxowanie konwentów do świątyni, Chciałbym Serdecznie Pogratulować i wyrazić podziw dla ich wyrozumiałości. Cytując Klasyka Zbigniewa S. -"Szkoda strzępić ryja".   Szczury biegną dalej, bo jakże inaczej :) No ale, kto co lubi.


Co złego to nie ja, co dobrego tym bardziej ;) Często stawiam namiot, taki zemnie twardziel (smug)

PL6 :)

Pato na Bogato - studio gdzie niemilknący czat nie jest tylko pustym sloganem w opisie, lecz faktem.

 


#11 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 928 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1339

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:45

Niekompetentni niedoinformowani ludzie mający to co tu się dzieje w pupie. Umarłe forum ale chociaż o świątyni informujcie poprawnie a jak się zmienia to łaskawie napiszcie o tym

Jak tylko się dowiedzieliśmy - poinformowaliśmy ;) też nie wszystko wiemy :)


  • Vesper i LucjanPrezes lubią to

Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#12 Cherubinek

Cherubinek

    Coordinator

  • Coordinators
  • 928 postów
  • LocationŚląsk
  • Serwer:PL9



Reputacja: 1339

Napisano 03 czerwiec 2020 - 23:56

I jak to teraz ma działać?

Po konwentach będą prześcieradła, sprzedawanie przedmiotów czy w ogóle coś innego?

Masakra.

@Edit

Może w ogóle zrezygnujcie z pisania tych postów dot. świątyni, skoro góra i tak robi, co chce.

Myślę, że nawet przy jednorazowych wtopach (przyznaj, zdarzają się rzadko ... w tę stronę) nie zrezygnujemy z informacjami o Świątyniach ;) 98% się sprawdza :)  Chyba że bardzo tego chcecie ;)


Mały poradnik jak korzystać z Moderatora forum  :P

Moderator musi: 

     - dbać o przestrzegania zasad regulaminu  forum

     - kontrolować treści pojawiające się na forum

(nadzorować dyskusje prowadzone na forum oraz ich zgodność z przyjętymi zasadami )

- pilnować porządku na forum

(edytować, usuwać, zamykać, przenosić tematy/posty wykonując powierzone mu czynności w ramach utrzymywania porządku)

Moderator może: 

-  upomnieć użytkownika w razie naruszenia przez niego norm wskazanych w regulaminie forum

- zablokować  czasowo lub na stałe konto użytkownika forum

- usunąć post lub temat użytkownika forum

Moderator nie może: 

- UDZIELIĆ WSPARCIA TECHNICZNEGO NA KONCIE GRACZA  ;)

 


#13 KappaRazer

KappaRazer

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • LocationWielkopolska
  • Serwer:PL5
  • Postać:Giovanii
  • Studio:Irlandia
Reputacja: 12

Napisano 04 czerwiec 2020 - 00:07

Jest już może info o PL6 ? ... bo widzę że u góry kasa się kończy.


  • xxxelenaxxx lubi to

#14 Lea

Lea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Lea
  • Studio:Różowa Landrynka
Reputacja: 41

Napisano 04 czerwiec 2020 - 08:32

To co się ostatnio dzieje można tylko w jeden sposób nazwać,jaki można się domyślić...świątynia z filmami dzień przed końcem zawieszają się walki,opóźnienie kilku godzinne xD co dwa trzy tygodnie konwenty w świątyni jeszcze zmiany za pięć 12 gdzie wszyscy nastawieni na zupełnie coś innego już nie mówię o walce ustawionej pod zdobycie dodatkowej enki która okazuję się teraz zupełnie zbędna.Brawo oby tak dalej w końcu nikt nie będzie chciał grać i zakładanie kolejnych serwerów w niczym nie pomoże.


  • littlefinger lubi to

#15 kiarrx

kiarrx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:kiarrx






Reputacja: 565

Napisano 04 czerwiec 2020 - 09:11

Moi drodzy, doskonale rozumiemy Wasze rozczarowanie tym co się dzieje w świecie BBE. Jeżeli tylko byśmy wiedzieli, że mogą wystąpić takie błędy to od razu byśmy Was o nich poinformowali.

W grze zostaje na bieżąco dodawanych wiele nowych funkcji co może skutkować właśnie takimi małymi zamieszaniami. Mimo wszystko bardzo prosimy Was o cierpliwość i zrozumienie a nie ciągłe obwinianie wszystkich po kolei za kolej rzeczy...

Pozdrawiam serdecznie!


  • Cherubinek, littlefinger i KocurekKocicy lubią to
Zapraszam do

>>>>> FAQ GRY<<<<<

>>>>>FAQ FORUM<<<<<<

i tutaj Regulamin forum <<<< (angel)

#16 Lea

Lea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Lea
  • Studio:Różowa Landrynka
Reputacja: 41

Napisano 04 czerwiec 2020 - 09:36

Wiele nowych funkcji zostało dodanych,z których wiele moim zdaniem(pewnie nie tylko moim) jest zbędnych jak chociażby lajki w filmach kosztem pkt umiejętności.Ja nikogo o nic nie obwiniam, a już na pewno nie moderatorów.Mówię tylko że w ten sposób gra raczej traci graczy zamiast zyskiwać nowych co widać po aktywności na poszczególnych serwerach.


  • GibkiBongo, Cherubinek, littlefinger i 1 inna osoba lubią to

#17 LucjanPrezes

LucjanPrezes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:AllDayFresh
  • Studio:Only Fans






Reputacja: 135

Napisano 04 czerwiec 2020 - 16:26

Wiele nowych funkcji zostało dodanych,z których wiele moim zdaniem(pewnie nie tylko moim) jest zbędnych jak chociażby lajki w filmach kosztem pkt umiejętności.Ja nikogo o nic nie obwiniam, a już na pewno nie moderatorów.Mówię tylko że w ten sposób gra raczej traci graczy zamiast zyskiwać nowych co widać po aktywności na poszczególnych serwerach.

Co do lajków, nie zgodzę się. U mnie w filmach pojawiają się zarówno PKT Um, jak i lajki razem, ale z kolei wpada strasznie mało ciuchów, więc to może kwestia szczęścia. Co do reszty się zgodzę. Konwenty co 2 tygodnie skutecznie potrafią obrzydzić frajde z gry, a już w ogóle zabić ducha współzawodnictwa, również i tego wewnątrz studio, bo pamiętam dni kiedy w studio gracze bawili się prześcigając sie nawzajem, teraz to nie ma znaczenia. Tutaj pojawia się jedno małe ale. Broń Boże, nie zaglądam w cudzy portfel, ale to właśnie gracze dają na takie coś ciche przyzwolenie. Wrzucimy wam konwenty tydzień w tydzień, bo i tak znajdą się osoby które przydiaxują, co jest ich świętym prawem. Konwenty = Kasa.  Kasa = Zysk. Zysk+Kasa=  konwenty jako zadanie świątynne które powtarza się najwięcej razy w skali kwartału. Takie są prawa rynku. Gra się zamknie w dodatnim bilansie, a Playata wie, że tak czy inaczej takie działanie które jawnie nie podoba się społeczności nie tylko na serwerach polskich, ale i każdym innym pomimo całego larum które w tym temacie wraca na forum jak bumerang nic nie zmieni i hajs się będzie zgadzał. Trzeba chyba po prostu do tego przywyknąć.


  • niemat00 i KocurekKocicy lubią to

Co złego to nie ja, co dobrego tym bardziej ;) Często stawiam namiot, taki zemnie twardziel (smug)

PL6 :)

Pato na Bogato - studio gdzie niemilknący czat nie jest tylko pustym sloganem w opisie, lecz faktem.

 


#18 Lea

Lea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Lea
  • Studio:Różowa Landrynka
Reputacja: 41

Napisano 04 czerwiec 2020 - 20:29

Zgadzam się pkt nie zniknęły z filmów ale od kiedy pojawiły się w nich lajki tych pkt w filmach jest mniej,ale możliwe że to kwestia mojego szczęścia albo raczej nieszczęścia :D

Jeżeli chodzi o konwenty to moje studio świadomie nie brało udziału w poprzedniej świątyni z nimi ale jedno studio na jednym serwerze to trochę za mało żeby dać do zrozumienia górze że nie chcemy tej konwentowej monotonii i wyciągania od nas jak największej ilości pieniążków ;)



#19 xValerka

xValerka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • LocationBiałystok
  • Serwer:PL9
  • Postać:Raquia
  • Studio:WiRuS
Reputacja: 40

Napisano 05 czerwiec 2020 - 09:14

Myślę, że nawet przy jednorazowych wtopach (przyznaj, zdarzają się rzadko ... w tę stronę) nie zrezygnujemy z informacjami o Świątyniach ;) 98% się sprawdza :)  Chyba że bardzo tego chcecie ;)

Znów zmiana świątyni. Nie zapomnijcie zaktualizować tematu, pozdro!



#20 niemat00

niemat00

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:gepard
Reputacja: 105

Napisano 05 czerwiec 2020 - 09:19

a co to ma teraz być? dwie świątynie w jednej? prześcieradła się pojawiły i dodaje punkty

to jest żenujące, albo zerować liczniki albo kontynuować bo teraz to jest bez najmniejszego sensu po 4 konwentach


  • LucjanPrezes lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych