Skocz do zawartości


Zdjęcie

o evencie raz jeszcze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 LaFirynda

LaFirynda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Reputacja: 38

Napisano 24 lipiec 2020 - 11:43

w innym wątku moderator napisał z radością, że "miło mu poinformować, że event już działa" i zamknął temat. pozwolę sobie w związku z tym tu napisać: niemiło mi poinformować, że pięknie dziękuję za takie działanie.... wszystko, co zrobiłam w nocy, w tym użycie pralki, sporo energii, medale, jeden film - zniknęły i nadal ich nie ma, są niezaliczone. jakiś pomysł na rekompensatę tego, co przepadło?



#2 Kreatywna_Paprotka

Kreatywna_Paprotka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:Paprotka
  • Studio:Wirus



Reputacja: 36

Napisano 24 lipiec 2020 - 11:49

Podpinam się do Pani powyżej :D



#3 LucjanPrezes

LucjanPrezes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:AllDayFresh
  • Studio:Only Fans






Reputacja: 135

Napisano 24 lipiec 2020 - 11:55

Ekhem, gdzie moje diaxy za event 100%?


  • Kreatywna_Paprotka lubi to

Co złego to nie ja, co dobrego tym bardziej ;) Często stawiam namiot, taki zemnie twardziel (smug)

PL6 :)

Pato na Bogato - studio gdzie niemilknący czat nie jest tylko pustym sloganem w opisie, lecz faktem.

 


#4 Lea

Lea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Lea
  • Studio:Różowa Landrynka
Reputacja: 41

Napisano 24 lipiec 2020 - 14:34

Tak najwygodniej klepnąć "problem został rozwiązany" zamknąć temat a Ci co do jego "rozwiązania" grali bo akurat mogli niech się bujają i gonią od nowa xD 

Idealne odzwierciedlenie podejścia do graczy ehh...


  • LaFirynda i Abulia lubią to

#5 kiarrx

kiarrx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:kiarrx






Reputacja: 565

Napisano 24 lipiec 2020 - 14:53

Tak najwygodniej klepnąć "problem został rozwiązany" zamknąć temat a Ci co do jego "rozwiązania" grali bo akurat mogli niech się bujają i gonią od nowa xD 

Idealne odzwierciedlenie podejścia do graczy ehh...

 

Temat dotyczył wystąpienia błędu z eventem więc jeśli został on naprawiony to zamknięcie tematu jest uzasadnione. Chyba nie muszę więcej tłumaczyć...

 

 

w innym wątku moderator napisał z radością, że "miło mu poinformować, że event już działa" i zamknął temat. pozwolę sobie w związku z tym tu napisać: niemiło mi poinformować, że pięknie dziękuję za takie działanie.... wszystko, co zrobiłam w nocy, w tym użycie pralki, sporo energii, medale, jeden film - zniknęły i nadal ich nie ma, są niezaliczone. jakiś pomysł na rekompensatę tego, co przepadło?

 

Zostało wysłane stosowne zapytanie o rekompensatę dla graczy. Jeśli się czegoś dowiemy to przekażemy - na tą chwilę sytuacja prezentuje się tak, że rekompensaty żadnej nie będzie... Nie mamy na niektóre rzeczy wpływu i doskonale rozumiemy Waszą frustrację, ale tak jak Wy tak i my mamy związane ręce.


  • Cherubinek i Michał lubią to
Zapraszam do

>>>>> FAQ GRY<<<<<

>>>>>FAQ FORUM<<<<<<

i tutaj Regulamin forum <<<< (angel)

#6 LaFirynda

LaFirynda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Reputacja: 38

Napisano 24 lipiec 2020 - 15:16


 na tą chwilę sytuacja prezentuje się tak, że rekompensaty żadnej nie będzie... 

 

"na TĘ chwilę", to po pierwsze

i oczywiście, bajeczne wyjście z sytuacji

i rozumiem, że moderatorzy niewielki mają na to wpływ

 

grywałam w różne gry, w większości przypadków właściciele poczuwają się do odpowiedzialności za własne błędy. stopień lekceważenia graczy tutaj jest dość nietypowy


Użytkownik LaFirynda edytował ten post 24 lipiec 2020 - 15:19


#7 Lea

Lea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Lea
  • Studio:Różowa Landrynka
Reputacja: 41

Napisano 24 lipiec 2020 - 17:43

Temat dotyczył wystąpienia błędu z eventem więc jeśli został on naprawiony to zamknięcie tematu jest uzasadnione. Chyba nie muszę więcej tłumaczyć...

 

 

 

Zostało wysłane stosowne zapytanie o rekompensatę dla graczy. Jeśli się czegoś dowiemy to przekażemy - na tą chwilę sytuacja prezentuje się tak, że rekompensaty żadnej nie będzie... Nie mamy na niektóre rzeczy wpływu i doskonale rozumiemy Waszą frustrację, ale tak jak Wy tak i my mamy związane ręce.

Moim skromnym zdaniem o naprawieniu błędu można mówić wtedy gdyby zostały doliczone do eventu zadania które gracze już zrobili,a tak to raczej event zaczął działać tak jak powinien i... no właśnie i tyle...ale nie czepiajmy się szczegółów ;)


  • LaFirynda i Abulia lubią to

#8 LaFirynda

LaFirynda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Reputacja: 38

Napisano 24 lipiec 2020 - 17:56

Moim skromnym zdaniem o naprawieniu błędu można mówić wtedy gdyby zostały doliczone do eventu zadania które gracze już zrobili,a tak to raczej event zaczął działać tak jak powinien i... no właśnie i tyle...ale nie czepiajmy się szczegółów ;)

ależ się czepiajmy. imho powinien być jakiś gest ze strony playaty, nawet niskokosztowy (parę diaksów na głowę) lub wręcz bezkosztowy (dzień dłużej event, choć obawiam się, że to przerośnie profesjonalne umiejętności tamtejszych programistów)


  • Abulia i Lea lubią to

#9 Lea

Lea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Lea
  • Studio:Różowa Landrynka
Reputacja: 41

Napisano 24 lipiec 2020 - 18:29

Troszkę już tu gram i mam podobne obawy do Ciebie,a przecież tak niewiele trzeba żeby trochę zatrzeć te ostatnie wpadki :)


  • LaFirynda i Abulia lubią to

#10 LaFirynda

LaFirynda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Reputacja: 38

Napisano 24 lipiec 2020 - 18:51

Troszkę już tu gram i mam podobne obawy do Ciebie,a przecież tak niewiele trzeba żeby trochę zatrzeć te ostatnie wpadki :)

gram od pierwszego dnia tutaj i wcześniej na niemieckim serwerze. coraz mniej widzę sens


  • Abulia i Lea lubią to

#11 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 24 lipiec 2020 - 20:07

Event akurat jest łatwy, i nawet jak ktoś użył pralki to te pare diaxów na zakończenie tego zadania uzbiera przez tydzień, ale nie o to chodzi...
Ci którzy dziś od nocy/rana probowali robić event zostali wystawieni do wiatru.
Wielu z nas się dobrze bawi nie diaxując, i też zrobią ten event, ALE OGÓLNY NIESMAK POZOSTAJE :(

#12 LaFirynda

LaFirynda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Reputacja: 38

Napisano 24 lipiec 2020 - 20:21

Event akurat jest łatwy, i nawet jak ktoś użył pralki to te pare diaxów na zakończenie tego zadania uzbiera przez tydzień, ale nie o to chodzi...
Ci którzy dziś od nocy/rana probowali robić event zostali wystawieni do wiatru.
Wielu z nas się dobrze bawi nie diaxując, i też zrobią ten event, ALE OGÓLNY NIESMAK POZOSTAJE :(

a co to ma do rzeczy, czy łatwy czy trudny. gracze zawierają pewną umowę z właścicielami gry i czemu mają być jedynymi, którzy ponoszą koszty pomyłek drugiej strony?


  • Abulia lubi to

#13 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 24 lipiec 2020 - 20:49

W grze takiej jak ta - pay 2 win - trudno się spodziewać zrozumienia :(

#14 LaFirynda

LaFirynda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Reputacja: 38

Napisano 24 lipiec 2020 - 20:56

W grze takiej jak ta - pay 2 win - trudno się spodziewać zrozumienia :(

no nieprawda. każda gra przeglądarkowa jest na swój sposób p2w. i można w przypadku deweloperskich wtop zachowywać się z mniejszą  bądź większą klasą, playata wybrała kurs na mniejszą klasę - jej prawo. a moje prawo - do którego realizacji dojrzewam, ale zostałam poproszona o wstrzymanie się na kilka dni - to pożegnanie z tą żałosną firmą


Użytkownik LaFirynda edytował ten post 24 lipiec 2020 - 20:57

  • Abulia lubi to

#15 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 24 lipiec 2020 - 21:04

Podpisuję się pod tym całym ciałem.
Ale po 6 latach dasz radę się pożegnać, bo ja nie :(
To nie tylko klikanie...
Są też ludzie, których kocham i dla których tu kukam... I przy okazji coś tam klikam...
  • LaFirynda i Lea lubią to

#16 LaFirynda

LaFirynda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Reputacja: 38

Napisano 24 lipiec 2020 - 21:12

Podpisuję się pod tym całym ciałem.
Ale po 6 latach dasz radę się pożegnać, bo ja nie :(
To nie tylko klikanie...
Są też ludzie, których kocham i dla których tu kukam... I przy okazji coś tam klikam...

masz rację. dlatego obiecałam tym ludziom, że poczekam z decyzją do poniedziałku, prześpię się z tym. ale jeśli nawet, to przecież gra nie jest jedynym forum, gdzie możemy się kontaktować.

faktem jest, że włożyłam w tę grę mnóstwo czasu i niemało pieniędzy.ale jeśli w***rw ma być większy niż fun, to po co to ciągnąć?


  • Abulia i Lea lubią to

#17 Abulia

Abulia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Абулия RU1



Reputacja: 324

Napisano 24 lipiec 2020 - 21:20

Ja już dawno usunęłam swoje 400+ ale ciągle wracam...
Alkohol, nikotyna, BBE.., Bożena, Osia, Blodreina.. :D :*
Pozdrawiam ;)
  • LaFirynda lubi to

#18 kiarrx

kiarrx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:kiarrx






Reputacja: 565

Napisano 25 lipiec 2020 - 17:33

Przepraszamy za wystąpienie błędów w związku z eventem.

Proszę abyście zgłosili problem do supportu (np: stracenie diamentów) link: https://support.bigbangempire.com

 

Pozdrawiam serdecznie! ;)


Zapraszam do

>>>>> FAQ GRY<<<<<

>>>>>FAQ FORUM<<<<<<

i tutaj Regulamin forum <<<< (angel)

#19 Lea

Lea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:Lea
  • Studio:Różowa Landrynka
Reputacja: 41

Napisano 25 lipiec 2020 - 17:46

masz rację. dlatego obiecałam tym ludziom, że poczekam z decyzją do poniedziałku, prześpię się z tym. ale jeśli nawet, to przecież gra nie jest jedynym forum, gdzie możemy się kontaktować.

faktem jest, że włożyłam w tę grę mnóstwo czasu i niemało pieniędzy.ale jeśli w***rw ma być większy niż fun, to po co to ciągnąć?

Tak najbardziej szkoda fajnych ludzi których tu poznajemy i z którymi się zżywamy,gdyby nie to część osób już dawno pewnie dałaby sobie spokój z klikaniem bo jakby optymistycznie na to nie patrzeć częściej się tu wkurzamy niż mamy fun  :|


  • Abulia lubi to

#20 LaFirynda

LaFirynda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 postów
Reputacja: 38

Napisano 26 lipiec 2020 - 15:00


 

Przepraszamy za wystąpienie błędów w związku z eventem.
Proszę abyście zgłosili problem do supportu (np: stracenie diamentów) link: https://support.bigbangempire.com

 

Pozdrawiam serdecznie! ;)

 

piszemy, odpowiedzi są w stylu "problemy się zdarzają", "dziękujemy za wyrozumiałość", a ostatnio, co mnie rozczuliło, że "negocjujemy" ewentualne rekompensaty. Rozczuliło mnie konkretnie to, że okazanie szacunku graczom wymaga "negocjacji"...

 


XXX

lepiej tego ująć nie potrafię....


  • LucjanPrezes lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych